NIE Nowe ogłoszenia!!

Tak by było najsprawiedliwiej i każdy byłby zadowolony
Nigna, naprawde jeszcze nie zalapalas, ze starych ogloszen nie ma i nie bedzie?
majeczka   Galopem przez życie!
09 marca 2012 21:46
może ma nadzieje tak jak ja, że jednak Gospodarze forum zgodzą się przywrócić stare ogłoszenia... a to że starych ogłoszeń nie ma to da się zauważyć szczególnie po ilości PW w sprawie kupna/sprzedaży ;(
Nigna   Warto mieć marzenia...
09 marca 2012 21:49
katija: nigdy nic nie wiadomo ; ]  Poza tym chyba mam prawo wygłaszać moją opinie , ja jestem za tym żeby były oba rodzaje ogłoszeń-takie jest moje zdanie jak najbardziej na temat. Więc po co jest ten temat skoro starych ogłoszeń nie będzie ; o ?
Dokładnie. Odkąd są nowe ogłoszenia to ruchu w tym nie ma żadnego. Zero pw / maili itd.
Fakt, że z jednej strony lepiej, bo wydaje mniej kasy (zawsze nawet jak nie chciałam nic kupowac to cos tam w ogłoszeniach wpadło w oko i sie kupiło), ale z drugiej strony sama tez nic właścieiwe nie sprzedaje. Zero odzewu na wstawiane ogłoszenia.
No cóż katija, miło wiedzieć, że zwykły szary forumowicz nie ma nic do powiedzenia w tej sprawie .
Więc po co jest ten temat skoro starych ogłoszeń nie będzie ; o ?

szczerze mowiac ja nie wiem po co jest ten temat.
No cóż katija, miło wiedzieć, że zwykły szary forumowicz nie ma nic do powiedzenia w tej sprawie .

ja rowniez (bo sugestia jest taka, ze szarym forumowiczem nie jestem) nie mam nic do powiedzenia w tej sprawie. jakos mnie to nie boli.
A mnie ( i nie tylko mnie ) boli  🙄

Naprawdę nie można juz nic z tym zrobić ?
trzynastka   In love with the ordinary
10 marca 2012 00:17
nie.
A może umówić się (testowo) na tydzień codziennego zaglądania do ogłoszeń? "Poświęcić się" 🤣 Czy się chce kupić, czy nie? Tak dla rozrywki 🙂 a la forum? Może byśmy się (klienci) przekonali, przyzwyczaili...

U mnie bez zmian: bardzo mi się nowe ogłoszenia podobają 😀, szczególnie, że w ogóle do nich nie zaglądam 😁 Zysk czasowy - ogromny. Oraz - brak "pilnie koniecznych" wydatków, które jakoś robiły się "konieczne" gdy coś przyuważyłam. Jakoś wydaje mi się, że nie jestem jedyną osobą do tego stopnia zadowoloną z nowych ogłoszeń  💃
Nie jestem pewna, ale chyba zdarzyło się tak: admin, z dużym nakładem sił, przygotował super magazyn/hurtownię/bibliotekę. Super - gdy się wie czego szuka, łatwo znaleźć i nie tracić czasu. Wyobraźmy sobie, że to odzież damska. Cudnie leży na półkach i w szufladach. A jaki porządek! Tymczasem sporo osób, gdy nie zobaczy na manekinie/oknie wystawowym, nie "rzuci okiem" przypadkiem, nie dotknie w przelocie - nie ma opcji, żeby kupiła. Akurat czerwoną kieckę, akurat w stokrotki, na półce n, w rozmiarze m - i tylko tam. Wydaje mi się, że mieliśmy takie okno wystawowe ze zmieniającą się płynnie ekspozycją. Nie docenialiśmy. Miniatury, powiecie? Miniatury tak bezlitośnie obcinają kadr, że oczy bolą i trudno przedmiot zidentyfikować.
No ale - moja opinia jest totalnie nieistotna, bo nic nie planuję(!) kupić, a na sprzedaż liczyć przestałam (i nie sądzę, żeby to była kwestia formuły ogłoszeń).
A ja się z tym zgodzić nie mogę.  😉
Bo jeśli wejdziesz w ogłoszenia , potem w sprzęt i akcesoria i zaczynasz sobie przewijać strony, to NICZYM się to oglądanie nie różni do oglądania starych ogłoszeń.
Jeśli dodatkowo wybierzesz opcję "jak forum" to już w ogóle prawie to samo.
Dlatego ja naprawdę NIE ROZUMIEM tego płaczu.  🙂

Tyle, że żeby to zauważyć to TRZEBA TO ZROBIĆ.

