Stajnie w Warszawie i okolicach

Byłam w marcu to wiem co mi właścicielka mówiła gdzie jakie są ceny 🙂 przy bramie 1150zł przy hali 1200zł.
Cudownie, że byłaś w marcu! Ja bywałam tam codziennie przez rok. 🙄

Proszę zdjęcie nowej stajni. I policz sobie liczbę boksów.


no nie wiem widać pamięć mnie myli he he bo wydawało mi się że to tamta jest mniejsza..ale tak czy siak takie są ceny jak powiedziałam że ta przy hali jest droższa 🙂
W stajni przy hali jest dokładnie 9 boksów - cena 1200 zł za boks, w stajni przy placu do jazdy 12 boksów - cena 1150 zł, a przynajmniej było tak jeszcze dziś 😀
dziękuję  :kwiatek:
[quote author=Lanka_Cathar link=topic=46.msg1789934#msg1789934 date=1369937781]
Z Ursusa do Kań to dojazd jest akurat idealny. Nie dość, że autobus pod samą WKDkę, to jak ktoś ma chęć może sobie zrobić spacerek na stację. Z ul. Dzieci Warszawy to jakieś 20-30 minut marszu.
[/quote]


Naprawdę? Byłam pewna, że z Ursusa do najbliższej stacji WKD jest daleko...w takim razie bardzo przepraszam za wprowadzenie w błąd 😉
amnestria   no excuses ;)
30 maja 2013 21:03
Anaa, chyba warto mieć rękę na pulsie, bo zdaje się, że ekipa jest dość stała. Ale tak na szybko: w styczniu czy w lutym zwolnił się 1 boks (zajęła go kujka), następny zwolnił się w połowie maja, a potem tydzień później (ten który zajęłam ja). Więc nie jest tak źle.
Prócz pensjonariuszy są tam też konie arabskie jakiegoś hodowcy i raz na jakiś czas któryś idzie pod młotek.

Warto o sobie przypominać, dzwonić, poprosić znajomych o monitorowanie sytuacji 😉 i wtedy czeka się tyle co ja na boks 😜 😁
amnestria, myślę delikatnie o ściągnięciu G. na zimę do roboty znów, ew. na wiosnę przyszłą - zobaczymy w jakiej formie będzie on i ja (hihi) 😉 Jedno co wiem to to, że chcę mieć stajnię blisko i z padokami 🙂 Bo na pewno na dojazdy 1h w 1 str. nie będzie mnie stać ani finansowo (paliwo) ani czasowo 😉
no nic, będę się uśmiechać do was w stosownym czasie 😉
amnestria   no excuses ;)
30 maja 2013 21:21
Anaa, spoko, spoko my Ci załatwimy 😎
a ja w Duchnicach od grudnia czatowałam na boks i się przypominałam, dopiero się zwolnił bezkolizyjnie właśnie od 10 maja, bo pensjonariuszka wyjechała z Polski na stałe no i na niego przyszłam. Pewnie im bliżej zimy tym ciężej będzie o boks ze względu na sporą halę.
Anaa, przez rok jak stałam wyprowadziła się jedna osoba, a teraz w ciągu miesiąca zwolniły się nagle 2 boksy (właśnie wyjazd właścicielki z Polski i sprzedany arabus właściciela). Tak wiec you never know 🙂 Ale wiesz, my tu powoli tworzymy swój mały gang i wciągamy znajomych, więc jak nam jakieś piwo postawisz to mówisz i masz, żadna kolejnka nie obowiązuje 😀
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
31 maja 2013 06:42
Nie wiem, czy obnosiłabym się na forum z tym, że "kolejka nie obowiązuje", bo to może przysporzyć nieprzyjemności właścicielowi, który zostanie zasypany telefonami od kolejkowiczów.
Jak wyglada obecnie poziom obslugi w Olendrze ? I czy konie sa wyprowadzane przez obsluge na pastwiska ? I jaka jest obecnie cena ?
amnestria   no excuses ;)
31 maja 2013 08:48
Lanka, ale to taki joke, bo zdaje się, że aktualnie to i tak nie ma kolejki 😉
Lanka_Cathar, przecież to żarty 😉

Dzionka, Amnestria to trzymajcie tam rękę na pulsie 😉))
Jasne, że to żart 🙂 Kolejki aktualnie nie ma i aż takiej mocy niestety nie mamy 🙂
ratatuj   Moje rude szczęście
31 maja 2013 17:51

