Kącik Ujeżdżenia

Właśnie miałam napisac, że pewnie to były mistrzostwa, gdzie oprócz niej było czterech zawodników, z czego dwoje kulawych i dwoje, którzy zapomnieli programu 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 kwietnia 2014 10:40
Albo była sama w danej klasie...
Ewentualnie wygrała niższy konkurs rozgrywany przy okazji mistrzostw  😁 Bo takie teksty też słyszałam; - wygrałam MPJ! - jak to? - no LL jechałam i wygrałam! (ciul z tym, ze MPJ to był akurat konkurs gwiazdkowy  😁 )
ElaPe, było wtedy dwóch zawodników, jeden miał eliminację - o ile dobrze pamiętam.
[[a]]http://www.zbroslawice.info.pl/wp-content/uploads/2011/12/wyniki-HP%C5%9A-w-uje%C5%BCd%C5%BCeniu.pdf[[a]]
Wiecie teraz przy GCT w Antwerpii rozgrywane są zawody CSI5* i CSI2* w ramach tych drugich zaplanowano m.in. konkurs 110 cm :P Można się polansować udziałem w GCT ? Można  😁
ElaPe, było wtedy dwóch zawodników, jeden miał eliminację - o ile dobrze pamiętam.
[[a]]http://www.zbroslawice.info.pl/wp-content/uploads/2011/12/wyniki-HP%C5%9A-w-uje%C5%BCd%C5%BCeniu.pdf[[a]]


O, matko, hahaha  😂
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 kwietnia 2014 10:47
Powalający sukces. Ale mistrzostwo jest? No jest... 👍
A ja się tyle lat patyczkowałam jeżdżeniem w Anglii... trzeba było do Polski pojechac, bym miała mistrza 🤣
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 kwietnia 2014 11:00
Fajnie. Mistrzyni wygrała na 56%  w dodatku z konkurentem mającym eliminację 🙂 Poziom powalający faktycznie
Dziewczyny, nie wiem, czy piszę w dobrym wątku, ale czy taki frak według przepisów jest dozwolony?



Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 kwietnia 2014 18:09
Tak.
Koniczka dziękuję  :kwiatek:
Ktoś może udzielić mi informacji w jakich granicach oscylują ceny treningów z P. A.Szulc ?
Może być pw 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
02 maja 2014 08:52
Jakby ktoś znalazł jakaś obfitą galerię zdjęć z wczorajszego Radzionkowa to proszę o linka 🙂
W jednym z koni kocham się skrycie, a spóźniłam się na przejazd, może chociaż uda się powzdychać do zdjęć.
Zwycięski przejazd Beaty Stremler i Rubicona w Mannheim:

😅
no własnie też przybiegłam żeby ............to napisać.
Gratulacje dla Beatki
Ktoś może udzielić mi informacji w jakich granicach oscylują ceny treningów z P. A.Szulc ?

Koło 100zł. za trening na miejscu  😉 Baaardzo polecam  😀
Nareszcie mamy zawodnika na światowym poziomie . 😉 http://www.pzj.pl/node/6168974
Gratulacje dla Beatki  😉 Zwłaszcza za świetny wynik 72,040%
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
02 maja 2014 23:16
mam pytanko  :kwiatek:

czy gdzieś w necie znajdę relacje na żywo z Radzionkowa? 
Jutro w ogóle ma być transmisja czy dopiero w niedziele?  :kwiatek:
Bardzo ładnie pokazała się forumowa koleżanka . Gratulacje   😉 Wyniki konkursu Nr 9 Results of Competition No. 9 FEI Grand Prix
9 170 KRAŚKO BIALEK, Dominika (10069817) OTELLO (102ZM99)
M\chest\PHBA\Alfaro\Ornela\2002\Dominika Krasko Bialek POL 61,700% 14 63,400% 8 62,100% 10 62,600% 8 61,200% 11  WYNIK ! 62,200%
Widać że dziewczyna ciężkiej pracy się nie boi ( i efekty są )  😀  :kwiatek:


kujka   new better life mode: on
03 maja 2014 08:58
Pytanie na śniadanie:
Jeśli w zakresie ruchów ([[a]]http://pzj.pl/sites/default/files/przepisy/Regulamin_A%20_Zalacznik_2_Zakres_ruchow.pdf[[a]]) napisano, że dla klasy P przewiduje się serpentynę o 3 łukach w kłusie,
a w programie P1 (http://pzj.pl/sites/default/files/plikoteka/p_1_2013.pdf) stoi serpentyna o 4 łukach...
To ja jestem głupia, program, czy zakres ruchów? PZJ w pytaniu pominięty celowo 😉
Rewelacja . 😉 To też przykład konsekwentnej ciężkiej pracy  :kwiatek:
W związku z procentami i "urokiem ujeżdżenia": popatrzmy na 3 miejsce i wyobraźmy sobie, że jest 1 sędzia 🙁 Ten, który konia wysędziował na... 11 miejscu. A inny - na pierwszym!
kujka, PZJ jest nad-ambitny. Lub/i... zawodnicy. Niestety, niespójności, takich "programowych" jest sporo. Zakres ruchów jest zasadniczo zaczerpnięty z przepisów międzynarodowych, i tak utrudniony w PL, a programy "realizują ideę" utrudnień zamiast mozolnej "pracy u podstaw". Z tym, że 4 łuki na 60 m czworoboku dają 15 m średnicy koła (półkola), co koń klasy P powinien bez problemu ogarniać.
Efekt rozbieżności "ideowych" jest pochodną sytuacji ogólnej. Metodyka treningu zakłada, że niskie konkursy są przeznaczone dla młodych koni. Tymczasem coraz więcej koni-profesorów i jeźdźców jeżdżących na nich niskie konkursy. Czasem - całymi latami. Podobnie jak w skokach. Klasyfikację trzeba jakoś ustawić, wyłonić zwycięzców. Co sprawia, że młode/początkujące konie mierzą się z trudnościami zupełnie zbędnymi. Zasada "piramidy szkoleniowej" funkcjonuje jedynie w teorii.
kujka   new better life mode: on
03 maja 2014 14:30
halo, znaczy: w programie stoi, ze 4 luki wiec jechac i sie nadmiernie nie zastanawiac? 😉
Tak,na 100% musisz wyjechać 4 łuki.
kujka, nie no, kujka 🙂 Jasność nad jasnościami. Program to czysty dyktat - ma być dokładnie tak a tak, pola do dyskusji nie ma 🤣 . Reszta to ew. szczytne apele.
kujka   new better life mode: on
03 maja 2014 20:03
Dobra juz nie kombajnuje 😉
Dzieki dziewczyny :kwiatek:
kujka, nie no, kujka 🙂 Jasność nad jasnościami. Program to czysty dyktat - ma być dokładnie tak a tak, pola do dyskusji nie ma 🤣 . Reszta to ew. szczytne apele.


A wyobrażasz to sobie jakoś inaczej ??? Pełny freestyle w każdym konkursie ?
Smok10, ależ skąd. Nie ma co zawracać sobie głowy ideologią gdy trzeba zrobić to a to. Na tym polega sport - są takie a takie warunki, trzeba je spełnić.
Super, ze B.Stremler wygrala. Bardzo mnie to cieszy 🙂😉)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się