Pomoc dla koni - Rada Starszych

Jak rozumiem jeden z moderatorów zna skład RS?
Jak dla mnie wystarczy, że potwierdzi, że to nie grupa nastolatek.
W zasadzie już,nie banując, potwierdza.
Jednak, jak widać oficjalna rekomendacja pomoże.
Jak rozumiem jeden z moderatorów zna skład RS?
Jak dla mnie wystarczy, że potwierdzi, że to nie grupa nastolatek.


dokładnie
nie grupa nastolatek, a wystarczająco poważni forumowicze ( dla mnie styka)
Ale poważni w czym? Wiekiem? Umiejętnościami??
Skoro nie chcą się ujawnić, to może warto by było wspomnieć jakie było kryterium wyboru do powyższej Rady.
Pomysł sam w sobie nie jest zły, ale za dużo takiej sztucznej mgiełki tajemniczości wokół tego...
Tzn kto jest w tej radzie? Horse_art, noen i guli? Jakoś tak to wygląda.
Dla mnie śmiechu warte. W życiu złotówki na taką paranoję bym nie poświęciła. Ani minuty czasu.
Czuję się jak na biwaku przy ognisku w czasach podstawówki, gdzie nie wiedziałam co po lesie w nocy lata.
Tak mniej więcej taki poziom dla mnie ma ta RAda Starszych.
Jakaś żenada.
O! Albo to Centaurus.
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
23 marca 2012 19:50
Obstawiam Radę - Guli na czele Centaurusa  🏇
Obstawiam Radę - Guli na czele Centaurusa  🏇


tak cichutko, kimże owa Guli jest?

jesli chyba byloby tak jak mówicie, to dawno juz ktos zostałby zbanowany za dublowanie konta i spamik 🙂
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
23 marca 2012 19:57
Oooo Guli to "sława" tego forum. Łącznie z jej jakże mądrymi "sławetnymi" wypowiedziami  😜
Musicie zaśmiecać i ten watek??? 👿
Tania przeciez to bylo oczywista oczywistoscia, ze tak sie stanie. Proponuje zamknac ten watek, poczekac na konia w potrzebie i wtedy go odswiezyc, bo inaczej i Wam zapal spadnie i wszyscy sie zniecheca na wstepie do Waszej propozycji.
Musicie zaśmiecać i ten watek??? 👿

No ale o czym jest ten wątek? Bo jak dla mnie wątkiem quoniarkowym.
RAda starszych  😂 dawno mnie nic tak nie rozbawiło?
A może to wcielenie Kasi Paterki?
[quote author=Tania link=topic=87624.msg1348082#msg1348082 date=1332532985]
Musicie zaśmiecać i ten watek??? 👿

No ale o czym jest ten wątek? Bo jak dla mnie wątkiem quoniarkowym.
RAda starszych  😂 dawno mnie nic tak nie rozbawiło?
A może to wcielenie Kasi Paterki?
[/quote]
Na pewno NIE JEST wspomnieniami o Guli.  👿
Tania skoro juz sie ujawnilas tak zaciekle walczac o ten watek, to moze wszystkie to zrobicie i dopiero zaczniemy rozmawiac?
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
23 marca 2012 20:13
pokemon masz jakąś traumę?  🤣
Ja to bym wolała nazwę Stowarzyszenie Kulawego Rumaka... Ale co tam... moje zdanie się nie liczy  🙁
Tania skoro juz sie ujawnilas tak zaciekle walczac o ten watek, to moze wszystkie to zrobicie i dopiero zaczniemy rozmawiac?

