wasze ulubione seriale

Moon   #kulistyzajebisty
23 listopada 2022 19:19
flygirl, trochę się nudziłam i zajmowałam telefonem, ale generalnie spoko. ;-)

A 1988, mnie nudzi i intryguje na zmianę. Tak jak piszecie - pogmatwane, ciężko bez totalnego skupienia ogarnąć co, gdzie i do czego, a że momentami nudą wieje, no to i o skupienie ciężko... 🤣 Jestem na 3cim odcinku, ale oglądam jak mam na to nastrój, więc nie do przysłowiowego kotleta :P
flygirl, No mnie też nie porwał ale dało się oglądać.
Wleciały dwa odcinki Wednesday i mocno polecam 😁 Bardzo ładny w oprawie, komiksowy, przyjemnie się ogląda. Dla mnie jako fanki wcześniejszych filmów i twórczości Tima Burtona podwójnie 💕
flygirl, straszny był...

Za to oglądneliśmy 4 sezon Babilon Berlin i cały czas trzyma poziom ! Cudowny!
Jestem na L4, uziemiona w łóżku i wpadłam w pułapki SKAZANEJ, może to nie szczyt szczytów ale się wciągnęłam. Obejrzałam cały pierwszy sezon i dwa dostępne z drugiego. Drugi mnie już zdążył zirytować. Hania - córka głównej bohaterki najzwyczajniej w świecie mnie wkurza. Nie wiem czy jej gra aktorska czy po prostu postać. Dodatkowo jakoś Agata Kulesza mi nie pasuje do swojej roli. Za to uwielbiam postać Patki, Kosa jest ciekawa. A Wy co o tym myślicie? Oglądacie, pasuje czy nie bardzo?
Uwielbiam Skazaną! Pati najlepsza, też mnie Hania zdecydowanie denerwuje.
Gillian   four letter word
25 listopada 2022 07:00
Obejrzałam całe Wednesday w jeden dzień 😍
Wednesday naprawdę super 😉 dawno takiego przyjemnego serialu na Netflix nie było
Wednesday było mega, a zakończenie daje nadzieję na kolejny sezon 😀
Moon   #kulistyzajebisty
27 listopada 2022 20:56
Melduję, że 1899 rozje… rozwaliło mi mózg! 🤣😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 listopada 2022 09:45
A ja zgadłam jego zakończenie już na samym początku 🙈 mimo że ze trzy razy zmieniłam po drodze zdanie, to mój pierwszy, najbanalniejszy, najprostszy strzał okazał się w dziesiątkę 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się