rozmowy o niczym

poprawiam grafikę i za chiny nie wychodzi mi tak jak chcę  😤 zaraz oczywiście wykminię, ale już 20 minut nad tym siedzę, zawiesiłam się i nie chce mi cholera wyjść tak jak ja chcę, zaraz mnie rozniesie  👿 pora na przerwę  🙄
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 kwietnia 2015 18:53
Tylko szkoda, że sponsor się wycofał. Chyba myslał, że trafił na idiotów i potrzebna liczba się nie znajdzie, a 42 tys wyświetleń były jakoś w nie cały dzień. Więc żadnego sprzętu nie będzie  😀iabeł:

Jakie 42 tys. w niecały dzień? Ja dzisiaj rano oglądałam i było 35 tys...
Mówię o tym filmie:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 kwietnia 2015 19:26
Facella eee no i?  🤔 Sama napisałaś, że oglądałaś rano. Komentarz o 42 tys. był o godzinie 14. Teraz jest nawet 63 tys.
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 kwietnia 2015 20:56
A spójrz na datę opublikowania filmu... Dla mnie "42 tys. wyświetleń w niecały dzień" oznacza, że dobili do tej liczby w dniu publikacji.
Facella błagam. To jest najistotniejsze z tej dyskusji? Otóż nie jest. Istotne jest to, że rzekomy sponsor się wypiął.
Trzeci z rzedu weekend majowkowy ma byc do dupy. Serio??? 😵k
A mój będzie cudowny. 💃

rosek czemu tak?
Chodzilo mi o pogode... Jade na rajd konny w sudety, a ma lac , wiac i mozliwy snieg  😲
No nie gadaj  😵
rosek0, trudne warunki kształtują charakter jeźdźca 😀
vanille szczegolnie spanie na sianie przy -1  😁 dzisiaj z zima   sprawdzalysmy pogode.
Dwa lata temu zabralam ,do znajomych na ranczo ,konia z postanowieniem pohasania po okolicznych gorach. Efekt pogody byl taki, ze kon 9dni stal na lace a moja watroba prawie przestala istniec  😂

Edit; to wszytsko przez zime! W koncu jej nick zobowiazuje  🤬
pasmo mega pecha trwa, teraz zepsuł się telewizor  😵
Kaprioleczka, na zdrowie Ci wyjdzie, nie załuj 😉
Ja ostatnio telewizor uzywam tylko i wylacznie do grania w Diablo. Jakby wysiadl to na bank wyprowadzilabym sie z domu. A moj chlopak zaraz po mnie  😁
Edit; nie wiem czy nie przepychalibysmy sie w drzwiach  😂
u nas się prawie nie używa, ale fajnie bylo jak coś w tle się ruszało. Dziś mnie jeszcze rower przejechał i ktoś mi obtarł samochód na parkingu, jest spoko  😎 😵
nuuudzi mi się
u nas się prawie nie używa, ale fajnie bylo jak coś w tle się ruszało. Dziś mnie jeszcze rower przejechał i ktoś mi obtarł samochód na parkingu, jest spoko  😎 😵

Full serwis😉
tunrida
Zajmij sie czyms, bo jak sie czlowiekowi nudzi to chce mu sie jesc. Przynajmniej ja tak mam.
Dzisiaj przez pol dnia zywilam sie zelkami. Kto wymyslil zelki????? 👿
Dzisiaj przez pol dnia zywilam sie zelkami. Kto wymyslil zelki????? 👿


ktoś mądry  😁 😁 😁 kooocham żelki  💘
A ja znowu chora  🙄 ledwo  wróciłam do roboty to złapałam jakieś głupie przeziębienie. A przynajmniej mam nadzieję, że to przeziębienie. Jem w każdym razie czosnek i aromatycznie pachnę  😂  i też mi się nudzi 🙁 do jutra musi mi przejść, więc siedzę w domu. Miałam coś mądrego poczytać, ale oczywiście oglądam Przyjaciół  😁


Swoją drogą - umówiłam się właśnie na randkę. A właściwie na koncert, ale będący jednocześnie randką. Takie 2w1 😁
Zelki to zuuuooooo. Teraz mi nie dobrze 🙁 mialam sie wziasc za siebie ale nie moge cos. Wchodze do watku o odchudzaniu i smutno mi 🙁
Nie mam się czym zająć. Mam komputer, ale z wieloma poblokowanymi stronami. Nie mogę nic kupowac, bo raz...mam wszystko co potrzebne,dwa.. musze oszczędzać.  Youtube mi nie działa. Ćwiczyć nie mogę, bo..nie mam siły.  😀  nuuudzi mi się
tunrida zaproponuję Ci to co brance 😉 puzzle  😍 😅
na kompie?

edit- no i układam puzzle na kompie  😵               kooniec świata
Uloz pasjansa  😂

Rosek - ja z kolei bym chciała przestać chudnac. Zawsze mi przeszkadzala moja waga a teraz no owszem wyglądam fajnie, ale 3/4 ciuchów na mnie nie pasuje, a szczególnie staniki..  😵 I teraz nie wiem czy kupic mniejsze czy jednak bedzie efekt jojo.
Kurde musimy sie spotkac zebys na mnie nakaszlala i moze tez schudne z choroby . zartuje. Szczerze Ci wspolczuje, moj chlopak tez jest non toper chory. Ostatnio tak chrapal , ze poszlam spac do garderoby .
tunrida gdzie masz te puzzle? Ja układałam na jigzone, ale już chyba wszystkie przerobiłam...
Rosek hehe 'niestety' nie zarazam 😉 wybierasz sie w weekend na partynice?
www.ipuzzle.pl  

ale to też jest nudne...  

Swoją drogą - umówiłam się właśnie na randkę. A właściwie na koncert, ale będący jednocześnie randką. Takie 2w1 😁


Chwal się! Chyba nie ze stajennym?  😁
A są stajenni co chadzają na koncerty?  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się