Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

zembria, dziewczyny z Anavetu też zrobią, sezon rozrodczy jeszcze dobrze nie wystartował, pewnie znajdą czas
Czy mogłabym prosić o podanie numeru telefonu do dr. Rojka? Wyjątkowo ciężko znaleźć kontakt do niego w Internecie. Na Re-volcie też kontaktu do niego nie ma chociaż jest raczej polecany.
Hej , już wypadłam długo z obiegu, do kogo najlepiej w pomorskim z kulawiznom ? Ktoś nowy przybył ?
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 marca 2023 08:16
Misiu, Nikt nie przybył niestety 🙄 Ja polecam Kacprzyńskiego do ortopedii. Dojeżdża dosyć regularnie Antczak, tylko z nim się trudniej umówić zdecydowanie.
Misiu, dalej słabo, ja polecam Kujawskiego, ale cieżko się umówić, albo Rudzińskiego albo klinikę. Na resztę szkoda kasy niestety.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
30 marca 2023 11:26
xxagaxx, A Rudzińskiego nie znam, skąd ona jest? Ortopeda?
Po Kujawskim to ja mam traume 😉
zembria, nie wiem skąd, ale z okolic 3miasta. Mega dobrze robi zęby, ogarnia również oddechowce, ortopedią również się zajmuje, parę moich znajomych z nim współpracuje i jest mega zadowolonych.
Kujawski jest strasznie nieterminowy choć tfu tfu, ma teraz jakiś dobry czas 😀 Nie znam drugiego weta co ma takiego nosa jak on, więc jak jego nie jestem w stanie ściągnąć wiozę do kliniki.
xxagaxx, Rudziński jest z Chynowia 🙂
xxagaxx, A gastroskopie, rtg, usg tez może robi? Okolice wejcherowa, więc nie jest jakoś meeega daleko od nas..
siwaaa, robi robi 🙂
siwaaa, o gastro to nie wiem, ale rtg i usg jak najabrdziej.
Dzięki, mam chyba nawet polubiona stronę na fb. Całkiem o Panu dr zapomniałam. Chociaż już gastro mam umówione, dobrze byłoby dopytać 🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
31 marca 2023 13:53
O! Dobrze wiedzieć! Dzięki 🙂
Gillian   four letter word
31 marca 2023 18:17
Dodam że Rudziński jest jednym z najbardziej sympatycznych wetów, podchodzących do koni z miłością i czułością - bardzo to dobrze robi na głowę właściciela :-)
Gillian, dojeżdżał do Was?
Gillian   four letter word
01 kwietnia 2023 13:21
Tak 😁
Jeeejjjj jupiii. Cieszę się, my bliżej ciutke czyli w razie wu problemów by nie było.
Kraków i okolice... Endoskopia- do kogo uderzać? Zrobi ktoś sensownie z Krakowa? Kompletnie nie moje tematy, więc ani troche sie nie orientuje.
A do kogo w razie „W” w woj. lubuskim, okolice Gorzowa Wielkopolskiego? Mam wrażenie, ze tutaj od 15 lat jest straszna dziura jeśli chodzi o lekarzy… Jak tylko słyszą ze do konia to najchętniej zablokowali by numer 🙄
RobaczekM, Endoskopia czego dokładnie? 🙂

Saklawia, a ci z listy podanej na "WAŻNE TELEFONY - lekarze weterynarii"? na revolcie? Kilka nazwisk na lubuskie jest
Sankaritarina a bo to trzeba wiedzieć dokładnie 😅
Kucyk miał infekcje, dostał leki, inhalacje ale kaszel został (sporadycznie ale jednak) i czasem coś z nosa poleci jak odkaszle. Koń ma tyle problemów zdrowotnych, że w razie czego chce wyłapać dość szybko problemy oddechowe
Cześć, czy ktoś się orientuje, czy Pani Aldona Kucharska z Gliwic przyjmuje konie u siebie na miejscu? Tzn. czy można zawieźć konia do niej na badania (z noclegiem)?
Kojarzę, że przed laty była taka opcja albo mylę miejsca🤔
Lanzelet, jak jest miejsce, to można 🙂 ma kilka boksów dla koni 'szpitalnych'
rox,

O, super, czyli dobrze kojarzyłam 😀 Dziękuję za odpowiedź. W takim razie po świętach będę dzwonić 😊
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
09 kwietnia 2023 22:16
Okolice Piły , weterynarz do tuv ? W granicach "w miarę sprawnie dojedzie " 🙂
Stachowiak? Aczkolwiek.. z tą sprawnością różnie bywa.
domiwa, forumowy ogórek jakoś mi się kojarzy z tamtą okolicą...
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
10 kwietnia 2023 21:26
Oo to już coś , forumowo znam ale kto to w rzeczywistości🙂😉
siwaaa, Rudziński jest naj naj, ale gastro nie robi 🙂 do gastro w nasze okolice można umówić dr Kingę Wojszel 🙂
xxagaxx, a gdzie do kliniki wozisz?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się