konie, jeździectwo w telewizji

transmisja leci via net cały czas, 3 kanał.
dodatkowo tu jest infokto teraz jedzie:
http://www.london2012.com/equestrian/event/eventing-individual/phase=eqx003300/index.html
Mówili "Czekamy na Pawła Spisaka" chyba się nie doczekają, skoro mają transmisję do 15:30  🤣
Bischa   TAFC Polska :)
30 lipca 2012 13:02
Na TVP2 leci relacja z crossu z IO. W tej chwili.
I się skończyła :/ kajaki teraz
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 lipca 2012 13:39
Odpalcie sobie Eurosport przez net, tam jest naprawdę świetny obraz w porównaniu do tvp itd
Jak ktoś woli w tv albo nie ma neta to teraz cross w TVP Sport. 🙂
Ale w relacji internetowej TVP można sobie ustawić jakość obrazu 😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
30 lipca 2012 16:33
17.26 🙂
Relacja online na stronie TVP i w telewizji na TVP Sport 🙂


Grr wchodze , czekam i czekam i coś Polaka nie widze. Start był o 17.11 , czasu Polskiego,czy ich ; o ? Bo ja już nie ogarniam , jechał już Paweł ?
Ze względu na opóźnienie spowodowane m.in. kilkoma upadkami, start Pawłą Spisaka został przesunięty z 17.26 na 18.11 polskiego czasu.
Skopiowane z bazakoni.
Nigna   Warto mieć marzenia...
30 lipca 2012 16:36
Daniella_283: dzięki : D Bo bym pewnie siedziała i gapiła sie na ekran : D 
Ale w relacji internetowej TVP można sobie ustawić jakość obrazu 😉

jak? 🙂
Działa u was internetowa TVP?
tak, działa
Nigna   Warto mieć marzenia...
30 lipca 2012 17:02
kaloe: działa ; ) teraz jest chyba jakaś przerwa , pokazują zwolnione momenty.
Jestem ciekawa jak oni chcą pokazać przejazd Polaka skoro puścili na TVP Sport mecz pingla który sie chyba szybko nie skończy t.t
Katharina   "Be patient and trust in the process"
30 lipca 2012 17:04
calore   to  są te dwie, przeciwnie do siebie skierowane strzałki w prawym dolnym rogu, naciskasz i ustawiasz 🙂 Ja mam ustawioną na 1920 kb/s, bo na 4500 mi już niestety przycina.
na tvp2 są IO przed panoramą i po, ok. 18:15, może akurat zdążą, bo jest kolejne opóźnienie.
calore   to  są te dwie, przeciwnie do siebie skierowane strzałki w prawym dolnym rogu, naciskasz i ustawiasz 🙂 Ja mam ustawioną na 1920 kb/s, bo na 4500 mi już niestety przycina.

dzięki!
  U mnie pokazuje że wystąpił nieoczekiwany błąd. Może ja nie na tej stronie oglądam 🤔
Nigna   Warto mieć marzenia...
30 lipca 2012 17:36
Zaraz mnie szlak trafi ; o  Jak na razie cały czas pokazują WŁOCHA który startował za polakiem albo nowe konie które startują.  Naszego wogole nie pokazują : ) Super...

Edit. Super pokazali jak wystartował i jak finiszował,nie pokazali też jego wyników końcowych z ujeżdżenia i crossu : ) gratuluje tym co robili transmisje. 22,4 pkt ,słabo niestety ; /
Nigna, nie tylko Ciebie😀
wrrr, za takie ułamki przejazdu to ja dziękuję  👿
trzynastka   In love with the ordinary
30 lipca 2012 18:19
Rozpisałby mi ktoś kiedy i co końskiego jeszcze jest ?
delta   Truth begins in lies.
30 lipca 2012 18:34
WKKW
31.07 - kwalifikacje skoki - 10.30
31.07 - finał skoki  - 14.30

Ujeżdżenie:
2.08 i 3.08 - Grand Prix
7.08 - Grand Prix Special - godz. 10.00
9.08. - Grand Prix Freestyl - godz. 12.30

Skoki:
4,5,6.08 - kwalifikacje - godz. 10.30
8.08 - Finał runda A - godz.12.30
9.08 - Finał runda B - godz. 14.55

wszystko czasu Londyjskiego czyli u nas +1h
A 11 i 12.08. jeszcze będziemy mieli skoki w pięcioboju  😉
trzynastka   In love with the ordinary
30 lipca 2012 19:59
dziękuję bardzo !  :kwiatek:
Moon   #kulistyzajebisty
30 lipca 2012 20:02
Moje oglądanie skoków w pięcioboju z Pekinu skończyło się po dwóch zawodnikach... Oczy bolą, żal patrzeć. -.-
w tym 5 boju to mało kto nie miał elimki
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
31 lipca 2012 00:06
wchodzę sobię na londyn2012.tvp.pl jest filmik "cross przejazd Paweł Spisak" czy cuś takiego, włączam... a tu niespodzianka! Zamiast Polaka - Włoch, Amerykanin, cholera wie kto jeszcze. No masakra!! Dobrze właśnie, że zobaczyliśmy chociaż jak startuje i finiszuje. No śmiech na sali. Nic tylko  🤬
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
31 lipca 2012 07:29
22,4 pkt ,słabo niestety ; /


czy ty to poważnie piszesz?

spóźnił się niecałą minutę,na długim,bardzo trudnym, 10 minutowym krosie! pojedź sobie choćby narodowe ** na zero i w czasie...wtedy pisz sobie - słabo! 😵
nie wiemy jak wygladał kross Pawła,mozliwe,że korzystał z alternatyw - być może wolał czysty kros i spóźnienie,niż gnać w normę i liczyć się z pomyłką...
Ktoś, lubię to!
Kros był trudny, mnóstwo upadków, nie dziwię się, że wolał pojechać spokojniej i być może alternatywami, ale ukończyć na czysto. Wielki szacun!
Natomiast przykro mi się zrobiło, jak nasza szacowna TV w podsumowaniu dnia Polaków zapomniała totalnie o jedynym WKKWiście 🙁 Żenujące.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się