Służbowa Skrzynka Moderatorów

caroline - jestem chłopcem  🤬
guli - napisałem na początku, że " z perspektywy osoby praktycznie tylko czytającej forum" więc chyba przytaczanie ilości moich postów nie jest tu argumentem?
swoją drogą, skoro bardzo te moje posty Ci przypadły do gustu...  mam tylko cztery posty - teraz już pięć i dwa- teraz już trzy- są na Twój temat to może rzeczywiście czas zmienić sposób pisania? albo forum...

Luke jest chłopcem.Tania nie jest chłopcem.Czyli Luke to nie Tania.  🏇
Nie zmieniaj forum.Troszkę falstart z tematyką,ale można to nadrobić.
wątek zamknięty
Dajcie spokoj, przeciez to nie ma sensu. Ile juz razy takie "cos" przerabialismy?? Ignorrrrr...... i tyle.
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
14 sierpnia 2009 02:41
Dworcirka, Dziękuję ślicznie   :kwiatek:
Dodofon  Dzięki - w tym temacie pisałam ogólnikami, a szczegóły podałam poprzez użycie linku 'zgłos do moderatora'.


Oj, Guli wysuwa się na prowadzenie o kilka długościw wyścigu o ignory.  😉
wątek zamknięty
Dorotheah, ale caroline nie jest tuz za nią;]
wątek zamknięty
gwoli wyjaśnienia
= nie będe nikogo wyrzucać z forum, ani sugerować sie że kogoś wywalono z innego, nie będę też dawać nikomu medali czy upomnień "dla zasady"...
forum jest jak żywa materia - jego bogactwo tkwi w różnorodności poglądów czy spojrzeń na dany temat
Szanując zdanie innych wzbogacamy siebie i mamy podstawę do przemyśleń...

Prosze wiec nie atakujcie sie wzajemnie i nie przerzucajcie tym ile ktoś (czytaj dany użytkownik, a nie "Ktoś"😉 ma "ignorów" itd...

wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
14 sierpnia 2009 12:15
Bardzo zdrowe podejście Dodo  🙂
wątek zamknięty
w dziale ogłoszeń zamiast pw napisała mi się nowa wiadomość. Można to jakoś usunąć?  😉
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,2.210.html
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
17 sierpnia 2009 21:02
wyedytuj tresc, napisz ze omylkowo wstawione PW i po sprawie
wątek zamknięty
Nie wiem za bardzo gdzie to napisać, ale mam problem z forum. Raz mam jakioś temat zaznaczony jako nieprzeczytany po chwili już nie. Mam raz wiadomosci w skrzynce 177 a po chwili już 209 i jakieś nieprzeczytane a takich nie widzę....

Dzisiaj składam zamówienie z Hooks.se i dość dużo re-voltowiczów pisało do mnie pw, a teraz nawet nie jestem w stanie sprawdzić skrzynkki...


Wiecie co się stało??
wątek zamknięty
Niestety nie jestem w stanie pomóc, ale sprawa przeczytanych/nieprzeczytanych wątków została mjuż zgłoszona do Quanty, bo taki problem wystąpił już wcześniej na innych kontach. Quanta obiecała zająć się problemem.
wątek zamknięty
😕mam problem, nie moge odpisac do wielu osób (np D&A) odpisuje mi ,że nie może znalesc takiego adresata. Co się dzieje? Adresaci są i to aktywni , ja nawet nie korzystam z wpisywaniem adresata tylko korzystam z funkcji odpisz.
wątek zamknięty
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
25 sierpnia 2009 07:55
Do D&A musisz wpisać adresata D+A 🙂
wątek zamknięty
:lol😀ziękuję
wątek zamknięty
Czy można by ze spisu treści forum usunąć tematy zamknięte? Ułatwiłoby to przeglądanie i przejrzystość  forum?  ❓
wątek zamknięty
niektore zamkniete tematy sa warte przeczytania. usunac mozanaby tylko duble, ogloszenia itp.
wątek zamknięty
Niedawno usuwałam tematy pozamykane, które były dublami lub totalnie bezsensownymi temacikami liczącymi np 2-3 posty. Takie, które nie miały żadnego sensu, nic się z nich nie dało wyciągnąć.

