Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

[quote author=_Gaga link=topic=785.msg2437996#msg2437996 date=1445500398]


Mnie na re - volcie i w ogóle wkurza coraz to częstsze nie używanie polskich znaków. Z czego to wynika? Lenistwo? Bywa, że sama piszę coś z telefonu czy talbetu i - o dziwo - mam tam polskie znaki... Przy okazji zawsze przypomina mi się tekst, że jest spora różnica pomiędzy robieniem komuś laski i łaski... 😉
[/quote]

Ja pisalam z polskimi znakami, az do chwili kiedy cos mi sie stalo z laptopem i nagle nie mam polskich znakow. Nie wiem czemu, probowalam juz wszystkiego, nie mam
Prosilabym tym samym o zakonczenie dyskusji na temat mojej twarzy, moich tatuazy, miesni etc. To naprawde jest tylko i wylacznie moja sprawa. Podobam sie sobie i temu jednemu komus, a wam naprawde nie musze 🙂



generalnie postawa zaprezentowana w tej wypowiedzi jest słuszna, ale jeśli ktoś wrzuca milion zdjęć na publiczne forum w celu zaprezentowania swojego ciała, to tym samym nie może zabronić komentowania tego co na nich widać

temat wyglądu jest wałkowany, bo przecież o wygląd poszło w piaskownicy zen-Muchozol

ale pewnie zaraz nam się znudzi  😁
Tamta wymiana zdań... jedna prowokowała, druga się dała sprowokować, zaczęły pisać mało kulturalnie, no ale powinno być na zasadzie "było-minęło"...
Ale tego (podkreślenie moje):
Najbardziej kompromitujesz sie jak zwykle ty- jako moderator 😁 :emota2006092:

to już zupełnie nie rozumiem.
🤔
Nie wiem czy mnie to wkurza. Raczej bardzo smuci... z wielu powodów.

_Gaga, ja akurat lubie poprawna polszczyzne, ale nie mam ani jednego komputera z polskimi znakami 🙂 A na telefonie sie dlugo sciubie w porownaniu z normalna klawiatura.


U mnie troche podobnie, pisanie polskich znakow na MacBooku jest niestety koszmarnie niewygodne. Chyba, ze jest jakis inny sposob niz ten z dluzszym przytrzymaniem literki i czekanie na rozwiniecie wszystkich mozliwych do uzycia znakow..?
Odbiegam od tematu wyglądu zen i muchozol, ale:

[quote author=Facella link=topic=785.msg2437672#msg2437672 date=1445443729]
Piękno pojęcie względne. Nie wiem jak wygląda zen, ale wyobrażam sobie, że komuś może się nie podobać. Zaakceptujcie to wreszcie, bo przeżywacie jak mrówka okres.

Przecież ma swoje zdjęcie w awatarze....
[/quote]

A gdzie to widać, że to jej zdjęcie? Ludzie różne zdjęcia mają w awatarach (chociażby zdjęcie w awaterze Facelli).  Ja akurat z zen chyba spotkałam się tylko w jednym wątku i tam akurat nie wstawiła swojego zdjecia. Skąd to założenie, że każdy musi wiedzieć, że zdjęcie w awatarze to zen a nie ren czy len czy zet? Ludzie, czy musicie do każdego przykładać swoją miarkę? Jak ktoś uwielbia zen, śledzi  jej zdjęcia i zachwyca sie jej urodą – super. Ale nie wszyscy tak mają!  A żeby do tematu wątku się dostosować: wkurzające jest to, że ktoś zakłada, ża jak ja, to i każdy. Trochę dystansu do siebie każdemu się przyda.

dziewczyny się obraziły wzajemnie i powinny albo dać sobie z liścia i zapomnieć albo się przeprosić i też zapomnieć ...

Famka, uściślij tego liścia, bo po ostatnich forumowych propozycjach zastosowana liścia można to różnie zrozumieć      🤣  🤣  🤣
Proponuje lisc klonowy- moze cos slodkiego z tego wyniknie przy okazji.
O liściu - jesiennym - było zdaje się w innym wątku 😉

A polskie znaki - nie dotyczyły nikogo personalnie - zwyczajnie mnie to wkurza i tyle...
lisc sie rozprzestrzenia

Wiem, ze nie personalnie. Tyle, ze akurat jestem jedna z osob, ktore tak pisza, to odpisalam 🙂
famka   hrabia Monte Kopytko
22 października 2015 09:56
liścia zostawmy takim jakim RV go sobie "zapragnie", to bardzo rozwija kreatywne myślenie  😁
Liść jako symbol r-v!!!!!! Proponuję dodać go do tych końskich kopyt na górze    🏇
Proponuje lisc klonowy- moze cos slodkiego z tego wyniknie przy okazji.


