Sesja/Studia i t d ;)

robakt, trzymam mega kciuki, bo sama nazwa zaliczenia brzmi paskudnie :kwiatek:
[quote author=subaru2009 link=topic=518.msg2278460#msg2278460 date=1422439486]
czemu czytelnie nawet w sesji nie są otwarte dłużej niż 20  👿 👿 👿 ?!?!


To u nas jest akcja "CINiBA nocą naładuje mocą!"  😁 i w sesji jest otwarta do 23  😉
[/quote]

oo też jesteś z UŚ? 😉
Jest chyba jednak jakaś magia tego tematu  😅
Zaliczyłam egzamin z kryminologii cudem na 3 i z psychologii na 4 😀
Teraz to już oprócz praw człowieka w przyszłym tygodniu, jest z górki.
To ja poproszę o kciuki na za 10 minut 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 stycznia 2015 12:58
Zaczynam trzymać  👀  😉
estena   Wariat nad wariaty.
28 stycznia 2015 13:09
Trzymam mocno  😎

Ja dziś odpoczywam, tylko zoologia na głowie i alkacymetria więc jest dobrze na ten tydzień.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 stycznia 2015 13:27
[quote author=xequus link=topic=518.msg2278487#msg2278487 date=1422440889]
[quote author=subaru2009 link=topic=518.msg2278460#msg2278460 date=1422439486]
czemu czytelnie nawet w sesji nie są otwarte dłużej niż 20  👿 👿 👿 ?!?!


To u nas jest akcja "CINiBA nocą naładuje mocą!"  😁 i w sesji jest otwarta do 23  😉
[/quote]

oo też jesteś z UŚ? 😉
[/quote]
ja też usiowa jestem, jakie wydziały jesteście? 😉
Filologia. w sosnowcu  👀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 stycznia 2015 13:50
ja filologia w Kato 😉
robakt   Liczy się jutro.
28 stycznia 2015 13:51
fin dzięki, wieczorem się okaże, czy mamy do czynienia z cudem, najgorsze jest to, że zostalismy nastraszeni, że to ostatnia szansa, a jak nie to warunek 🙁
Mocne kciuki za wszystkie 🙂
Ja właśnie siadam do patomorfy. Udało mi się dowiedzieć, że zaliczyłam genetykę 🙂 Także tylko pato zostało. Coś za dobry dzień dzisiaj mam. Podejrzane na mojej uczelni ...
estena   Wariat nad wariaty.
28 stycznia 2015 13:56
robakt a co i gdzie studiujesz?  😉
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
28 stycznia 2015 14:06
A nie USiowa tylko UE Gospodarka Przestrzenna 😉 i UJ Prawo
robakt   Liczy się jutro.
28 stycznia 2015 14:11
estena Inżynieria Chemiczna i Procesowa w Gliwicach
oo mamo robakt jak to abstrakcyjnie brzmi. Miałam przedmiot z procesowej ( tak- pozdrawiamy moją uczelnię- na dietetyce) i to była totalnie czarna magia.  😜
Ja dziś siedzę z never ending story of my life- czyli toksykologią tym razem do egzaminu. Chciałam się ambitnie nauczyć całych wykładów, bo podobno strasznie tnie na tym kobita, ale po ich przeczytaniu zmienię taktykę i wezmę się za krążące pytania.  😵
a w kato to jest cos oprocz polskiej? czy wlasnie polska?

ja jutro tłumaczenie specjalistyczne. I te 10 tys nazw organizacji o których nigdy nie słyszałam po polsku, specjalistyczne nazewnictwo ubezpieczeniowe etc. Dobrze że właśnie odebrałam trzy nowe ksiażki jeździeckie z poczty  😍

Ps czy jest ktoś z filologii na UAMie? Najchętniej z rosyjskiego, ale może ktoś też ma znajomego który tam studiuje. Interesują mnie wszelkie info o magisterce tam 🙂
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 stycznia 2015 15:49
polska i klasyczna jest tylko z filologii. szkoda 😉
Juz tam bez przesady z katowic do sosno jest rzut beretem. A jaki wypasny budynek mamy 🙂
Dzięki, dziewczyny  :kwiatek:
Pisało się nie najgorzej, mieliśmy temat o pigułce "po". Dobrze, że wiedziałam, jak to jest po angielsku  😂 Wyniki w przyszłym tygodniu, a teraz lecę się zbroić na jutrzejszą wojnę.
Zerówka z fizyki zaliczona na 3, super 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
28 stycznia 2015 17:33
Juz tam bez przesady z katowic do sosno jest rzut beretem. A jaki wypasny budynek mamy 🙂

to wpadnę jak ogarnę ten armagedon 😉
W sumie to jak tak myślę o tym jutrzejszym egzaminie, to stwierdzam, że mam jakieś szanse:
- stanie się cud
- doznam nagłego olśnienia
- okaże się, że jestem mądrzejsza, niż jestem
- stężenie azbestu w naszym budynku przekroczy normę i
- pęknie rura i egzaminy zostaną odwołane (to akurat autentyk z zeszłorocznej letniej sesji)
- wykładowca zgubi kartkę z odpowiedziami i ja ją znajdę
- będzie się dało korzystać z pomocy naukowych

