moda, ciuchy etc...

czy ktoś wie, gdzie, poza Allegro i TK maxx mogę kupić w Polsce torebkę Fossil ?
najlepiej jakby był to sklep internetowy
będę wdzięczna za sugestie  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
09 sierpnia 2012 18:39
Upolowałam dzisiaj w lumpeksie taką imprezową sukienkę z Topshopu:



Znalazłam ją w necie, okazało się, że kosztowała 65 funtów. 🙂 Zapłaciłam 30 zł, ale sukienka raczej nigdy nie noszona. 🙂
gdzie takie lumpeksy ? 🙇
koenicke, zobacz na stronie fossil z przesyłką do Niemiec.
fossil de
yegua
dzięki, już obczajam
normalnie zakochałam się w ich torebkach  😍
Pursat   Абсолют чистой крови
10 sierpnia 2012 08:03
Mona, oprócz niej nie było nic ciekawego. Zresztą ja nie umiem i nie chce mi się przekopywać się przez tony ciuchów, dlatego bardzo rzadko jestem w takich sklepach. Za to moja mama namiętnie wyszukuje różne perełki, akurat pojechałam razem z nią i zauważyłam takie coś na wieszaku. 😉
Czy rzuciła się którejś z Was gdzieś jeszcze czerwona sukienka, która byłaby odpowiednia na wesele?
Ewentualnie szafirowa...Chciałabym zacząć poszukiwania i zastanawiam się do których sklepów warto zajrzeć :kwiatek:
Kaarina w Mohito i w River Island widziałam ostatnio sporo ciekawych sukienek nadających się na wesele, kojarzę coś czerwonego. Jeszcze możesz zobaczyć w New Looku 😉

Swoją drogą kupiłam dziś w Mohito właśnie przepiękny, długi czarny płaszcz z delikatnym żabotem za całe 119zł 💘
Dzięki! Zajrzę na pewno.
Jaką marynarkę dobrać do białej bluzki z baskinką? Takiej z Mohito, nie wiem czy kojarzycie, baskinka jest asymetryczna.  NIe mam niestety zdjęcia.
Dołączę się o pytania o marynarkę;p Czy może którejś z Was rzuciła się w oczy na allegro albo w jakiejś sieciówce czarna marynarka, trochę krótsza niż zwykle, z materiału nie do końca sztywnego, ale coś jakby lekko z lycrą. I możliwie z jakiś złotym zamkiem ew. guzikami? 🙂
Nesca, krótszą ma H&M, ale jest całkiem prosta bez bajerów:
http://www.hm.com/pl/product/02194?article=02194-C#article=02194-B
Facella   Dawna re-volto wróć!
13 sierpnia 2012 12:33
a ja szukam czegoś w [url=http://www.hm.com/pl/product/00910?article=00910-E#cm_vc=SIMILAR_TO_PD]ten [/url]deseń, tylko dłuższej i takiej miękkiej, żeby nie była sztywna...
Graba.   je ne sais pas
14 sierpnia 2012 17:26
Ma ktoś może aktualny numer avanti? Skad jest T-shirt na okladce?  🙂
Ja nie mogę chodzić po sklepach... ZABROŃCIE MI!!!!!!  😵
Ja bym ubrała gładką czarną/ gładką białą.
Florcik czarna/biała gładka bokserka/bluzka z krótkimi rękawami, lub również w tych kolorach oversize'owa bluzka ja do obcisłych dołów uwielbiam zakładać luźniejsze góry ale jak kto woli oczywiście 😉 Można też popróbować też bluzek kolorów które znajdują się na spódniczce ale to już trzeba ostrożniej i trzeba patrzeć czy "styka" 😉
Biała/czarna bokserka to chyba najczęściej ubierana bluzka do takich spódnic, widziałyście gdzieś jakąś luźną oversize, białą, pudrową?(Aleka?)
mam dylema  👀
mój fundusz pozwala na zakup  tylko jednej bluzki, może Wy mi pomożecie wybrać, bo ja nie mam pojęcia  🤣
mi się bardziej druga podoba
druga zdecydowanie!
Ada   harder. better. faster. stronger.
15 sierpnia 2012 19:27
druga 😉
Wyłamię się i powiem: pierwsza. 😉
druga, btw. skąd i za ile? :kwiatek:
Zdecydowanie druga 🙂
druga, btw. skąd i za ile? :kwiatek:


Na bank Stradi, tylko nie pamiętam cen 🙂

Druga!!
Florcik Stradi 🙂 cen dokładnie nie pamiętam, jutro będe to powiem 🙂

dzięki dziewczyny, chyba rzeczywiscie druga 🙂
Mam drugą tylko że bordową 🙂
Jak będziesz kupować to sprawdź czy wszystkie ćwieki są dokładnie przymocowane, bo mi już jeden odpadł ale udało mi się go przykleić
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się