Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

Fantazja, mniam !! Siwe śliczności !!!
wątek zamknięty
Konwalia super! Zdawaj relacje jak tam idą poszukiwania 🙂 I podpisuję się pod tym, żeby kupować z głową i bez pośpiechu, po kilku namysłach 😉
Fantazja niezły siwek  😜 Zazdroszczę 🙂
Ash głowa do góry, jak jest gorzej to później jest lepiej  :kwiatek: A koniowi się krzywda nie stanie jak poleniuchuje 😉
wątek zamknięty
GniadoZłota   From Taj Pej ;*
07 maja 2012 15:24
Fantazja, Piękny konio 😍
ash Będzie dobrze, może ten odpoczynek i na dobre wyjdzie  :kwiatek:
wątek zamknięty
GniadoZlota dzięki  🙂

ElaPe do crossu, do crossu. Na MP powinna być już gotowa 😉 Będzie co oglądać na crossie 😜

Atea no niestety się nie załapałam na crossowe zdjęcia, ale mam nadzieję, że w Racocie nam ktoś cyknie  🙂
wątek zamknięty
Fantazja, cóż za przystojny młodzian 😎
wątek zamknięty
Dzisiejszy Blondyn 🙂



Z góry przepraszam za brzuch, pracujemy nad tym 😀
wątek zamknięty
archeo kurcze! znowu coś!?! mam nadzieję, że to jednak tylko Twoje przewrażliwienie... Trzymam kciuki za Ciebie i za "Maleństwo"
wątek zamknięty
Noris, wrzuć tu lepiej mojego chrześniaka, bo strasznie szczędzisz tych zdjęć 🙂

Weerka, śliczny jest 🙂

wątek zamknięty
Weerka bardzo ładny Blondyn. Po kim? Poza tym, gdzie stoicie? Gdzieś w Poznaniu?
wątek zamknięty
archeo   Bo warto :D
07 maja 2012 20:17
Noris niestety chyba wykrakałam 🙁 za dobrze ostatnio było
Baardzo odciąża nogę. Na początku w stępie było ok. luźny, chętny do pracy. Niestety w kłusie pod siodłem lekko skracał, potem chciałam sprawdzić jeszcze na lonży i tu już kulawizna pełną gębą. Następnie po standardowym masażu strasznie sztywno tą nogą w stępie szedł o zakrętach można było zapomnieć. Robił wszystko żeby jej tylko nie obciążyć.
W środę rano wet. Także kciuki siębardzo przydadzą
wątek zamknięty
amnestria   no excuses ;)
07 maja 2012 20:26
archeo 🙁 cały dzień czekałam na to co napiszesz... będę bardzo mocno trzymać kciuki, żeby to była jakaś błahostka
wątek zamknięty
dziękuję wszystkim  :kwiatek:
Dzierżawcę godzinkę temu znalazłam, będziemy pod kontrolą jednego trenera więc póki co wszystko układa się świetnie 🙂
A z czempionatu mam jeszcze zdjęcie zrobione przez... Dive 😉

Pozdrawiamy cały kącik!  💃
wątek zamknięty
Klami, Gosia, GniadoZłota, Libella, dzięki, przekażę mu że robi furorę na forum  🤣
ten koń to taki misio, niczego się nie boi, bardzo odważny, jeden z moich ulubionych  😀
Cobrinha, u nas dopiero na wieczór zaczęło padać, ja teraz sobie nie wyobrażam pracować w taką pogodę "bez dachu"
współczuję, ale uwierz mi, wiem co czujesz, też pracowałam w UK bez hali, deszcz czy nie deszcz, a przeważnie deszcz 😉
wątek zamknięty
GniadoZłota   From Taj Pej ;*
07 maja 2012 20:44
archeo, Trzymam kciuki tak mocno jak tylko potrafię !
Weerka Śliczny blondasek 🙂
wątek zamknięty
Być - od Herba po Bastion 🙂 prywatna stajnia pod Poznaniem

[quote author=GniadoZłota link=topic=79631.msg1394994#msg1394994 date=1336419854]
archeo, Trzymam kciuki tak mocno jak tylko potrafię !
Weerka Śliczny blondasek 🙂
[/quote]

dziękujemy!
wątek zamknięty
archeo kurcze no!!!  😕
nasze kciuki masz jak zawsze....

Dzionka specjalnie dla Ciebie 🙂
wątek zamknięty
Weerka , a jakie okolice? Może mi znajome, bo ja też spod Poznania.
wątek zamknięty
archeo   Bo warto :D
07 maja 2012 21:07
Noris taki już nasz fart, że co się rozbujamy to...
A Norciak widzę porządku na padoku pilnuje  😎.
Jak sie znów ociepli to muszę wpaść do Was z wizytą
wątek zamknięty
archeo zapraszamy🙂

ps. porządek musi być, a co!
wątek zamknięty
Fantazja siwy ma świetne okulary  🤣

Trochę Elusia z wczoraj








fot. Monika Fimiak :kwiatek:
wątek zamknięty
Archeo trzymam kciuki za środową wizytę!
Espana nooo, w końcu! Strasznie dawno Was nie widziałam. A niezmiennie uwielbiam Twojego konia  💘
wątek zamknięty
Espana uwielbiam go oglądać. Jeden z piękniejszych ogrów jak dla mnie 😀  😍

Ja się tylko pochwale, że jestem strasznie zadowolona z mojej francy  😀  Ma czasami swoje wizje co do tempa, ale ostatnie dwa treningi były mioooodzio  💘
( i pomijając jej dziwne wizje w terenie w ręku  😁 )






galoopek


hoopek


i rozluźniony koń- po godzinie jazdy ze skokami  😁 szkoda, że wcześniej tak nie może chodzić- ale cóż... nie można mieć wszystkiego  😀



