Teraz słucham

Hhahahaha tez bym chciała bawić się w lot w kosmos, chociaż nie wiem to taka rozrywka dla pospólstwa  😁 ( ile ona ma teraz lat?)
Hhahahaha tez bym chciała bawić się w lot w kosmos, chociaż nie wiem to taka rozrywka dla pospólstwa  😁 ( ile ona ma teraz lat?)


Nie ważne ile ma lat , tylko na ile się czuje i ile ma kasy  😂



Czyż nie jest słodka  🤣

Tak pieniądze tez by mi wiek zrekompensowały 🙂
No jest jest 🙂 Też bym chciała tak spiewać 🙂

Szczerze , jak patrzę na piosenki z mojego dzieciństwa i patrzę jak dziadki dają czadu  to dzisiejsza  młodzież trochę smutno wypada .  😁  😁  😁









Ciekawe jakby zorganizowali koncert w obronie Polskich stadnin , zwłaszcza że byli ich klientami . Jak myślicie czy ktoś by przyszedł ???  😁 😁 😁 😁
Skoro mówimy o pani Brightman... 😀
A ja tam ich lubię w duecie  😀 
#t=60.682818

A propo "s Janowa , myślę że mogli by pomóc. Co myślicie . Poprosić ich o koncert w obronie Janowa ?





Chyba pare osób z poparciem by przyszło  😎
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 marca 2016 22:42



Straszne smutasy  🙁

Trochę weselsze


A tu Pit z Krychą 


Jak tu nie lubić Pita  😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
04 marca 2016 23:20
Nie zawsze musi być wesoło 😉



no ale masz weselsze  😂  wawa
Nie zawsze musi być wesoło 😉


Lepiej jak zawsze jest wesoło , bo nawet jak jest smutno to wesołym się lepiej żyje  😁



P.S Wszystkim na dobranoc  :emota2006092:

Ktoś wie co to za muzyka w pasażu (np. 0:39 i 1:31)?

Szukałam przez kilka tygodni tej piosenki (link poniżej), ale nie pamiętałam ani tytułu ani wykonawcy. Odkąd odnalazłam nie mogę się z nią rozstać  😅



słucham na przemian z:

Kuban - Nie ma jak 💘
Udzieliło mi się przez Was... Jeden z moich ukochanych zumbowych kawałków  😅


Swoją drogą Smoku, niezły rozstrzał... AC/DC i Pitbull?  😲
Nie wierzę, że można czegoś takiego słuchać. Nie nie nie. Słuchać to jeszcze pikuś, ale patrzeć?! 😵
(Dwa posty powyżej. Z grzeczności powstrzymam się od komentarza.)

Ja tak:

😍

I tak:

😁
Percival :3

Ja właśnie wróciłam z koncertu Stevena Wilsona, chyba nigdy mi się muzyka tego faceta nie znudzi <3
Znowu spłakałam się przy tym
A ja teraz to... Od 4 nie mogę spać. Wychowałam się na sdm i niezmiennie UWIELBIAM


Julie, to pierwsze jakieś jazzujace, a ja jazzu nie kumam. Za prosta konstrukcja ze mnie.

Dejotka, fajny teledysk i tekst...
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 kwietnia 2016 21:23
Gniadata   my own true love
20 kwietnia 2016 22:35
Life is a drink, and love's a drug
Oh, now I think I must be miles up
When I was a river, dried up,
You came to rain a flood


chyba pierwszy raz mi się tak bardzo spodobało coś, co zasłyszałam w radiu 😍
Tańczę do tego chorełkę i KOCHAM. Jak niemal każdą bachatę  😅
Dziś w myślach łapię każdą z istot, która mi kiedykolwiek weszła w czytelnictwo
Zajebiste!!! 😍
Średnio lubię rap, ale jeśli jest dobry, inteligentny i z poczuciem humoru, to co innego.
Skojarzyło mi się z tym:

Znasz? 😁
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
20 kwietnia 2016 23:47
Dobre dla kogoś, kto (jak ja) planuje spędzić wieczór/noc pracując:



Całkiem dobrze nastraja do pracy.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
21 kwietnia 2016 07:04
Julie, ba że znam!

a Łona jutro wypuszcza nową płytę i trochę się o nią martwiłam, chociaż on taki jest, że siada za którymś razem (poza tym kawałkiem wyżej, Pocztówką i To nic nie znaczy, które wchodzą od razu), tak teraz 10/10 😀

generalnie polecam całego, chociaż nie naraz, mój najulubieńszy raper, a jestem, jeśli o nich chodzi, wybredna  😁


Jest mi bardzo smutno [']
Wiedziałam o kim myślisz i co to będzie za utwór zanim kliknęłam link.
Smutno. 🙁
Mój inny ulubiony:
Julie... Wychowałyśmy się na nim 🙁

Dziewczyny, a to znasz? Uwielbiam 😀 Bywa, że ryczy mi w uszach na maksa, a ja poruszam się rytmicznie uginając kolaniska po ulicy  🤔wirek:
HELP kto śpiewa fajny, mocny cover piosenki Here i go again????
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 kwietnia 2016 20:01
Sokół/Taco Hemingway/Ras - Lek przeciwbólowy


edit:
Ten Typ Mes - Znajdź kłopoty (prod. Timbaland)
"Dzieciom mów, że tyram gdzieś na chleb. I kłam, i kłam, że wciąż kochasz mnie".

Ta piosenka porusza takie struny w mojej duszy, że mam ciary na całym ciele. Nostalgiczny smutek, ale i wzruszenie, i ulga. Ech...
38 razy próbowałam coś napisać w wątku "nienawiść", bo aż mnie klawiatura swędziała.
Mój "mąż" który re-voltę czyta regularnie, ale odzywa się średnio raz na rok, nie wytrzymał i się odezwał.
A ja nie! I jestem z tego dumna.
Ostatecznie i dzięki Bogu, tuż przed kliknięciem "wyślij"... rezygnowałam.
Teraz zostałam szczęśliwa i z czystym sumieniem z tym:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się