Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

no na tych zdjęciach faktycznie nie powalają  😉

oto moje dzisiejsze zakupy Zarowe


są meega wygodne, idealne do biegania na co dzień  😉



 
A do mnie doszły te koturny, o których rozmawiałyśmy z noen i maracują kilka stron wcześniej. Już nawet zaliczyły pierwsze wyjście i muszę powiedzieć, że są bardzo wygodne. W zasadzie jedyne co mi w nich przeszkadza to to, że są dosyć szerokie w miejscu kostki i trochę mi przez to klapią (ostatecznie wzięłam te rozmiar większe) ... . Może nie widać tego aż tak z boku ale troszkę denerwuje 😉
Przyznam, że nie mam ochoty przeszukiwać całego wątku, a mam problem  😉
Mam fajne, całkiem wygodne korki, obcas jakieś 7cm, jednak spadają mi z nogi gdy chodzę po mieście  🙄 Przy każdym kroku wylatują mi pięty. W domu jest nieźle, ale jak już wychodzę na miasto to kompletna klapa... Co z tym zrobić? Jakieś wkładki?
Całkiem nie dawno była mowa o jakiś wkładkach pod piętę..
Pursat   Абсолют чистой крови
18 września 2011 11:25
Ja mam jedne za duże szpilki, zainstalowałam sobie w nich zwykłe wkładki do butów, cała stopa się podniosła i lepiej wypełnia cały but, przez co nie spadają. 😉
Ostatnio w H&M nabyłam za 120zł takie cuda na obcasie:

Jestem w nich zakochana, cudownie wyglądają do czarnych rurek/ zakolanówek  😍
Pursat   Абсолют чистой крови
18 września 2011 12:51
Bardzo ładne. Możesz zrobić zdjęcie na sobie? :kwiatek:
Jutro jak będę na nogach zrobię i wstawię, bo obecnie leżę w łóżku i się kuruję 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
18 września 2011 17:14
Ok, wykuruj się porządnie, nie spieszy mi się. :kwiatek:

Dzisiaj mierzyłam śliczne botki w CCC i chyba się skuszę. Średni obcas, na małej platformie, za kostkę, z futerkiem. 😍
Przyznam, że nie mam ochoty przeszukiwać całego wątku, a mam problem  😉
Mam fajne, całkiem wygodne korki, obcas jakieś 7cm, jednak spadają mi z nogi gdy chodzę po mieście  🙄 Przy każdym kroku wylatują mi pięty. W domu jest nieźle, ale jak już wychodzę na miasto to kompletna klapa... Co z tym zrobić? Jakieś wkładki?


Nopebow zrób tak jak mówi Pursat, albo jak dziewczyny- zapiętki

Ja mam 3 pary takich butów, że lewy mi spada z nogi i w każdym lewym mam zapiętke przyklejoną i dodatkowo mam wkładki żelowe pod śródstopie. Od razu inaczej się chodzi
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
18 września 2011 19:26
nopebow, ja w takich przypadkach zawsze wkładam żelowe lub skórzane wkładki pod śródstopie i jeśli można to wkładam trochę waty w czubki. Sprawdza się za każdym razem.

Ja ostatnio nabyłam botki z futerkiem z Cropp Town, ale nie mogę znaleźć ich zdjęcia w necie, nawet na stronie firmy
dzięki wielkie dziewczyny  :kwiatek: :kwiatek:
Horciakowa, a nie przypadkiem takie beżowe?

Zdjęcie moich, już typowo jesiennych 🙂



Koturnom też zrobiłam ale skopałam  :/
Ada   harder. better. faster. stronger.
18 września 2011 20:27
tulipan, właśnie dzisiaj je mierzyłam i zastanawiam się nad nimi.
Nie są za luźne w kostce? bo te co mierzyłam wydawały się jakby trochę odstawać.
Może powinnam była po prostu mocniej ściągnąć sznurówki  🙄

nopebow, są takie żelowe lub skórzane wkładki, które wkleja się na pięcie. Sama kupiłam ale jednak buty dobrze się trzymają i nie użyłam ich ale wydaje mi się że powinny one spełniać swoje zadanie. To zależy o ile za duże są buty 🙂

Mary Army, tak, zdjęcia koniecznie z boku  😀
Nie widziałam ich chyba, z przodu wyglądają kusząco, jestem ciekawa całości  😉
Mia  Cudne ! Gdzie kupiłaś ?  😀
Aaaaaaaa Mia, skąd to? Dokładnie takich szukam!
viikaa   Kucykowy jezdziec :)
18 września 2011 20:52
Mia super  😍 Ja tez takich szukam 🙂
O nich właśnie pisałam kilka (?) stron wcześniej 😀 To jakaś polska firma 'Maciejka'. Też nigdy o niej nie słyszałam 😉 Ale mają cudowne buty i to w całkiem znośnych cenach. Oprócz tych były jeszcze śliczne trzewiki na obcasie w takich 'wojennych' klimatach.

Tu jest spis ich sklepów:
http://www.maciejka.pl/sklepy.htm

wystarczy kliknąć na województwo na mapie 🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
19 września 2011 13:02
Wyszperałam w sieci, dzisiaj widziałam i się od razu zakochałam!
Mega wygodne, mega stabilne, genialne!

LINK 😍
Pursat   Абсолют чистой крови
19 września 2011 13:17
pod oficerkami , w lato wyrwalam za 30 zł w stanie idealnym skóra nat.  🏇
Pursat   Абсолют чистой крови
19 września 2011 14:47
Weź mnie nie denerwuj. 😁 No właśnie same "oficerki" wypluwają strasznie dużo wyników, ale przekopuję cierpliwie. 😉
Mia, ile dałaś za te cuda? *.*
O matko....zakochałam się normalnie.
Nie potrzebuję butów. Mam ich wystarczająco dość.
Nie potrzebuję.
Nie potrzebuję.
Zwłaszcza za taką cenę.  😵





wczoraj kupiłam dokładnie takie same za 100 zł w TK Maxxie w Krakowie 🙂
A ja mam piękne emu na zimę. 😜

już znalazłam.
jakby kogoś interesowało ciekawy temat na wizazu i lista sklepów zagranicznych które mają ORYGINALNE ugg'sy
http://global.uggaustralia.com/on/demandware.store/Sites-UGG-GM-Site/en_MU/Storelocator-OnlineStores

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200129&page=33
Mary Army, kosztowały 290 ale sprzedawca zjechał mi do 270 ; )
[quote author=niemiłek link=topic=8215.msg1135154#msg1135154 date=1316447810]
wczoraj kupiłam dokładnie takie same za 100 zł w TK Maxxie w Krakowie 🙂
[/quote]

No to jestem jeleń. Bo kliknęłam myszką i jadą do mnie za 4 razy wyższą cenę.  👿
A jak na żywo? Rozmiarówka typowa?
tunrida mam rozmiar 38/39 i jakoś się wcisne w 37 [buty mamy] ale jest ciasnawo. Ja chyba kupię sobie takie 39 choć 38 byłyby pewnie idealne [nie ma] więc raczej typowa 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się