Witam. Czy ktoś może z Was stacjonuje w stajni Dorado w Leoncinie? :kwiatek:
Chciałam poznać opinie na temat pensjonatu
Prosiłabym o kontakt  :kwiatek:
dempsey   fiat voluntas Tua
31 maja 2013 18:47
Słuchajcie a co to za stajnia-niestajnia jak się jedzie skrótem z Zielonki do Rembertowa przez Mokry Ług?
Konkretnie jak się kończy sławetna ul. Pastuszków i dochodzi do Mokrego Ługu. Widywałam tam konie wypasane po prawej stronie (patrząc w stronę Rembertowa) na jakichś skrawkach łąki. A mieszkały te konie po lewej w jakimś totalnym bałaganie - jakieś resztki zabudowań, gołębniki, chaos, błoto, rozkopy i w tym jakieś wygrodzone przepędy, padoki. Ogólnie klimaty trybułowskie. Ale konie gdy je widziałam zeszłego roku właśnie na takiej łączce to aż przyjemnie było oko zawiesić. W bardzo dobrej kondycji, albo nawet z deka zbyt dobrej 😉 Sztuk cztery bodajże.
W tym roku konie widziałam ze dwa razy po lewej stronie, ale coś się tam cały czas dzieje, teraz jakiesik porządki, jakby trochę to odgruzowali.
Cóż to za chów lokalny? Ktoś kojarzy?

Aha jeszcze ciekawostka, że kilometr dalej, jeszcze w Zielonce, wśród zabudowy jednorodzinnej, widywałam karego szetlanda - samotnego jak palec, upalowanego na ślicznej równiutko trawką obsianej posesji, przed eleganckim domem, a towarzyszyły mu tylko rzędy tui 🙁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
31 maja 2013 18:52
Dempsey, tam to jakiś gość trzyma sobie koniki, chyba nawet nic z nimi nie robi tylko się pasą. Kiedyś je nawet głaskałam i jakiegoś cuksa dałam ale nie było nikogo kogo o konie mogłabym zapytać. Koleżanka coś wspominała że jej znajoma na jednym z koni kilka razy jeździła ale po pierwsze dawno to było a po drugie nie wiem ile było w tym prawdy (tak jak swojej koleżance wierzę to nie wiem czy jej znajoma nie wymyśliła sobie czegoś 😉 )
dempsey, ja kojarzę, nawet bardzo dobrze. Stoją tam konie mojej koleżanki, swoje sportowe trzyma w pensjonacie, a resztę emeryturowo/nic nie robiące koniki u dziadka. Teraz z tego co mi wiadomo jest ich tam koło 5 i faktycznie na placu ostatnio porządek większy. 😉
Trwają przebudowy, dzielenie działek itd. Część koni wyjechała na łąki, zostały dwa. Wkrótce przyjadą te sportowe - szykuje się stajnia i plac do jazdy.
Pensjonat w tym miejscu to marzenie, ale obawiam się że właścicielka ograniczy się tylko do użytku prywatnego 🙂
Ach te tereny...  😵
kajpo, ooo to widocznie dawno nie przejeżdżałam tamtędy 😁 o planach kiedyś coś tam słyszałam, ciekawa jestem jak się dalej rozwinie sytuacja 😉 Faktycznie - idealne miejsce na pensjonat - bliziutko.
Plany się zmieniają, a teren jest trudny do zagospodarowania przez bagna wokół. Ostatnie ulewy wcale nie pomagają...
Mógłby mi ktoś napisać coś o stajni PGR Bródno ? Co to jest za stajnia,kto tam uczy i jak? Jaka atmosfera itp. byłabym bardzo wdzięczna! :kwiatek:
ssseendi w sensie że o rekreacje pytasz?
Dementując jakieś dziwne plotki w Mokrym jest 900 do końca listopada, na sezon halowy 950.
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
02 czerwca 2013 13:03
Miranda u Was cena chyba poszła w dół?
tak cena w Wierzbowym Gaju uległa zmianie 😉
Poczytalam kilka ostatnich stron watku ale nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie- czy mozecie polecic mi jakas tania stajnie w okolicy wilanowa/ursynowa? znam huberta, siekierki, powsin, wilanow. Wyczytalam tez o wolicy ale czy to jest ta stajnia przy sggw?szukam czegos ponizej 1000 zl. Uda sie cos takiego znalezc blisko tych okolic?
emptyline   Big Milk Straciatella
02 czerwca 2013 16:23
Trochę dalej masz Encanto. Tak stricte blisko, to chyba już wszystko wymieniłaś.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się