Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

rewir, tylko bez tego J, chyba, że to sarkojid 😀 😀iabeł: hehe
wątek zamknięty
No to i ja pokażę mojego zwierza. Paris młp po ogierze Parys wlkp o. Herbatnik/m. Partita. Od 17 lipca ruszamy w porządny trening ujeżdżeniowy i zobaczymy, co z tego będzie. A tym czasem wstawiam zdjęcia z ostatniego tuptania.

wątek zamknięty
Caira, bardzo ładna kobyłka! masz jeszcze jakieś zdjecia pod siodłem?  😀
wątek zamknięty
korsik  dostałam na razie tylko kilka zdjęć.  🙁 pomęczę mojego fotografa, żeby mi jeszcze trochę powysyłał.  🤣
wątek zamknięty
_kate, okwiat, zawsze do usług 😉

Likier, haha faktycznie, no ale nie może być zbyt idealnie :P
wątek zamknięty
Do odpowiednich osób wyżej piszących: jak czytam te Wasze słowne przepychanki ,złośliwości,błyskotliwe w Waszym mniemaniu komentarze, to  😵 Mam poważny problem z koniem, czeka mnie dzisiaj jego usg i boję się diagnozy,a jak czytam te Wasze posty, to mam wrażenie,że świat się kręci wokól owijek,padów i innych drobiazgów.Pasuję z tego wszystkiego 😕

dodano: widzę,że mi ktoś dal ignora wczoraj....to Ty rewir? widzę,że na tym forum, jak się nie padnie z zachwytu na widok jakiegoś konia lub oficerek to się dostaje ignora.A wiecie co zauważyłam,że osoby ,które mają najwięcej  ignorów( wszyscy wiedzą kto to) w 99% piszą inteligentne posty,mają wiedzę i wypowiadają się na tzw.poważne tematy,a nie p.....typu kolor kolekcyjnych owijek czy zgodność lamówki czapraka z bluzką!
wątek zamknięty
RioBrawo to tylko forum, trzeba mieć trochę więcej dystansu do tego co tu jest napisane i nie brać wszystkiego tak do siebie. RELAX TAKE IT EASY
A jeśli chodzi o problemy zdrowotne z koniem to wiem o czym mówisz bo ja mam ze swoim praktycznie od dwóch miesięcy ciągle coś (tzw jak nie urok to sraczka) najpierw noga, później kaszel - uczulenie na antybiotyk, które na razie się zakończyło spuchniętą szyją (która mam nadzieję niebawem zniknie - opuchlizna nie szyja 🙂 ) założę się że w przeciągu kilku tygodni na bank coś się nam przypałęta.
_kate proszę o wyczerpującą relację co tam u was w nowej stajni !!
wątek zamknięty
RioBrawo, jakiego ignora? ja tylko zbieram, nie rozdaję 😎
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
15 lipca 2010 12:15
RioBrawo - ale nie przejmuj się, zamiast od rewir dostałaś ignora ode mnie  😎
wątek zamknięty
Jeszcze kilka zdjęć i spadam, dopóki nie dostanę reszty. (a to trochę potrwa)

wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
15 lipca 2010 14:12
widzę,że na tym forum, jak się nie padnie z zachwytu na widok jakiegoś konia lub oficerek to się dostaje ignora.

a ja z kolei zauważyłam, że tutaj dostaje się ignory jak sie ludzi wkurza swoją pisaniną - formą i/lub treścią.
i zauważyłam tez, że jest pewna szczególna kategoria uzytkowników, którzy jak tylko cos ich "urazi" to zaraz zaczynają jęczenie o padach, owijkach i siodłach za 100 tysięcy 🙄 nie da się ukryc - jest grupka na swój sposób irytująca, ale przede wszystkim - czego sami oczywiscie nie zauważaja - strasznie żałosna.

anyway - korzystanie z tego forum nie jest przymusowe. nikt nie musi się męczyc z "naszymi" padami i owijkami. serio 🤣
wątek zamknięty
busch - nie jesteś i nie będziesz nawet w 1% powodem mojego zmartwienia

caroline-sądząc po ilości osób Ciebie ignorujących, jak oceniasz siebie?

Najśmieszniejsze jest to że ja mam też padziki,owijeczki i inne.....,ale nie mam potrzeby się nimi tutaj chwalić i oczekiwać podziwu.Nie potrzebuję też Twojego wskazania czy mam korzystać z forum czy nie. Nie Ty o tym decydujesz.

