In memoriam

slojma   I was born with a silver spoon!
09 października 2012 07:35
Zairka- ogromne wyrazy współczucia 🙁
Zairka bardzo mi przykro  🙁 
Zairka przykro mi. 3maj się. Ta historia bardzo przypomina mi historie kuca od nas ze stajni - Foxa🙁
famka   hrabia Monte Kopytko
09 października 2012 08:50
Zairka, 🙁🙁
Grota biegaj czarna perełko po wiecznie zielonych pastwiskach.

Zaitka - Nie jestem w stanie napisać tego co bym chciała. Jesteśmy tutaj i zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Przykro mi.. tak bardzo przykro.
Monty Python (Monti-Audan), 25.4.2008- 2012

Dostał bilet do Włoch... 😕
kotlet to dziecie Twojej siwej? wiesz co się stało ??
Ehh coś za dużo ostatnio złych wieści i tych biletów 🙁

Współczuję wszystkim po stracie ukochanych koni 🙁
Tak, źrebak od mojej Siwej.
Drop
1996-2012
m. Dubla o.Skaleń xx hod. SK.Rzeczna

Nigdy nie był mój... Moje były tylko chwile które razem spędziliśmy.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 października 2012 13:10
tak jak Grocia, ten sam rocznik i urodzin i smierci 😕
[ * ]
( * ) kobut bardzo współczuje
famka   hrabia Monte Kopytko
18 października 2012 13:34
🙁
nasz stajenny bary- od zawsze owczarek ozorowicki. madry, piekny i kochany pies.
😕piekna mordka, widac ,ze był juz dziadkiem.Żal psiaka, napewno bedzie Wam go brakowało. Wspólczuje bardzo, moja Dorka suka owczarka niemieckiego tez odeszła niedawno, wiem co czujesz.
kobut, współczuję. Czy ten koń nie stał w Koczku?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
19 października 2012 13:19
Drop z Koczka chyba był trochę starszy?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 października 2012 14:55
😕piekna mordka, widac ,ze był juz dziadkiem.Żal psiaka, napewno bedzie Wam go brakowało. Wspólczuje bardzo, moja Dorka suka owczarka niemieckiego tez odeszła niedawno, wiem co czujesz.


Ojj to wcale nie taki dziadek był 🙁

Bary na FB
Jara link nie działa.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 października 2012 15:40
Trzeba się zalogować na Facebooka.
Mi też nie działa mimo zalogowania
Ja też jestem zalogowana.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 października 2012 16:04
Może dlatego, że nie macie Bombal w znajomych  😁


Bary
ekuss   Töltem przez życie
25 października 2012 10:22
Mój Reks co prawda odszedł już trochę czasu temu,ale nie mogę się jeszcze pozbierać...w sumie to nie wiadomo do końca czy go ktoś zastrzelił czy coś zagryzło-nagle przepadł...

05.2000-03.2009









Niestety już nigdy nie powiem do niego: kocham cię, już nigdy go nie pogłaszczę i nie powiem jak bardzo mi na nim zależy. Pisząc te słowa łzy spływają po moim policzku. Dlaczego? Bo nigdy już nikt nie zobaczy naszych cieni razem, nigdy już nie zobaczy jak razem gdzieś spacerujemy wśród traw. A ja nigdy już nie ujrzę tych wspaniałych, brązowych oczu wpatrujących się we mnie z miłością jak kiedyś, kiedy się budziłam i wiedziałam, że w tym samym pokoju leży mój najwierniejszy przyjaciel. Wiedziałam, że kiedyś go zabraknie, ale nie spodziewałam się, że stanie się to tak szybko i niespodziewanie. Bałam się wręcz dnia, w którym ktoś mi powie, że Reksa już nie ma. Zawsze byłam kiedy mnie potrzebował, a w najważniejszej sprawie nawaliłam. Jednak na zawsze już pozostanie tym jedynym, najukochańszym niuńkiem, który mnie pocieszał i nie pozwalał mi się nigdy poddawać. Mam nadzieję, że kiedyś się jeszcze spotkamy i już nigdy nie będę musiała mu mówić: Teraz odjeżdżam, do zobaczenia. Chcę mu powiedzieć: Już nigdy cię nie zostawię, nigdy.
Libella
20.02.1998-15.10.2012
Mój największy przyjaciel, najlepszy nauczyciel i sens życia.
Libella boże co się stało? Trzymaj się dzielnie kochana :przytul: Strasznie współczuję. Kurde, aż mi się zachciało płakać.  😕
Libella, strasznie współczuję!!! Trzymaj się jakoś!
Libella - tak mi przykro  😕
ojej Libella strasznie mi przykro  🙁 Co się stało?
Libella, o nie! Jak to? Bardzo ci współczuję, trzymaj się dzielnie! 😕
Libella, ogromnie mi przykro. Trzymaj się dzielnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się