*** $$$ KUCYCZEK donosi. Plotka, nowina, sensacja $$$ ***

Do czego jeszcze posuną się celebryci, by zyskać popularność i rozgłos? Oto kolejny szokujący przykład.
Celebrytka Maddie - znana polskim fanom jako Madzia - postanowiła pokazać internautom na całym świecie swój poród. Od kilku dni przebywa w małym pomieszczeniu pod czujnym okiem kamery, z której obraz na żywo śledzą z wypiekami na twarzy internauci z wszystkich zakątków naszego globu. Najwierniejsi fani nie jedzą, nie śpią, nie kąpią się, porzucili szkoły i pracę, by czuwać przy swojej idolce. Każda, nawet najkrótsza przerwa w przekazie wywołuje ożywione dyskusje, spekulacje, a nawet histerię wśród fanów, wywołaną obawą, że poród nastąpi właśnie podczas jednej z owych przerw. Z kolei powrót Maddie na wizję to wielka ulga i euforia, bo poród jeszcze nie nastąpił. Tymczasem dobrze poinformowane źródła donoszą, że celebrytka celowo odwleka kulminacyjny moment, ponieważ ciągle nie zadowala jej liczba widzów. W celu poniesienia oglądalności Maddie niekiedy symuluje rozpoczęcie akcji porodowej, a gdy napięcie wśród fanów sięga zenitu... załatwia jedynie na ich oczach potrzebę fizjologiczną. Inne celebrytki, zazdroszcząc Maddie pomysłu na popularność, próbują rozsiewać plotki, jakoby Maddie tylko udawała ciążę. Kucyczek z całą stanowczością dementuje te podłe i pełne celebryckiej zawiści pogłoski. Ciąża Maddie jest prawdziwa, zróbmy więc wszystko, by jak najszybciej zdecydowała się pokazać nam jej rozwiązanie.
Kucyczek apeluje: powiedzcie o Maddie swoim przyjaciołom, znajomym, sąsiadom! Wklejajcie wszędzie linki do jej strony! Niech widzi, jak rosną wskaźniki oglądalności, a wtedy staniemy się świadkami niebywałego wydarzenia.
Maddie, kochamy Cię!!!

Edit
Specjalnie dla tych, którzy jeszcze nie znają Maddie:

http://www.marestare.com/fcam.php?alias=starlight
Fajne.  😂
To teraz ja:
REVOLTOWY KLUB PODGLĄDACZY PORODÓW !!!
Unikalne zdjęcie!!
Madzia poruszyła głową, co wywołało taką reakcję RKPP


Niestety, po chwili znów zapadła w sen.

Na zdjęciu Misiek z Małżonką.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 kwietnia 2013 09:11
KLINIKA WROTKI PEPERONI  NATURAL EVENTING (WPNE)

Znany ze swych naturalnych sukcesów w klasie CIC bez podków WKKW, obywatel Wrotki (znany też jako Wojciech R., l. 26) postanowił podzielić się swą szeroką wiedzą i bogatym doświadczeniem w zakresie naturalnych metod postępowania z koniem znanych jako WROTKI PEPERONI  NATURAL EVENTING (WPNE) .

Wrotki zaprasza wszystkich chętnych na 3 dniową klinikę WPNE.

Studenci kliniki zapoznani zostaną z najnowszymi odkryciami WPNE m.in. w zakresie:

- tworzenia mentalnej więzi z koniem

- negatywnego wpływu spożywania koniny na zdrowie ludzkie

- wpływu  pozytywnego dotyku na konie nieakceptujące dotyku

Uczestnictwo z koniem: 500 zł  za godzinne indywidualne szkolenie (minimum wykupionych godzin: 10)

Obserwatorzy: 2000 zł za obecność podczas wszystkich dni.

Zgłoszenia prosimy kierować bezpośrednio do kol. Wrotki.


ja tam czekam z przelewem na obiecany instruktaż pląsania z koniem po lasach i łąkach bez uwięzi. bez tego to ni dy rydy, nienaturalnie jest 🙂
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, proszony jest o wiadomość !!
Kucyczek nie daje znaków życia. Ostatnio widziano go w Mongolii.
Niw wyglądał najlepiej (pacz foto)
Wraz z nim zaginęło poczucie humoru.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
28 maja 2013 10:34
Tania- Patrząc na zdjęcie można wyciągnąć jeden wniosek- kucyczek był widziany ostatnio w 2009r, a patrząc na jego stan- raczej już nie wróci  😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
28 maja 2013 11:02
ja tam czekam z przelewem na obiecany instruktaż pląsania z koniem po lasach i łąkach bez uwięzi. bez tego to ni dy rydy, nienaturalnie jest 🙂



proszę, takie rzeczy to tylko u konia rafała 🏇
Ja nie mam weny, bo mi synuś tyle rozrywki dostarcza, że nie szukam jej gdzie indziej. Ale może ktoś się zlituje nad KUCYCZKIEM i wyśledzi na forum jakieś sensacje z życia re-voltowych gwiazd...? 🙂
Odchudzanie i rzeźbienie!
Forumowa Instruktor Rzeźbienie sylwetki Tunrida osiągnęła pierwszy sukces.
Proszący o zachowanie anonimowości dyskutant przesyła swoje zdjęcie.

