Stajnie w Warszawie i okolicach

Sektor C
Stajnia Klucz - www.stajniaklucz.pl
Skrzeszew, ul. Janiny 102
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
05 października 2009 12:33
Ludzie plisssss omijajcie gospodarstwo "Banderoza" w Przypkach ❗ To najgorszy koszmar dla koni jaki widziałam w okolicy Wa-wy pd. 😕 jak ktoś chce szczegóły to na pw


zdecydowanie się zgodzę z tym ze myślalam ze P. Niemirski sprzedał wszytskie konie. Coś tam jeszcze zostało?

edit. przepraszam, niedoczytałam, juz pisze PW  😉
Norquina   Life is too important to be taken seriously
05 października 2009 13:14
Mala poprawka do listy. 😉
18 Vena Sport- strona nie uzupelniana od 2 lat,wiec informacji tam nie znajdziecie adres: ul.Nowodworska 129 Łajski
19 stajnia na przeciwko to Ławra adres: ul.Nowodworska 136 Łajski
lostak   raagaguję tylko na Domi
05 października 2009 13:33
do Sektora "G"....jak "Główny" 🥂

"Centurion" Sportowy Ośrodek Ujeżdżeniowy
Zaręby, ul. Zięby 10
tel. 0-601761954
www.stajnia-centurion.pl
I Pamiętajcie Wasz Koń spędza w stajni całą dobę, to jest jego dom!
By raz na zawsze rozwiać wszystkie wątpliwości - miałem tu na myśli  zarówno budynek jaki i pastwiska oraz wybiegi! Od tej pory nie będę używać skrótów myślowych, by nie komplikować sprawy...
Opolanka Nie sądzę  by moje wypowiedzi, bardziej niż inne wybiegały poza ramy regulaminu ( wystarczy dokładnie wczytać się w większość z nich, a wnioski nasuwają się same)...
Petit  twoja wypowiedź dot. spleśniałego siana czy też słomy, jest daleka od prawdy i mogę jedynie mniemać, że po prostu nie odróżniasz tych rzeczy od siebie! Zarówno siano, słoma i owies zawsze są najlepszej jakości, a gniotownik czyszczony każdego dnia. Najlepszym tego dowodem jest kondycja oraz zdrowie naszych koni. Od kilku lat w stajni nie było przypadku ostrej kolki, ani innych chorób związanych z dietą...Żaden z koni nie ma również problemów z układem oddechowym, a stajnia jest codziennie sprzątana i korytarz zlewany wodą  w celu uniknięcia pyłków i kurzu przy zamiataniu...
A ATMOSFERA...No cóż, zapraszam wszystkich chętnych 17-go października na Hubertusa! Sami ocenicie!!!
Czy ktoś wie jak to teraz jest w Wilczeńcu? jak atmosfera, jazdy?
bo szczerze powiedziawszy cena za jazdę różni się od tych standardowych. nie mówiąc ze wygląda jakby kładli nacisk na indywidualne.
kiedyś wiem że dobrze się tam działo, a teraz?
kujka   new better life mode: on
05 października 2009 18:53
thaya, moja kolezanka jest instruktorem w wilczencu, narzeka ze atmosfera fatalna. stajnia dla snobow, ktorzy lubia wydac duzo kasy. a konie wcale nie sa jakies super zrobione...
[quote author=Eremitka link=topic=46.msg348263#msg348263 date=1254718817]
Ludzie plisssss omijajcie gospodarstwo "Banderoza" w Przypkach ❗ To najgorszy koszmar dla koni jaki widziałam w okolicy Wa-wy pd. 😕 jak ktoś chce szczegóły to na pw


zdecydowanie się zgodzę z tym ze myślalam ze P. Niemirski sprzedał wszytskie konie. Coś tam jeszcze zostało?

edit. przepraszam, niedoczytałam, juz pisze PW  😉

[/quote]
Dopiero teraz doczytałam... Osobiście nie zaglądam do Banderozy, ale parę miesięcy temu spotkałam P. Niemirskiego i mówił, że "coś" jeszcze ma.
Figaro, Ty swoje że czysto, my niedobre koniary uważamy, że brudno... Jak ktoś będzie chciał wstawić konia do Waszej stajni to sam sprawdzi, czy bród jest czy go nie ma...
Lostak Centurion znalazł sięw sektorze F.. 😎
Sektor E:
stajnia ALDWI

