Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

Ja biegałam 45 minut o 6😲0.  😀 I robię 15 pompek. Nie mogę docisnąć 16-tej.
Powoli się redukuję, ale bardzo powoli. I tak jest dobrze. Bo znów mi skóra wisi na brzuchu. A ja mam czas, nie spieszy mi się nigdzie.
Kaprioleczka, chwali sobie bardzo, ale to taki typ ktory lubi polezec przy basenie/na plazy albo polazic/pojezdzic po okolicy zeby podziwiac domy bogaczy 😁 Dla mnie nudno jak flaki z olejem, i nie podoba mi sie tez to, ze wschodnie wybrzeze to w zasadzie ciaglosc miejscowosci w ktorych wszystko jest takie samo 🙂 Fajne miejsce dla emerytow, ale ja bym wolala CA (bo gory 😀 ).


zapraszam kiedyś w odwiedziny w takim razie 😉 pobiegamy sobie po Runyon Canyon, tam to dopiero jest wycisk 😉

Tak z ciekawości- czemu? Przecież dzięki temu gubi się najwięcej (przynajmniej ja widzę u siebie taką tendencje)



nie potrzebuję, chudnę ok 7-9cm na tydzień w obwodach i 1kg więc to idealne wyniki, jak się waga zatrzyma i dojdę do poziomu gdzie będzie ciężko, bo nic nie będzie ruszać to wtedy dołożę i obetnę z 200kcal.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
24 marca 2015 14:22
A ja chciałam zapytać, jak się odżywiać przed pójściem na siłownię/porządnym wyciskiem w domu?

Mam taki problem, że szybko opadam z energii i zaczynam się czuć bardzo słabo (ewidentny brak cukru we krwi), a wiadomo, że chciałabym sobie móc zrobić dłuższy wycisk.
I teraz próbuję rozkminić, jak wymyślić kompromis, żebym miała dużo energii na dłużej, ale jednocześnie żebym nie czuła się za pełna na ćwiczenia i żeby cośtam się jednak spalało z tkanki tłuszczowej?

Pomożecie? :kwiatek:
Ja przed ostrym treningiem jem węgle złożone.
A podczas długotrwałego treningu (powyżej 45-60 minut) popijam jakieś elektrolity z cukrami, dające energię w czasie treningu.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
24 marca 2015 14:56
I ile czasu po zjedzeniu odczekujesz, aż rozpoczniesz trening?
O to popijanie to chodzi Ci o sportowe napoje izotoniczne czy napoje energetyczne?
Dzięki :kwiatek:
Godzinę przed, półtorej. Tak, żeby się w brzuszku ułożyło i nie cofało się podczas ćwiczeń, a żeby po ćwiczeniach zjeść coś 3,5 godziny od poprzedniego posiłku.
Napoje izotoniczne, ale takie... chyba z jakimś cukrem. Nie wiem..nie znam się, nie wnikałam. Trener mi  kupił i kazał rozrabiać i pić, jak mieliśmy dłuższe treningi. Musiałabym zobaczyć w domu jak wrócę skład tego proszku.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
24 marca 2015 15:09
Jakbyś miała później sekundkę i pamiętała, to byłabym bardzo wdzięczna :kwiatek:
Ogromne dzięki za pomoc!
yga   srają muszki, będzie wiosna.
24 marca 2015 18:44
Tunrida- podziwiam z pompkami, ja teraz zrobię max 2, a 15 to mogę machnąć, ale damskich  😁 Aż wstyd! Na taekwondo za małolata robiłam na egzaminie 30 na pięściach i 50 zwykłych, a teraz taka niemoc.

