Końska Rewia Mody cz. X (2016)

O, ja już widzę moją kobyłę 182cm, 700kg w tej różowej derce  💘
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
10 marca 2016 10:37
Frog in the fog, świetna dera!

I taki dodatkowy "plus" dla Sugarhorse za kociaka w katalogu 😍
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 marca 2016 10:46
Jakie piękne są te rzeczy! Nie mogę się doczekać strony internetowej i cen 😉
wątek zamknięty
Ogladałam dzisiaj na żywo nową kolekcję Eskadrona i jest wykonana fatalnie  😵 Krzywo poszyte, nitki wystają, paski od porpręgu krzywo przyszyte. A i materiał wygląda na słaby. Jedynie ten navy ładnie wygląda, a derka navy JERSEY CLASSIC SPORTS  to jakieś cudoo. Widziałam też kantary ale spoza kolekcji czarno-szare i brązowe śliczne. Ale w porównaniu z kantarami Euro-stara są słabe. Nie dość, że Euro-star ma piękne kolory, a nie takie sprane gacie jak ten Eskadron, to podszyte są taką fajną pianką. Już wiem, że kupie taki kantar.
wątek zamknięty
Mi też ten Sugarhorse bardzo przypadł do gustu 🙂 Słodziaśnie, cukierkowo ale naprawdę fajnie! I jest to w końcu coś innego. Plus odblaski. A katalog wykonany przepięknie.

anil22, sprane gacie 👍
wątek zamknięty
Dżastin, za poprzedniczkami - super jest!
Strucelka, najprędzej na jakichś zawodach, gdzie rozstawią się ze stoiskiem, albo telefonicznie. Nie posiadają strony internetowej - choć zastanawiam się dlaczego. Z takimi cenami i ogromnym wyborem, jaki posiadają, na pewno mieliby sporo klientów. Ponoć była w zamyśle, ale póki co cisza 😉

Ale ciekawostka z tym Sugar Horse. Fajnie zobaczyć coś innego niż wszystko dotychczas 😉
wątek zamknięty
xymena Naprawdę mój dziadek miał takie kalesony jak ten Sky blu i Mintgreen  😂
Jakbym zamówiła to przez internet i wydała prawie 300zł za "sprane gacie" to bym sobie w łeb strzeliła.
Sugar Horse całkiem fajne się wydaję.
wątek zamknięty
Sugarhorse słodkie 🙂 a wie ktoś może, jak z cenami? Derek szczególnie 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
10 marca 2016 17:41
Frog in the Fog, jaki mega słodki konik! ładnie w szarym.

Całusek gotowy na prace budowlane w kantarku Hv Polo.

wątek zamknięty
anai gdzieś tam w komentarzach na fb było, że niedługo wrzucą cennik 😉
mam nadzieję, że będzie łaskawy w miarę dla portfela, bo przepadłam!  😜
wątek zamknięty
Dzięki dziewczyny za miłe słowa!  :kwiatek:
Cennik będzie dostępny jeszcze dziś, zamówienia póki co można składać przez fanpage na Facebooku  😉
https://www.facebook.com/Sugarhorse-810887355647711/
Stona internetowa niebawem  😉

A jeśli jeszcze mogę coś dodać od siebie, to naprawdę zachwalam jakość produktów - baardzo precycyzyjne wykonanie, o świetnym dizajnie wspominać nie trzeba  😉 Jakość materiałów jest naprawdę dobra.

Zbliżenie na czapraczek Pale Gray Chevron z poprzednich zdjęć  😉

Skórzane ochraniaczki:
http://s1078.photobucket.com/user/Joanna_Sak/media/6b90b892-2f14-4196-b412-3a9eaad78b96_zpssc6my3a8.png.html

