Kartki bożonarodzeniowe 2014

malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
02 grudnia 2014 21:20
Ojej, tak czytam, że pracujecie nad swoim kartkami i pracujecie...

Moje w sumie rysowane, ale nie będzie szału,  jednak od serca, więc mam nadzieję, że spodobają się tym, którzy je dostaną 🙂
A ja wszystko wiem:-)  kto od kogo dostanie. Juz nie moge sie doczekac finalu.... Mam nadzieje,ze w tym roku 100% dojdzie, ze kartki nie zgina po drodze. Meldujcie ich dojscie, prosze o foty :-)
Dzis rozesle dodatkowe adresy.:-)
Dziękuję Ci DeJotka za śliczną, wesołą kartkę!  :kwiatek: Doszła wprawdzie już w czwartek lub piątek, ale miałam gościa zza granicy więc dopiero dzisiaj melduję 🙂
I też dziś swoje wysłałam, oczywiście zrobiłam ręcznie, mam nadzieję, że po drodze się nie popsują 🙂
Druga porcja kartek leży gotowa do wysyłki 😀 W tym roku wszystkie robiłam sama - całe 5 :P
xxmalinaxx Dziękuję Ci za śliczną, własnoręcznie zrobioną kartkę i miłe życzenia. Nie ma co wybaczać "ograniczonych zdolności rysunkowych" 😀 - kartka sprawiła mi dużo radości.
opolanka   psychologiem przez przeszkody
09 grudnia 2014 11:26
Ja mam nadzieje do weekendu wysłać swoje 🙂
Chainsy  :kwiatek: cieszę się, że Ci się spodobała. Mam nadzieję, że po otrzymaniu wszystkich, wstawisz foto? Ciekawa jestem konkurencji  😁

No i moje do reszty wysłane! 🙂
Moje pojda w weekend  😀 Te swieta w ogole beda DIY, wiec kartki tez poleca recznej roboty 😀
Ja tez mam pierwsza od DeJotki, dziekuje :kwiatek: !
Moje poszły :-)
Moje się zaczynają robić, mam totalny brak czasu wyślę 15-go i mam nadzieję, że szczęśliwie dotrą do świąt :kwiatek:
Chainsy, bardzo dziękuję za piękną kartkę! :kwiatek:

Moje też wyślę 15-tego, wcześniej nawet nie mam czasu podjechać na pocztę 🙁
gabb. Cała przyjemność po mojej stronie!  :kwiatek:
Moje kartki właśnie poleciały  😀
Otrzymane zamelduje po 20.12 bo wtedy wracam do domu  😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
12 grudnia 2014 16:51
Chess kartka dotarła, przez pocztę polską trochę pognieciona, ale za to jest PRZEPIĘKNA, bardzo dziękuję  :kwiatek:
moje kartki też polecą w poniedziałek :/ poczta u mnie pracuje do 15 😵
Chess Dziękuję Ci za kartkę :kwiatek: Takiego czegoś nie widziałam jeszcze, super!

No to ja już mam wszystkie, dziękuję dziewczyny  :kwiatek:
Trochę kiszka z tą pocztą ale cieszę się, że już dwie dotarły. Super, że się podobają 🙂 Ostatnio do życia codziennego często wykorzystuję uczelnię.
Moje dzisiaj wyruszyły w świat, mam nadzieję, że dotrą szybko i bezpiecznie :kwiatek:
Ostatnie ode mnie poszły 😉 Nie miałam w tym roku zupełnie pomysłu na tworzenie więc wszystkie są kupne,ale starałam się wybrać ładne 😉
Moje poszly w niedziele 🙂 Pierwszy raz robilam wlasnorecznie (z talentem na poziomie podstawowki 😀), wiec mam nadzieje że dojda całe i zdrowe, ze sie nie rozpadna po drodze  😁
...moje te podstawowe też poszły dziś już, robione🙂
Moje poleciały 😀 teraz trzymać kciuki za naszą pocztę 😉
Moje pójdą jutro. Mam nadzieję, że dotrą w całości i jeszcze przed świętami. Również popełniłam je własnoręcznie - nie ma efektu wow ale bardzo się starałam 😀
a ja mam pewne opóźnienie we względu na zmianę pracy, ale wyślę ASAP priorytetem... oczekujące przepraszam :kwiatek:
Moje zadresowane, zapakowane! Czekają na wysyłkę jutro z rana! 🏇

do mnie jeszcze żadna kartka nie dotarła 👀
U mnie też jeszcze pusto 🙁
Moje poszły dzisiaj rano. Chyba w nagrodę po powrocie do domu czekała na mnie piękna kartka od Smerfi  😍
Bardzo ślicznie dziękuję! Jest tak ładna, że teraz aż mi wstyd za te moje bazgrolce  😂
Ehh, bardzo mi przykro, ale przez ostatni natłok obowiązków nie udało mi się w końcu zrobić kartek dla Was. 🙁 Mam co prawda kupione, ale od serducha i wyślę je jutro z rana priorytetem. Na prawdę przepraszam, ale nie dałam rady mimo, że bardzo się starałam zorganizować chwilę. 😡 Mam nadzieję, że te dziewczyny, które dostaną kartki ode mnie wybaczą mi, a na następny rok się poprawię! :kwiatek:
No co Ty, srokate, przecież to nieważne, czy ręczne, ważne, że z sercem 🙂

nie masz za co przepraszać! ja też część robionych część kupionych...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się