wasze ulubione seriale

Facella   Dawna re-volto wróć!
07 sierpnia 2023 15:32
zembria, dla mnie zmarnowany czas 😉
Moon   #kulistyzajebisty
07 sierpnia 2023 15:53
zembria, na koniec jest... mocno zaskakujące, to na pewno.
Czy się rozkręca, czy się to komuś podoba to już kwestia umowna i raczej kwestia gustu.

Mnie totalnie wkręciło, podobnie jak Dark <3
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 sierpnia 2023 16:44
Facella, nie pocieszasz 😅
Moon, No to może dam mu jeszcze szansę i zobaczymy ze 2 odcinki zanim zdecydujemy czy odpuścić. Co do zakończenia, to ja już mam pewną teorię, ale no nic nie będę mówiła, żeby mi nikt przypadkiem spoilera nie sprzedał 😅 A Dark nie oglądałam, warto?
Dark to mistrzostwo. Jeden z nielicznych seriali od x lat, przy którym siedziałam wpatrzona w ekran laptopa a nie telefonu. Ciężki i trzeba uważnie oglądać, żeby nie przegapić żadnego szczegółu, bo się człowiek zgubi. Końcówka trochę dla mnie zepsuta, ale i tak no perfekcja. Nawet ten niemiecki język tam idealnie pasuje.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 sierpnia 2023 17:01
flygirl, Aaaaa... to ja już wiem dlaczego tego jeszcze nie oglądałam 😉 Dla mnie niemiecki język dyskwalifikuje jakiekolwiek, nawet najbardziej wybitne kino, no nie zniosę. Tak samo jak francuskiego 🤣 W tym 1899 też mnie drażni, ale na szczęście nie ma tego dużo.
Dla mnie Dark to mega słaby serial.. tak przewidywalny ze szok xD
Ja Dark nie oglądnęłam do końca.
Ale może wrócę.
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 sierpnia 2023 00:26
zembria, jak Ci niemiecki przeszkadza to możesz wziąć jakikolwiek dubbing i polskie napisy 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
08 sierpnia 2023 07:19
Facella, To już w ogóle chyba by mi uszy odpadły 🤣
zembria, ja byłam bardzo zainteresowana tym serialem po Dark, ale ostatecznie żałuję poświęconego na niego czasu 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 września 2023 00:49
Wiem że często jest o to pytanie, 19. sezon Chirurgów będzie dostępny na Disney+ od 06.09.
Gillian   four letter word
02 września 2023 18:54
Oooo najlepsza nowina pod słońcem 😍
Z okazji choroby obejrzałam nowy sezon Sex Education i jest pooootwornie słaby. Bardzo lubiłam pierwsze dwa sezony, trzeci był niezły, ale czwarty jest totalną porażką.

I hitem jest jeden z bohaterów, który z dnia na dzień zostaje instruktorem jazdy konnej XD
infantil, - no nie mów 😭 kurde, a już się cieszyłam, że w końcu będzie co pooglądać do kolacji. Szkoda, że tak skopali, bo pierwsze dwa sezony były bardzo dobre.


Też macie ogólnie wrażenie, że od jakiegoś czasu ogromna posucha wśród seriali? U nas zawsze coś musi do jedzenia lecieć jako zagłuszacz ciamkania i od dobrego pół roku, jak nie roku to "oszczędzamy" w miarę znośne tytuły 🙁
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
23 września 2023 23:03
infantil, 4 sezon jeszcze lrzede mną, ale juz się boję rozczarowania :/
keirashara, dlatego my wróciliśmy do staroci i oglądamy supernatural od zera 😆
keirashara, obejrzyj sobie na netflixie krótki serial Dear Child (Libeskind) - mój pierwszy plan to było obejrzeć w ramach nauki języka niekonskiego (ja z tych co po dwóch lampkach wina się dogadam o wszystko z przedstawicielami stacji ogierów nie mówiącymi po angielsku, ale na trzeźwo to se kawy nie zamówię bo gadam jak 5 latek i mi wstyd), ale wciągnął mnie tak że obejrzałam po angielsku, teraz jak będę miała chwilę to już znając fabułę włączę sobie drugi raz w niemieckiej wersji oryginalnej.