Ja mam inne skojarzenie.

Jest takie powiedzenie "Nie wykupione leki nie działają. od posiadania samej recepty nie będziemy zdrowsi". Podobnie z tymi ogłoszeniami. Jeśli się nie wejdzie i nie spróbuje przewijać "sprzętu i akcesorii" to nie ma szans by się do tego przekonać.

Jeśli wam nie pasuje, że ogłoszenia wiszą aż miesiąc, sprzedający może ustawić opcję, że ma być ogłoszenie widoczne tylko tydzień. Fakt- częściej się pojawi na pierwszej stronie. Minus- trzeba je w kółko wystawiać.
tunrida problem w tym że wielu ludziom nie chce się przeglądać, rzadziej wchodzą, sprzedaż idzie zdecydowanie gorzej niż do tej pory.


Ja mam pytanie, da się w nowych ogłoszeniach wstawić link?? Tak żeby dało się w niego kliknąć? Albo skrócić link?
Ja w końcu mam wszystko wystawione i porządek w ogłoszeniach. To że nikt się nie odzywa to już inna sprawa.. 😁
majeczka   Galopem przez życie!
10 marca 2012 20:40
A ja dostałam  PW z pytaniami czy mam takie a takie bryczesy bo
- "nie chce mi się przeglądać tych ogłoszeń"
- " nie lubie nowych ogłoszeń"
nie no fajnie, bez sensu w takim razie wstawiałam każde po kolei skoro i tak nikt tego nie czyta ;(
I o tym mówię.
Poobrażane na ogłoszenia nawet nie zechciały zerknąć, żeby sprawdzić "jak to działa i z czym to się je". Na zasadzie "nie bo nie, bo mi się nie podoba na dzień dobry".
Wkurza mnie to.
Zrozumiałabym, że ktoś wszedł, posprawdzał możliwości, poporuszał się tam i zdecydował, że mu to nie pasuje.
Ale wiele osób weszło raz, czy dwa lub trzy, NIE POSTARAŁO się zrozumieć jak one funkcjonują i obrażają się jak małe dzieci na dzień dobry.
Ja w ogóle nie wiem w czym problem z tymi ogłoszeniami - jasno, prosto, fajnie się szuka. Ludzie to sobie lubią robić problemy...
Pursat   Абсолют чистой крови
10 marca 2012 21:41
Dokładnie...

Jeśli ktoś naprawdę będzie chciał coś kupić, to sobie poradzi.
Dokładnie...

Jeśli ktoś naprawdę będzie chciał coś kupić, to sobie poradzi.


Tak taki zawsze. Gorzej jak ktoś naprawdę będzie chciał coś sprzedać i potencjalny klient nie wejdzie "bo mu sie nie chcę, czy nie lubi nowyc ogłoszeń".

Zna ktoś odpowiedź na moje pytania z poprzedniego posta?
majeczka   Galopem przez życie!
10 marca 2012 21:57
Czas wrócić na stare "dobre" allegro 😉
xxagaxx, wydaje mi się że się nie da albo może tylko ja nie umiem
mam zamiar napisac do q. prosbe o trzy rzeczy:
swiecenie sie linkow,
wyswietlanie sie nicka na liscie ogloszen,
oraz o button do ogloszen pod avatarem- dzieki temu mozna by kliknac w button np majeczki i miec dostep od razu do wszystkich jej ogloszen.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
10 marca 2012 22:32
Jeszcze, żeby sprzedajacemu wyświetlało się, że jest dodana propozycja cenowa. Bo tak trzeba włazić we wszystkie ogłoszenia.
majeczka   Galopem przez życie!
11 marca 2012 06:31
katija,
bardzo fajne by to było, jakby Q się zgodziła to rewelacja. I to co Koniczka, piszę również, bo szczerze to nawet nie sprawdzałam czy w którymś z moich ogłoszeń mam jakieś propozycje 😉
No ale przecież cały czas możecie dawać propozycje jak jeszcze polepszyć nowe ogłoszenia. Zamiast szukać minusów, poszukajcie rozwiązań.

