Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?

mam najnowszy Gallop.
Podoba mi się bardzo wywiad z Beatą Stremler, Ewą, Ksenią i Agnieszką Kopką.  :kwiatek:
Jak zawsze duży plus za 6 sekretów ujeżdżenia.
Trochę rozczarował mnie artykuł o masażu, bo poleciałam do kiosku głównie z tego względu. Czytam czytam i nic. Czekałam na opis ćwiczeń i technik masażu...
Zrozumiałam, że w nastepnym numerze będą....więc polecę kupić!

Coś tam a propos masażu jest też w aktualnym KiR. Ale z tego co widzę, to też tylko wstęp, o mięśniach i o tym jak funkcjonują, jaką mają rolę w organizmie etc., a część bardziej szczegółowa ma być w następnym numerze. Na razie tylko przejrzałem okiem ten artykuł w Empiku, nie kupiłem póki co, wydaje się być całkiem sensowny. Jak w końcu zakupię i przeczytam, to dam znać co i jak i czy warto.
A co do Gallopowego artykułu, nie widziałem, nie czytałem, ale nie zdziwiła mnie Twoja opinia, że nic nie wyczytałaś. Toż to zdaje się nie pierwszy artykuł pisany po łebkach  🤔 
Czy ktoś może podesłać skany z wywiadu z Norbertem Kopczyńskim z wrześniowego wydania KT ? Byłabym wdzięczna  :kwiatek:
W najnowszym Gallopie jest fajny artykuł o lądowaniu na dobrą nogę i lotnych nad drążkami. W ogóle apeluję o więcej ćwiczeń około-skokowych, ale to podobno będzie zapewnione niedługo 🙂 Artykuł o zmianie szpilek na sztyblety też super! Bardzo ciekawie babeczki opowiadały.
No i jak zawsze zaczęłam czytanie od ulubionego felietonu Jacka Ryczywolskiego, którego (w świetle ostatnich wydarzeń), serdecznie pozdrawiam 😉
W ogóle fajny jest nowy numer Gallopu, coraz ciekawsze artykuły, no i konie tym razem znacznie lepiej osiodłane.. i dziewczyna na okładce wygląda sympatycznie, mam nadzieję że nie jest tak naburmuszona jak ta poprzednia! 🙂

No i jak zawsze zaczęłam czytanie od ulubionego felietonu Jacka Ryczywolskiego, którego (w świetle ostatnich wydarzeń), serdecznie pozdrawiam 😉


ja też pozdrawiam 🙂

Wergeel, jak brałam udział w sesji ostatnio, to siodłałam konia 3 razy przemieszczając siodło i poprawiając, a jak wsiadłam, to trener kazał zsiadać, bo na nerach w końcu osiodłałam 😀 😀 Normalnie schiza po tj ostatniej awanturze 🙂
może sobie na towarzyskich wątek załóżcie...taki dla współpracowników, stałych i okazjonalnych 😂
ps zmieniłaś trenera Dzionko? 😎
wrotki, trochę nie trafiłeś teraz, bo trenerem Gallopu prowadzącym kliniki jest M. Zagor, ale co do naszej (przemiłej) wymiany PW muszę ci oddać 101% racji. No ale to nie ten wątek, o ile jakiś.
że Mietek to wiem, ale co w takim razie Ty tam robisz, skoro z nim stale nie współpracujesz?
co do naszej (przemiłej) wymiany PW muszę ci oddać 101% racji.
dla mnie to żadna nowość...nie mam najmniejszej satysfakcji z tego powodu...przywykłem, że ciągle mam rację.
wrotki, byłam z Mietkiem na tym samym ognisku 4 lata temu w Rakowcu - obstawiam, że dlatego mnie wybrał ;P
wrotki, byłam z Mietkiem na tym samym ognisku 4 lata temu w Rakowcu - obstawiam, że dlatego mnie wybrał ;P
to bardzo wyjaśnia marketingową strategię pisemka...przynajmniej na R-V 😁
Laska a okładce gallopu to Kaśka Papajak i wątpię żeby tu zjrzała się w jakąkolwiek dyskusję wbić bo po prostu nie ma czasu🙂

