sklepy internetowe

psich jest cała masa, ponad 30 zł bym nie dała bo można znacznie taniej kupić😉
kolejny plusik dla oksera i firehorse'a 😉
+ dla Oksera.
Co prawda wysłali mi inny uwiąz, ale nie było problemów z wymianą, pokryli koszty przesyłki.
Norquina   Life is too important to be taken seriously
03 września 2009 10:56
A kupowaliscie w www.kopytko.com.pl ? jakie macie opinie na temat tegi sklepu?

A ze sklepow ktore znam wielki plus dla animavet ( latwy kontakt, zawsze doradza i dowoza szybko towar) i okser.pl (niegdy nie mialam klopotow przy zamowieniach)
Kupowałam w www.kopytko.com.pl - bezproblemowo. 😉
ja też nie raz tk kupowałam, zero problemów
Norquina   Life is too important to be taken seriously
03 września 2009 14:45
dzieki wielkie za info, to i ja dam im szanse na wykazanie sie  😀
kto mnie oswieci i podpowie gdzie kupic pad kieffera w kolorze bordo
wiem ze kiedyś quantanamera miała ale za cholerę w żadnym sklepie int nie ma takich
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
04 września 2009 00:28
A to nie był pad stubbena przypadkiem?  Też mi się podobał  🙂 Ale mogę mylić, bo ten Stubbena ktoś wystawiał w ogłoszeniach

Ten na górze
http://www.stubben.com.pl/czapraki.php
Nie, to był pad Kieffera, cały czas go mam, chwilowo korzysta z niego mój kot 😉
Na koniu wyglądał tak:



Bardzo, bardzo fajny, tylko to jest pad typu poducha, moja trenerka nie cierpi grubych czapraków, więc na widok tego zapewne uciekłaby z krzykiem ze stajni 😉 Mnie się po rekreancku jeździ na takich grubasach bardzo fajnie, no i na zimę padzik jest idealny, bo grzeje konika - tu na zdjęciach był owszem dzień słoneczny - ale lutowy... Brrr.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
04 września 2009 01:12
Śliczny i pięknie na siwku. Szkoda, że bardzo poduchowaty.
+ dla oksera, za natychmiastową wysyłkę i miły kontakt
- dla konie24, za wystawianie rzeczy których nie mają na stanie... a tak się napaliłam na kantar  😁
+ dla Lamri - szybko, rewelacyjna pomoc w przypadku problemów, szybki zwrot kasy na konto po zwrocie towaru.
+ okser --> jak zawsze bezproblemowo
+ bober --> szybciutko i sprawnie, dobry kontakt

+ dla PASI-KONIK.pl- super kontakt, szybko, miło i sprawnie
+ dla equishop- dobry kontakt, szybka wysyłka
+dla horseequipment.pl za szybką wysyłkę
Takie siwki to też we wszystkim ładnie wyglądają. 😉 quantanamera, a czy ten pad, z racji swojej grubości, mógłby być po prostu używany pod dopasowane siodło jako jakaś dodatkowa ochrona grzbietu czy to tak nie działa?

Trochę bardziej w temacie:
+ dla Animalii - jak zwykle wszystko w najlepszym porządku!
+ dla Oksera - rzetelnie!
Norquina   Life is too important to be taken seriously
11 września 2009 14:36
+ dla kopytko.com.pl
derka doszla bardzo szybko, na bierzaca pisali co sie dzieje z moim zamowiniem i z gory zostalam poinformowana ze musza mi ja sciagnac z hurtowni (wydluzylo to czas czekania o 2 dni) 🙂
Ada   harder. better. faster. stronger.
11 września 2009 20:12
+ dla equi-shopu
+ dla amigo. pierwszy raz kupowalam cos przez net ale nie na allegro i jestem bardzo zadowolona. kontakt bez problemu i wyczerpujace odpowiedzi na pytania no i przesylka szybciej niz sie spodziewalam 🙂
a ja jestem pod wrażeniem tego oto sklepu który podlinkowała angeel
http://horze.com/product_info.php?products_id=24727&n=M1 😁

nic tam nie kupowałam ale marzy mi sie aby strony int pozostałych wyglądały tak przejrzyście
każdy produkt można obejrzeć z każdej strony i w każdym dostępnym kolorze
czy z tej strony horze.com mozna zamawiac normalnie do Polski?

hihi obczajci - http://pl.horze.com/?cPath=41_22&n=L na dole - klamra do żucia🙂
tak.. a nauszniki to 'kaptur do jeżdżenia'
myślę że za jiekeś dwa tygodnie bedę ściagać coś z magazynu horze. Właśnie przyszedł mi katalog i po prostu zakochałam się w  kilku rzeczach ale niestety na ich stronce brakuje jeszcze sporo produktów z najnowszej kolekcji -szczególnie jeśli chodzi o ciuchy 😍
Argento, to w takim razie z tej stronki mozna zamawiac? jak wychodzi cenowo za przesylke? ja tez sie zakochalam w paru rzeczach ale nie wiem jak to dziala..:|
Kolejny wielki + dla pasi-konika. Miła i pomocna obsługa, błyskawiczna realizacja zakupu.
zulu   późne rokokoko
15 września 2009 19:29
jestem w lekkim shockingu. zamówienie z Oksera przyszło do mnie w 3 dni  😲 😀 A zamawiałam pad Anky, myślałam, że będę czekać do renty...
duuuży plus +
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
15 września 2009 20:13
edit: sprawa została wyjaśniona. Więc opinii nie wystawiam 😉

Czy ktoś ostatnimi czasy zamawiał coś ze sklep.horses.pl??
Wielki minus dla animalia.pl i to podwójny bo już 2 razy jestem niezadowolona. 👿
Raz złożyłam zamówienia na produkty co miały czas dosatawy ten średni, czyli, że maja ale nie na magazynie - 3 tygodnie czekałam zeby mi napisali, ze jednak jednak na jedną rzecz bede musiała jeszcze czekać.
Napisałam ok, poczekam, po 2 tygodniach sie wnerwiłam i pisze do nich a oni, że tej rzeczy jednak nie będzie... to ni mogli mi od razu innych rzeczy przysłać z tego zamówienia? 🤦
Jka paczka w końcu przyszła to okazło się, że się otworzył plastykowy słoik z dziegciem i wszystko było uwalone bo jakiś baran nie pomyślał aby taki produkt jak dziegć wsadzić po prostu dodatkowo w worek foliowy!  😵
Myśle sobie- cieżko o ludiz do pracy porządnych pewnie do pakowania paczek dam im sznse.
Drugie zamówienie podobnie, tyle tylko, ze to już aj po tygodniu zadzwoniłam, żeby się dowiedzieć, ze jednej rzeczy jednak nie będzie.
W nosie mam takie zakupy co to ich potem nie ma.
Orientuje się ktoś może w jakim jeszcze sklepie oprócz galopada.pl nie są doliczane koszty przesyłki do musli...a pisze tu to tak np.
http://www.galopada.pl/sklep/product_info.php/cPath/215_292/products_id/6984
? 😀 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się