Pomożecie mi uzupełnić tekst o koniach?

RV ma MOC. Myślę, że konkurs można spokojnie wygrać korzystając z naszych propozycji. Prosimy o podzielenie się nagrodą o ile będzie podzielna.
kenna, Suhak i wychuchol!  :wysmiewacz22:
Foch! Tania zawsze była i jest najlepszym copywriterem re-volty! I ma RZESZE fanów - od dawna!
Tekst boski!


Ale oczywiście nie czuje się celebrytką 🙂
Ktoś się pytał więc odpowiadam, że tekst jest z gazetki gallop, z nowego działu "matura jeździecka" czy jakoś tak  😉
a tak na serio to co konie mają sztywnego ustawionego poziomo 🙂 ? Same głupie skojarzenia przychodzą.
Ech, ironiczna re-volto. 😉

Tak na serio to pewnie o kręgosłup chodzi. 😉
Tekścik naiwny, niestylistyczny, ale w sumie do uzupełnienia bez większych problemów. Dziwię się, że autorka tematu pyta o gotową odpowiedź. Jedynie problem tylko z "mają świetną..." - tu rzeczywiście nie mogę wymyślić nic sensownego.

Ascaia, może pamięć? 🙂 Mi sę tak nasuwa 🙂
sztywny to grzbiet, głównie u koni rasy szkółkowej 🙂
majek   zwykle sobie żartuję
07 maja 2014 13:56
och, cudowne.. ale Tani nikt nie przebije...

mogę ja?

Konie mają mocny, sztywny ŚWIATOPOGLĄD ustawiony poziomo. Siodło jest stabilizowane przez DOBRYCH KUMPLI. Za kłębem znajduje się wgłębienie, w którym naturalnie odnajdujemy POPITKĘ. Dzięki SZELKOM możemy mocno podciągnąć SPODNIE.  Konie są duże i mogą nieść na grzbiecie nawet dorosłego mężczyznę i jego bagaż w RAZIE, GDYBY TRZEBA GO BYŁO ODSTAWIĆ DO DOMU TARYFĄ . Są długonogie o mocnych kopytach, osiągają duże prędkości i są zdolne do wielogodzinnej POPIJAWY. Mają świetną WÓDĘ DOMOWEJ ROBOTY, łagodny ZESTAW ZAKĄSEK W KUCHNI i z natury są chętne do PODZIELENIA SIĘ NIMI. Żywią się tanimi, powszechnie dostępnymi na całym świecie KRAKERSAMI I CZIPSAMI, ALE NIE POGARDZĄ TEŻ DARAMI ZIEMI, takimi jak siano, ziarno, warzywa. Potrafią się dostosować do surowego klimatu TECHNO-IMPRY W LESIE jak i upalnego klimatu pustyni.

koń ma sztywny kręgosłup 🤔wirek: ?
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
07 maja 2014 16:26
Serio to jest tekst "matury jeździeckiej"? No cóż... Teraz takie matury 😉. Koń ma sztywny kręgosłup?? I długie nogi - a kuce? No chyba że zostały wykluczone z bycia końmi 😉. Co to za dzieło??
No nie kręgosłup, grzbiet Cejloniara, dobrze mnie poprawiła. U mnie diablik redakcyjny. 😉
Ależ czepliwe jesteście. 😉
Zasadniczo to jednak czy koń czy kuc to ma proporcjonalnie długie nogi, w porównaniu do takiego jamnika przykładowo. 
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 maja 2014 17:56
Ascaia, to chyba nie znasz Błyskawicy. Długonoga to raczej ostatnia rzecz jaką można o niej powiedzieć. Od proporcji jamnika wiele się nie różni 😀

koń ma sztywny kręgosłup 🤔wirek: ?
Tak: martwy albo chory na tężec.
Jeszcze ja!

