Zaniedbane ogiery SK ANALOP

[quote author=horse_art link=topic=88817.msg1472424#msg1472424 date=1343323769]
horse_art - szkoda tylko, że koń musi przez to wszystko przechodzić :/


jakby to on był winny, że jego własciel /i lub opiekun jest bezdusznym, sadystycznym debilem...
[/quote]


otóż to! pięknie podsumowałaś.

byłam u darii na obozie, mam koleżankę która u niej jeździła i dzierżawiła konia - antaris. JUŻ DAWNO PISAŁAM, ŻE NIE MA ŻADNYCH UPRAWIEŃ O KTÓRYCH PISZE - INSTRUKTOR I OPIEKUN  a w dodatku pisałam w kwiatkach nie raz co się u niej dzieje. ONA I ADAM TO TOTALNI LAICY. uwaga na forumową derby bo to jej best friend, która ją broni non stop.
Co jak co, ale beknąć za to muszą...
Czuwaj i Le Voltaire-  mam do nich ogromny sentyment i dosłownie nóż mi się w kieszeni otwiera.
Sądzę, że pójście z tym do mediów dość szybko nagłośni sprawę- i bardzo dobrze.
Gdybym doprowadziła do czegoś takiego i później usłyszałabym o sobie w TV, to bym się pod ziemię zapadła.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
26 lipca 2012 18:38
Koszmar, po prostu koszmar 🙁 Trzeba być zwykłym debilem żeby doprowadzić konie do takiego stanu!

unikorna a co tu bronić? Przecież zdjęcia wszystko mówią, nie wierzę, że w obliczu takich dowodów ktoś normalny wychylałby się broniąc tych... ech, brak słów.
Kurczak ależ już próbowała, kiedy napisałam o tym w kwiatkach, tego samego dnia dostałam od derby pw ;D bo nic nie może wyjsc poza ich grono
bo nic nie może wyjsc poza ich grono



no, to się zdziwią...
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
26 lipca 2012 18:50
Normalnie zabić za to.  Tak dwa cudowne konie zamienić w szkieletory  😤
Nóż się w kieszeni otwiera :/
Jeżeli jest to ta sama laska z kwiatków, to ja dziękuje.  😤
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
26 lipca 2012 18:55
Kurczak ależ już próbowała, kiedy napisałam o tym w kwiatkach, tego samego dnia dostałam od derby pw ;D bo nic nie może wyjsc poza ich grono



Przepraszam- zapytałam Cię w pw tylko jaki koń padł bo pierwsze słyszę więc daruj sobie komentarze o mnie. No i oczywiście nie odpowiedziałaś.
Nie wiem czy nie trzy, bo w linku z pierwszego posta oprócz Czuwaja i Le Voltaire'a jest jeszcze wymieniony Dolares.

Swoją drogą ręce opadają  😵
Fajnie byłoby, gdyby właścicielka się odezwała...
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
26 lipca 2012 19:12
Jakoś w to wątpię. 😎
Masakra 😵 Jestem w szoku. Nie wiem jak można być takim zwyrodnialcem.
Czy ktoś jest z okolic i mógłby sprawdzić czy na pewno zabrano im konie?
PumCass   zachowaj zimną krew!
26 lipca 2012 19:20
ja też wątpie, że się wypowie ale jestem ciekawa tego co tym razem by wymyśliła.
PumCass - pewnie by wymyśliła że konie są : chore,lub po sezonie krycia lub,stare, albo że fotki przekłamują
No rzeczywiście...niezły sezon krycia. Jestem zdruzgotana takimi laskami. A na fotkach, sprzęcik super, dereczki itd ...tylko o koniach zapomnieli.
PumCass   zachowaj zimną krew!
26 lipca 2012 19:25
demonek449 albo wszystko na raz  😎
Ktoś wie jaka fundacja była w stajni?
borkowa.   silesian team
26 lipca 2012 19:39
po prostu 😲 konie tak wybitne, zasłużone w sporcie, hodowli... brak słów 👿 a na zdjęciach, fotoblogach wszystko cacy, ładnie, ślicznie, szkoda, że tylko na zdjęciach 😵 jestem tylko ciekawa jak długo te konie żyły w takich warunkach nie do przyjęcia, jak długo cierpiały, głodowały. ciekawe jak właścicielka będzie się tłumaczyła 👀 i jestem za: kto mieszka bliziutko niech sprawdzi czy konie faktycznie zostały zabrane.
z ich strony