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 maja 2013 12:12
Tunrida po siłowni 😀
Oszustwo!!! Jaja są dorobione w Fotoszopie!!! Kulturystki nie mają takich wielkich jaj!!
kulturystki to mają mniejsze cycki niż te jaja...
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 maja 2013 15:59
Innowacyjne metody leczenia bólu kolan!
Samozwańcza grupa naukowców-zapaleńców znana pod pseudonimem Re-Volta wpadła na trop innowacyjnej metody leczenia bólu kolan. Polega ona na zmianie zabarwienia obuwia. Badania dowiodły, że obuwie białe negatywnie wpływa na stan stawu kolanowego. Specjaliści zalecają zmianę koloru, najczęściej przez nich wybierany jest czarny. Poleca się również kolor szary, przy niewielkich bólach i zielony, przy bólach kolan u koni. Warto pamiętać, aby obuwia nie prać - należy je wykąpać, uprzednio znajdując pasujący szlafroczek. Kaczuszka jest niezbędna. W innym wypadku metoda ta może okazać się nieskuteczna. Ponadto Re-Volta poznała metody na telepatyczne leczenie bóli kolanowych. Obydwie metody są nieinwazyjne i pozostają na etapie gdybań.
Źródło: klik
A gucio się znacie na kulturystyce.  😀iabeł:
....................

Celebrytka Tunrida zająwszy się nowym hobby, zarzuciła dbanie o swojego wałacha, który to wałach coraz bardziej schodzi na psy. W związku z tym planowana jest zbiórka pieniężna na wykupienie od niegodziwej wałacha. Pieniądze prosimy przelewać na konto- 39 1140 2004 0000 1343 8767 9867 z dopiskiem "na ratowanie opuszczonego" Nie bądźmy obojętni na krzywdę zwierząt.
Oszustwo!!! Jaja są dorobione w Fotoszopie!!! Kulturystki nie mają takich wielkich jaj!!

racja, takie miały tylko DDRowskie pływaczki
tunrida umiesz wyrzeźbić nawet jajca  👍
Innowacyjne metody leczenia bólu kolan!
Samozwańcza grupa naukowców-zapaleńców znana pod pseudonimem Re-Volta wpadła na trop innowacyjnej metody leczenia bólu kolan. Polega ona na zmianie zabarwienia obuwia. Badania dowiodły, że obuwie białe negatywnie wpływa na stan stawu kolanowego. Specjaliści zalecają zmianę koloru, najczęściej przez nich wybierany jest czarny. Poleca się również kolor szary, przy niewielkich bólach i zielony, przy bólach kolan u koni. Warto pamiętać, aby obuwia nie prać - należy je wykąpać, uprzednio znajdując pasujący szlafroczek. Kaczuszka jest niezbędna. W innym wypadku metoda ta może okazać się nieskuteczna. Ponadto Re-Volta poznała metody na telepatyczne leczenie bóli kolanowych. Obydwie metody są nieinwazyjne i pozostają na etapie gdybań.
Źródło: klik


Dobrze, że to ujęłaś w jednym poście, mam nadzieję, że jak się zastosuję, to ból kolan minie  🙇
Facella   Dawna re-volto wróć!
29 maja 2013 11:30
Olencja, pamiętaj, że nie przeprowadzono jeszcze badań klinicznych - na razie temat utknął na etapie gdybań i nie jest pewne, czy zastosowanie kuracji kolorowoobuwniczej przynosi pożądane efekty. I nic jeszcze nie wiadomo o skutkach ubocznych!
Nie szkodzi, zawsze warto spróbować. Najwyżej będę cierpieć, ale to wszystko w imię nauki  🏇
Uwaga! Na forum pojawił się Nieustraszony Smok. Pożera dziewice i barany!

dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
23 lipca 2013 18:14
Taniu,ale ja nie autoryzowalam tego zdjęcia. Poza tym dementuje. Nie ma już dziewic więc pozeram mało rusane  🏇 🏇

Edit: doczytalam, że nie o mnie chodzi ale za to wypaplalam moje gusta kulinarne
Tania, myślisz, że nasz słodziak serio jest taki śliczny (i taki maleńki)?  😜 Za takim , to ja jak w dym, mógłby sobie być bucem ostatnim  😀 Taki smoczek (jak na zdjęciu) to niespełnione marzenie mojego życia (pewnie dlatego, że na pewno mam fobię). Przypomina mi się, co zawsze dzieciom mówię na pytanie, dlaczego jest tyle komarów. Bo ludzie wybili SMOKI!
BASZNIA   mleczna i deserowa
23 lipca 2013 18:45
Tania, i rozumy 😉. Jak w tym dowcipie 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 lipca 2013 18:48
halo, mamy identyczną smokomanię - też chcę mieć małego smoka! A teoria z komarami, boska!
Edit: nie fobię, a manię  😁
Niestety Tania wprowadziła wszystkich w błąd (prokuraura wszczęła śledztwo ws powiązań)
Smok forumowy wyglada tak:

dziś jednak nie pokazuje się na forum... chodzi plotka, że ktoś za dobrze doprawił barana
Facella, sprawdź sobie w słowniku znaczenie słowa "fobia" :/
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 lipca 2013 14:14
Totalne przeciwieństwo tego o czym pisze Facella  😁
_Gaga, ostatnim zdaniem you made my day  😎  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 lipca 2013 14:20
Zabrakło mi wtedy słowa, chodziło mi o manię, ale walnęłam debilizm  😵
Smokofilię miała na myśli zapewne.
Niech ktoś mi na PW przybliży skąd zainteresowanie smokiem i czy to smok dziesiąty?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się