Kącik Rekreanta cz. VIII (2015)

Lov   all my life is changin' every day.
30 września 2015 08:37
Strucelka, fajne rude 😉 Po czym? Tylko uważaj, bo te małe i krępe są nieźle zwrotne, mnie mój wczoraj znowu testował 😁
Strucelka, Cudo! 😍 Piękna maść, a brak odmian to jeszcze podkreśla.
Strucelka idealny kasztan bez odmian 😍 Liczę na ciągłe relacje zdjęciowe. 🙂

Jeżdżę dzisiaj. 😅 Będę pilnować zgięcia łokci.😀
flygirl, powodzenia 🙂
Strucelka,  piękny!  Planujesz  kastrować?  No i oczywiście  gratuluję zakupu  🙂
faith Nastawienie zawsze jest najważniejsze. Przerwa dobrze zrobiła i jemu i mi. Zakochałam się w nim na nowo 😍
anai Olson Dziękuję  :kwiatek:
Olson OOoo w takim razie szczęścia w nowym domku! A w poszukiwaniu nowego zwierza faktycznie życzę powodzenia bo to dość trudny temat 😎
Cejloniara Tu zadziałało to bardzo podobnie. Jest świeże spojrzenie na pewne sprawy. Wcześniejsze nieporozumienia poszły w niepamięć.
Julie Z własnym koniem trochę daleko...ale kusi. Tak na prawdę wystarczy mi jakikolwiek czteronożny byleby było piękne słońce 🙂
Strucelka WOW!!! Świetne wiadomość. Gratulacje! 😀 Pokazuj go często...bardzo często! 😉
Strucelka łałałiła! Graty!!! Konik baaardzo w moim typie! 🏇 Super!

[b]Julie,[/b] ja też chcę nad morze, ja też! 😀

Cejloniara, aż się gęba cieszy jak się na Ciebie patrzy 😍


To ja też wrzucę takie radosne 😀 Duszek dostarcza mi mega dużo radości ostatnio! A odkąd mam go pod domem to poprawiła się bardzo nasza relacja 😍
Strucelka graulacje! Już podziwiałam na fejsbuku. Kasztan cudny  💘 Napisz coś o rodowodzie i jakie macie plany treningowo startowe  🙂

amnestria ależ Ci koń wyładniał  🙂
Amnestria łaaaa  😍 ależ się ten Duchol wyrobił  😀
Moon już uciekacie z raju?  😀
Losia gratuluje rocznicy!  :kwiatek: oby było ich jak najwięcej 😀 Piękne zdjęcie.
Maleństwo to dobrze, że jest jakaś poprawa  😀 zdrówka dla Łośka
Tuch mega elegancko!  😀 fajnie, że taki wyluzowany wrócił. Przydały mu się wakacje.
Cejloniara czad! Najważniejsze, żeby był fun z tego wszystkiego  🤣 a jak się Cejloniasty miewa?
Strucelka gratulacje! Niezłe ciacho z niego 😀 Pokazuj go tu jak najczęściej.

a ja w końcu odpaliłam księżną  😎  ależ była szczęśliwa z tego powodu ...  😂




😁
tulipan, ojej, nie spodziewałam się takich miłych słów od Ciebie, bo gdzie ten mój Duszek do Twoich maszyn 😡 :kwiatek:

baffinka :kwiatek: :kwiatek: ale ruda dumnie kroczy! Jestem jej fanką od dawna 🏇
Strucelka Ferro absolutnie obłędny!  😜
Gratuluję zakupu i koniecznie wrzucaj go nam tutaj jak najczęściej!  :kwiatek:
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
30 września 2015 12:17
Dzięki dziołchy :kwiatek: :kwiatek: mam totalny amok, już zapomniałam jakie to cudowne uczucie 😜

Tulipan chłopczyk jest po Furst Fuggerze, matka nie pamiętam 😁
Plany będą układane w zależności od tego jak się będzie spisywał 😉 Póki co ma całą zimę na zajazdkę, a na wiosnę zobaczymy 🙂 Na pewno chciałabym już w przyszłym roku wystartować, ale czy to będzie w marcu czy we wrześniu to się okaże 🙂

anai na razie się nie ogierzy, więc póki co jajka zostawiamy. Zaczekam chyba do wiosny aż się ujeździ i wtedy zadecyduję, bo gdyby miał szanse na MPMK to muszę go ogierem zostawić.
strucelka gratulacje ! A co z kucykiem? 🙂
Burza, sama w swoje szczęście uwierzyć ciągle nie mogę 🙂 chodzę, jak zaczarowana (chyba, że w pracy jestem) 🙂

