Kon który nie reaguje na wedzidło

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 marca 2014 22:31
a czemu niby miałabyś zamykać.

Bo do żółtodziobów się nadaje
Zostaw  🏇 


Miło poczytać po ciężkim dniu  😉 
To zostawiam. Miłej zabawy. Wołajcie, jakby co, ja nie będę zaglądac, zbyt zmęczona jestem 😉
To co? Zostawiac? Chcecie rozrywkę na wieczór?


- i już chciałam pochwalić ikarinę, że bardzo ja lubię jako moda - jest bardzo, bardzo "do" użytkowników forum 🙂

niestety.
zepsuła wszystko.
Bo do żółtodziobów się nadaje


a przecież chyba dla wszystkich jest jasne, że ewciarzek co jak co, ale na bank to nie żółtodziób!

TAJGA, no fakt, trafiłam jak kulą w płot, no! 🤣
fachowczyni.... 😉

no to sru:
(pić nie moge bo na antybiotykach jestem. ale chrupki zrobie zawsze 😉 )
ewciarzek, o, instruktor Cię trenuje do zawodów, no to widzę, że jesteś liga profi. Nie przejmuj się forumkami, one są zazdrosne no i się znają tyle, że szok. Tej Eli to już się w ogóle pokręciło, kto to widział jeździć w kółko?
Jak koń się nakręca do "galopu czasem to może i cwalu", a nie pomaga "nawet mocne szarpanie", to ja bym spróbowała tej drugiej metody, o której piszesz: "dopiero jak sie krzyknie zwolnij to cos zwalnia".
Pojechałabym w teren, zagalopowała, a może i zacwałowała, zrobiła taki półsiad nisko, żeby się nachylić blisko do ucha i krzyczała "Wolniej coś! Wolniej!". Jak tylko się będzie odpowiednio głośno krzyczeć, to musi się usłuchać i zatrzymać.
ewciarzek, proszę, te przecinki sa dla "cb" ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,  :kwiatek:
haha,
cudny wątek 😀 poprawiłby mi się humor gdyby nie fakt dziewczyny że w tym wszystkim uczestniczy koń.. Ale teraz będzie miał dobrze bo mu zmienili jeźdzca na takiego co nim nie miota jak szatan... Nasze to mają przesrane, kółka tylko sb kręcą, żadnych dzikich galopad dla odprężenia...javascript:void(0);
Ewciarzek skąd Ty jesteś??
Żenuła, 

powiem ci tak sama sie naucz a potem jezdzij bo u nas konie w terenie majja spokoj nie ciagla praca i praca i praca maja odpoczynek i wiesz gimnazjum juz dawno skoncyzlam ale dobra dowidzenia
Matko kochana...... co tu sie dzieje?
Sama miałam konia, który w terenie byl nie do zatrzymania. Naprawiłam to pracą na ujeżdżalni.... ale obawiam sie, ze umiejętności w stylu "nie rzuca mną w siodle" to stanowczo za malo.
ewciarzek, o, instruktor Cię trenuje do zawodów, no to widzę, że jesteś liga profi. Nie przejmuj się forumkami, one są zazdrosne no i się znają tyle, że szok. Tej Eli to już się w ogóle pokręciło, kto to widział jeździć w kółko?
Jak koń się nakręca do "galopu czasem to może i cwalu", a nie pomaga "nawet mocne szarpanie", to ja bym spróbowała tej drugiej metody, o której piszesz: "dopiero jak sie krzyknie zwolnij to cos zwalnia".
Pojechałabym w teren, zagalopowała, a może i zacwałowała, zrobiła taki półsiad nisko, żeby się nachylić blisko do ucha i krzyczała "Wolniej coś! Wolniej!". Jak tylko się będzie odpowiednio głośno krzyczeć, to musi się usłuchać i zatrzymać.

