Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

Wichurkowa, sa rozmiary od 37 do 41. Nie wiem jak szukasz  😂
roz. 37, roz. 38, roz. 39, roz. 40, roz. 41  :kwiatek:
Wichurkowa   Never say never...
28 stycznia 2013 19:35
kurde ja to sprytna jestem  🤔wirek:
Ale mam dylemat ja mam długość stopy 24,5 i nie wiem jaki num wziąć...roz 37 ma 24,2 a 38-24,7...
Wichurkowa, wez pod uwage, ze sa jakby nie patrzec w szpic. Ja mam wkladke 23,7 i biore rozmiar 37. Fakt faktem rozmiaru 36 nie ma, ale do 37 zawsze moge wkladke zelowa wsadzic i bedzie ok 🙂
Wichurkowa   Never say never...
28 stycznia 2013 19:44
No to czyli bardziej te 38... Chłopak powiedział że to jedyne szpilki które mu się podobają i nawet sam mi je kupi 😀
Mysle, ze jak beda za duze to nie beda Ci robic problemu z wymiana na mniejszy rozmiar 🙂 A nie dziwie mu sie, ze tak sie podobaja, bo ostatnio modne same platformy, a te sa takie delikatne i bardzo kobiece  💘
Wichurkowa   Never say never...
28 stycznia 2013 19:56
No właśnie tak mówił🙂 Mówi "ty tylko jakieś kolce,oczojebne i wysokie! A te w końcu normalne " 😀
Poszukuję czarnych czółenek z paskiem i zakrytym palcem.
Coś podobnego do tego :

Tylko z zakrytym palcem.
W internecie znalazłam tylko z paskiem dookoła kostki, widział ktoś?  :kwiatek:
Wichurkowa   Never say never...
29 stycznia 2013 08:13
Alabamka http://www.stylowebuty.pl/products/Ashley1-MINT-PATENT--Platforms.html

Mój ołtarzyk do którego się modlę haha😀
Wiem,wiem zdjęcie robione kalkulatorem...
Szukam czarnych 🙂
Wichurkowa   Never say never...
29 stycznia 2013 16:50
E tam,marudzisz 😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 stycznia 2013 17:06
Alabamka w takich butach? MUSZĘ to zobaczyć  😁
Jak znajde i kupie to nie ma problemu 😉
Alabamka, kiedyś mi się takie obiły o oczy w Centro. Ale to już jakiś czas temu było.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 stycznia 2013 17:35
Alabamka, tak z ciekawości- pisałaś w wątku o bieganiu, że masz problemy z nogami, nie masz przeciwwskazań do chodzenia w takich butach?
Te czarne, które wstawiłaś, są przepiękne. Szkoda tylko, że mają odkryty palec, który psuje ich urok  😉
Na wesela zakładam i szczerze mówiąc wolę to niż płaskie czasami, mam problemy z piętami a w obcasach większy ciężar jest na śródstopiu niż na pięcie. Poza tym to tylko na poloneza 🙂
Krupnik, Dziękuje, przejrzałam strone i nie mają
Szukam czarnych 🙂


Mam takie z Venezia. Tylko obcas grubsza. Były w marcu 2012
Alabamka jak znajdziesz gdzieś czarne to koniecznie daj znać  :kwiatek:
Mam takie podobne i są boskie. Przynajmniej wiem, że ich nie zgubie, co się czasem zdarza w innych szpilkach bo lewą stopę mam ciut mniejszą  😁
oj tam szpilki...ja zamówiłam moje wymarzone emu stinger lo z wyprzedaży i nie mogę się doczekać paczki  😜
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 stycznia 2013 19:54
A ja mam pytanie -czy wy tez tak niszczycie obcasy?mam wrażenie,ze ścierają sie z szybkością światła...mam wrażenie,ze to wszystko wina krzywych chodników u mnie w firmie,pomiędzy budynkami :/ latem nawet w jeden dziurze obcas załatwiałam 🙁 pól firmy mnie wtedy ratowało,z działem BHP na czele...a że plotki szybko sie roznoszą,następnego dnia nawet asystentka prezesa pytała,czy szpilki uratowałam  🤔wirek: 😂
efeemeryda   no fate but what we make.
29 stycznia 2013 20:26
kasska   gdzie wyprzedaż emu?  👀

