Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Livia   ...z innego świata
14 sierpnia 2016 19:55
Brzask, cudownie! To piękny kolor na kare, na moim też mi się bardzo podobał 🙂

Ja zaprezentuję gniadą w Quadzie 🙂



wątek zamknięty
Brzask, super!

A to my w naszym milionowym Caballu- absolutnie casualowo i w moim ulubionym stylu- Revolta trufla 🙂 kolejna szmatka od Koniczka hihi
wątek zamknięty
Brzask, - pięknie! Flame ma taki cudny, nietypowy odcień, idealny na kare.
Kastorkowa, - mogę strzelić zdjęcie na żywo curry, bo odkryłam, że to jego dostałam - czytanie metek takie trudne 🤣 Jednak obstawiam, że zleje Ci się z izabelkiem i raczej nie będzie dobrze wyglądał. Strzelałabym w ten pierwszy.
Swoją szosą potwierdziłam swoje domysły - pady yorka pod ujeżdżeniówkę 17" z długą tybinką są na styk mocno 🙁 Pójdzie raczej do użytku pod wszechstronne, bo nawet bez dziubka u góry jest ledwo-ledwo, a ja wole jak jest tego czapraka jednak więcej. Szkoda, bo ładne i niedrogie te padziska.
Livia, - a w tym to chyba akurat lepiej Twoje fryzisko wyglądało 😉 Niby ładnie, ale bez szału.
Burza, - klasyk 🙂
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
15 sierpnia 2016 11:45
Keirashara - dziękuje, zdjęcie i tak możesz wstawić, padło na moonbeam po znalezieniu zdjęcia na żywo. Czekam, aż zamówienie przyjdzie do sklepu i zobaczymy jak się będzie prezentować 🙂
wątek zamknięty
Ostatnie nasze treningi na kolorowo 🙂

Suchar w jednym z moich ulubionych Caballi. Ten pad ma już dwa lata! Starzeje się razem z koniem 😉 Po jednym i po drugim bynajmniej nie widać mankamentów:





Alpi tym razem w wyprzedażowym mango w bardzo sprzyjającym oświetleniu (taka trochę przedburzowa pogoda, kolory zawsze są fajnie nasycone przy takiej aurze). Mam i mango i gold shine i obydwa komplety obok siebie bardzo się różnią, gold shine jest rzeczywiście shine i znacznie bardziej nasycony. Mój Blondyn stwierdził, że gold shine wygląda jak żółtko od kury z wolnego wybiegu, a mango jak żółtko od kury fermowej 🤣 Na koniu obydwa wygladają świetnie 🙂





No i ciemna kasztanka Cebulka w Anky budyń, przepraszam Anky banana 🤣
Źle nie jest, ale zdecydowanie jej więcej tego nie zrobię 😀iabeł:



wątek zamknięty
quanta mi się właśnie najbardziej podoba ta banana na kasztance 😉
wątek zamknięty
A mi czarny 😀 Żółtko ujdzie, budyń jest jakiś taki za budyniowy 😉
wątek zamknięty
Quanta też uważam, że w banana super! Dla mnie Mango zawsze był jakiś zbyt intensywny 😉

Trochę wypadłam z tematu szmatoholiczego... kiedy można się spodziewać jesiennej kolekcji Eskadrona? Albo chociaż przecieków co do kolorów? 😉
wątek zamknięty
Quanta, czarne super, mango bardzo fajne. To cytrynowe (chyba cytrynowe - przepraszam, ja mam problemy z rozróżnianiem kolorów  :lol🙂 to mi się trochę mniej podoba. Konie za to super w jakimkolwiek kolorze - moja ukochana maść  💘 i w dodatku wyglądają   👍