Ja pakuję nadal, zaraz uderzam na siłkę na trening typowo areobowy. Wczoraj skatowałam brzuch,nogi i pośladki i ledwo chodzę.
Troszkę nadal gubię. Dziś już musiałam nałozyć pasek, bo spodnie sie zsuwają  💃
W swoim najlepszym momencie robiłam 24. Może brakuje ci jakiegoś mięśnia, elementu, połączenia gdzieś między mięśniami, żeby zrobić pompki?
Ja np NIGDY się nie podciągnęłam. Mimo, że miałam i ręce mocne i barki i plecy i brzuch. Ni huhu..gdzieś tam jakby coś nie łączyło, jakby czegoś brakowało i koniec.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
24 marca 2015 21:15
Tunrida skoro kiedys je robilam, a teraz nie moge tzn ze jestem po prostu slabsza (ciezsza o 20 kg :P )
Pelne pompki wycisne 3, takie z klata nie-do-ziemi zrobie 25.
Dzisiaj cwiczylam insinity i jednym z 26468 cwiczen bylo 5 pompek pomiedzy innymi cwiczeniami, to z klata nie do ziemi dawalam rade..  Musze popracowac nad sila 😉

Tak w ogole NIE ZYJE!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 marca 2015 21:30
lecisz w całości z insanity, czy tylko tak od czasu do czasu, czy jednorazowo?
jak zaczynałam z Shaunem to po dwóch się rozplaskiwałam na podłodze, potem spokojnie trzaskałam serie po 16 pompek
yga   srają muszki, będzie wiosna.
24 marca 2015 22:01
Dzisiaj pierwszy raz to ćwiczyłam, bo kolezanka która do mnie przyjechała do UK ćwiczy to na co dzień. Dołączyłam i postaram się ćwiczyć z nią raz w tygodniu, gdy nie mam treningu na siłowni. Bardzo podoba mi się streching🙂
My też z Shaunem , ale facet fajnie prowadzi!
[img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0e6yLR3hkVZjo6larD2G7Yj6HOHhIABwLbIUDnQPsBlWLxvAM[/img]
Dziewczyny czemu po treningu macie zakaz jedzenia tluszczy?
69 dzień diety.
Jutro pomiary, jestem ciekawa jak tam.

Jutro ostatni trening obwodowy.
Od wtorku zaczynam nowy plan treningowy.  Treningi z trenerką będę miała 4x w tygodniu. Rozłożone na poszczególne partię i niedziela będzie interwałowa (bieganie).
Nie mogę się doczekać aż zacznę.

Podbudowana Tunridą zrobiłam dziś 20 pompek i 3 razy podciągnęłam się nachwytem 🙂
ja swoje 45 minut biegania zrobiłam ( wczoraj biegałam o 6😲0, mówiłam, nie?) i nadal tylko 15 pompek. Nijak 16-tej nie mogę docisnąć.

Za to wszyscy mi mówią, że tak jak teraz jest najlepiej!!! Że nie powinnam się bardziej odtłuszczać, czyli wysuszać, bo wyglądam wtedy staro i brzydziej. I żeby tylko trzymać to co mam, bo teraz jest ponoć najlepiej. No..nie pomagają mi..  🤔
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 marca 2015 17:58
Tyle pompek? No nie! Jak Wy je robicie? 😀 Szerokie czy wąskie?
Ja obecnie robię szeroko bo mi łatwiej, na dość szeroko rozstawionych stopach. Opadam klatą nisko do ziemi, ale tyłka az tak idealnie nie pilnuję przy unoszeniu się, żeby był w linii ciała. Bo...  jak trzymasz ciało idealnie prosto, jak deska, to napinasz wiele różnych mięśni i meczysz więcej mięśni na ciele. MNIE interesuje klata, ramiona i pompki robię po to, by głownie wzmocnić górę ciała. Więc zalezy mi, by to klata najbardziej pracowała. Więc nawet jeśli tyłka nie mam idealnie, to..w niczym mi to nie przeszkadza męczyć swoją klatę.