ps.gdybyście były naprawdę fajne, to przede wszystkim zapytałybyście jak mój koń po dzisiejszym usg i badaniu weta,ale wy wolicie ciągnąć bezsensowne przepychanki słowne.
wątek zamknięty
no ale ani caroline ani bush nie sa fajne, no przestan zobacz ile caro ma ignorkow 😂 one sa fajne inaczej- nie dziewczyny?
a ja sie zapytam- kto robil usg, jaka diagnoza, rokowanie itp.? i w ogole co sie stanelo? fajna jestem?
sorki, ale rio wyluzuj- juz nie raz nie dwa zycie pokazalo, ze miszczowie forum oweszem jezdza GP ale n apoziomie Garazowo-podworkowym😉
forowicze sa dla siebie na wzajem, tu rzadko ktos po kims placze🙂
pozdrawiam
nie-fajna Karla bez padow i owijek, ale z wyjebistym seniorem😉
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
15 lipca 2010 19:37
A my pozdrawiamy z wakacji, niestety tylko z jednym zdjęciem, ale nie ma komu robić bo na placu jeżdżę o jakiś absurdalnych godzinach- tak to tereny.
Nasze pierwsze skoki, od chyba roku. Ogólnie są średnio udane, ale z czasem jest coraz lepiej  😅
wątek zamknięty
arivle Kierzbuń?
wątek zamknięty
milusia ma chyba dzisiaj urodziny, jeśli nic nie pochrzaniłam to sto lat :winko: :kwiatek:
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
15 lipca 2010 22:41
busch - nie jesteś i nie będziesz nawet w 1% powodem mojego zmartwienia


wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
15 lipca 2010 22:49
ps.gdybyście były naprawdę fajne, to przede wszystkim zapytałybyście jak mój koń po dzisiejszym usg i badaniu weta,ale wy wolicie ciągnąć bezsensowne przepychanki słowne.

gdybyś ty się jakoś ogarnęła i zamiast pitolic głupoty o uzytkowaniu koni w upały, o wyzszosci wyciętych czapraków nad pełnymi padami, rozliczać z otrzymanych (zaiste zasłużenie) ignorów, i generalnie: pisac cały ten zbędny bełkot, to może w tym potoku durnych wypowiedzi nie zaginęłyby informacje o tym, ze w ogóle na weta czekasz.
a tymczasem... znam twoje zdanie na temat posiadania padów, używania owijek i jeżdżenia w oficerkach. o wecie nic nie wiem. zatem brawo dla ciebie za precyzję i celowość wypowiedzi 😜
tak, sprawiłaś, że nie czuję się tym co piszesz nijak zainteresowana. ale nie czuję zeby czyniło mnie to mniej fajną.
wątek zamknięty
busch, a jednak odkrywasz posty ignorowanej 😀iabeł:
wątek zamknięty
Błagam nie w KR... ja tu przychodzę odpocząć 😉
wątek zamknięty
caroline   siwek złotogrzywek :)
15 lipca 2010 22:55
odpoczac po meczeniu konia w upał w pełnym padzie i w skórzanych butach? 😀iabeł:
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
15 lipca 2010 22:56
Likier - moje ignory traktujcie jak prywatny głos poparcia dla użytkownika  😎
wątek zamknięty
Oczywiście, i to w futrzanych kaloszkach i owijkach, uwaga... Z PODKŁADKAMI  😎 każdy by się zmęczył  😎
wątek zamknięty
caroline To,że mam odmienne zdanie od Ciebie w ww.kwestiach,nijak Cię nie upoważnia to takich komentarzy.Jesteś niewychowana,niekulturalna,potrafisz tylko pisać złośliwości.Nie masz pojęcia o kulturze wypowiedzi.Uważasz,że masz wyłączność na rację.A nie jesteś żadnym autorytetem i nigdy nie będziesz,bo brak Ci właśnie kultury.Określanie moich postów jako"zbędny bełkot" lub durne wypowiedzi" stanowi,powtarzam TOTALNY BRAK KULTURY.
wątek zamknięty
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
16 lipca 2010 07:30
odpoczac po meczeniu konia w upał w pełnym padzie i w skórzanych butach? 😀iabeł:
a jak męczyłaś?bo ja wczoraj znów galopowałam wytrzymałościowo na kobyle...i uwaga - spociła się! nawet pod ochraniaczami! 🙇 a potem byłam taka wygodna i profi,że oddałam ją na stępa luzaczce  😀
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
16 lipca 2010 07:41
Ktoś, ty męczycielu i pocicielu koni
wstydź się 😉 miałaś chociaż wycięty czaprak?



Rewir WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!! :kwiatek: :kwiatek: 😅 😅
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
16 lipca 2010 07:46
rewir dziekuje i Tobie rowniez najlepsze zyczenia 🙂
wątek zamknięty
Ja to nadal sie zastanawiam,jaki wazny udzial w meczeniu konia maja skorzane oficerki??
wątek zamknięty
A ja nie wiem czy jechać do stajni czy nie. Po spacerze z psem byłam cała mokra, a co dopiero po godzinnej jeździe?.. Łeee, chcę deszczuuu!
wątek zamknięty
milusia, :kwiatek:

deborah, małpo! nawet w urodziny nie dasz pospać człowiekowi, telefony o 8 rano, maasakra :P 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.