katija świetne propozycje
powie mi ktoś jak dodać ogłoszenie na nowych ogłoszeniem, bo zaraz mnie piorun trzaśnie  😤

Wchodzę w ogłoszenia, daje dodaj ogłoszenie, wyskakuje strona, że muszę sie zalogować, no to loguje i nadal to samo i tak w koło macieju.. Jestem zalogowana na re-volcie, nie na voltopirach i mam zaznaczone, żeby było zawsze zalogowane.. i co dalej? bo i tak nie działa    🤔
Bo jak połowa się poobrażała i jest z góry na "NIE, bo tak"  i w ogóle nie wchodzi w ogłoszenia..... to i taki tego efekt.

Ja się próbowałam przełamać- trzy dni siedziałam przeglądając ogłoszenia od samego początku- jakieś 190 stron 🤔 i obiecałam sobie, że od tej pory będę tam zaglądać regularnie, żeby nie robić "zaległości". I co? I nic. Nie zaglądam. Bo nie pamiętam. Bo mimo wyglądu "a la" forum, co nie ukrywam nieco podniosło mi komfort przeglądania 😉, to jednak już nie to samo. Podobnie jak większość chyba użytkowników, zaglądałam na "nowości"- strony nie oglądane od ostatniej wizyty, w tych ogłoszeniach takiej opcji nie ma- trzeba pamiętać, co się już widziało, a czego nie. Zwykle także nie szukam konkretnej rzeczy, a podobnie, jak ktoś wyżej napisał- "jak coś mnie łapie za serce", to się tym bliżej interesuję, więc rozbudowana opcja wyszukiwania, choć bardzo przemyślana i wygodna w użyciu, mnie osobiście nie jest potrzebna. Także zdecydowanie wolałam starą wersję. A skoro sprzedający zauważają słaby ruch, to chyba coś jest na rzeczy. No i ogłoszenia typu "kupię" to już chyba całkiem przepadają w czeluściach nowych ogłoszeń..

Zgadzam się z tym, o co chce prosić katija Zgłaszałam prośbę o widoczność nicków, na samym-samym początku istnienia "nowych ogłoszeń", jak i o rozdział końskich i niekońskich (to akurat udało się zrealizować) i jeszcze parę innych propozycji, także nie ograniczam się do samych narzekań 😉
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
13 marca 2012 10:52
Mi się bardzo podobają nowe ogłoszenia bo nie musze przewracać x-stron w poszukiwaniu konkretnej rzeczy, szukałam derki wchodze w derki i widze wszyskie oferty derek. We wcześniejszych ogłoszeniach musiałam albo przejżeć te 20-kilka stron albo używać wyszukiwarki albo codziennie przeglądać nowododane oferty.
Ja jestem zadowolona z nowej wersji ogloszen i nie wiem po co takie wielkie "halo" w sprawie usuniecia starej wersji. Teraz jest bardziej przejrzyscie i nie trzeba przewijac dwudziestu stron watku zeby cos znalezc.
Halo, nie- halo- są, to trudno, trzeba się będzie przyzwyczaić, co nie znaczy, że się wszystkim muszą podobać 😉
mam zamiar napisac do q. prosbe o trzy rzeczy:
swiecenie sie linkow,
wyswietlanie sie nicka na liscie ogloszen,
oraz o button do ogloszen pod avatarem- dzieki temu mozna by kliknac w button np majeczki i miec dostep od razu do wszystkich jej ogloszen.

wszystko jest 🙂 linki sie swieca, nick sie wyswietla, guziczek jest 😀 dziekujemy 🙂
To ja nieśmiało  😡 podpytam czy będzie opcja dla voltopirów?  😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się