Daria – z wykształcenia technik weterynarii....


tylko takich nam techników weterynarii trzeba  😤
borkowa - ale ona zapewne nikogo nie wpuści na teren stajni, a na blogu bedzie udawała że nic sie nie stało, i bedzie dalej wstawiać fotki tych lepszych koni
borkowa.   silesian team
26 lipca 2012 19:44
demonek zapewne tak będzie 🙄 konie odebrane, a ona wszystko zatuszuje i dalej będzie wszystko fajne, cool na zewnątrz, a w środku zagłodzone konie. mam nadzieję, że konsekwencje będą wyciągnięte i Daria zostanie jakoś ukarana.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
26 lipca 2012 19:45
Cierp1enie technikiem może być, ale zależy jaki ma poziom wiedzy.  Wszystko zależy od człowieka, wykształcenie tu nie ma znaczenia.
oboze... nie moge w to uwierzyc.
bylam w Analopie, 2,5 roku temu... konie byly zadbane, okragle, ufne i zadowolone. stal tam wtedy Maram i Izander, i tez dobrze wygladaly, moze nie super kondycja sportowa, ale w porzadku. nie wiem co moglo sie stac ze teraz wyglada to tak zle 🙁((
mnie tylko zastanawia jedno : jeżeli te konie tak wyglądają w środku sezonu pastwiskowego, to jak reszta koni wygląda zimą, gdy nie ma trawy, mówię tu o tych koniach których Daria nie pokazuje na blogu
nie skomentuje tych zdjec, bo sie po prostu nie da.
ale na Boga, czy ze stad nie ma ZADNYCH kontroli miejsc, do ktorych ogiery zostaja wydzierzawione?
i druga sprawa. jak mozna miec nierowno pod sufitem, zeby trzymac nieswoje konie, ktorym nie ma co do zlobu sypnac?? dlaczego ich nie oddala, jezeli zrobila sie nieciekawa sytuacja finansowa czy inna?
Moon   #kulistyzajebisty
26 lipca 2012 19:49
Rzadko pisuję, ale teraz to opadła mi szczęka, cycki i wszystko inne  😲
No jak mamę kocham, nogi z d powyrywać to mało, takie reproduktory! (Nie to, że nie-reproduktory nie zasługują na godne warunki życia!)

Wiadomo coś co z tymi końmi, wrócą do Łącka, Bogusławic?
borkowa.   silesian team
26 lipca 2012 19:50
ciekawska dobrze to ujęłaś 🙂 skoro ma się kłopoty finansowe to się mówi 'sorry, nie mogę mieć tego czy tego' i się konia oddaje.
zdjęcia Le Voltaire są z okresu gdy przyjechał, to skoro jest on wysokiej klasy ogierem, wizytówką stajni, nie ma jego zdjęć bieżących?
bakalia07   Nigdy nie rezygnuj z marzeń!
26 lipca 2012 19:52
Nie wierzę w to co właśnie zobaczyłam!! Jestem w ogromnym szoku ! Odwiedzałam jej photoblog z myślą ,że to super zadbana i przyjazna stajnia... Nie ma co ... oczy to ona zamydliła chyba wszystkim . Wstawiłam post na facebooku o tej całej sprawie . Niech się wszyscy dowiedzą jaka jest naprawdę.Życzę jej ,żeby jej cudowne czasy jak to dzieciaczki uwielbiają jej photoblog gdzie według tego co pisze  to konie mają jak w raju się skończyły.
Czuwaj podobno nie jest juz wl. Boguslawic...
jesli ktos z rv bedzie zglaszal sprawe do mediow to prosze o pilny kontakt
a  kontrole...coz...historia lubi sie powtarzac- podobnie bylo z Top Gunem
co teraz się dzieje z konmi, czy pewne jest ,że sa bezpieczne? Czy można to jakos sprawdzic?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się