Strucelka, cudo, wspaniały! Jak ja kocham kasztany! Dużo radości i sukcesów 🙂

Julie, oj fajnie jest eh 🙂

amnestria, to kawał Ducha masz 🙂 piękny 🙂

baffinka, bardzo dziękuję, że pytasz. Pan Cejlon ma się rewelacyjnie łamane na świetnie. W tej stajni normalnie zgubił kilka lat. Wiosną sobie przypomniał, że do 3 roku życia był ogierem i postanowił nim znowu się stać. Na pastwisku skacze na klacze albo się w nich zakochuje i tak wiemy zaraz, która ma ruję. A może mu nikt nie powiedział, że jest wykastrowany?? Nie wiem 🙂 Wsiadam na niego spacerkowo totalnie i jak on ma wyraźną ochotę. Zaczynam od małej lonży, bo na dzień dobry serwuje mi serię bryków. Miał być doświadczonym koniem profesorem, przewodnikiem dla niuni ale on się przy niej zachowuje, jak młode głupie cielątko. Płoszy i bryka. Na szczęście młoda jest na tyle mądra, że woli sama i konia przed sobą nie potrzebuje. Wręcz ją denerwuje. Najlepiej pracuje, jak jest sama, byle nie za daleko od człowieka.

bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
30 września 2015 19:11
Strucelka to z Drochówki chłopak?? Jeśli tak to oglądałam delikwenta w wakacje- ładnie chłopak podskoczył wzrostowo 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
30 września 2015 19:42
bjooork tak, z Drochówki 😉 i też go już sobie w wakacje upatrzyłam, ale chwilę mi zeszło żeby wszystko pozałatwiać 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
01 października 2015 06:37
Strucelka piękny koń  🙂 Powodzenia przy zajazdce  :kwiatek:
Taki Dziuuuubuś Malutki z wczoraj 😉

Strucelka, super rude ciasteczko  😍
tuch, pięknie mu w tych brązach.
amnestria piszę co widzę  🙂 A wyglądacie bardzo dobrze  😀

Strucelka trzymam kciuki za rozwój Młodego i za Wasze starty  🙂
tuch cudnie mu w brązach 😍 Jako, że kocham brązy, to sobie mówię, że jakby mnie kiedyś naszło na kupno konia, to musi być maści pasującej do brązowych kompletów. 😁

Wczoraj jeździłam. Na fiordzie. Rany, jakie to śmieszne uczucie. 🤣 Taki niski, szeroki i wygodny fotel. A jaka torpedka w galopie. 😁 A ogólnie to przesłodziachny jest. I zginałam łokcie! 😀 Chciałabym jeszcze swoje nogi ogarnąć, bo latają na wszystkie strony świata bez sensu.
edyta flygirl Dzięki, ja jestem fanką stypy, brązy i granaty to zdecydowanie moje kolory.
Koń jest kary i niestety wszystko do niego pasuje 😁
Latem blaknie i wygląda przeokropnie, w tym roku od słońca na grzbiecie miał rude włosy, mimo tego że na padoku jest cień a w największy skwar stał w stajni. Na przyszły rok planuję derkę z filtrem UV, zobaczymy jak się sprawdzi.
Amnestria dziękujemy  :kwiatek:  Ruda to w ogóle jest taka dumna i wyniosła starsza pani  😎  😁  może na dniach się uda ściągnąć kogoś do pofocenia, bo już mi brakuje strasznie fot z nią  💘
Cejloniara cieszę się, że ma się dobrze  i tak dokazuje  😀  ile on już ma lat?
Moon   #kulistyzajebisty
01 października 2015 16:23
tuch, śliczny (wyblakły 😉 ) karusek!

Julie, zdziwisz się jak któregoś razu pół revolty zapuka do Ciebie... :P

Strucelka, ale żeś wyskoczyła! GRATULACJE! 😀 Proszę nie żydzić fot i wstawiać duużo pana młodego 😉 A co z kuckiem? :> I sama go zajeżdżasz czy oddałaś komuś na "przedszkolny czas"?

amnestria, super są takie uśmiechnięte foty! Dawaj więcej! 😉

baffinka, anoo, niestety 45km w jedną stronę zimą nie nastraja optymistycznie, a też z drugiej strony po to mam konia by go użytkować pod siodłem jednak częściej niż raz w tygodniu weekendowo ;-) Ale do raju na pewno wrócimy 8-)

A odnośnie Lula, to w końcu dostaliśmy zielone światło na powrót do roboty, więc wraz z miejscem zamieszkania Lul wrócił także do pracy 8-) Dość szybko się w owczarni zaaklimatyzował, czasem go zaskakuje jeszcze np pojawienie się konia na placu albo na padoku ;-) Mam nadzieję że finalnie uda się go z jakimś funflem sparować, żeby się nie nudził zbytnio.
amnestria, No co za Duszysko się zrobiło! 😍

baffinka, Koniecznie musi Ci ktoś zrobić na niej, żeby można było was zobaczyć w pełnej okazałości. 😀

tuch, No faktycznie "malutki". 😁 Ile on ma w kłębie?

