Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Czy w kantorze można płacić kartą?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 grudnia 2016 21:58
infantil, nie w kazdym.
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 grudnia 2016 22:36
[quote author=budyń link=topic=20.msg2623254#msg2623254 date=1481040567]
Facella, konopia przemysłowa - pod tym hasłem sobie poczytaj.
[/quote]
Dzięki  :kwiatek:

Gdzie można kupić fajne zestawy do pieczenia babeczek? Żeby w tym były jakieś foremki, narzędzia typu mieszadełko, łopatki itd., jakieś przyrządy do dekoracji.
W Tesco🙂
Mam pytanie.
Polecacie jakąś firmę do zrobienia fotoksiążki?
Najlepiej w formacie A4 i nie za miliony.

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 grudnia 2016 10:23
aszhar, uwiolnij kolory 🙂
Koleżanka z pracy zamówiła i za 68 kartek zapłaciła 54zł.
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 grudnia 2016 11:16
W Tesco🙂

Właśnie w Tesco nie ma jednego dużego, który miałby wszystko. Bo takie mniejsze to są i w ostateczności kupie parę, ale wolałabym taki all inclusive 😁

Również polecam uwolnij kolory, drukowalam tam swoje kalendarze, ja jestem zadowolona i ludzie, którzy kalendarze kupili tez.
Ratunku, ułożyłam w końcu puzzle, które miały wylądować na ścianie. Tylko, że brakuje mi jednego puzzla i najpewniej go odkurzyłam kiedyś tam. 😵 Jest jakaś opcja, żeby mi ktoś zrobił dopasowanego puzzla, no cokolwiek, błagam. 🙇
flygirl, a sama nie zrobisz? Ja bym zrobiła zdjęcie całego obrazka i w corelu photopaincie doklonowała ten brakujący biorąc próbkę koloru z tych obok. Potem skopiować ten fragment na zupełnie biały, nowy obrazek, dopasować wielkość w sensie milimetrowo, wydrukować i nakleić na docięty, dopasowany grubością kartonik. Tylko że będzie matowy, a reszta zapewne błyszcząca (chyba, że ma się jakąś super hiper drukarkę, która drukuje zdjęcia). Ale jeśli to tylko jeden element, to nie będzie rzucać się w oczy.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 grudnia 2016 20:30
Możesz też napisać do firmy która puzzle zrobiła że ci brakuje jednego fragmentu, zrobić zdjęcie którego nie ma i spytać czy nie mieliby dosłać 👀
Zamiast szukać kartonika można też otwór potraktować szpachlówką, zabezpieczając dookoła folią.
Takie drobiazgi wycina się nożykiem graficznym/cienkim do tapet albo skalpelem.
Na matowość zaradzi lakier do włosów.
Dzięki dziewczyny, jesteście wielkie! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: Dobrą stroną tej sytuacji jest to, że zagubiony element jest niebem, więc w miarę jednolity ma kolor, myślę, że jakąkolwiek formę ratowania bym nie wybrała, jeśli będzie podobny kolor, to nie będzie się rzucać tak bardzo w oczy, jak już będzie wisieć. Jeszcze raz ogromne dzięki. 🙇
flygirl, skoro taki banał to rzeczywiście szpachlówka czy inna masa plastyczna i na to możesz spróbować dopasować jakieś niebo wycięte z gazety 😉 będzie druk czyli raster i do tego będzie błyszczące 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 grudnia 2016 10:19
Czy jest nadzieja, że jak posmaruję ciemnobrązowe buty czarną pastą to z czasem sczernieją? Czy lepiej nie próbować?
CzarownicaSa nadzieja zawsze jest,  bo ono umiera ostatnia , ale łatwiej dać buty  do prze lakierowania . Niektórzy szewcy takie usługi  prowadzą . 😉
CzarownicaSa, niestety nie. Pasta nie pokryje butów jednolicie, do tego będzie schodzić. Oddaj do szewca jeśli Ci zależy.