Gallopu jeszcze nie obczytałam za to brawo dla Świata Koni za wywiad ze Skrzyczyńskim... i brawa dla pana Skrzyczyńskiego, że miał odwagę głośno powiedzieć co o światku skoczków myśli i jak to naprawdę wygląda.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 października 2012 12:39
Jarek wogóle jakis bardzo bezpośredni sie zrobił  😎

a ja szukałam jakiegoś wywiadu z Kaśką w Gallopie i niestety się zawiodłam  - widocznie nie jest wystarczająco ciekawa...matka dzieciom,czynny zawodnik nie jest tak atrakcyjny jak kobiety zamieniające szpilki na sztyblety  🤔
a mozecie napisac tu co powiedzial o skoczkach?
nie mam dostepu do prasy teraz polskiej  🙄
Nie miałam jeszcze nowego ŚK w rękach i nie wiem co tam w wywiadzie napisano, ale Jarek jest ogólnie osobą, która nie bardzo przejmuje się tym co inni powiedzą/pomyślą i głośno potrafi przekazywać swoje poglądy. 🙂.

Ktoś - Jarek zawsze był bardzo bezpośredni  😀iabeł:
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
05 października 2012 12:48
Ktoś - Jarek zawsze był bardzo bezpośredni  😀iabeł: 

to źle?
A gdzie to niby napisałam?
a mozecie napisac tu co powiedzial o skoczkach?
nie mam dostepu do prasy teraz polskiej   🙄

Hmm, tego się nie da sparafrazować, to trzeba w oryginale przeczytać, cały wywiad.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
05 października 2012 13:18
A gdzie to niby napisałam?


dołączyłaś ikonkę  😀iabeł:  na koniec tego zdania
no to moze jak ktos bedzie mial ochote i czas, to zrobcie skan please  :kwiatek:
I ta ikonka wg Ciebie wyraża potępienie??? Wg mnie złośliwe ZADOWOLENIE z faktu.
Wg mnie złośliwe ZADOWOLENIE z faktu.


Oho, moja ulubiona ikonka 😁 Zdecydowanie pozytywna, to taki uśmiech, tylko diaboliczny i z wyszczerzonymi zębami. Dobra, robię OT 😀iabeł:
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
05 października 2012 13:41
aha ok
sei   . let's grow old together & die at the same time .
05 października 2012 14:35
nowy ŚK bardzo fajny! mógłby być jeszcze lepszy, ale jest co poczytać 🙂
Jestem wybitnie zdegustowana zakończeniem tekstu dr Golonki w ostatnim ŚK 🙁
Czemu?
Hm, z uwagi na fekalny wydźwięk i bijącą z tekstu lubość z tego typu nawiązań? Ja też czytając czułam się tak, jakbym słuchała dowcipów o pierdzeniu - zresztą już chyba o tym w wątku pisałam.
A ja dorwałam "Koński Targ". I zirytowałam się pismem pana Rółkowskiego o koniach sokólskich. Teraz dba o czystość rasy??? Ardeny limfatyczne są??? Żesz kurde!!! A jak srokatego clydesdale używał w swojej hodowli, to było dobrze??? Typem odbiegającym od polskich koni mu pasował wtedy??? Na punktach w okolicy Augustowa stało po 4 ogiery i były czyste sokólaki. Ale każdy chciał większego konia to krył czym pasowało, a nie czym stado zmuszało. A teraz wielkie rozgłaszanie, że sokólaki wyginą. 20 % populacji im ubywa rocznie. Tam gdzie mieszkałam ubyło więcej przez ostatni rok. A dlaczego? Bo była bdb cena na konie rzeźne(w porównaniu z poprzednimi latami).
Hmmm chyba mówicie o numerze już październikowym a ja jeszcze myślami we wrześniu jestem 🙂
arabiansaneta   Konie mamy zapisane w gwiazdach
05 października 2012 19:31
A już jest nr październikowy? dziś w empiku jeszcze nie było
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
05 października 2012 19:33
W moim empiku od wczoraj jest.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się