Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

akselka, Wojenka, ash, faith, Libella dzięki dziewczyny :kwiatek: 🙂

baffinka, zaczęło się od otrębów, ale teraz poszedł na świetną trawę i "samo" się zrobiło 🙂 Już jest na granicy bycia trochę ZA grubym, więc ostro robotamy, żeby chociaż trochę spalać... A twoje kobyły mają pastwisko?
wątek zamknięty
amnestria, oo !!! Widze, że pacjent sie troszke wyciszył. To dobrze. 😉

Dzionka, super Dzionek teraz wygląda !!
wątek zamknięty
Klami jak tam Ogor i sytuacje kryzysowe?😉
wątek zamknięty
faith, poszły w niepamieć. 😉 Wczorajsze "testowe" dalej niewysokie skoki poszły spiewająco. Poza jedna moja wpadka, która skwapliwie wykorzystał, ale doskonale wiem na czym polegała i chwile pózniej została równiez skorygowana. Ogór skacze jak zaklety, atakuje, składa sie itd. itp. no i jest absolutnie sterowny.
wątek zamknięty
Klami nic tylko gratulowac  😅  powodzenia dalszego, kiedy i gdzie was szukac w wynikach?😀
wątek zamknięty
faith, trzeba było moja głowe pozbierać. Troche spokoju, rozmowy z trenerem, ogarniecia i poszło. W przyszłym tygodniu mamy pierwszy w sezonie start (o ile dojda moje papiery), ale nic specjalnego. Jedziemy L, P żeby sprawdzic czy na pewno jest juz ok. Jesli wszystko pójdzie jak trzeba to potem zaczynamy juz na serio.
Tylko pod mur nie jestem w stanie go po ludzku doprowadzić, robi wszystko żeby wyrwać jak tylko widzi, że galopujemy na murek.
wątek zamknięty
Klami super 🙂😉)) znam z autopsji, tez jestem taka goraca glowa 😉 jak nie wychodzi to potem 3 dni mam zdupione, chodze struta i wygrazam sobie od mlotkow jezdzieckich, rozmowa na spokojnie z trenejro zawsze pomaga 😉
wątek zamknięty
Akselka, Faith  :kwiatek:  :kwiatek:
Dzionka niestety nie- jest tylko mały, piaszczysty padok. W sezonie dostają codziennie zielonke, więc nie jest źle. Pozostałe wyglądają ok, tylko to moje stare babsko się sypie  🤔
wątek zamknięty
Klami będzie atakować N od następnych zawodów? Powodzenia za tydzień  😀
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
09 maja 2012 14:42
Klami, powodzenia w takim razie  🏇

To skoro mogę się chwalić:

Mój koń wykręcił pierwszy w swoim życiu półpiruet w galopie. Co prawda był troche koślawy, nieco przepchnięty i bliżej mu było do ćwierć-piruetu, ale był. Prawdziwy, cudowny  😜 Przez cały czas była na pomocach, ładnie równo oparta z tendencją do samoniesienia, skupiona - no poprostu cudowna. Chyba najlepszy trening jak do tej pory! Ale to na pewno nie na nic wspólnego z tym, że poprzedniego dnia wsiadł mój kolega- zawodnik  😁
wątek zamknięty
magija21   6 lat + vat :))
09 maja 2012 15:17
Wcisnę się nieśmiało do wątku 🤣 Na początku może wypadłoby coś niecoś napisać o sobie.. Nie posiadam niestety własnego konia (co mam nadzieję zmieni się po skończeniu studiów). Ogólnie pierwszy kontakt z końmi miałam w 2004 roku i od tego czasu nieprzerywanie jeżdżę, jeżdżę i  jeszcze raz jeżdżę (;

Jutro o 18😲0 trip do lasu, na pewno pojawi się tutaj małe sprawozdanie  😀
Pozdrawiam, i mam nadzieję że szybko się w tym wątku zaaklimatyzuję!
wątek zamknięty
archeo   Bo warto :D
09 maja 2012 15:28
dar a gdzie na Chomikach lasek znalazłaś  🤔
Jedyny lasek jaki tam chyba jest w pobliżu to lasek na Kole, albo bielański (ale to już raczej pod Wrzeciono podchodzi).

Z ciekaowści pytam bo na Chomikach 19 lat mieszkałam i lasu nie pamiętam. Resztki sadów tak ale nie las

My natomiast po wizycie Pani doktor. Szpat- ciąg dalszy  😵 a było już tak pięknie
Dziś chodził trochę lepiej. Nie było przynajmniej cyrku przy wychodzeniu z boksu. Chętny do przodu. Ale nadal nie do końca zgina staw skokowy. Dostaliśmy leki.
Pani doktor podpowiedziała kontakt z Panem Podkową żeby go może dosuplementować na miarę moich obecnych możliwości finansowych i spacery w ręku witajcie ponownie (przynajmnaiej opaleniznę złapię  :lol🙂
wątek zamknięty
baffinka o dziwo z kaszlem nie ma tragedii, jest zdecydowanie lepiej, niż rok temu 😉 Przez te kilka upalnych dni nie jeździłam na piaszczystym placu, bo rzeczywiście bardziej się kurzyło no i było duszno, za to zabierałam Arka do lasu, inhalowałam i pomogło. A kita ruda już któryś raz 😉

akselka oj dziękujemy :kwiatek:

dar
wiem o tym, teraz jeździmy w części lasu należącej do AWFu, która wbrew pozorom mała nie jest i można w niej znaleźć sporo świetnych ścieżek 😉

ashtray rzeczywiście hucułowato wyszedł 😁 Dzięki :kwiatek:

faith oj tak, radocha jest 😀 Argos pod koniec maja skończy 9 lat. Jej, jak ten czas leci, poznałam go jako rozbrykanego, dopiero zajeżdżonego pięciolatka.

