Kartki bożonarodzeniowe 2014

Mimo, że nie brałam udziału w tym roku w kartkach, to dostałam najpiękniejszą kartkę EVER! Dziękuję Pokemon , kartka z Krainy Lodu jest obłędna, oczywiście już została ukradziona do pokoju Julki hehe
Dziękuję za życzenia, podziękuj też Agnieszce 🙂
Dawno nie byłam tak mile zaskoczona 🙂  :kwiatek:
Jeszcze raz przepraszam bardzo za te dwa dni zwłoki!wyslalam dzis kartely priorytetem,moze jeszcze sie uda.... :kwiatek:
Ja dostalam dzis pierwsza kartke, dziekuje olencja  :kwiatek:
infantil, ojej, Poczta Polska niezmiennie mnie zaskakuje, wysłane w poniedziałek po południu 😀 Cieszę się, może w tym roku dojdą wszystkie ode mnie 🙂
u mnie bilans: 2 na 3 doszły, nie dostałam jeszcze żadnej 😉
A ja dziekuję ssstoktotceee za renifera 🙂🙂
Dziś zaniosłam na pocztę kartki, ale wyślą się jutro dopiero 😤 Mam nadzieję, że dotrą do świąt! Do mnie nic nie doszło jeszcze :<
a ja dostałam dzisiaj śliczną kartkę i konika na biegunach od deksterowa :kwiatek: :kwiatek:
Cieszę się, że jedna już doszła. Jakoś długo idą w tym roku, wysłałam kartki w zeszłą środę 😀 Mam nadzieje, że pozostałe kartki też szybciutko dojdą.  :kwiatek:
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
18 grudnia 2014 18:37
Carmen dziękuję za prześliczną kartkę  :kwiatek:

U mnie bilans taki, że 2 do mnie dotarły, a ode mnie nie doszła żadna...

Ach, miałam poinformować już wcześniej, że te moje kartki są takie trochę dziecinne, wybaczcie  😁
Ode mnie też żadna nie doszła, ja dostałam dwie. Od Smerfi i pokemon :kwiatek:
Z kolei dwie moje dotarły, a u mnie pusto :/
Do mnie dotarła jedna, a moja żadna niepotwierdzona, trochę się martwię o nie  🤔
DeJotka dziękuję za śliczną kartkę :kwiatek:
Moja jedna dotarła, 2 niepotwierdzone :/

A ja nie dostałam NIC. 🙁
Ja dzisiaj dostałam kartkę od gabb. Bardzo dziękuję!
Dostałam kartkę od Olencji. Dziękuję 🙂
O, to 3 doszły 😀
ewuś, cieszę się, że doszła 🙂

Także jeszcze dwie moje idą, a do mnie przyszła na razie jedna 😉
Ja dziękuje kotlet i xxmailnaxx za piękne kartki i życzenia  😍
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 grudnia 2014 11:57
Pokemon - aaaa co rok Bułka Agnieszki jest piękniejsza  😍
Hedonistka
Stokroteczka


Bardzo dziękuję za przepiękne kartki świateczne!  💃  😍
Karino1998, super, ciesze sie, że Ci się podoba.  😉 :kwiatek:

ja jutro będę w domu to sprawdzę skrzynkę i zamelduje kartki które dotarły 🙂
No to moje dwie już dotarły, do mnie żadna. Pierwszy mi się tak zdarzyło, zawsze u mnie w skrzynce już były trzy, a moich ani widu ani słychu  😁
Dziękuję Carmen za kartkę! :kwiatek:
Do mnie dotarła jedna, a moja żadna niepotwierdzona, trochę się martwię o nie  🤔


Nie martw się 🙂 do mnie dzisiaj dotarła 🙂
Ja wszystkie swoje kartki wysyłam jutro priorytetowo. Także przepraszam za wszelkie opóźnienia... Moja doba powinna trwać pod koniec roku po 72h wtedy bym czas na wszystko znalazła....
Doszły do mnie wczoraj kartki od gabb i infantil, za które bardzo dziękuję :kwiatek:
Do mnie doszła przepiękna kartka do gabb! Dziękuję bardzo :kwiatek:
Już stoi na kominku 🙂
No to moje doszły 2/3 🙂
Och, moja też tylko jedna potwierdzona... mam nadzieję, że reszta też dojdzie.
Wrzucam link do zdjęcia moich "zdobyczy" - dziękuję jeszcze raz za kartki  :kwiatek:
xxmalinaxx, calore, bardzo dziękuję za piękne kartki i cudowne życzenia! :kwiatek: 😀

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się