Sektor F:
K.J.Corleando-Land
lostak   raagaguję tylko na Domi
06 października 2009 08:22
Lostak Centurion znalazł sięw sektorze F.. 😎


masz racje... moja wina, zle spojrzalam na mape...  czyli "F" .... jak "Fajne"😉
sektor D
Stajnia DERŁÓWKA
www.derlowka.webpark.pl

jak najbardziej działa 😉
poszukuje kogos kto jezdzil w stajni Palamo kolo Leszna , lub kogos kto tam konia trzymal ?
cieciorka   kocioł bałkański
06 października 2009 21:16
Dzionka, przeciez jest 😉

artur2 przyjełam sobie granice 50km

ala w przypadku stajni nie posiadających strony internetowej podaj prosze chociaz podstawowy kontakt

i chciałam zapowiedziec ze nie bedzie aktualizacji listy w ten weekend bo zapomniałam, ze mnie nie bedzie, ale za to bedzie czasu na wasze uzupełnienia i korekty, a ostateczna wersja powistanie na pewno do konca przyszlego tygodnia 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 października 2009 08:31
Stajnia Sawanka w Truskawiu - ich strona www nie działa. Czy ma ktos jakiś telefon tam może?

Edit:

znalazłam: działająca strona to: http://www.truskaw.neostrada.pl/ (sawanka.pl nie działa)
Stajnia Sawanka w Truskawiu - ich strona www nie działa. Czy ma ktos jakiś telefon tam może?

Edit:

znalazłam: działająca strona to: http://www.truskaw.neostrada.pl/ (sawanka.pl nie działa)


na tej stronie natomiast działa tylko dojazd i galeria z 2005 roku.
cieciorka   kocioł bałkański
09 października 2009 22:09
ElaPe, mnie ta stronka działa http://www.sawanka.pl/ perfekcyjnie, jest nawet czytelna. widze jednak ze zmienili nieco wystruj moze probowalas wejsc kiedy ktos akurat nad tym pracował? sprobuj jeszcze raz 🙂
Cieciorka, szacun! 😉
Świetna robota..
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
10 października 2009 08:38
rzeczywiście, teraz otwieram (z innego kompa) i działa ta sawanka.pl
Słuchajcie, mam do pokazania wersję beta wprawki chyba ciekawej stronki, do której przymierzałam się już od długiego czasu, a dopiero teraz udało się ją jakoś ogarnąć.
To będzie unikalna baza danych stajni - mam nadzieję, że o zasięgu ogólnopolskim - z lokalizacją ich na mapie i rozbudowaną wyszukiwarką. Tego właśnie najbardziej brakuje we wszystkich spisach w internecie - jeśli stajnia mieści się w miejscowości Przypki Dolne, to nie do końca mam pojęcie, czy lokalizacyjnie mnie interesuje - muszę dopiero sprawdzić, gdzie to jest, która strona miasta, jak daleko od Warszawy...
Komfortowo byłoby np. wybrać sobie wszystkie stajnie w danym rejonie, tylko z halą i padokami, w odległości do 25km od centrum, z dojazdem komunikacją miejską...
Zatem voila:

http://re-volta.pl/stajnie/

Strona działa analogicznie jak bazakoni - czyli mogą ją tworzyć użytkownicy. Mam prośbę do wszystkich mieszkańców 😉 podwarszawskich pensjonatów, aby znaleźli swoje stajnie na mapie i przejrzeli / uzupełnili ich opisy. Jeśli czyjejś stajni nie ma na mapie - proszę postawić markera i dodać nową stajnię 🙂

Od wieczora wezmę się chyba za Wrocław 🙂
Bardzo fajna stronka, tylko cen jest niewiele wpisanych, stajnie się nie zgadzają czy po prostu nie masz info?
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
11 października 2009 15:37
quanta relwelacja! 🙂
Thilnen spokojnie, strona się dopiero rozkręca. Myślę, że z czasem wszelkie informacje będa dodawane, jesli quanta je otrzyma 🙂
quanta - super sprawa 🙂
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
11 października 2009 19:05
quanta, uzupełniłam trochę Bródno 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
11 października 2009 19:19
o ja... 🤣
czyli nieomal popełniłam plagiat 😁 pomijając ze mapke i tak zumiemu ukradłam... 😉
to znaczy ze nie musze juz aktualizować? wykorzystałaś quata troche danych z listy i uzupełnień forowiczów?
w takim razie, zamiast mojej list wrzućmy link do pierwszego postu, bedzie czytelniej i wygodniej 😀
Ja pozwoliłam sobie uzupełnić Sokóle-nie była zaznaczona połowa rzeczy,która jest tam dostępna🙂Strona rewelacyjna.Bardzo mi się podoba 👍
Quanta. total 👍
Super jest ta opcja uzupełniania info przez internautow.... 😎
Super pomysł.Własnie dodałam swoją stajnię do której serdecznie zapraszam.Stajnia Hawajka  😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 października 2009 06:46
quanta super sprawa  👍

chciałam tylko zaznaczyć, że Vena jest w Łajskach, a nie w Legionowie  😉 Potem to poprawie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się