Moon, Hehehe... Może to niezły pomysł, żeby zrobić coś w stylu re-voltowego zlotu...?
Tylko podkreślam po raz kolejny, że to nie jest "u mnie" i to nie moje konie. Ja też tam jestem w pewnym sensie gościem, z tą różnicą, że jestem matką wnusia właścicielki i konkubentką syna właścicielki, więc gościem rodzinnym. 😉
Wszystko by trzeba zaplanować i uzgodnić z moją "teściową", ale pomysł fajny, jestem za! 😀
Strucelka heh po Fürst Fuggerze chyba przeważnie kasztany wychodzą.
Urokliwa dzidzia no i na pewno będzie się zgrabnie ruszał.
Osobiście wolę linię Fürst Heinricha ale Fugger też zacny.
Inny rudy po Fuggerze
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
01 października 2015 20:34
Dziękuję za wszystkie miłe słowa :kwiatek:

tuch co to za obłędne ochraniacze? 😜

Moon ja nie jestem takie kamikadze żeby zajeżdżać 😁 poszedł w profesjonalne ręce 😉 aczkolwiek mam do niego tylko godzinkę drogi, więc planuję być 1-2 razy w tygodniu żeby śledzić postępy Dzidzi 😉

Euphorycznie moja znajoma ma karego po Fuggerze i jest cudny. Ale na swojego narzekać nie będę 😉
ekuss   Töltem przez życie
01 października 2015 22:03
Strucelka rude najlepsze 😀

tuch niezla maszyna ci sie robi 🙂

Ja sie musze pochwalic,ze moja Basienka- Þokkadís miala wczoraj pierwszy raz zalozone siodlo. Nawet jej nie ruszylo nic  😁 Poszlysmy na spacerek- nawet nie zauwazyla,ze ma cos na grzbiecie. Przy siodlaniu nie drgnela 😀

Julie Ma 167cm ale wydaje się ogromny przez długie nogi 😁 Trudno się na niego wgramolić z ziemi. Dlatego też zawsze korzystam ze schodków (no chyba że ich nie mam np. W terenie).
Strucelka ochraniacze to Hansbo Event Teddy. Dobrze sprawdzają się do codziennego użytku chłodniejszą porą roku, mimo sztucznego futerka są o dziwo są dość łatwe w utrzymaniu czystości i koń nie ma po zdjęciu mokrych nóg (oczywiście przy takiej średnio intensywnej jeździe).
Moon Dziękuję! Zdrowia dla Lula :kwiatek:
ekuss Baśka najlepsza, jestem jej fanką 🙂
Było już w wątku dla grubasów ale pokażę i tutaj bo nie pamiętam kiedy miała taką fit linię.  😜
Dłubiemy sobie powoli i niestety, w przyszłym tygodniu przyjdzie mi testować oświetlenie.  🤔
Losia piekne zdjęcie, tylko wywołać i do ramki. życzę kolejnych lat razem, oby jak najwięcej.

tuchrewelka jak się prezentujecie. Gratuluję sukcesów. Nie wiedziałam ,że startuje w TREC. Jak wrażenia? 🙂 Nie znam nikogo, kto by startował więc pytam 😉

[]bCejloniara[/b] w końcu więcej Cię na koniu widać! Super 😀 Tak tu zachwalasz potomstwo Condendera, że aż sama musiałam się upewnić czy moja gdzieś w rodowodzie go ma hehe. No i ma. ale daleko :P

Strucelka gratuluję! Widziałam rudego w ogłoszeniach i podobał mi się. W sumie nic dziwnego, bo ja zakochana w oldenburgach :zakochany:  Ma taki sympatyczny pysiek 😀 Dużo sukcesów małych i dużych życzę 🙂

amnestria do tyłu jestem trochę 😉 Duszek stoi blisko Twojego domu czy masz przydomową stajnie? Ciesze się, że się dogadujecie. Miło isę na was patrzy i czyta 😀

baffinka ona tą grzywe taką pofalowaną ma naturalnie czy po koreczkach? 😉

Ostatnio robiłam mojej młodej "sesję" padokową 🙂 Rany, ale czas leci. Na jednych fotkach wygląda jeszcze jak dzieciuch a innych już poważniej tak jak tu


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się