Quantanamera: jak już rady dajesz to rób to dokładnie: trzeba raz w lewe ucho, raz w prawe. Dla równowagi. Choć jest też teoria, że jak galop na lewą nogę to w prawe ucho dla przeciwwagi.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
15 marca 2014 09:26
ewciarzek, proszę, te przecinki sa dla "cb" ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,  :kwiatek:

Nie oddawaj przecinków za nic, weź sobie w zamian kilka spacji przed kropkami 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 marca 2014 10:38
ewciarzek, proszę, te przecinki sa dla "cb" ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,  :kwiatek:

Jeszcze kilka kropek by się przydało, proszę: .....................
Tylko bez spacji przed nimi!
emptyline   Big Milk Straciatella
15 marca 2014 11:00
Biczowa, jezu umarłam ze śmiechu!
Piękny wątek dziewczyny, piękny, serio idealny na poprawę złego humoru.
Dziewczyny, jesteście okrutne. Nawet nie umiecie porządnie doradzić, tylko się naśmiewacie.
Kręcenie kółek jest dla frajerów. Najlepiej przywiązać linę do wędzidła, przeciągnąć pod brzuchem i z drugiej strony na ciasno przywiązać do ogona. Koń przestanie pędzić.  🏇
Albo założyć mu w teren pęta na przednie nogi. Też powino być ok  😀iabeł:
kosteczka,  no umarłam, genialne! 😜 A ja się zastanawiam jak jak przyhamować swoją nakręconą babcię w terenie, a to takie proste 😅
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
15 marca 2014 11:53
Dobra już się nie wyśmiewam, ma być rada, będzie rada. Skoro koń nie hamuje w terenie i szarpanie za wodze nic nie daje, można skorzystać z bardzo prostego patentu, stosowanego bardzo często przez lotnictwo.
[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/c/c4/Lockheed_SR-71_landing_with_drag_chute_(SN_61-7972)_061122-F-1234P-050.jpg[/img]
Mocujemy do konia spadochron, jak koń zaczyna pędzić, spadochron otwieramy i voila 🏇 konik hamuje jak ta lala. Tylko spadochron trzeba zamocować do konia a nie jeźdźca!


PS: ewciarzek, Facella pożyczyłam sobie kilka kropek i przecinków  :kwiatek:
Czyżby to była nasza koleżanka ewciarzek??


EDIT: poprawiłam rozmiar zdjęcia
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 marca 2014 13:50
Biczowa, aleś Ty bezczelna! To nie dla Ciebie kropki były! Skąd teraz ententa sobie weźmie? Muszę jej znowu swoje oddać! Tym razem dam więcej, to możesz skorzystać: ..................................................................
Najlepiej przywiązać linę do wędzidła, przeciągnąć pod brzuchem i z drugiej strony na ciasno przywiązać do ogona. Koń przestanie pędzić.  🏇
[ftp][/ftp]
Zapomniałam dodać, że ten patent działa tylko wtedy, kiedy jako wędzidła użyjemy łańcucha od piły motorowej. 😀iabeł:
Ale to już jest wersja dla tych, którzy nie rzucają się w siodle jak szatan.

Edit: Facella sorki, pożyczyłam od "cb" kropkę, bo jakoś tak mi zabrakło. Chcesz, to weź za to kilka spacji                                      o.
a do ogona koniecznie drut kolczasty 😉
no to mnie zmartwiłaś 🙁, bo nie mam łańcucha od piły motorowej a rowerowy się nada?  😀iabeł:
Nie rzucam sie w siodle jak szatan wprawdzie.
Rowerowy może być, ale tylko pod warunkiem, że masz czarnego ogiera lipicańskiego z rudą grzywą i ogonem. Na inne łańcuch rowerowy nie działa.
Viridila   ZKoniaSpadłam & NaturalBitsBay
15 marca 2014 14:08
Najlepiej przywiązać linę do wędzidła, przeciągnąć pod brzuchem i z drugiej strony na ciasno przywiązać do ogona. Koń przestanie pędzić.  🏇


A ja myślałam, że to sposób, żeby nauczyć konia zatrzymania w skupieniu jak chce wzbogacić podłoże na ujeżdżalni.. 🤦
a do ogona koniecznie drut kolczasty 😉

To jest na paskudzenie. Jak koń drutem po przyrodzeniu dostanie, to mu się paskudzić odechce  😉
ten fb to nie moj ale ok . I dzięki za rady juz mi trener doradził jutro przenosze konia . Dziękuje za wasza pomoc 😉 i ja tu jestem żałosna spójrzcie na sb co wt dziewczyny wg robicie ? Nie znacie odp to nie zasmiecajcie watka jakimiś waszymi głupimi odp w tylu łańcuch od piły i te wasze kropki wsadzie se do ... Z tamtad z kad je wzieliscie 
kosteczka, hahaha nie mam, jestem zdruzgotana..... Pozostaje mi tylko  🥂
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 marca 2014 14:49
Regulamin nie przewiduje żadnych ostrzeżeń za ignorowanie wszelkich zasad języka polskiego? 😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się