Jak byłam w formie to robiłam i wąsko i szeroko i z palcami do wewnątrz. Różnie, tak jak trener sobie akurat życzył. I robię tak, że robię aż do zmęczenia materiału, do tego momentu, że opadnę i ..nie mam siły się unieść. A wtedy mam nakaz zrobić jeszcze 5 damskich. Czyli na kolanach.
busch   Mad god's blessing.
25 marca 2015 18:07
yga, spoko, ja długi czas nie byłam w stanie zrobić ANI JEDNEJ męskiej pompki 😉. Teraz cośtam robię, ale nadal mam problem bo jak schodzę poniżej pewnego poziomu z ugięciem rąk, to nie mam sił nie tylko się podnieść, ale nawet utrzymać i padam na matę 😀. Nie ułatwia to robienia coraz głębszych pompek, bo trochę się cykam i tak zachowawczo trochę dygam :P
To róbcie damskie, po prostu. Naprawdę pomaga! A poza tym, zauważyłam, że im więcej dymałam na orbitreku z silnym używaniem rak, a nie nóg, tym więcej pompek mogłam robić. Tak jakbym na orbitreku używała właśnie tego mięśnia/połączenia, które mi było potrzebne do pompek.
Ale z tego co pamiętam, to któraś pisała, nie wiem, czynie Zen, że ona np zaczęła robić pompki dopiero jak wzmocniła sobie brzuch. Więc może przyczyn nie zrobienia pompek jest więcej.
Ja się nie podciągnę. Ani razu. Choćby moje życie od tego miało zależeć. Po prostu NIE i już.  🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
25 marca 2015 18:37
A ja robię- a raczej próbuję- ze złączonymi nogami. Już po obejrzeniu filmików na youtubie widze, że za daleko stawiam dłonie (za bardzo z przodu) no i nogi rozłączyć muszę- aż obczaje później :P
busch   Mad god's blessing.
25 marca 2015 18:48
tunrida, robię damskie, przez długi czas tylko damskie robiłam bo męskich po prostu ni chu chu. Czasem tylko robię męskie bo jednak mam wrażenie, że trochę inne mięśnie przy nich angażuję, no i znacznie bardziej brzuch mi przy nich pracuje, niż przy damskich. Poza tym robienie tylko damskich w ogóle nie przybliżyło mnie do męskich, a postawiłam sobie za punkt honoru że jednak się do tych męskich dokulgam 😀. Więc zaczęłam robić najpierw takie "rozbite" męskie, np. właśnie próbowałam możliwie najwolniej opadać na matę, żeby kontrolować te mięśnie odpowiedzialne za męskie pompki, ale uniknąć podnoszenia się - bo to mi sprawia diabelny problem. Od niedawna robię męskie pompki, tylko właśnie takie płytkie. Raczej kilka na wypróbowanie - a więcej właśnie trzaskam damskich, bo te po prostu umiem zrobić do końca i dobrze 😉
Tyle pompek? No nie! Jak Wy je robicie? 😀 Szerokie czy wąskie?


dłonie na wysokości barków, stopy razem.
Tak robię, ale podczas treningów jak robimy wersję damską to robimy różne, szerokie, diamenty itp
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 marca 2015 21:21
Dziękuje bardzo 🙂


Wiesz, ze dostaniesz bana za podwójne konto? ;(
Ktos juz na Ciebie doniósł 😉
a kto to??
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 marca 2015 22:23
Incognito 😉
Averis   Czarny charakter
25 marca 2015 22:27
JARA, to chyba po lobotomii, bo jakieś miłe te jej posty.
A ja mam motywację x 3000. 16 wylatuję na plażing. 😁 będę Was wkur.... eeeee..... denerwować zdjęciami
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 marca 2015 06:52
Śniadanko i ruszam na kilkukilometrowy spacer. Nie kupiłam jeszcze BCAA więc póki co odpuściłam spacery na czczo. A u Was jak tam?  😉


Ze względu na wyjazd ominie mnie jutrzejsza siłownia (plecy+triceps). Wczoraj robiłam nogi - warto pójść i zrobić te plecy dzisiaj, czy lepiej po prostu odpuścić żeby dać organizmowi czas na regenerację? Czy np pójść i zrobić tylko maszyny, bez ćwiczeń wielostawowych?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 marca 2015 06:58
smarcik, zazdroszczę spaceru, ja nie mam czasu. czekam na święta, będę mogła pobiegać po lesie  😍

wracam po długgiieeej przerwie do regularnych treningów. Insanity+ trochę Tiffany (głównie boczki), wkręcam się powoli i znów mi się chce.
podrzucam przepis na fajne ciasteczka, u mnie w wersji wegańskiej, na mleku sojowym, ale jak blender wróci z serwisu to będę robić na kokosowym
http://feed-me-better.blogspot.com/2013/03/dietetyczne-ciasteczka-owsiane-kokosanki.html
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się