Ktoś
wydaję mi się, że wszystko zależy od sposobu chodzenia, ja mogę chodzić naprawdę długo w jednych flekach, obcasów też nie maltretuje, a moja koleżanka wszystkie fleki musiała zmienić na metalowe bo zdzierała je po jednym wyjściu  🤔wirek:
Ktoś, piątka! Mam to samo... :/ Fleki do wymiany srednio po miesiacu, a odcasy sciachane mam przede wszystkim od krzesla obrotowego w pracy. Nie pytajcie jak to robie  🤔wirek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 stycznia 2013 20:34
Ja w większości butów fleki mam do wymiany po 3 wyjściach, dopiero wizyta u szewca i wymiana na porządne fleki pomaga- te fabrycznie wstawiane do większości butów są po prostu marnej jakości  😉 Inna sprawa, że chodniki faktycznie mamy do kitu i oprócz fleków przez te miliony dziur zdzierają się również boki obcasów  🙁


Wymarzyłam sobie te buciki: http://www.decathlon.pl/mantra-xcr-lady-id_8169360.html ale w góry w nich nie pójdę, poza tym moje trekkingi całkiem nieźle się trzymają. Do chodzenia na co dzień też dopiero co zakupiłam buciki. No nic, pomarzę sobie  😉
Ktoś, Oo, witaj w klubie. Zastanawiałam się czy to też nie zależy od fleków albo może sposobu chodzenia, ale... w jednych butach chodziłam z tydzień i już widzę efekt na obcasie 🤔wirek: W innych obcas starł się po miesiącu, w jeszcze innych też jakoś po miesiącu.
Zobaczymy jak się będą spisywać dziś zakupione buty... pewnie wytrzymają dłużej, bo mają wysoki obcas, więc często w nich chodzić nie będę 😉 (chociaż... takie wygodne....).
a tak wyglądają:


😍

smarcik Poczekaj to może cena jeszcze spadnie i nie będziesz musiała tylko marzyć 🙂 😉
Ktoś nie jesteś sama. Mój rekord to doszczętnie powycierać obcasy (już nie mówiąc o odpadniętych fleczkach..) w nowych zamszowych szpilkach w ciągu jednego wesela. Buty po imprezie były do wyrzucenia  :/
maleństwo   I'll love you till the end of time...
29 stycznia 2013 21:37
Ktoś, ja bardzo niszczę, kazde obcasy/ fleki/ pięty/ tyły 😉 są szybko starte od zewnęrznej strony. Cały but nadal super, a podeszwa zdarta. Widać tak chodzę "od piętki" 😉
Jakby ktoś był chętny to znalazłam, za dość śmieszną cenę kremowe i czerwone (czarnych nie ma w magazynie)
http://www.renee.pl/obuwie_damskie/czolenka/eleganckie_czolenka_pasek_le12605_bezowy.html
Dziewczyny nie wiem czy można w tym wątku ale zaryzykuje
Mam na sprzedaż Kaloszki,raz na nogach miałam niestety moje wysokie podbicie nie pozwala mi w nich chodzić🙁 sa naprawdę śliczne, zdjęcia tego nie pokazuje ponieważ robiłam je telefonem,aparatu brak🙁 rozmiar 41
zdjęcia na pw
yga   srają muszki, będzie wiosna.
30 stycznia 2013 09:57
Ktoś nie jesteś sama. Mój rekord to doszczętnie powycierać obcasy (już nie mówiąc o odpadniętych fleczkach..) w nowych zamszowych szpilkach w ciągu jednego wesela. Buty po imprezie były do wyrzucenia  :/

Ja w sylwestra wróciłam bez podeszwy, też można.. 😁
dzisiejsza zdobycz 🙂 tylko zdjecie slabe... 🤔 w realu sa z karmelowej (?) skory 🏇

efeemeryda   no fate but what we make.
30 stycznia 2013 16:55
Fajne  😅

Czy któraś z Was coś słyszała o jakiś wyprzedażach emu?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się