http://wielkishoe.com/blog/news/patynowanie-loake-ow
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
11 grudnia 2016 16:08
Dzięki :kwiatek:
efeemeryda   no fate but what we make.
13 grudnia 2016 11:04
moja mama zażyczyła sobie na święta selfistick, ma iphona 4, niedługo 5s. Nie mam pojęcia jak wybrać bo w życiu bym tego nie używała  😁 😜
Nie ukrywam, że chciałabym możliwie najtaniej, ale też żeby się nadawał do użytku, nie mam pojęcia jak wybrać skoro przedział cenowy jest od nastu do 150zł  🤔
Ktoś z Was jest w stanie mi coś polecić ?  👀
mils   ig: milen.ju
14 grudnia 2016 17:58
Nie bardzo wiem, gdzie z tym pójść. Czy gdzieś w czeluściach internetu znajdę artykuł Romana Pankiewicza o wychowie arabów? Potrzebuję niestety na dziś.  😵
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 grudnia 2016 19:06
Efeemeryda, selfie sticki różnią się sposobem dołączenia do telefonu. Najprostsze przy których sama musisz kliknąć w zrób zdjęcie, bardziej zaawansowane z podpięciem na mini-jacka i cykaniem fotki klikając na rączkę (nie każdy telefon chce współpracować ze wszystkimi, warto sprawdzić) i takie dogadujące się przez bluetooth. Tyle mogę pomóc. Wybór jest tak duży że najlepiej pomacać samemu jak z jakością i zwrócić uwagą na mocowanie telefonu do selfiesticka. Ewentualnie czytać opinie do konkretnego modelu 😉
Efeemeryda, selfie sticki różnią się sposobem dołączenia do telefonu. Najprostsze przy których sama musisz kliknąć w zrób zdjęcie, bardziej zaawansowane z podpięciem na mini-jacka i cykaniem fotki klikając na rączkę (nie każdy telefon chce współpracować ze wszystkimi, warto sprawdzić) i takie dogadujące się przez bluetooth. Tyle mogę pomóc. Wybór jest tak duży że najlepiej pomacać samemu jak z jakością i zwrócić uwagą na mocowanie telefonu do selfiesticka. Ewentualnie czytać opinie do konkretnego modelu 😉

Zgadzam sie
[CIACH] - takie rzeczy to nie tutaj!
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w nieodpowiednim miejscu
Robię alfabetyczny spis literatury do pracy dyplomowej. W naszym vademecum jest napisane jak opisywać prace zbiorowe (zaczynamy od "Praca zbiorowa pod red. XYZ"😉 jednak nie jest podane jak je ułożyć. Chodzi mi o to, czy powinnam to dać alfabetycznie według nazwiska autora pod którego redakcją wydano książkę, czy pod literką "P"?
Czy spotkaliście się gdzieś w sklepach z męskimi czapkami uszatkami (coś w stylu pilotki)? Nigdzie nie mogę znaleźć a nie chcę zamawiać, bo boje się że nie dojdzie...  🙁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
15 grudnia 2016 14:28
Czy spotkaliście się gdzieś w sklepach z męskimi czapkami uszatkami (coś w stylu pilotki)? Nigdzie nie mogę znaleźć a nie chcę zamawiać, bo boje się że nie dojdzie...  🙁
 
Zajrzyj do  Reserved.
Sonkowa w każdym myśliwskim 😉
Na co patrzeć przy wyborze Powerbank-a?

Polecacie jakiś konkretny?
Na liczbę amperogodzin (Ah), im wyższa, tym dłużej będzie trzymał. Fajny jest z TP Linka, taki sześcienny, ma ponad 10 tys. Ah, wystarczał mi na ładowanie dwóch telefonów przez ok. 3-4 dni (robiłam w tym czasie zdjęcia i używałam dyktafonu prawie non stop po kilka godzin dziennie - 7-8, z internetu też się zdarzało korzystać). Jest solidny, choć stosunkowo ciężki (jak na takie małe urządzenie).
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 grudnia 2016 18:29
pestka, mogę Ci polecić kupno powerbanka Xiaomi. Przy swojej zajebistej jakości są bardzo tanie. Drugie takie to firmy Anker, ale cenowo wypadają dużo drożej.
Obie powyższe firmy mają sprawdzone, bardzo dobrej jakości ogniwa. Także ich pojemność jest faktycznie taka jaka podali na urządzeniu, ładują ekspresowo i nie jest to "pusta energia".
Muszę wyprać tapicerkę wózka, która zawiera elementy z białej  eko skóry. Mogę to wrzucić do pralki? Na jaki program?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się