Zrobię wyjątek i odpowiem :
-chociaż wciąższarymmądryminaczej trudno to pojąć - nie jestem w ww.Radzie, ale sprzyjam dobrym zamiarom.
I proszę mnie nie zaczepiać. Bo moja osoba jest tu OT.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 marca 2012 20:21
[quote author=Tania link=topic=87624.msg1348082#msg1348082 date=1332532985]
Musicie zaśmiecać i ten watek??? 👿

No ale o czym jest ten wątek? Bo jak dla mnie wątkiem quoniarkowym.
RAda starszych  😂 dawno mnie nic tak nie rozbawiło?
A może to wcielenie Kasi Paterki?
[/quote]

Rada starszych - brzmi niczym jakieś zgromadzenie druidów......
[quote author=stillgrey link=topic=87624.msg1348093#msg1348093 date=1332533543]
Tania skoro juz sie ujawnilas tak zaciekle walczac o ten watek, to moze wszystkie to zrobicie i dopiero zaczniemy rozmawiac?

Zrobię wyjątek i odpowiem :
-chociaż wciąższarymmądryminaczej trudno to pojąć - nie jestem w ww.Radzie, ale sprzyjam dobrym zamiarom.
I proszę mnie nie zaczepiać. Bo moja osoba jest tu OT.
[/quote]

Taniaidojrzalainaczej, czy ja Cie w ktoryms momencie obrazilam, ze tak sie do mnie odnosisz? Na zywo tez jestes taka chamska i antypatyczna czy tylko w necie?
trusia,  mam duży kredyt zaufania na wstępie do każdego, możesz mieć racje, ze zbyt łatwo mi to przychodzi 🙂

W takim razie odsyłam cię do wątku o wykupie koni (o ile przebrniesz przez całość). Polecam jako tło do tego wątku.

Historie o wnuczkach, którzy dzwonią do babci i proszą o pieniądze, po które przyśle kolegę, znasz? Zaufanie czy naiwność?

Uszanujcie i przestańcie wnikać kto to. Chcą być  na razie anonimowi, uszanujmy to. Ma to jakiś sens.

A niech sobie będą. Ale po co się teraz reklamują? Sens będzie mialo, jak się czymś wykażą. Dopóki tego nie zrobią swoją anonimowością i brakiem jakichkolwiek konkretów nie dają podstaw do traktowania ich inaczej niż grupy quniarek.   

RadoStarszych, powtarzasz (powtarzacie?),  że ludzie mogą pomagać, nie muszą. Pomijając fakt, że mówiąc to traktujecie odbiorców jak głupa, bo zawsze pomaga się, gdy się chce (nikt spluwy do głowy nie przystawia) - jeśli faktycznie nie zależy wam na żadnej pomocy i chcecie działać samodzielnie, po co ten wątek? A jeśli jednak chcecie pomocy (czy to finansowej, czy czynnościowej),  nie uważacie, że anonim nie może być traktowany poważnie? W sumie nie rozumiem, o co tu chodzi.

Nawiązując do:
Jak rozumiem jeden z moderatorów zna skład RS?
Jak dla mnie wystarczy, że potwierdzi, że to nie grupa nastolatek.
W zasadzie już,nie banując, potwierdza.
Jednak, jak widać oficjalna rekomendacja pomoże.

Nieśmiało przypomnę, jak to faza ręczyła za osobę, która pól strony później wypięla się zarówno na poręcznie fazy, jak na wszystkich z wątku "zbiórkowego". Może warto wyciągać wnioski.

Musicie zaśmiecać i ten watek??? 👿

A cóż takiego specyficznego jest w tym wątku, że zasługuje na miano "tego wątku" (w domyśle szlachetnego?  wyjątkowego? zaslugujacego na ślepe zaufanie?). Jak dla mnie w swjej istocie niczym się nie różni od ogłoszenia tej dziewczyny, co z matką i siostrą prosila o zakup ziemi, żeby mogly założyć fundację.

