*** $$$ KUCYCZEK donosi. Plotka, nowina, sensacja $$$ ***

udorka,  uwielbiam Cię za te koty 😂
idealne podsumowanie wrzawy na "kotach", no genialne!  😁
Potrafimy się pięknie różnić.
Pogłoski o kłótniach na rv nie są prawdziwe!
Dziś kolejna odsłona rozmów na tematy poważne.


Kucyczek dementuje! To są jedynie straszne kalumnie, że na załączonym zdjęciu zwolennicy aborcji rzucają zamrożonymi płodami pozostałymi po in vitro!
To są tylko śnieżki wypełnione kamieniami.
Perły! Perełki! Wielki konkurs!
Kto wyłowi najwiekszą?


Użytkownik halo w poszukiwaniu perełek na forum.
I jej perełka:
ja również miałam do czynienia z Lordem Liberatorem. 
Nie jeździłam co prawda ale stanowił u nas w sezonie 2011.
SKANDAL!!!
O ogólnopolskiej akcji "Ciąża bez alkoholu" jest głośno w prasie i telewizji.
Z tym jak szkodliwy jest alkohol i palenie papierosów w ciąży nie trzeba polemizować.
Ale, jak się okazuje to mało. Są kobiety, które robią gorsze rzeczy.
KUCYCZEK przyłapał jedną z ciężarnych użytkowniczek forum re-volta w niejednoznacznej sytuacji:


Podejrzana tłumaczy, że rozdziela jakiś środek do likwidacji wypławków w akwarium.
Taaa... Najlepiej wszystko zwalić na rybki  😁
A piesek Ramona sobie marychułane pocztą zamawia...  😵

Sensacyjne wiadomości!!  

Revoltowe Lobby Biuściastych postanowiło pokazać światu czym oddycha Re Volta.
Bezpruderyjne Włosomaniaczki obiecują rewanż.  😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
19 listopada 2012 07:56
Sensacyjne wiadomości!!  

Revoltowe Lobby Biuściastych postanowiło pokazać światu czym oddycha Re Volta.
Bezpruderyjne Włosomaniaczki obiecują rewanż.  😉


juz się boję obnażenia tych włosów 🤣
ElaPe... umarłam  😁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 listopada 2012 09:57
Z tego co pamietam to wlosomaniaczki dyskutowaly o tym, ze kuracja drożdżami dziala nie tylko na wlosy na glowie wiec jest sie czego bac 😁
👀
gdzie???
Zanim postawicie kropke nad i w sposób gorszący:

poka pachę !

It’s for the horse owner who has everything – or the horse lover who has nothing.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=cfyC6NJqt2o
W myśl mojego atavaru: skąd mam kłaki pod pachami - skoro golę?
ekuss   Töltem przez życie
04 grudnia 2012 14:05
Oczopląs wstrząsowy u koni

hahaha umarłam!  😂
Kucyczek doczekał się swojej maskotki! Wręcz - logo 3d.


Kucyczek jest nowoczesnom gazetom i nie ogłaszał żadnego końkursu, czekał, aż karma rozwiązanie przyniesie.
Skandaliczny kucyk-świeczka pochodzi z hiper-promocji wiodącej firmy handlowej.
Dlaczego skandaliczny? Zdania są podzielone. Że takie g* za 200 PLN, że... wibrator na grzbiecie  😅, że... jak już wibrator, to skala żenująca  😕
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
10 grudnia 2012 10:35
Umarłam  😵 😂 😂 😂
ZAIRKA RZUCA PSEM!

Zairka, celebrytka znana z tego, że lubi czarne i białe konie i czarno - białe psy została ostatnio przyłapana na upuszczeniu swojego psa!

Paparazzi obserwował rzekomą "zabawę" gwiazdy. Gdy kobieta tłumaczyła się, że "sprawdzała, czy tak jak kot spadnie na cztery łapy".  W ramach skruchy przeprosiła psa na łamach gazety "Mój Pies", pies wybaczył Zairce.

Psu nic się nie stało, ale obrońcy praw zwierząt białych, czarnych i białoczarnych już szykują atak na celebrytkę.

Nic się nie stało?!


Obrońcy praw zwierząt są zbulwersowani! Nie ujdzie jej to na sucho!  😤
Obrońcy praw zwierząt są zbulwersowani! Nie ujdzie jej to na sucho!  😤


Zwłaszcza, że według Kucyczkowych Specjalistów Komputerowych ewidentnie widać, że to pierwsze 3 zdjęcia są realnymi zdjęciami wykonanymi tego samego dnia przez ukrytego fotoreportera.