infantil dobrze wiedzieć że jest 4 sezon, gorzej wiedzieć że jest słaby, ale chyba włączę, bo może po 15 października ocenzuruja?
No ja się rozczarowałam, chyba głównie tym, jak mocno ten czwarty sezon jest odklejony od rzeczywistości… i tym, że się nudziłam w trakcie, co wcześniej przy SE nie miało miejsca 😒

ale karolina ma rację - oglądajcie przed wyborami, bo ten czwarty sezon najbardziej ze wszystkich pokazuje „zgniły zachód” 😂 i nie wiadomo, jak długo będzie w Polsce dostępny
moją ulubioną serią jest Wiedźmin: Początek
Pati2012, - było już powtarzane 😂 a w ramach podkładu do malowania paznokci oglądam Pamiętniki Wampirów jakbym znowu miała 15 lat.
karolina_, - o, dzięki, zerknę 🙂 Ja wszystko oglądam po angielsku, bo nie mogę znieść dubbingu i błędów w tłumaczeniu.
Btw. dużo ludzi w Polsce ma problemy z rozmawianiem w języku obcym ze względu na źle prowadzoną edukację w tym temacie. Nie ma co się wstydzić, po prostu trzeba gadać, to nie herbatka u królowej, nikt słabej oceny też nie wstawi za błąd w gramatyce czy wymowie. Choć sama wiem, że % mają magiczne moce w tym temacie 😂
karolina właśnie pochłonęłam Dear Child na raz. Mocny i bardzo dobry, chociaż momentami przewidywalny. Ale warto obejrzeć.
Mi się trochę końcówka nie podobała, jakby nie wytrzymali napięcia i zrobili byle jak.
ja trochę odkrywam HBO, bardzo podobał mi się WILK, obejrzałam też trochę starsze: Morderca z Pembroke, Three Pines oraz Za blisko.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
26 września 2023 13:26
mi też wiele seriali jakoś ostatnio nie pasuje... jedyne co się wciagnelam to Dopesick/Lekomania (na Disneyu) czyli serial o rozpowszechnieniu oksy i farsy z Purdue. Netflix ma swoją wersję "Zabić ból"... w zasadzie bardzo podobna ale IMHO gorzej zagrana i jakoś nie bardzo empatyzowalam z bohaterami jak w Lekomanii gdzie epizody oglądałam raz po raz aby się dowiedzieć jak to się skończy
donkeyboy, wersji HBO nie widziałam, muszę zobaczyć. Netflixowska była ok ale bez szału. USA to jest ciekawy przypadek, bo tam można reklamować leki na receptę bezpośrednio do konsumentów (czyli np w TV i internecie) a nie tylko w materiałach dla lekarzy. Nic dziwnego że mają o czym filmy kręcić 😅
Fokusowa, zgadzam się, że od przedostatniego odcinka siada nastrój, no i tak jak pisałam - dla mnie bywa przewidywalnie. Ale też dawno nie oglądałam niczego, co by mnie tak wciągnęło i faktycznie zaciekawiło.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
28 września 2023 12:29
My ostatnio obejrzeliśmy "Facet z Florydy" nie jest co coś wybitnego, ale serio fajnie się ogląda i wciąga. Na wieczorne kanapowanie polecam jak najbardziej.
Szukam serialu, który będzie juz miał dość sporo sezonów, coś w stylu Gotowych na wszystko lub Zabójczych umysłów. Coś, co będzie ciekawe, ale nie angażujące jakoś bardzo myślowo. Zaczęłam Czarną Listę i na początku był spoko, a teraz to juz mnie tak irytuje, że nawet jako coś w tle nie działa. Zabójcze umysły były właśnie idealne, każdy odcinek niby w tym samym schemacie, ale same sprawy były ciekawe, a dramy bohaterów były mimochodem, tutaj te ciagle dramy mnie wkurzają. Jak nic nie znajdę, to chyba włączę Downtown Abbey albo Gotowe na wszystko po raz trzeci.😅
flygirl, - z starszych to np. Kości lub Fringe? Z nieco nowszych i netflixa to I-Zombie, The 100, Sabrina mi do głowy przychodzą.
Konkurencyjne dla Downtown Abbey jest Gilded Age na HBO, ale póki co tylko dwa sezony.
Typowo kotletowe i sztampowe: gossip girl, how i met your mother, friends, riverdale oraz pretty little liars XD, the community, gilmore girls, modern family, one tree hill, the oc. Wszystko takie "slice of life", no oprocz Riverdale, ktore sie zrobilo totalnie odklejone, ale moze cie zainteresuje absurdem 😂
W stylu gotowych na wszystko bylo cos o pokojowkach, kurde jak to szlo... Devious maids! Superowe.
Moon   #kulistyzajebisty
04 stycznia 2024 03:19
flygirl, homeland 💖
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się