Dopóki to anonim,  dla mnie też gulizm.

pokemon  :emota200609316:
Z zaśmiecaniem miałam na myśli początek OT o tym kim jest Guli po pytaniu Isabell.
Tylko to jedno. Nie ogólną dyskusję. OT się nie rozwinął , zatem już się nie rzucam.
p.s
to komputer mi ten zalonżek robi, zmienię na inne słowo
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
23 marca 2012 20:48
Taniu, ale to chyba nie dziwne, że skoro Oni/On/Ona, kimkolwiek jest ta cała Rada,chcą pozostać anonimowi/y/a to będą domysły? Tym bardziej, że anonimowość w tym przypadku robi się zabawna, to i komentarze raczej śmieszne będą. Robi się z ludzi idiotów to i odpowiedzi są takie same.
kolejny wątek testowy pewnej gazety? zbieranie materiału do artykułu😉

zabawne... 😎
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 marca 2012 21:11
[quote author=Karla🙂 link=topic=87624.msg1348149#msg1348149 date=1332536098]
kolejny wątek testowy pewnej gazety? zbieranie materiału do artykułu😉

zabawne... 😎
[/quote]

ciekawe na jaki temat miałby ten artykuł być
1.fundacje
2. oszustwa przy zbiorkach charytatywnych itp.
3. czy koniarze nadal chetnie wspomagaja tego rodzaju aukcje  -tak/nie ?dlaczego?

to tak na szybko co mi przychodzi do glowy
Karla🙂, obawiam sie, ze twoje sugestie sa mylne.
eh szkoda...bo temat fajny i na czasie by byl...
mhm ale moze i lepiej 😎
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 marca 2012 21:27
[quote author=Karla🙂 link=topic=87624.msg1348189#msg1348189 date=1332537740]
eh szkoda...bo temat fajny i na czasie by byl...
mhm ale moze i lepiej 😎
[/quote]

bierz i pisz więc 😉
Tzn kto jest w tej radzie? Horse_art, noen i guli? Jakoś tak to wygląda.
Dla mnie śmiechu warte. W życiu złotówki na taką paranoję bym nie poświęciła. Ani minuty czasu.
Czuję się jak na biwaku przy ognisku w czasach podstawówki, gdzie nie wiedziałam co po lesie w nocy lata.
Tak mniej więcej taki poziom dla mnie ma ta RAda Starszych.
Jakaś żenada.
O! Albo to Centaurus.


nie mnie tam nie ma 😉, właśnie próbuje przeczytać te 2 strony ale już polowa 1 posta mnie odepchnęła...
anonimowe 6 osób które będzie zbierać kase od innych i ją wg własnego uznania wydawać?
nie no proszę.... nawet najbardziej nieuczciwe organizacje nie są anonimowe ....  🙇
a tą kase to będzie należało np. wyrzucać z pociągu po 48,5 minucie trasy Gdańsk- Zakopane ? żeby nie było wiadomo na komu się wpłaca? żeby przypadkiem w razie "W" nei by ło wiadomo kogo oskarżyć o malwersacje itp?
za jakies 99 stron odliczą sie wszyscy forumowicze ktorzy do rady nie należą, więc zostanie szczęśliwa szóstka🙂
Julia no co Ty, szczesliwa szostka tez bedzie szla w zaparte 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 marca 2012 21:41
Niby poważna Rada a najprostsze pytania nie umie normalnie odpowiedzieć.

W sumie to smutne. Objawia się jakaś samozwańcza grupa, która rości sobie prawo do dyktowania innym, co ma im się podobać, a co nie.

Weryfikować zasadność akcji i chronić potencjalnych darczyńców przed udziałem w akcjach "wątpliwych". ..... Jednocześnie jednak Rada będzie piętnować akcje i osoby, które pod szyldem pomocy będą np. prowadziły własny interes, czy które nie będą wywiązywać się z podjętych zobowiązań.

Bo reszta jest na tyle głupia, że po pierwsze sama nie potrafi ocenić zasadności jakiś akcji, a po drugie jak baran przyjmie to, co samozwańcy powiedzą. Przykre, jak RadaStarszych ocenia innych i żenujące, jak widzi siebie. 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się