Konie mają mocny, sztywny charakter  ustawiony poziomo. Siodło jest stabilizowane przez przypadek. Za kłębem znajduje się wgłębienie, w którym naturalnie odnajdujemy silną więź.  Dzięki tej więzi możemy mocno podciągnąć punkty lansu na stajni.  Konie są duże i mogą nieść na grzbiecie nawet dorosłego mężczyznę i jego bagaż w ostateczności.  Są długonogie o mocnych kopytach, osiągają duże prędkości i są zdolne do wielogodzinnej przerwy. Mają świetną zdolność pochłaniania kasy, łagodny sos czosnkowy i z natury są chętne do zjadania. Żywią się tanimi, powszechnie dostępnymi na całym świecie winami takimi jak patyk siano, ziarno, warzywa. Potrafią się dostosować do surowego klimatu, ugotowanego, smażonego, al dente  jak i upalnego klimatu pustyni.
omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
08 maja 2014 03:28
A teraz zupełnie złośliwe pytanie: po co w gazecie umieszczać NIESTYLISTYCZNY  tekst?? Nie można takiego dzieła napisać stylistycznie? I z sensem?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 maja 2014 06:59
omnia podejrzewam, że autor tekstu uważa go za dzieło sztuki  😉 Może ta osoba nawet nie ma do czynienia z końmi.


"Mocny, sztywny, ustawiony poziomo" to mają zapewne tułów. Ale co naturalnie odnajdujemy we wgłębieniu za kłębem?  🤔
obtarcia 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 maja 2014 07:48
To chyba nie tak naturalnie..  😉
miejsce na siodło?
Naturalnie znajdujemy tam mnostwo kurzu I brudu :p
(...)
"Mocny, sztywny, ustawiony poziomo" to mają zapewne tułów. Ale co naturalnie odnajdujemy we wgłębieniu za kłębem?  🤔

No właśnie ten "mocny, sztywny, ustawiony poziomo" to mnie się kojarzy z  😡.
Tułów ustawiony PIONOWO (napisałam wstepnie:poziomo  :hihi🙂 to ma głównie człowiek.
A mój koń ( byłam w stajni obejrzeć  😉 ) to nie ma wgłębienia za kłebem, chyba, że idzie faktycznie o taki rowek, gdzie się paprochy zbierają ?
Ogólnie tekst jest fatalny i wart wyłącznie żartów. Kurczę... koń ma tyle wyjątkowych cech. Może po południu, jak znajdę czas, to zrobie własny taki "test". Jeśli ktoś ma czas teraz, zapraszam do klawiatury. Tylko zaznaczajcie, że "wszelkie prawa zastrzeżone".
Tak na szybko:

Konie to jedne z najdawniej udomowionych zwierząt. Są wykorzystywane jako zwierzęta …………..oraz do jazdy…………. Ich nogi są zakończone zredukowanymi palcami zwanymi…………. Budowa szyi i głowy, pozwala na sprawne działanie narządów …………. Koń ma bystry wzrok i dobry słuch, dzięki dużym , wypukłym ………………..i ruchliwym ………. Ciekawostką w ich budowie anatomicznej jest brak………...
Prawidłowo ułożone konie są chętne do współpracy z człowiekiem. Należy traktować je ………….i …………………………...
Jazdę konną uprawia się zwykle siedząc w …………….. Znamy kilka podstawowych typów siodeł: ………………. i ………………….i……………………
Główne dyscypliny jeździeckie to: ………………… i ………………….. i……………… i…………………..
Konie są  roślinożerne i jedzą głównie: ………………. i …………………..
To ja sobie i z Tani jaja porobię (a co  😉)

Konie to jedne z najdawniej udomowionych zwierząt. Są wykorzystywane jako zwierzęta KOSZĄCE oraz do jazdy TRAILEREM Ich nogi są zakończone zredukowanymi palcami zwanymi DAJ NOGĘ Budowa szyi i głowy, pozwala na sprawne działanie narządów WSZYSTKICH Koń ma bystry wzrok i dobry słuch, dzięki dużym , wypukłym POCZĄTKOM.i ruchliwym KOŃCU KONIA Ciekawostką w ich budowie anatomicznej jest brak WIEDZY O OBOJCZYKU
Prawidłowo ułożone konie są chętne do współpracy z człowiekiem. Należy traktować je JAK ZWYKLE i W OGÓLE
Jazdę konną uprawia się zwykle siedząc w DOMU PRZED KOMPUTEREM Znamy kilka podstawowych typów siodeł: OKLEP i SIODŁO i NIE TYLKO
Główne dyscypliny jeździeckie to:WIRTUALNA JAZDA KONNA i FORUMOWE GADANIE i OGLĄDANIE EUROSPORTU i TYLE
Konie są  roślinożerne i jedzą głównie: ROŚLINY i NIE TYLKO


No właśnie ten "mocny, sztywny, ustawiony poziomo" to mnie się kojarzy z  😡.
Tułów ustawiony poziomo to ma głównie człowiek.


