NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

nie wiedzial,ze nagrywam,ale czytalam,ze jesli taka rozmowa nie lamie konstytucji o prawach obywatelskich to moze byc dopuszczona,bo wynika z niej,tzn przyznaje sie,ze faktycznie wzial i musi oddac ,ale nie mam  nic takiego co by zagrazalo..no kurcze nie wiem jak to wytlumaczyc...nie mam za bardzo swiadkow..tylko to;/ czyli jesli nie pracuje od 3 miesiecy  to po takim wniosku nie bede placila za sprawe? 1000 zl kosztuje.150 pozew
opolanka   psychologiem przez przeszkody
10 grudnia 2013 18:20
stajenna🙂, z tego co slyszalam nie chca dopuszczać takich dowodów, bo mogłaś manipulować rozmowa (gdy osoba nie wiedziała, ze ja nagrywasz). Ale SKONSULTUJ TO Z PRAWNIKIEM, bo wiele zależy od treści.
Nie polecam użytkowniczki bluees , zadeklarowała sie do kupna rzeczy, czekam na przelew dwa tygodnie, kontakt sie urwał.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
13 grudnia 2013 12:54
Donat do tej pory się nie odezwała,a logowała się na forum...ale bryczesy w końcu przyszły 😜
incognito, no to sprawdź datę nadania na paczce i nam tu napisz, żebyśmy wiedziały, czy donat kręciła, czy nie 😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
13 grudnia 2013 13:41
Nie pomyślałam i koperta-wysłała to w dużej papierowej kopercie- poszła z dymem, ale awizo przyszło przedwczoraj wczoraj odebrałam, więc i tak trochę zwłoki było i jak wspomniałam ja rozumiem, że różnie mogło się stać, ale mogła dac znac, bo na forum była...
incognito, rozumiem, ale w takim przypadku nie można określić, czy za zwłokę była odpowiedzialna poczta, czy nadawca. Możesz jej zarzucić jedynie (albo aż) brak możliwości kontaktu przez forum, o ile próbowałaś też na inne sposoby.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
14 grudnia 2013 14:08
Niestety, ale wiadomo, że może użytkowniczka nie tyle nie uczciwa co jest z nią utrudniony kontakt i możliwe, że zwleka z wysłaniem paczki nie podając przyczyny
incognito, nic nie wiadomo, bo spaliłaś kopertę na której była data. Więc ponieważ nie masz dowodu na to, że paczka nie została wysłana w terminie o którym mówiła sprzedająca to nie bardzo jest powód, żeby ją tu wpisywać.
Możliwe również że paczkę wysłała w terminie 🙄 Zanim się kogoś oczerni, to jednak warto byłoby sprawdzić datę wysłania. Jeśli koperta wyrzucona albo spalona, to zawsze można się przejść na pocztę i spytać kiedy paczka została nadana. Wystarczy poprosić żeby sprawdzili w systemie.
incognito, no ale sama przeczytaj, jak to brzmi w ustach osoby, która tak całkowicie też święta w te klocki nie jest 😉 - "nie tyle nie uczciwa, co możliwe, że zwleka" - może zwlekała, a może nie. A gdybyś wkleiła zdjęcie pieczątki pocztowej, to byłby twardy dowód.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
14 grudnia 2013 15:20
Wiem o co chodzi, ale ze mną np użytkowniczka miała stały kontakt, dałam jej znać kiedy wysłałam pierwsze siodło, doszło w miarę szybko jakieś 3 dni bodajże z drugim był problem, ale nie przestałam jej odpisywać, więc uwazam, że tak naprawde to już ja jestem w lepszym świetle, bo jednak transakcja 1 była sprawna, z druga był problem, ale nie olałam kupującego, a ja owszem zostałam ignorowana, zadawałam pytania, prosiłam o wyjaśnienia, użytkowniczka się logowała, a odpisac nie odpisywała zostawiając mnie w niepewności i takie zachowanie przynajmniej według mnie wskazuje właśnie no to,że sprzedający może być nie do końca fair, a na paczkę sporo czasu czekałam. Nikogo nie oczeraniam, w wątku jak zauwazyłam nie wpisuje się jedynie osób, które np nie wysłały towaru za który otrzymały wpłatę, a także osoby z którymi przy jakiejś transakcji był problem i uwazam, że tak było w tym przypadku. Nie jest to sprawa na taką skalę żeby musiała biegać na pocztę i sprawdzać, nie jestem osobą nadgorliwą, która doszukuje się problemu gdzie go nie ma, zwłoka była, stresowałam się trochę, że kasa mi przepadła, ale w końcu doszło i to najwazniejsze. Pisze to, bo jest to osoba, która nie ma wiadomości żadnych na forum, więc jest stricte anonimowa, a ma parę ogłoszeń, więc jakby ktoś coś chciał od niej kupić to będzie sobie zdawał sprawę, że moga być jakieś komplikacje i tyle.
Ja jeszcze mam pytanie do osób oszukanych przez użytkowniczkę PANTOFEL. Czy komuś jeszcze podała swoje dane jako Lucyna Dądela? Proszę o kontakt, może być pw, jest mi to potrzebne do zgłoszenia na policję.
Jak wchodzę na nieuczciwych i widzę znów PANTOFEL to śmiać mi się chce do rozpuku    😁
ZANIM COŚ OD KOGOŚ KUPICIE NA REVOLCIE WRZUĆCIE JEGO NICK W WYSZUKIWARKĘ  😉
Ja też miałam z nią do czynienia, i wtedy kiedy pisałam że z nią jest coś nie halo, znalazło się paru obrońców ucieśnionej PANTOFEL. To jest moje zdanie na ten temat,  ale myślę że ci zagorzali obońcy to jedna i ta sama PANTOFEL, która pozakładała sobie kilka kont 😉 z których daje sobie poklask w razie awarii 😉
To jest takie proste namierzyć nr-y ID z których ona lub on pisze poobserwować poczynania w necie i zamknąć na 5 lat za oszustwa i wyłudzenia , tylko czy nasz system prawa w Polsce działa na tyle ochoczo i sprawnie żeby się zajmować pomaganiem naiwnym internautom ? ....No chyba że byście to w TVN-nie rozduchali ... To może wtedy ktoś by się tym zainteresował, ...