A niedługo zasypie Was nową sesyjką by Abre  🥂 Strzeżcie się- no i oczywiście by Strzyga  😉
wątek zamknięty
Dzionka ciekawa sprawa z tym kowalem, u mnie jak koń zrywał podkowę, kowal fatygował się nawet i po 100 km, i przybijał za darmo. A u obecnego kowala Muskat nie zrywa się w ogóle - może trzeba rozpatrzyć sprawę również w tym aspekcie? Ja wiem, że poprzedni po prostu nie robił tego za dobrze, wbijał gwoździe nieadekwatne do kopyt Muskata (za cienkie) i podkowa po prostu obsuwała się pod własnym ciężarem, ryjąc kopyto.
Trochę w niedobrej sytuacji Cię kowal postawił - mam nadzieję, że jakoś przetrzymacie  :kwiatek:
A zdjęcia są zachwycające 😀
zen uwierz, że zbroja przydatna - też taką posiadam i choć na Woli nie mam przymusu jej używania, bo aż tak nie gryzą, to w poprzednim sezonie sprawdziła się doskonale w świętokrzyskich lasach 😀 Polecam 🙂
GniadoZłota zawody i tak wygrasz, moim bardzo subiektywnym zdaniem, a Tadek wygląda jak cukierek (co już ktoś, bodajże Tia napisała) i uwierz, że te problemy zginą w tłumie 😉
milusia super czytać o Waszym skokowych sukcesach  :kwiatek:
Frania czekam na zdjęcia z crossu! Super wyglądacie 😉
archeo zdrówka! Trzymam bardzo mocno kciuki i czekam na wieści.
espana szczędzisz fotek, szczędzisz  🤬 Ale jak już dodajesz, to jest na co popatrzeć  😍


Przebiłam się w końcu przez zaległości  😁
U nas niewiele nowego, tak sobie jeździmy raz na piachu, raz na trawie, jak to ujeżdżeniowce, w kółko i z jakimś wyższym, nieosiągalnym celem  👀
Muskat nauczył się machać nogami w ciągach w galopie, a nawet w lotnych, czym co jakiś czas wysadza mnie nad siodło, ale euforia jest: bo konik robi zmiany "pod górę"!  😁
Oprócz Muskata rzeźbię jeszcze CUŚ, małe i gniade, a co, to pokażę na zdjęciach... niedługo  :kwiatek:

Pozdrawiamy Kącik!
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 maja 2012 12:20
frania: o matko  😲 takie kłody skakać to naprawdę już mistrzostwo
wątek zamknięty
A ile się za nimi nachodziłam z aparatem do tej kłody 😁
Ona jest na trzy gwiazdki. Jeszcze większe wrażenie robi kiedy się stoi obok.
Do tego jest ustawiona w linii z zeskokiem na bardzo stromym zboczu. Generalnie wygląda to tak że wystarczy najmniejszy błąd na zeskoku i pozamiatane, bo ani jeździec ani koń nie mają już czasu myśleć. Już mam przed oczami to ile wypadków na niej będzie. Mur na potęgach skoku to orawdziwy pikuś jeśli chodzi o gabaryty.
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 maja 2012 15:47
na zdjęciu robi wrażenie to kłodzisko a co dopiero w rzeczywistości a 2. co dopiero to skakać a 3. co dopiero jak skakać z pochyłości  😲

to gdzie to jest ten  mini-krosik?
wątek zamknięty
Pisze z doskoku, na uczelni  😉 ale muszę się pochwalić¹

Siedziałam na swoim koniu, całe 5 minut stępa, ale poprawa humoru jaka!  💘 Konisko zupełnie inne, inaczej stępuje, bardziej luźne, elastyczne  😜 Szał ciał! W ciągu 1,5 tygodnia mamy skracać czas pracy na lonży, a wydłużać pod siodłem, dodawać kłusy i galopy (głównie po prostej i w półsiadzie) i już nie mogę się doczekać wizyty naszej Pani Wet, bo koń zupełnie inaczej się porusza, pcha się plecami, powoli odnajduje nową równowagę, a gulka na plecach - czyli nasza dziurka w więzadle nadkolczystym się zmniejsza i to nie jest tylko moje widzenie, ale koleżanka która go macała przed i teraz to potwierdziła
wątek zamknięty
Gosia, miło Cię znowu widzieć (czytać)! Co u Ciebie słychać?

Frania, świetna ta kłoda. Masz więcej zdjęć? Są takie słoneczne i pozytywne, że nie można się napatrzeć 😀
wątek zamknięty
Frania Toż to jest przeogromne  🤔
archeo trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia!
konwalia gratuluje!
espana piękny koń!

A ja niestety już w domu... Nie ma to jak skręcić kostkę... Zupełnie nie tak planowałam sobie majówkę!
dwa takie moich chłopaków i uciekam  😉


wątek zamknięty
amnestria   no excuses ;)
08 maja 2012 17:27
Mąka!!!  😍 😍 Ty wiesz 😁

baffinka, jak Gniada dziarsko drągi pokonuje! 😀 A trenujecie z kimś czy same śmigacie?

xxmalinaxx
nie bądź taka! co to jest małe gniade?


A tak spędzam dni z moim koniem. Wyciągam go i... stoimy w słońcu. Rozciągamy się, chlapiemy wodą. No i marchewki oczywiście muszą być. Przed lub po obowiązkowy spacer na hali (dziś TFU TFU TFU koń był super grzeczny). Taki jeden kulawczyk 😍
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.