Taniu nie wiem jak Ty, ale ja mam tłów ustawiony pionowo... do pewnego poziomu alkoholu  😉
Generalnie ludzie na poziomie powinni być w pionie  😁
Ha!Ha! - pochrzaniłam z tym tułowiem kompletnie.  😂
Tak to jest: z kim się przestaje.....
O matko! I ja mam poziomy tułów we śnie i w stanie....
Pomyłka
CeraŁ   dużo dużo zmian..
08 maja 2014 13:51
Tekst do uzupełnienia z majowego miesięcznika Gallop  😀
opolanka   psychologiem przez przeszkody
08 maja 2014 17:39
To i ja podzielę się twórczością. Wasze - świetne 🙂
Może się powtórzyć, nie czytałam po pierwszych dwóch, żeby się nie sugerować.
Fajna zabawa 😁

Konie mają mocny, sztywny WYRAZ TWARZY, ustawiony poziomo. Siodło jest stabilizowane przez POWSZECHNĄ SIŁĘ CIĄŻENIA. Za kłębem znajduje się wgłębienie, w którym naturalnie odnajdujemy SZCZĘŚCIE.  Dzięki OSIĄGNIĘTEJ RADOŚCI możemy mocno podciągnąć SWOJĄ SAMOOCENĘ.  Konie są duże i mogą nieść na grzbiecie nawet dorosłego mężczyznę i jego bagaż w PLECAKU.  Są długonogie o mocnych kopytach, osiągają duże prędkości i są zdolne do wielogodzinneGO PLOTKOWANIA. Mają świetną KONDYCJĘ łagodny TEMPERAMENT i z natury są chętne do OPIEKI NAD MAŁYMI DZIEĆMI DO LAT 3. Żywią się tanimi, powszechnie dostępnymi na całym świecie FAST FOODAMI takimi jak HAMBURGERY, siano, ziarno, warzywa. Potrafią się dostosować do surowego klimatu PANUJĄCEGO W ŻŁOBKACH jak i upalnego klimatu pustyni.
A mnie z wersji Tani skojarzyło się od razu jedno:

Ciekawostką w ich budowie anatomicznej jest brak SKRZYDEŁ.
[quote author=Murat-Gazon link=topic=94837.msg2088295#msg2088295 date=1399571559]
A mnie z wersji Tani skojarzyło się od razu jedno:

Ciekawostką w ich budowie anatomicznej jest brak SKRZYDEŁ.
[/quote]Brawo.  :kwiatek:
Konie mają mocny, sztywny PAL AZJI


  😜 idealne
Serio coś takiego było w gazecie?  😁
Cudowyny wątek, w sam raz na poprawę humoru  😁

Konie to jedne z najdawniej udomowionych zwierząt. Są wykorzystywane jako zwierzęta DO PRZYTULANIA oraz do jazdy Z DUSZĄ NA RAMIENIU. Ich nogi są zakończone zredukowanymi palcami zwanymi ZŁAŹ MI ZE STOPY lub NORUSZŻESIĘ. Budowa szyi i głowy, pozwala na sprawne działanie narządów WAŻNYCH. Koń ma bystry wzrok i dobry słuch, dzięki dużym , wypukłym PACZAŁKOM i ruchliwym ANTENKOM. Ciekawostką w ich budowie anatomicznej jest brak WEJŚCIA USB, SYSTEMU WSPOMAGANIA KIEROWNICY oraz UKŁADU ABS .
Prawidłowo ułożone konie są chętne do współpracy z człowiekiem. Należy traktować je NALEŻYCIE i POSIADAJĄC W KIESZENI MARCHEWKĘ.
Jazdę konną uprawia się zwykle siedząc w INTERNECIE Znamy kilka podstawowych typów siodeł: MOJE i DAMSKIE i NIEWYGODNE
Główne dyscypliny jeździeckie to: MAMO KUP MI KUCYKA i JA NIE UMIEM i KATAPULTING i ZRÓB MI ZDJĘCIE.
Konie są  roślinożerne i jedzą głównie: GLUTENOWO i WYBRZYDZAJĄC.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się