No nieeee. Najpierw ukradliśmy flagę Wietnamowi, teraz ukradniemy Kanadzie  😂
Umyte włosy i czyste paznokcie to podstawowa higiena, a nie dbanie o siebie  😉


Owszem, ale niektóre kobiety lubią np. sztuczne, długie paznokcie. Dla mnie to jest zupełnie niepraktycznie, bo zajmuję się końmi, pracami w stajni i po 2-3 dniach takie paznokcie wyglądają koszmarnie. Dlatego JA stawiam na praktyczne dla mojego stylu życia. Krótkie i czyste. To samo z włosami. Jak gdzieś mam wyjść i dobrze wyglądać to staranniej ułożę włosy, delikatny make up i już.
Ale mowa była o czystych, a nie sztucznych długich  😉 Czyste to powinien mieć każdy człowiek.
tulipan, ja napisałam o czystych w odniesieniu do wcześniejszej rozmowy. Na zasadzie " mi wystarcza, że są czyste".
Ach, ok  🙂
nieustająco wkurza mnie to, że ktoś coś wystawia na sprzedaż i na zadane odnośnie tego czegoś pytania odpowiada:
-wcale
- połowicznie
-zupełnie od czapy
Wkurzają mnie długie linki. Serio nie da się czytać normalnie forum (na tablecie czy telefonie) jak ktoś wrzuci taki link. Skrócenie linku nie wymaga jakiegoś wysiłku, a ułatwia czytającym i moderatorom życie.
[s]Wkurzyła mnie znajoma z grupy na uczelni.
Akurat ona nie musi chodzić na jedne zajęcia ale większa część grupy jednak tak.
Z kilkunastu osób było nas dzisiaj 3. Na facbooku napisałam co się działo i co mówiła kobita prowadząca, zajmująca się całą specjalnością, było sporo istotnych dla wszystkich rzeczy. Napisałam w punktach co i jak, konkretnie i dokładnie. Owa znajoma nie doczytała czegoś, nie zrozumiała i potem stwierdziła, że powinnam napisać z DATAMI bo napisanie małymi literami "od połowy listopada do końca listopada" jest mylące. Kurde, chodzę na zajęcia, piszę ludziom co i jak, wrzucam screen planu z usosa i jeszcze mam daty pisać na wypadek gdyby ktoś nie umiał czytać :/[/s]

Edit
Pomyliłam tematy
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 października 2015 16:32
I to Cię wkurza na forum? 😉
No właśnie zorientowałam się, że to nie ten temat... 😉
desire   Druhu nieoceniony...
19 listopada 2015 11:34
RomanAG  i jego dyrdymały w temacie o konikach polskich.. Naprawdę nie da się zrobić z nim porządku? Osoba krzywdząca konia świadomie, która idzie w zaparte twierdząc, że krzywda jest ok nie zasługuje na miano koniarza!  Aż strach poczytać ten wątek, jest tak pewny siebie, że sprzęt który zrobił dla konia jest fantastyczny, że obawiam się że ktoś niedoświadczony w końcu uwierzy i zacznie brać przykład...  😵
Według mnie re-volta powinna dawać przykład, a nie pozwalać samozwańczym konstruktorom chwalić się coraz to nowszymi trendami - sprzętowymi, jak i metodami jeździeckimi..  👿
BASZNIA   mleczna i deserowa
19 listopada 2015 11:43
To ten od siodła? Jeszcze się pałęta? Uhhh 🙁.
desire   Druhu nieoceniony...
19 listopada 2015 12:11
BASZNIA, niestety, pałęta się. i to w jednym z moich ulubionych wątków.. dzięki niemu już tam prawie nikt nie zagląda, nie ma zdjęć. no bo przecież mistrz Roman zawsze musi się z czymś wtrynić. :/ 🙁
BASZNIA, niestety, pałęta się. i to w jednym z moich ulubionych wątków.. dzięki niemu już tam prawie nikt nie zagląda, nie ma zdjęć. no bo przecież mistrz Roman zawsze musi się z czymś wtrynić. :/ 🙁

Ja własnie zajrzałam  😁  Z ciekawości, bo napisałaś. I na ostatneij stronie jest zdjęcie pod jakimś dzieckiem w kłusie, i czy ktoś mógłby mi wyjaśnić, czemu koń ma tylny łek pół kilometra nad grzbietem? Pierwszy raz takie coś widzę  😡
BASZNIA   mleczna i deserowa
19 listopada 2015 14:57
Współczuję miłośnikom wątku, serio. Przykro mi, dziewczyny, że się Wam wtrynił 🙁.
E., To nie jest tylny łęk, tylko sakwa, to jest jakaś [s]samorobna bezterlicówka[/s] edit- samorobne siodło na wzór wojskowego, na ławkach. Może jakimś cudem wcale nie jest złe, tylko by trzeba coś podłożyć i nauczyć dziecko jeździć. Cholera wie, trzeba by zobaczyć z bliska.
No ale tekstem "jaki koń taka jazda" się Pan Roman tak popisał, że aż nie wytrzymałam i się odezwałam. 😉
A mogę wiedzieć w którym to wątku?  :kwiatek:
Julie,  dziękuję  :kwiatek:
Ten człowiek nie przyjmuje w ogóle nic do wiadomości :/
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się