Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Basket Case   The set of subcultures
11 września 2010 12:26
Można jeszcze płukać zwykłym rumiankiem, a z pastylek najlepsze są takie ziołowe herbapola, niestety nie pamiętam nazwy. Smakują podobnie do tego wywaru z igieł sosny, więc też niezbyt smaczne ale próbowałam chyba wszystkiego z tych rzeczy do ssania i te zdecydowanie najlepiej działają. Równie skuteczny jest też tymsal do psikania, również herbapol  😉
Ja zawsze brałał holinex i działał. Siostra poleciła mi psikacz tantum verde przeciwbólowy i dupa. Zero efektu po jednym i drugim a ten sprej prawie 30 zł kosztował  😫
O co chodzi z tym nagminnym myleniem bynajmniej z przynajmniej? Nie spotkałam się z tym w moim środowisku na codzień, dopiero tu na volcie... Znam kilka młodszych osób i żadna nie ma problemu z odróżnianiem znaczeń tych dwóch różnych słów...
Niestety na forum to się dosyć często widuje...

Albo bynajmniej wysłać smsa jakiemu użytkownikowi, co jest i dla kogo, który bardzo uprzejmie mógłby przekazać informację dalej? (choćby na PW?)  :kwiatek:
cieciorka   kocioł bałkański
11 września 2010 15:47
nie mogę znaleźć.... bo coś się pozmieniało od kiedy ostatnie raz to robiłam- gdzie na photobuckecie zablokować dostep hasłem?

http://www.sielanka.pl/index.php5?article:417&e1=53&e2=134
kiedy jest ta część "crossowa" w zaprzegach w nastepnym tygodniu?

co robi pogotowie leśne?
Basket Case   The set of subcultures
11 września 2010 17:33
Ja zawsze brałał holinex i działał. Siostra poleciła mi psikacz tantum verde przeciwbólowy i dupa. Zero efektu po jednym i drugim a ten sprej prawie 30 zł kosztował  😫

Tymsal kosztuje do 10 zł. 😉 Holinex działa na "początki" choroby. Potem to już raczej dużo nie zdziała
edit: takie coś: http://www.domzdrowia.pl/30857,tymsal-spray-aerozol-30-g.html Zależy gdzie ale ogólnie kosztuje ok 6-8 zł
Dzięki wielkie, jak znajdę jutro otwartą aptekę to pójdę kupić 🤣
kolorwiatru   Pani władczyni imperatorka
12 września 2010 09:02
Co oznacza IMO, WTF  ?    😡
In my opinion. What the fuck?
czy palenie fajek ma jekiś wpływ na zrost kości czaszkowej?  nie zaszkodzi mi to ze pale?
Gillian   four letter word
12 września 2010 11:57
a ile masz lat?
21
Kup sobie e-papierosa. Rewelacja! Nie śmierdzi, nie szkodzi i kosztuje 3 x mniej od palenia "analogów".
popieram Julie, takie papierosy to super sprawa (mój brat pali). w dodatku, jeśli dokupisz sobie do tego jakiś wkład, to papieros ma smak np. truskawki. poza tym, z tego co wiem, zawiera tylko nikotynę bez tych wszystkich szkodliwych substancji.
Gillian   four letter word
12 września 2010 14:08
e no nie, popsuliście mi cały fun 🙁
trzynastka   In love with the ordinary
13 września 2010 00:58
Czy ktoś jest mi w stanie wyjaśnić o co chodzi z TBS'ami ?
Czytam o jakiś transzach, o jakiś magicznych kwotach i... no nic  z tego nie rozumiem.  🤔
Ninevet, uderz do mnie popołudniu na PW, teraz muszę wyjść do pracy 😉
trzynastka   In love with the ordinary
13 września 2010 12:47
Uderzę ! 🙂
Na starej volcie praktycznie na końcu każdego postu było " wnk. " co to oznacza ?  🙂
ushia   It's a kind o'magic
13 września 2010 14:36
Po którejś tam awarii zmieniło sie kodowanie emotek i ten wnk dawniej był po prostu 😉
aaa .  Dzięki  🙂 :kwiatek:
W którym wątku zadać pytanie o pewnego kowala? Tzn. o opinie o nim.
ushia   It's a kind o'magic
13 września 2010 19:34
Teo, jest chyba ogólno-kowalski, ale może lepiej będzie w wątku o stajniach w danym regionie - w sensie ze więcej opinii dostaniesz
czy istnieje cos takiego jak ustepowanie od łydki w galopie ?
oczywiście, że tak.
czemu ninevet jest uciszona?
Bo musi się uczyć  🤣
serio?
Chyba serio.  😀
Jak to zobaczyłam, to myślałam, że padnę. A rzadko kiedy coś mnie tak powala na forum.  😁 Super  😁
Averis   Czarny charakter
14 września 2010 19:19
serio,serio
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się