Ale mimo wszysto, trzymam za Was kciuki  życzę  sukcesu  🏇
To nie jest śmieszne a pomysł dobry. Dziękuję za podsunięcie :kwiatek:
To nie jest śmieszne a pomysł dobry. Dziękuję za podsunięcie :kwiatek:


Ja wiem że to nie jest śmieszne ale to już tyle czasu trwa, że aż nie wiarygodne że nikt jeszcze nie zrobił z tym porządku i żeby się nie okazało że pod nikiem PANTOFEL kryje się kilku cwaniaków kradnących siodła w polsce i za granicą.
Powtarzam jeszcze raz : urzytkownika o nazwie PANTOFEL nie interesuje żadna bezpieczna forma transakcji !!!
Szuka i poluje na naiwne osoby które przelewają kasę bezpośrednio na konto !!! ( info. z mojego  doświadczenia )
Złożyła mi ofertę w ciut niższej cenie, bo myślała że uznam to za mega okazję, i być moźe odrazu przeleję kasę na podany przez nią nr konta. Kiedy zaproponowałam pobranie szybko się wycofała, pierdzieląc trzy po trzy. PANTOFEL odpuszcza kiedy dochodzi do wniosku że trafiła na inteligentnego użytkownika. Dodam jeszcze że przeglądając niemiecki ebay natknęłam się na ogłoszenie ze zdjęciem siodła które mi się spodobało... Ponieważ nie znam niemieckiego nie mogłam nawiązać kontaktu z tą osobą .... Jakiesz było moje zdziwienie kiedy PANTOFEL wysłała mi na priv identyczną fotkę którą widziałam na niemieckim ebay-u. Zapytana przeze mnie skąd ma tą fotkę odpisała / ł że zrobił ją kilka dni temu w swoim domu .... W odpowiedzi wysłałam link do ogłoszenia z niemieckiego ebaya ..... lecz już nie potrafił wytłumaczyć tej sytuacji. Już wtedy wiedziałam że to jakiś bubel.



Facella   Dawna re-volto wróć!
16 grudnia 2013 14:54
Madox, powtarzaj sobie aż do znudzenia, nic to nie da. Zaraz się znajdzie kolejny naiwniak z re-voltowym kontem tylko do transakcji, który się natnie, bo w ogóle nie będzie używał forum. A potem przyleci z płaczem, że został oszukany, skąd on mógł wiedzieć, że to taka nieuczciwa osoba...
Dobrze, że na facebookowych grupach kupię/sprzedam siodło/sprzęt pojawiły się ostatnio posty ostrzegające przed kapciem...
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
16 grudnia 2013 15:26
A kapeć właściwie jak się nazywa? To znaczy jakie dane podaje  😎
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 grudnia 2013 15:49
Klaudia jakaś tam, było gdzieś w wątku, ale znaleźć nie mogę. Swoją drogą, nie można by listy umieścić w pierwszym poście? Bo żeby znaleźć aktualną, to trzeba się nieźle naszukać...
emptyline   Big Milk Straciatella
16 grudnia 2013 16:13
Kocik?
Dokladnie tak🙂
Swoją drogą, nie można by listy umieścić w pierwszym poście? Bo żeby znaleźć aktualną, to trzeba się nieźle naszukać...


