Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Bronze   "Born to chase and flee.."
13 lutego 2015 20:02
W tym wątku mnie jeszcze nie było  😉

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 lutego 2015 20:38
Bronze uwielbiam foty w typie- misiakowania przytulasków 🙂 piękne zdjęcie 🙂
Bronze   "Born to chase and flee.."
13 lutego 2015 20:41
Żabeczka - to zasługa P.fotograf ( Kinga K-D photography), która pięknie uchwyciła chwilę. Mam przytulaska to misiakuję  😀
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 lutego 2015 20:44
wyszło pięknie 😉
vanille, tez nie do konca rozumiem fenomen karnawalu, ale staram sie dobrze bawic i cieszyc sie, ze moge wziac udzial w czyms nowym. W mojej okolicy Fasnet ma wrecz range swieta narodowego- wszystkie banki i sklepy sa zamkniete, bywa, ze nawet najwieksze firmy zamykaja na okres karnawalu. Na poczatku bylam mega zdziwiona, teraz akceptuje i podziwiam za przywiazanie do tradycji. :kwiatek:
JARA, dziekuje, ale chyba nie wypada tak publicznie... 🙂 Moze jakies spotkanie jak bede we Wro?
Julie, wiec nie jestem sama, ty tez to robisz.  😂 High five!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 lutego 2015 21:33
wiedźma, no jaha!
wiedźma Fajne te imprezy!  😀
Julie Chciałabym, żeby mi było we wszystkim dobrze, naprawdę. Ten luksus mają chyba tylko bardzo szczupłe lub/i wysportowane dziewczyny.

Kaszkiet zakładam na przejazdy ujeżdżeniowe (zaprzęgowe znaczy). Wtedy dostaję od męża albo teścia. Swojego jeszcze nie mam, drogie są  🤔
Z moim M podczas sobotniego wieczoru  💘
Mistrzynią selfie to ja nie jestem 😉 I urodą specjalnie nie grzeszę, ale wstawiam kilka zdjęć 🙂

Konia, weź się...
"Urodą nie grzeszę."

A która grzeszy, bardzo niewiele.
Należy Ci się seria klapsów grubym pasem.
Kwestia makijażu <3 i osobowości.
Seksapil to nie cycki w rozmiarze DD i figura 90/60/90, przestańcie w końcu wszystkie celować w tworzenie jedynego i idealnego obrazu "piękna".
Poza tym, zwróccie uwagę, każda potwora znajdzie swego amatora 😎

Twoje pierwsze zdjęcie super, nie wiem jak to się profesjonalnie nazywa (bokeh?), ale efekt WOW!
Ja też się nie uważam za piękność, ba, nawet z akceptacją siebie mmam cały czas problemy, dopiero od niedawna mam to po prostu gdzieś.
Pokazuję swoją pyzowatą kalafę:
Thymos zdjęcie świetne 🙂 a Twojej "kalafy" z pewnością nie można nazwać "pyzowatą"  🤣 (to tak a propos Twojej reakcji na wpis pamirowej 🙂😉
Thymos , zajebiste, niebanalne !!!!!!
Thymos zdjęcie świetne 🙂 a Twojej "kalafy" z pewnością nie można nazwać "pyzowatą"  🤣 (to tak a propos Twojej reakcji na wpis pamirowej 🙂😉


Jak dla mnie własnie tak jest 😉, chciałam tym podkreślić różnice w odbiorze: jednemu się podoba to drugiemu tamto, jedna uważa że ma wstrętne falowane blond włosy, druga narzeka, że się jej kręcą i widziałaby się w prostych 😉 żeby się bez sensu samemu nie dołować, łejezu, jaka ja jestem... brzydka.
Mi na przykład pomogła dopiero terapia, i wcale się tego nie wstydzę. Wręcz przeciwnie, nabrałam takiej pewności siebie, że pokochałam moje wszystkie niedoskonałości - w końcu to ja.
Trzeba tylko zacząć dostrzegać plusy i przestać oceniać ludzi po wyglądzie, ubiorze...
Dobra, koniec tych filozoficznych rozmyślań  💃

Dziękuję za docenienie stylizacji, kosztowało to niemało nerwów (zwłaszcza łapanie koguta:P)  :kwiatek:


Thymos o kurczę, jakie to zdjęcie jest idealnie piękne!!!  😍


jakieś ostatnie nowości  🙂




Thymos-świetne zdjęcie i pomysł 👍 wyglądasz jak ,,rasowa" modelka na sesji
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 lutego 2015 15:57
infantil ostatnie świetne!
robakt   Liczy się jutro.
20 lutego 2015 11:50
Dawno mnie nie było 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
20 lutego 2015 12:15
Thymos, szał!  😜
Się muszę obronić i wytłumaczyć, no! 😉
Thymos, w porównaniu z większością tutaj w tym wątku, to ja wypadam marnie 😉 Większość z was z powodzeniem nadaje się na modelki, ja to się powinnam schować :P Jedyne co mi się w mojej twarzy podoba to oczy 🙂 No i lubię swoje włosy 😀

Tak swoją drogą Thymos zajefajne zdjęcie! 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 lutego 2015 17:24
Flygirl fajne oczyska masz na drugim! 😀
Thymos, To zdjęcie miażdży system. Zapadnie mi w pamięć na długo.

infantil, Jak zwykle super, nawet nie komentuję. 😉

flygirl, No, ładne oczyska. 😀

robakt, Wooow jaką Ty masz cudowną figurę, oprócz pięknej twarzy! 😍 W "moim typie". Figura modelki-wieszaka do mnie nie przemawia. 😉
Thymos, oczu nie mozna oderwac  😎
robakt   Liczy się jutro.
20 lutego 2015 20:09
Julie dzięki, kiedyś wkurzała mnie moja typowa klepsydra, ale teraz zaczynam wykorzystywać to jako atut 🙂  :kwiatek:
Thymos genialne, hipnotyzujące!!! Jesteś prze przepiękna!! Też mam stare zdjęcie w futrzanej czapie ale do Twojego sie nie umywa.



Ps. a ja za to mam obsesję na punkcie anorektycznych sylwetek, im bardziej kościście tym lepiej. Taka Anja Rubik do dla mnie ideał pięka jeśli chodzi o figurę  😍
Wojenka   on the desert you can't remember your name
20 lutego 2015 22:47
Dla mnie Keira Knightley  😜
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
21 lutego 2015 10:41
Wieki mnie tu nie było! Dziewczyny, wszystkie jesteście piękne, wasze zdjęcia powalają na kolana, więc cycki do góry 😜
Obowiązkowe selfie 😉

Spontaniczne zdjęcia z kolegą fotografem jakieś tam nam wyszły na jesieni 😁

No i studniówka z moim lubym 🙂


I z czerwca, z mojej 18stki z koleżanki córeczką 🙂
Prześliczne są nasze re-voltowiczki, ale to zdjęcie Thymos wygrało ten wątek.. jestem rozłożona na łopatki!!
yga   srają muszki, będzie wiosna.
21 lutego 2015 11:14
Ja też zbieram szczenę z podłogi Thymos, you are my star!  😍
Hexa- Tyś jak zawsze piękna, nigdy mi mało Twoich zdjęć. Bije od Ciebie taką elegancją... I nie jesteś sama, też kocham kościotrupy.
Hermes jesteś strasznie podobna do mojej znajomej🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
21 lutego 2015 11:15
Hermes, ale wydoroślałaś 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się