Libella dziękujemy 😀 Strasznie dużo radości sprawia mi praca z Arkiem, na prawdę, koń złoto.

arivle wow gratulacje!!! Teraz tylko ćwiczyć 😎
wątek zamknięty
Dzionka, ale się wyrobił 🙂
arivle, i oby tak dalej!
wątek zamknięty
CZEŚĆ! Melduję się nowa🙂 nareszcie znalazłam fajne forum o koniach 😅 Będę tu do Was codziennie zaglądać i pewnie niedługo wszystkich Was poznam🙂. Ja, jak to rekreant - zapracowany i żyjący w stolicy, na moje ukochane koniki mam czas najczęściej w weekendy, więc od poniedziałku do piątku najczęściej porostu TĘSKNIE przeokrutnie i staram sie zapełnić czas oczekiwania podczytywaniem o koniach, czy tez pogaduchami o nich. Ale na szczęście dzień coraz dłuższy więc może i w tygodniu uda się gdzieś wyskoczyć! To witam się jeszcze raz z Wami wszystkimi kochani!
wątek zamknięty
Amazonka78 - Witamy!  😉 Powiedz coś więcej o swoich cztero kopytnych !
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
09 maja 2012 19:33
No i wykrakałam. Legenda dzisiaj nieregularna w kłusie na lewą - gorszą - nogę  😵
Noga schłodzona, zaglinkowana czeka do jutra  🙁

Atamanka, a jak tam Arek się miewa oddechowo? Fajnie, że pracujecie 🙂
Amazonka78, Magija21, witamy, i na forum i w kąciku 🙂
wątek zamknięty
baffinka, a robiłaś jej badania krwi?
wątek zamknięty
arivle a o dziwo całkiem nieźle, jest o niebo lepiej, niż w zeszłym sezonie. Inhalujemy się od czasu do czasu, stoi całymi dniami na padoku i żyje  😉
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
09 maja 2012 20:00
Forta, nasze koniska w tym samym wieku widze🙂 fajnie sie chlopak trzyma!
wątek zamknięty
ja niestety nie mam własnego konia, ale jakoś tak się składa, że zawsze Ślązak skradnie moje serce🙂 w Tereny jeżdze na fajnej mieszkance ślązaka z vollblutem - super przekochany wieeeelki chłopczyk, ma na imię Rewir🙂 Może kiedyś go Wam zafotkuję.

A Wy wszystkie macie swoje koniki?
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 maja 2012 20:17
Amazonka78: witamy!

Na forum jest różnie, część ma koniki własne, inni niewłasne.  😉
wątek zamknięty
Forta, we will see. Zobaczymy co nam przyniesie ten przyszłotygodniowy mały "test".

arivle, nie dziekuje. 😉
Jak to nieregularna ?? No  nie żartuj, nie moze być !!

wątek zamknięty
Amazonka78- Witamy 🙂
Większość osób z forum ma własne konie, ale nie wszyscy 😉
Ja miałam konia przez niecałe 5 lat, ale sprzedałam.
Teraz jeżdżę na koniach innych. Bardzo lubię Hamitka, którego forumowa Madziaa mi pożycza 😉
To my z dzisiejszego lekkiego terenu (wraz z forumową Rambuesa):
wątek zamknięty
Tristia, jakie pieeekne zdjecie !!
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
09 maja 2012 20:24
Klami, tak to, właśnie sama nie wiem jakim cudem. Nic się nie zmieniło, wczorajszy trening mimo trudnych elementów wcale wybitnie ciężki ani obciążający nie był, a na pewno nie bardziej niż zwykle. A dzisiaj wjeżdżam na plac - i koń znaczy na lewą nogę, lekko bo lekko- prawie nieodczuwalnie, ale nieregularność jest. Stępowałam ją blisko 40 minut, pisząc koleżance prezentacje maturalną, potem zakłusowalam i była już czysta, więc leciutko pojeździlam i na myjkę. Mimo, że nieregularność po rozstępowaniu zniknęła bardzo mnie to martwi, bo w tej lewej nodze to już chyba wszystko siedzi, więc oby się nic nie ruszyło bardziej.
wątek zamknięty
Tristia, wyglądacie super i jak zazdroszczę że razem sobie jeździcie. W mojej stajni większość dzieciaków i brakuje mi dorosłego towarzystwa do jazdy🙂
Może na forum też ktoś się znajdzie do towarzystwa dla mnie, ale jak czytam Wasze wątki to takie profesjonalne mi sie wydają, tzn. tacy wszyscy oblatani jesteście, pewnie jeździcie już latami, bo ja w sumie to od niedawna🙂
wątek zamknięty
arivle, o kurcze. Ej.. nie, niemozliwe. Na pewno jakies chwilowe to było i jutro bedzie ok.

Amazonka78, witamy na forum. 😉
wątek zamknięty

Ja miałam konia przez niecałe 5 lat, ale sprzedałam.


jej, jak można sprzedać konia? Ja może się nie znam, ale mi by serce pękło...
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 maja 2012 20:31
to w końcu miałaś konia ale sprzedałaś czy też cytujesz kogoś?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.