Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

Moja teflonowa patelnia zawsze wola o jakiś tłuszcz o grozi przypaleniem  🙄  🤣 dzięki!  :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 marca 2017 08:24
Rany, zapomniałam wczoraj wysłać ocenę! tunrida przepraszam  😡


Wczoraj był dzień na 4. Byłoby 5 ale wieczorem/potreningowo zrobiłam planowaną kolację czyli grillowaną karkówkę z pieczonymi batatami z sosem czosnkowym (z jogurtu oczywiście) i sałatką grecką.. tylko zamiast zjeść swoją porcję to zjadłam za 3 osoby  😡 Brawo ja.

Za to wczorajsze Legal Cakes zgodnie z obietnicą szefa z pewnością poszły w biceps  😁 Zatem załączam zdjęcie - jak wygląda biceps po dwóch kawałkach Legal Cakes  😉

p.s. magda zrobiłam zdjęcie popołudniowego brzucha, ale nie wiem jak wysłać załącznik na pw  🤔 A tu nie wrzucę bo się wstydzę  😡
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 marca 2017 08:32
JARA, no właśnie placki plackami, ja placki lubię ale za mną chodzą takie rasowe, babcine racuchy 😀iabeł:
a nigdy nie byłam ich fanką, ba! nie wiem jak się je robi, nigdy nie robiłam (przy moich wszystkich kulinarnych przebojach) xD także chyba w weekend będzie cheat i trzeba się będzie nauczyć robić xD
smarcik, wrzuć w galerię jako niewidoczny album i wyślij na pw wklejając tak jak do postu.
majek   zwykle sobie żartuję
07 marca 2017 09:01
wy sie cieszycie z bickow, a ja sie ciesze ze widac granice miedzy glowa a szyja!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 marca 2017 10:04
Moja teflonowa patelnia zawsze wola o jakiś tłuszcz o grozi przypaleniem  🙄  🤣 dzięki!  :kwiatek:


Mam olej kokosowy i czasami zeskrobię go odrobinkę na patelnie 😉
Ja mam olej rzepakowy w sprayu. Łatwiej dawkować małe ilości oleju na patelnię. Używamy i jesteśmy zadowoleni.
smartini   fb & insta: dokłaczone
07 marca 2017 11:04
ja nie mam sprayu ale mam silikonowy pędzelek, też świetnie się nim nakładanie niewielkie ilości tłuszczu 😀 olej ryżowy, rzepakowy, kokosowy to takie moje główne do smażenia
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 marca 2017 13:13
Gdzie taki olej w spreju się kupuje ?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 marca 2017 13:17
JARA np. w Tesco czy Auchan  🙂 Plus oczywiście sklepy ze zdrową żywnością, a często też w sklepach z suplementami mają  🙂
a jak się mieszka na wsi, to na allegro  😉  Są i kokosowe i z oliwek i różne inne. Napisane na nich, że mają 0 kalorii, ale to chodzi o to, że jedno psiknięcie zalecane przez producenta trwa sekundę i wtedy ma tak mało kalorii, że blisko 0. Ale jednak żeby spsikać patelnię, czy potrawę, to psika się dłużej niż tę 1 sekundę. Więc kalorii ma tyle jak olej, ale jednak wychodzi dużo mniej niż smarowanie pędzelkiem. No i łatwo psiknąć z góry na jakiś placek, kotleta, jeśli stwierdzimy, że jednak tego oleju mało
3 treningi z 24 za mną. Dostaję tam tak w dupę że chce mi się płakać, a potem wychodzę i chcę jeszcze chociaż nienawidzę ćwiczyć.  😉  I jestem mile zaskoczona, bo tata (czyli fundator całej tej dzikiej akcji) mega mnie dopinguje, nie spodziewałam się aż tyle wsparcia z jego strony.
Tylko jakieś nowe ciuchy by mi się przydały.  😁
Ale do kitu dzień 😵 Rano mega słabo się czułam, z tego wszystkiego nie zjadłam śniadania i zapomniałam obiadu zabrać na uczelnię, a specjalnie wczoraj wieczorem stałam nad garami, żeby mieć. Już nawet zapakowany w pudełko czekał w lodówce 😵 (smartini, zgapiłam od Ciebie pudełko z Ikei, jest ekstra!). Okienko od 14:30 do 16:10 przeczekałam na głodniaka, jedyne co się nadało to dorwałam później w automacie jakiś baton musli. I siedzieliśmy do 16:40, pani na wykładzie się nie pojawiła nawet 😵 Wróciłam i teraz zjadłam ten obiad, ale do kitu, przez cały dzień tylko jabłko i baton a potem po 17 duży obiad 😵 Będzie walka z kolacją, żeby makra jako tako wyglądały...
A w piątek na siłkę 🏇

smarcik, ale łapki 😜 Mega! Też chcę mocno wyrzeźbić, zobaczymy 😁
Scottie   Cicha obserwatorka
07 marca 2017 18:32
Ma któraś z Was legginsy z Gym Glamour? Nie prześwitują na tyłku?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 marca 2017 20:28
Scottie u mnie na siłowni jedna dziewczyna ma dużo legginsów od nich (ja naliczyłam 3 pary ale podejrzewam ją o więcej 😀 ). Wszystkie wyglądają fajnie i nie prześwitują  😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 marca 2017 21:08
Ja dzisiaj na 5 🙂
Szef miał urodziny, było ciasto i jestem z siebie dumna, że wypiłam tylko kawę  😀iabeł:

Jutro będzie gorzej  😲
Yeah, dzien na 5-. Dieta i trampoliny. Minus, bo podjadlam lyzeczke miodu  😂

Co powinnam zjesc po treningu?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 marca 2017 21:21
Białko. Najlepiej jakąś odżywkę białkową, która będzie w krwiobiegu po 30 minutach, a nie jak kurczak po 6 godzinach 😉
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
07 marca 2017 21:22
Dziewczyny a jak wytłumaczycie to,że ja najlepszy (płaski) brzuch mam i ważę najmniej wieczorem? Zawsze tak jest.. Jak zważę się rano przed jedzeniem, czyli tak jak się powinno, to zawsze jest więcej niż wieczorem i brzuch jakiś taki rozlany 😁 W zasadzie rano czuję się też najgorzej, w ciągu dnia jak już jestem w ruchu mam poczucie bycia bardziej fit 😎 o co tu chodzi?
Białko. Najlepiej jakąś odżywkę białkową, która będzie w krwiobiegu po 30 minutach, a nie jak kurczak po 6 godzinach 😉


Wsio rawno jaka? Moze byc smakowa, czy lepiej zwykla?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 marca 2017 21:50
Dziewczyny mówią, że Allnutrition jest dobra, smaczna i w spoko cenie. Izolat białka serwatki dokładnie.
Okej. Dzis nie mialam, wypilam szklanke mleka. Moze nie umre 😉
Ledwo sie ruszam. Ale jestem przeszczesliwa  😜
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 marca 2017 22:05
wistra szklanka mleka to nie jest posiłek.. Chyba że tę szklankę wypiłaś jako dodatek do jedzenia 😉
lacuna,  bo w nocy się NIE je 😁
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 marca 2017 22:15
wistra, ja uwielbiam białko z kfd. Moje hity to: czekoladowe ciasteczko, szarlotka i czekoladowo - malinowe  😍
Czyham na nugat, watę cukrową i ciasteczkowy
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
07 marca 2017 22:26
sienka, to ma sens 😁 😁 😁
Nieee no tak serio, ostatnio się pilnuje i też tak mam.
Było dzisiaj w miarę spoko, ale przed chwilą zgrzeszyłam mlecznym Ritterem. 😡

Pije któraś młody jęczmień?
07.03

baffinka-5 bera7-5  flygirl-3  safie-5  majek-4  maiiaF-4 Anaa-4  galop-? sanna-5+  mils-5  tunrida-5 jara-5  lacuna-3  smarcik-4  efeemeryda-5  Ramires-?  Atea-5

...................

Moje wysiłki idą na marne. Hydrominium zmniejsza poziom wody. Ale tłuszcz ma się świetnie! Nawet mąż patrząc na mnie potwierdza, że daję z siebie dużo więcej niż kiedyś a efektów zero. ZERO! Wczoraj i dieta i ćwiczenia rozciągające, smarowanie z folią, spać poszłam głodna.
8-już dzień robię wszystko prawie idealnie i nic!! Zaczynam czuć brak sił psychicznych i motywacji by to ciągnąć.
Cała nadzieja, że mam hormony gorsze niż po operacji. Może w niedoczynność większą weszłam?
Jutro rano idę do labu  pobieram kontrolne wyniki. I modlę się w duszy, żeby to była kwestia za niskich hh tarczycy. Bo jak nie, to ....  ja nie wiem czy się nie poddam. Co to za frajda dawać z siebie 150% a nie mieć żadnych efektów? 
tunrida, trzymaj się fighterko! Rozumiem twoje rozgoryczenie, trzymam kciuki by jednak ruszyło w końcu!

Ja się dziś czuję grubo a waga spadła. Nie ogarniam 😀 Po 2 dniach urlopu idę dziś do pracy i to mam maraton angielski - praca - ścianka. Trochę mi się nie chce no ale na pewno będzie fajnie na ściance 😉 Wczoraj odpaliłam rower, dziś też jadę rowerem. Mam nadzieję że mi wystarczy zapału na jeżdżenie regularne i że pogoda na to pozwoli.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 marca 2017 06:53
Rany jaka ja jestem głupia, znowu nie wysłałam oceny  😵 4 za wczoraj.

Zostałam dzisiaj zaproszona na robienie burgerów z okazji dnia kobiet.. Ale zamierzam to po prostu wliczyć, będę po mam nadzieję mega męczącym treningu więc akurat wszystko się zgodzi 😉


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się