A to wszystko pakowane w TAKIE PIĘKNE TORBY  😍 (One same w sobie są cudowne  😍 )
http://s1078.photobucket.com/user/Joanna_Sak/media/5256d42e-c2b6-4d8e-b3fc-bcbc4ad91120_zpsv5zwdebk.png.html
A ponieważ derka wzbudza jak widzę duży entuzjazm, to dorzucę jeszcze parę szczególików - piękna w każdym calu hihi <3 (I też, jak większośc produktów ma odblaskowe taśmy!  😀 )
http://s1078.photobucket.com/user/Joanna_Sak/media/684dce51-b167-4660-a11e-3e01db734347_zpskynpjqtq.png.htm
http://s1078.photobucket.com/user/Joanna_Sak/media/4d7d1dd2-963b-4651-9002-e97407b3c8d9_zpshmuieobx.png.html
http://s1078.photobucket.com/user/Joanna_Sak/media/b98d2783-3e60-41a3-b4bc-c4fe0d11624a_zps0o6cxnfj.png.html
I jeszcze coś dla różomaniaków  😁 (Obiecuję, już ostatnie!  😉 )

http://s1078.photobucket.com/user/Joanna_Sak/media/84cf8fee-e5d4-4185-9a9c-da7bb0eaaf03_zpssiwtl4li.png.html
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] ogromne zdjęcia
wątek zamknięty
Cudności z tego Sugarhorse  😍 Dostałam informację, że najpóźniej w poniedziałek ma ruszyć ich strona internetowa no i nie są to tanie rzeczy  😉
wątek zamknięty
Ta różowa derka jest cudna 😍 Współczuję wszystkim wałachom i ogierom swoich świrniętych wlascicielek, które te derki im kupia 😁 A te wzory przypominają mi teksturę z jakiegoś edytora tekstu czy obrazu 😜
wątek zamknięty
Derka super, ale nie podobają mi się zapięcia z przodu... Zaraz będzie rozchełstana z przodu.
wątek zamknięty
Z jednej strony - no fajnie, wszystko słitaśne i ładne. Z drugiej... Jak ktoś nie chce mieć konia w pastelach, a chciałby takie dodatki z odblaskami, to pozostają mu do oglądania tylko sakwy i jedne ochraniacze. Podejrzewam jednak, że znajdzie się sporo chętnych na takie kolory, chociaż mnie nie kuszą.
wątek zamknięty
Cennik już jest. No zobaczymy jak z jakością, ale cena dery raczej zaporowa, tym bardziej, że krój mi się nie podoba... Ciekawa jestem jaki będzie popyt, bo w porównaniu do np. sprawdzonego caballa, ceny bardzo wysokie, ale dizajnersko jest  😜
wątek zamknięty
Tak podejrzewalam, ze ceny beda mocno wysrubowane🙂
wątek zamknięty
Tak dla porównania:
https://animalia.pl/waldhausen-derka-padokowa-w-groszki-unicorn-podszyta-polarem/szczegoly/34375/

Firma sprawdzona, na polarku i super śliczna 😉
wątek zamknięty
To jakiś zagraniczny producent wchodzący na polski rynek?
Mnie taki styl kompletnie nie bierze, ale trzeba przyznać, że rzeczy wyglądają na porządnie wykonane, to i cena pewnie nie będzie mała 😉 Ciekawe jak z trwałością będzie.
wątek zamknięty
Raczej Polska. Ja mam swoje przetestowane produkty i jeśli czaprak jest droższy niż anky, derka padokowa niż avalanche, a stajenna niż caball, to musiałabym zaślinić monitor żeby zakupić  😂 więc dla mnie za drogo.
wątek zamknięty
Nie wiem czy jest wątek typowo czaprakowy, ale chciałabym Was uprzedzić przed czaprakami firmy Jockey tymi dostępnymi głównie stacjonarnie np na Cavaliadzie. Początkowo myśleliśmy, że to od derki, niestety jednak to czaprak. Są one dość sztywne i przy pierwszym użytkowaniu regularnym czapraka koń chodził powycierany. Zrobiliśmy błąd bo wzięliśmy na obóz ten czaprak bez wcześniejszego testowania go jako nowy. Chodzi najbardziej o to obszycie.  Po pierwszym praniu czaprak zrobił się bardziej miękki i obcierać przestał. Magia. Dodać muszę, że mam krótkiego konia i czaprak wypada nam strasznie daleko, a dodatkowo lubi wyjeżdżać do tyłu. Podrzucam fotke jest średniej jakości, ale obtarcia widać. Po obu stronach wytarty tak samo.  Swoją drogą fajne są ale czapraka będę musiała się pozbyć przez długość 🙁
wątek zamknięty
Firma jest Polska i produkty również szyte w PL 🙂 Więc myślę, że ciężko odnosić je do chińskiej, taśmowej produkcji...  😉
wątek zamknięty
Frog in the Fog absolutnie nie neguję jakości  😉 ale horze avalanche dość ciężko pobić, anky po 10 lat dziewczynom służą, a caball zupełnie polską manufakturą jest  😉 przy czym te firmy znam i mogę polecić, a ta nowa...
wątek zamknięty
No ceny dorównują znanym markom, poczekam aż któraś się skusi i zakupi, zda relacje jak się sprawuje i jak się ma jakość do ceny