Ostatnie zdjęcie, na którym dochodzi do rzekomego wybaczenia, jest EWIDENTNIE nieudaczną ustawką zrobioną na rzecz celowo zwołanych fotoreporterów. ( widzimy starannie wydepilowane brwi i pomadkę której nie było na poprzednich zdjęciach) Celebrytka próbowała ratować swą reputację- jak widać- nieefektywnie.  😀iabeł:
Przeprosiła na łamach 'Mojego Psa', ale już 'Twojemu Kundlowi' powiedziała, że to wina kurtki - była śliska.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 grudnia 2012 15:07
Że tak zacytuje z "Twojego Kundla"
To nie moja wina, to kurtka była śliska i pies mi się po prostu wyślizgnął!

Niby tłumaczenie wiarygodne... ale w takim razie po co podnosiła psa będąc w śliskiej kurtce?
bulwersujące jest, że celebrytka nie nosi kurtki z firmy zaliczanej do "świętej trójcy" (pikeur euro-star cavallo) a śliską taniochę z "niekońskiego marketu"
😀iabeł:
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
13 grudnia 2012 09:56
Celebrytka kaja się i potwierdza oficjalnie na forum że wszystko wina kurtki narciarskiej, a nie specjalistycznej odzieży do podnoszenia zwierząt powyżej 20kg.
Zostało wszczęte postępowanie które ma ustalić czy to był nieszczęśliwy wypadek, czy celowe działanie mające na celu ukaranie "ciapka" za romans z Latlerką sąsiadki 👀

Nasze źródła donoszą jednak że to nie pierwszy przykład znęcania się w historii zairki, jak widac na załączonych materiałach pies nie jednokrotnie ratował sie już z takich sytuacji, raz udało mu sie przewrócić celebrytke. Sądząc po minie miał nieszczęśliwe dzieciństwo 🤬
Od niedawna młodzi adepci jeździectwa zmienili środek lokomocji swoich podopiecznych.
Najnowszym trendem w transporcie czterokopytnych stało się...

http://m.deser.pl/deser/1,120178,13063474,Berlinska_kolejka_jechal_kucyk__Stal_sie_internetowa.html

I pamiętajcie, aby swojego kucyka trzymać na SMYCZY!
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
17 grudnia 2012 22:24
Czy kucyk skasował bilet?
PumCass   zachowaj zimną krew!
17 grudnia 2012 22:50
bilet jak bilet, ale dlaczego on nie ma kagańca!  🤬  😁
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
17 grudnia 2012 23:06
Faktycznie, brak kagańca jest karygodny. Ciekawe też czy właścicielka miała ze sobą zaświadczenie o szczepieniu  👀.
SIEKIERA REVOLTY W AKCJI !!

Dzięki revoltowej POMOCY Pan Sławek ma na święta choinkę.



Revoltowa ekipa wybrała się też po świąteczną (wielo) rybkę.

galopada_   małoPolskie ;)
20 grudnia 2012 13:53
SKANDAL! KOŃ POD WPŁYWEM NARKOTYKÓW I ALKOHOLU!

Jak poinformowali nas szpiedzy Koniczka - konie sadystki koni, działającej pod pseudonimem galopada znajdują się pod działaniem substancji odurzających. Obrońcy zwierząt są oburzeni, a komisarze zawodów zapowiadają badanie alkomatem koni przed startem.



NOWE TRENDY W SYSTEMIE TRENINGOWYM KONI!!

Jak donoszą korespondenci Kucyczka, słynna celebrytka B. (przez duże B), testuje na koniach nowe metody treningowe, które w znacznym stopniu mają ułatwić poprawę umięśnienia koni bez zbędnego trenowania.
Celebrytka ta wprowadziła również nowy trend w budownictwie - projekt stajni na strychu.
[img]http://re-volta.pl/galeria/img/85820[/img]

Jak mówi prekursorka nowego trendu: "Dzięki takiemu rozwiązaniu, konie pracują nad mięśniami za każdym razem, kiedy tylko muszą wyjść z boksu. Konie schodząc ze strychu na pastwisko łączą przyjemne z pożytecznym, trenują bez większego wysiłku właściciela. Jest to idealne rozwiązanie dla leniwych właścicieli, którzy nie mają weny na treningi z koniem, a chcą mieć pupila w dobrej kondycji".

Podobno w wyposażeniu stajni są wymienne zestawy schodów do domowego montażu, od mniej stromych, po bardziej strome. Wszystko to zależy od stopnia wytrenowania konia.

Kucyczek miał przyjemność gościć na uroczystej imprezie z okazji otwarcia nowej stajni.

Niestety na owej gali doszło do skandalicznego aktu wykorzystywania koni. W związku z tym, że zabrakło alkoholu, jeden z koni, jako że był najtrzeźwiejszy, sam musiał sobie iść do sklepu. Sądząc po minie zwierzęcia, nie cieszył go raczej fakt, że będzie musiał nadprogramowo biegać z góry na dół po schodach.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się