żartujesz, prawda? po wpisaniu "lista" w szukajkę post z aktualną listą jest na CZWARTYM MIEJSCU (nie wiem czy po moim poście nie będzie na piątym)
http://re-volta.pl/forum/index.php?action=search2

wątek jest podczepiony w końskich, tu rzadko spada, jest drukowanymi literami. no sorry, jak komuś się nie chce sprawdzić (albo nawet nie wchodzi na rv w celach innych niż ogłoszenia!) to choćby mu przykleić zamiast głównej-i tak nie sprawdzi.
nawet to ulubione porównanie do allegro-tam też nie zmuszają do przejrzenia komentarzy, jak się komuś chce-kliknie i znajdzie. jak mu się nie chce-to niech nie marudzi, że ciężko znalezc albo nie przeczytał.
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 grudnia 2013 17:03
Kocik?

O tak, Kocik. Wiedziałam, ze inicjały KK. Podobno podaje się też jako Lucyna Dądela. Takie info otrzymałam na FB w jednej z grup o sprzedaży siodeł.
Tak to Klaudia Kocik lub Lucyna Dądela , nie wiem czy jeszcze innymi danymi się posługuje.
To się w pale nie mieści!!!!  😲 
Przecież to z automatu nadaje się na kryminał. Ludzie oszukani, kapeć ma przynajmniej dwa nazwiska. I co? I g..no! Włazi jak gdyby nigdy nic na forum, dyskutuje, szczebiocze, wygląda jakby nic sobie z niczego nie robiła. Rozumiem powody dla których jej się nie banuje, ale może w końcu te oszukane osoby powiadomiłyby policję i udostępniły im ten wątek. Niech sobie chłopaki poczytają.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
17 grudnia 2013 07:36
Czasem szum o 40zł na forum się robi na ogromną skalę, a osoba, która notorycznie oszukuje na dużo większe pieniądze pozostaje sobie w spokoju i prowadzi dalej swoją "działalność". W ogóle nie kupowałabym siodła wiedząc, że grasuje ktoś kto podaje fałszywe personalia i nie wpłaciłabym nie znanej osobie ponad tysiąca zł na konto, a potem płacz, że oszustka i że kasa przepadła...Uważam, że jak coś dzieje się już na taką skalę i nie było jednorazowym incydentem, a staje się wręcz chyba sposobem na zarabianie to sprawę nalezy podac na policję, bo tu nie chodzi już o "drobne", a nie ludzie dalej od niej kupują i ktoś tam się cieszy, bo akurat jemu się udało i siodło dostał
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 grudnia 2013 07:44
Ona podaje chyba jeszcze jedno nazwisko.. swojej koleżanki. Ciekawe czy koleżanka wie.
Misiek69, taki duży a wierzy, że policja będzie czytać RV 😉.
Nawet jak im podasz na tacy, to przekręcą, pogubią, poplączą. Mam dużo szczęścia bo moja sprawa (nie forumowa) trafiła na młodego prokuratora i mu się jeszcze chce. A od kilku miesięcy zaglądam do skrzynki w obawie, że znajdę pismo o umorzeniu.
Koledze w W-wie ukradli sprzęt budowlany z zamkniętego domu, który remontował. Straty na ładnych kilka tyś. Policja zbywała go, że jak nie ma nr seryjnych to nie przyjmą zgłoszenia. Gówno prawda, chodzi tylko o to, że statystyki będą kiepskie, bo wykrywalność kradzieży jest mała.
Misiek69, taki duży a wierzy, że policja będzie czytać RV 😉.
Nawet jak im podasz na tacy, to przekręcą, pogubią, poplączą. Mam dużo szczęścia bo moja sprawa (nie forumowa) trafiła na młodego prokuratora i mu się jeszcze chce. A od kilku miesięcy zaglądam do skrzynki w obawie, że znajdę pismo o umorzeniu.
Koledze w W-wie ukradli sprzęt budowlany z zamkniętego domu, który remontował. Straty na ładnych kilka tyś. Policja zbywała go, że jak nie ma nr seryjnych to nie przyjmą zgłoszenia. Gówno prawda, chodzi tylko o to, że statystyki będą kiepskie, bo wykrywalność kradzieży jest mała.


No tak. Cytując Sapkowskiego: pogański kraj, pogańskie obyczaje...
incognito, nie zapomnij dodać że jest gruba, a takim osobom się nie ufa. Ostojo uczciwości.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się