Przed meczem piłkarzy ręcznych powiedziałam sobie, że jeśli oni dzisiaj wygrają, to ja jutro zdam. Oni wygrali, teraz moja kolej  🏇
Wiem, że to mało prawdopodobne, ale ma ktoś może notatki "moralność prawa" Fullera?  🙇
Zdałam materiałówkę, aaa! Jeszcze matma i fizyka... No i parę zapychaczy.
o matko... mam dość. wczoraj pisałam egzamin (uczyłam się serio dużo), nie zdałam. ile mi zabrakło? 0,5 pkt. Ile osób zdało? 2 z 54 i to na dst....
dzisiaj ok 15 mail, że poprawa jest jutro....  😵
najlepsze jest to, że przeglądam znowu notatki i wszystko umiem, więc znowu obleje z tego wychodzi.

na prawdę moja nienawiść do tej uczelni osiągnęła dzisiaj baaaardzo wysoki poziom. ahh i jeszcze jedna sytuacja z dziś - sekretariat - przynoszę pismo z prośbą o zapis na kurs (z podpisem koordynatora kursu, że się zgadza, wszystko ładnie, pięknie) ALE one nie mogą tego przyjąć bo uwaga.... nazwa kursu powinna być otoczona RAMKĄ. a tej ramki nie ma.
wzięłam więc długopis i narysowałam im ramkę dookoła  🤣 niestety nie przeszło, ma być ramka naniesiona w wordzie.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 stycznia 2015 19:53
dumkowa, a nie macie zapisu, że egzamin, żeby został uznany za ważny, musi być zdany przez min. 10% studentów?
dumkowa, ja tak miałam w zeszłym roku. Uczyłam się serio dużo, ogarniałam i zabrakło mi punktów za jedno pytanie (jak poszłam ogladać prace to ta odpowiedź miałam je dobrze napisaną - i mi wiedźma nie dopisała bo stwierdziła, że już za późno na zmianę oceny). Na nastepny termin poszłam obryta jeszcze bardziej i uwaliłam. W końcu zdałam za 3cim razem kiedy wydawało mi się, że zapomniałam połowę materiału co najmniej.
przepis jakiś jest ale odpowiedź prowadzącej: to ja ustalam zasady a nie regulamin, nie przyjdziecie na poprawę to nie zdacie. (nikt nie chce ryzykować :P )
a odpowiedź na mojego błagalnego maila brzmiała: ''Widocznie nie zasługiwała Pani na te 0,5 pkt, zapraszam jutro. ''
dodam, że miałam 100 % obecności i jako jedyna w grupie dostałam 5 z projektu semestralnego.. także tak, nie zasługuję  😵
nikinga co do dwóchy kierunków to przy odrobinie przychylności prowadzących i dobrym planowaniu czasu jest wszystko do zrobienia, ja przez 3 semestry robiłam dwa kierunku na dwóch uczelniach to był dopiero hardcore;d Nie dość, że musiałam tak się do grup poprzenosić żeby mi pasowały to jeszcze między politechniką a AGH miałam pół Krakowa do przejechania, ale dało się.

robakt Trzymam kciuki!

A ja jak zwykle zaczęłam od rozplanowania nauki do egzaminu z biologii, ech wolę już przedmioty z których coś się dzeje w ciągu roku i są dokładne wymagania, wiadomo czego się uczyć bo tutaj to tak na prawdę nie wiem czego i jak szczegółowo się spodziewać. Dużo czasu mam więc głupio siedzieć i nic nie robić, zaś widzę, że w książce jest dużo dokładniej niż w zagadnieniach, pozostaje mi zatem spróļować bardzo wybiórczo ją przerobić i liczyc na przychylne pytania, bo to test będzie.

flygirl na jaki drugi kierunek idziesz? Ja też sie wlsnie zastanawiałam jak robiłam dwa i nawet myślałam czy nie byłoby realne tak poukładać przedmioty na erasmusie zeby zaliczyc oba kierunku ale to chyba dużo kombinacji by było, ale jesli są na jednej uczelni to moooże by dało się cos w tej kwesti zrobić? Też się nad Erasmusem zastanawiam, od dawna mnie ciągneło ale jakoś nie mogłam się zdecydować, może na tych studiach się uda, ale jeśli juz to na pewno na późniejszych latach.

dumkowa współczuję prowadzącej, bo ewidentnie widać, że bardzo 'antystudencka' i nic na rękę nie pójdzie...;/ choć ja też się wkurzyłam u nas na wejściówce z chemii jak u innych prowadących można poprawiać a u naszych nie, napisałam obok zakreślonej odpowiedzi 'źle'  a obok zaznacoznej na nowo 'ok' i odpowiedź nie zostałą uznana. Prowadzący sie tłumaczył, że to nie jest jednoznaczne i że tak samo ktoś by sobie mógł kwiatka narysowac i powiedzieć, że to jest dobre.... więc nawet nie było sensu dyskutować skoro jednoznacnzie napisane słowo porównuje do kwiatka. Oczywiście na koniec zabrakło mi 1 punkta tego wlasnie do zaliczenia cwiczen w 1 terminie ale na szczęście prowadzący przedmiot ogłosił dodatkowe punkty za zaliczenie kolosa w pierwszym terminie i obecnosc na wykładach więc tym samym zyskałam 2 pkt. Bo inaczej to bym na pewno poszła walczyc o ten jeden punkt, przez który musiałabym pisać rozbójnika...;/
Magdzior na biologię. Czyli nawet ten sam wydział, więc liczę, że jakoś da radę to poskładać. Muszę pojechać do tej Szwecji. 😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się