Nie można usunąć wszystkich zamkniętych, bo tak jak napisała katija, niektóre mają całkiem sensowną treść, do której czasem warto wrócić.
wątek zamknięty
za co zostala uciszona LoveHorses ?
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 sierpnia 2009 21:16
za rozdwojenie jaźni. LoveHorses była wcześniej gracją03
wątek zamknięty
ale to juz od pewnego czasu chyba?? bo uzytkownika LoveHorses widzialam juz pare razy w kilku watkach i nie jestem pewna czy nie rownoczesnie z gracja... bez sensu w kazdym razie  🤔
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 września 2009 07:05
Lovehorses/gracja03 zmieniła nicka (zalogowała się jeszcze raz) w połowie lipca. Została za to uciszona (choć za trolling należy sie ban.
wątek zamknięty
Zdaje mi się, że podobna sytuacja wystąpiła w przypadku Sankarita.

Takie przynajmniej podejrzenie padło ( nie z mojej strony) w wątku "młode konie".
Ale nie było żadnej reakcji moderatorek- może podejrzenie było niesłuszne?
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
01 września 2009 07:49
Sankarita nie występuje pod dwoma nickami, a jej kara była za coś innego.
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 września 2009 08:15
Sankarita pojawiła się pod drugim nikiem (http://www.voltopiry.pl/forum/index.php?action=profile;u=15287) nie wiedząc, ze jest to zakazane przez forum. dziewczyny ja uswiadomily i zwinęła się sama, nie chcąc dalej łamać regulaminu 🙂
wątek zamknięty
trzynastka   In love with the ordinary
01 września 2009 10:04
mam pytanie >

w regulaminie jest
UCISZENIE - możliwość czytania forum i wysyłania PW, ale bez możliwości zamieszczania postów:
na DWA TYGODNIE
-gdy użytkownik edytuje w całości swojego posta, lub w znacznej części zmiana jego treść, tak, że zaburza to płynność wątku (punkt 5 regulaminu)


a tutaj widzimy
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,4050.570.html
...
Uciszenie na 3 dni!! Całkowita edycja kilku postów!! Dodo



Błąd w zapisie kary czy jakaś nowoczesna metoda ?
wątek zamknięty
zaraz poprawię, coś mi sie "omskło"
wątek zamknięty
Mam prośbę o przyklejenie tematu o pomocy dla kucyka :kwiatek:
wątek zamknięty
opolanka   psychologiem przez przeszkody
02 września 2009 08:28
przyklejone
wątek zamknięty
Hej, prosze o usuniecie mojego posta z 17str watku o antykoncepcji.

[url=http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,93.msg328721.html#msg328721]http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,93.msg328721.html#msg328721[/url]

Z góry dzieki 🙂
wątek zamknięty
Ok.
wątek zamknięty
mam pytanie:
która moderatorka sprząta ogłoszenia?

na ostatnich stronach aż roi się od powtórzonych ogłoszeń  po 1-2 dniach 🙄
a wysyłane info opcją zgłoś do moderatora jest nieskuteczne.

trochę to chyba nie fair w stosunku do reszty forumowiczów że niektórzy wstawiają te same ogłoszenia co 2 dni i one tak sobie wiszą bezkarnie - tym bardziej że to piątek-sobota, kiedy najwięcej ludzi te ogłoszenia ogląda..

mam wrażenie że moderatorzy za rzadko sprawdzają wątek ogłoszeń pod kątem powtórzeń -  zauważyłam że jeśli takiego powtórzenia nie zgłoszę to raczej nie zdarza się żeby moderator zareagował - czasem nawet po zgłoszeniach nadal sobie wiszą..

poza tym są osoby które notorycznie dublują swoje ogłoszenia i nie zostają za to ostrzeżone tylko na skutek zgłoszenia powtórzone ogłoszenie zostaje skasowane i koniec na tym - a osoba po kilku dniach znów wstawia zdublowane ogłoszenie i tak w kółko  🙄

czy tylko mi to się rzuca w oczy?  🤔
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.