edit: doczytałam, to banan mi się najmniej podoba, dla mnie to cytrynowe jest  🤣


wątek zamknięty
Kastorkowa, - wstawić wstawię, ale poczekam na lepszą fote niż z mojego tosterowego telefonu jak nie trzeba się śpieszyć 🙂
quantanamera, - mi mango się najmniej widzi, jakoś za bardzo nasycone. Banan jakiś takiś bez wyrazu, czarny za to jest przeuroczy z tym grzybkiem 💘
wątek zamknięty
quantanamera Gdybyś kiedyś miała tak przez przypadek aparat i miała możliwość zrobienia zestawienie Shine Gold i Mango była bym mega mega wdzięczna  :kwiatek:
Strasznie chorowałam zawsze na Shine Golda, potem wyszło Mango w którym sie zakochałam i załatałam lekko serduszko za tego Golda ;D
wątek zamknięty
Quanta, patrząc na te konie ciężko zachwycać się szmatkami. 😍 Chociaż mi się chyba czarny najbardziej podoba. 😉
wątek zamknięty
Ej mogę podpiąć się do dyskusji ? 🙂

Ej, zacznij pisać normalnie, bo będzie moderowana.
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
16 sierpnia 2016 20:34
Livia, Burza, keirashara, dziękuję  :kwiatek: owijki mają nieco bardziej oczojeb... znaczy nasycony odcień ale chyba dają radę  😉
wątek zamknięty
Ej wiecie może czy owijki eskadron ocean pracują mi do czapraka prtrol 2015  🙂 😀 ?
wątek zamknięty
Może mi ktoś powiedzieć, czy duża jest różnica w rozmiarze pony i full w eskadronowych nausznikach....?
wątek zamknięty
Brzask, - chyba nawet lepiej niż orginalne, bo nie są mdłe 😉
wątek zamknięty
brzezinka Ja widziałam je w sklepie i była spora różnica, mało tego fulle się wydają jakieś ogromne jak dla mnie.
Cute ejjj a możesz normalnie pisać??  🤔 Bo jak tak będziesz to ci nikt nie odpowie na twoje pytanie...
Czy widział ktoś zdjęcia nowych Anek na koniu??
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 sierpnia 2016 18:09
anil, nie ma ich jeszcze w sklepach, to skąd chcesz mieć zdjęcia na koniu? 😉
wątek zamknięty
Jak to nie ma w sklepach są, są  😁 Chodzi mi o takie katalogowe zdjęcia.
wątek zamknięty
Ja mam jeden w szafie, więc są 😉
wątek zamknięty
Kitty, to wyciągaj z szafy chociaż na 5 minut i cyknij fotę, pięknie proszę! 😀 A w jaki kolor się zaopatrzyłaś?
wątek zamknięty
kitty, były raczej 😁
Ale ma być jutro wysyłka nowej partii. Mam nadzieję, że sobie wytłumaczę, że tych czarnych czapraków to mam już nadmiar 😉
wątek zamknięty
quantanamera, czy ten niebieski  heraldic  Blue  na żywo  wygląda  jak na zdjęciach  katalogowych?
wątek zamknięty
Najpierw pytanie - czy owijki mint green z 2015 roku są odcieniem takie same jak mint z 2012? Bo mam wrażenie, że nie 🤔
O ten:

I jeszcze korzystając z okazji, że mam nowe piękne zdjęcia. Ontario, karosrokata klacz(albo gniado-, zależy jak spojrzeć)w padzie stamp i owijkach Nici popcorn; derka ta sama kolekcja ale przeważa anthra 😀

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 sierpnia 2016 10:46
anil, kitty, gdzie są? W koniku jak pytałam to dopiero za miesiąc będą...
wątek zamknięty
Livia, w br konie zdaje się.
wątek zamknięty
hahaha no to jak quanta napisała, że były... ale ja się załapałam 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 sierpnia 2016 12:14
anai, dziękuję, już widzę 🙂
wątek zamknięty
Czy jesteście w stanie określić co to za kolekcja? Dralon jest stary, ma około 10 lat.

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.