el_infierno Ja mam ten czaprak i ciuram go często, koń również należy do krótkich jednak nic się złego nie dzieje i z czystym sumieniem polecam 🙂
wątek zamknięty
Doszły mnie słuchy, że Sugarhorse zrobiło mały rozruch na re-volcie, więc coby nie robić zamętu i rozwiać Wasze wszystkie wątpliwości co do produktów i jakości, już wyjaśniam, gdyż marka została stworzona przeze mnie 🙂

Nie chcę robić reklamy, bo to nie na miejscu, ale, że Frog wrzuciła sporo zdjęć, pojawiły się pytania 🙂

Otóż co do linii basic- jesteśmy ( bo Sugarhorse to nie tylko ja) w trakcie tworzenia pełnego katalogu linii basic, w której pojawi się tona odblasków. Nie chcieliśmy zawalać katalogu "sweetland" tą linią.

Co do jakości- wszystkie materiały są przetestowane przez znajomych koniarzy, ale więcej mówić nie chcę, żeby nie robić spamu- musicie wiedzieć tylko że wszystko jest produkowane w Polsce od podstaw (łącznie z materiałami), nic nie przyjeżdża z dalekiej Azji, do czego potem są doszywane metki 😉

Niektóre rzeczy są tańsze, niektóre droższe - musielibyście się dowiedzieć po prostu dlaczego producent daje taką a nie inną cenę 😉 (nie mówię tu o Caballu, bo sama posiadałam derki od nich i wiem, że też rzeczy są produkowane w Polsce)

Cała ocena leży już i tak w Waszej kwestii 🙂

mam nadzieję, że Sugarhorse i tak troche pożyje w świecie jeździeckim i nas w przeciągu najbliższego czasu nie zlinczujecie 🙂

Ponadto jak macie jakiekolwiek zarzuty co do wykonania, jesteśmy otwarci na wszelaką krytykę i potraktujemy to jak rady 😉

taki już koniec off topic, bo mnie wyrzucą z forum 😉
wątek zamknięty
dairoxroxi chyba można to źle odebrać z mojej wypowiedzi. Ja też go również bardzo polecam, jednak polecam również pranie przed użytkiem. Przynajmniej w wykonaniu mojego konia.  🤣 Bo one jakościowo są dobre i fajnie się prezentują, tylko te obtarcia. Jednak wole uprzedzić, bo czasem ktoś może mieć podobne problemy. 🙂
wątek zamknięty
Umbreed gratuluję pomysłu, rzeczy są piękne i inne niż reszta - fakt. Drogo - też fakt. Proponuję dobry rabat na start, aby jakość poszła w świat  😂 będę pierwszą skuszoną  😉
wątek zamknięty
Firma jest Polska i produkty również szyte w PL 🙂 Więc myślę, że ciężko odnosić je do chińskiej, taśmowej produkcji...  😉

Ahaaa... to się chwali i rozumiem, że jakość nie będzie chińska 😉 Tylko nieszczęsne napisy - wszędzie po angielsku - mnie zmyliły więc założyłam że z Polską nie ma to nic wspólnego. Bądź co bądź Caball i Jarpol nazywają rzeczy po naszemu 😉
wątek zamknięty
Kitty Ależ oczywiście, wszystko ustalone, tylko dajcie nam się rozgrzać, dopiero ruszamy 😉  dla voltowiczów i tak przewidywaliśmy rabaciki 😉

Jednak co do nazw po angielsku- mamy bardzo dużo znajomych koniarzy poza Polską, a  łatwiej nam było wystartować w uniwersalnym języku, jakim jest angielski 😉 W katalogu są polskie nazwy, więc wszystko gra 😉

Kochane, wszystko z czasem i kolorki i linie i wszystkie nurtujące Was pytania znajdą wkrótce odpowiedź 🙂

wątek zamknięty
Umbreed no dobra, to jaki mamy rabat? 🤣 i jaki jest kod promocyjny 😁  trzeba probować nowych rzeczy! 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.