Akcja: Świąteczne Kartki Re Voltowiczów

Ninevet, Dworcika, Repka bardzo dziękuję za kartki :kwiatek: miło znależć w skrzynce coś wiecej niż rachunki, stare awizo i biling z banku🙂
Oprócz osobom, którym wysłałam kartki chciałam życzyć WSZYSTKIM forumowiczom zdrowych radosnych świąt rodzinnej ciepłej atmosfery oraz szczęśliwego Nowego Roku oraz dużo zdrowia i  sukcesów Waszym czterokopytnym pięknym kochanym, wyjątkowym, golonym i nie ciemnym i jasnym malym i dużym.... forumowym konidłom🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 grudnia 2010 19:17
Dostałam przecudną kartkę od Buyaki 😀 dziękuję pięknie za życzenia 😀  :kwiatek: 😅
s.   happiness is easy
22 grudnia 2010 19:37
kartka to od tajemniczej osoby ktora podpisala sie tylko S.

Podpisałam się swoi własnym osobistym nickiem :] miałam podpisać się jakoś inaczej  👀  😉

Ciesze się, że kartka dotarła, bo wysłana w zeszły poniedziałek, i że przetrwała, bałam się, ze klej nie wytrzyma i wszystko odpadnie, albo się zgniecie 🙂

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 grudnia 2010 19:43
Ps. dopiero teraz  zauważywłam 🙂 Buyaka ucałuj dzieciaki ode mnie - kartka jest prześliczna i robi wrażenie - nawet bardzo 😀  😍 :kwiatek: dziękuję 🙂
Ponia   Szefowa forever.
22 grudnia 2010 19:46
dziś doszła do mnie kartka od [b]Kopyciak[b] :kwiatek:
Ja dostalam juz wsyzstkie 3 kartki  😀
Moje 2 doszly szybko, ciekawe kiedy dojdzie trzecia  🙁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
22 grudnia 2010 20:12
No to dostałam wszystkie kartki.

Od Baffinki (właśnie otworzyłam 🙂 dziękuję, zdjęcie też ciekawy pomysł 🙂 ) , Naciau i Atamanki

Jeszcze raz dziękuję! :kwiatek: :kwiatek:
aaa  😡  sorki nie zajarzylam  😡
tak czy siak ciesze sie z karteczek 🙂
zglaszam z nieukrywana przyjemnoscia, ze dostalam dzisiaj jeszcze jedna karteczke-od Nirv! przypuszczam, ze "system losujacy" sie pomylil, bo to juz 4, ale sprawilo mi to ogromna radosc 🙂 kartka jest przesliczna i dziekuje za piekne zyczenia! 😀
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 grudnia 2010 21:56
Ciri- czyli system losujący mylił się dla mieszkanek naszego miasta 😉 Też dostałam 4 karteczki  😉
cieciorka   kocioł bałkański
22 grudnia 2010 22:19
doszły moje dwie kartki 😎
Do mnie też wszystkie karteczki dotarły i pierniczek też  :kwiatek: Dziękuję wszystkim za życzenia  :kwiatek:


Mam nadzieję, ze to tyczy rowniez karteczki ode mnie, to że ją dostałaś 🙂.
Ciesze się, że moje doszly :kwiatek:

dziekuje Presji slicznie za karteczkę  🏇 😍 😅
Rico - Ufff to już 2 doszła, jeszcze trzecia i mogę mieć czyste sumienie  😁
Alvika   W sercu pingwin, w życiu foka. Ale niebieska!
23 grudnia 2010 07:46
Moje wysłane kartki też nie dotarły jeszcze, ani te re-voltowe, ani prywatne. I zaczynam się bać o słowność pracowników poczty zaglądających do tych małych skrzynek na końcu piekielnie zaśnieżonych ulic (nie nadawałam kartek na poczcie, tylko wrzuciłam do skrzynki na trasie praca-dom 🙁 Skrzynka mała, sama okolica przemysłowa, a nie mieszkalna)

Do mnie też jeszcze nic nie dotarło. Ja już w Warszawie siedzę, jutro Wrocław i dalej na południe, ale sąsiedzi zostali postawieni w stan pocztowej gotowości  😉
do karteczki od Ciri dołączyły dwie kolejne - od Hipiki2 i kiwii
Dziękuję bardzo, dziewczyny! :kwiatek:

Cieszę się, zabeczko, że kartka się podoba  😉
Wczoraj dostałam kartkę od Bee. Dziękuję :kwiatek:
Ja własnie wyciągnęłam ze skrzynki dwie kartki: jedna od Mraulin, której serdecznie dziękuję za życzonka i zorganizowanie tej akcji, druga zaś od Koniary788, dziękuję za gwiazdkę, domyślam się, że jest hand made😉
Tak, i gwiazdka, i kartka są hand made 😉

Jupii! Pierwsza kartka dotarła. Jeszcze dwie. 🙂
O kurcze, kartka też? Jest tak misternie i precyzyjnie wykonana, że gdybyś mi nie powiedziała to bym była przekonana, że jest kupna.
O kurcze, kartka też? Jest tak misternie i precyzyjnie wykonana, że gdybyś mi nie powiedziała to bym była przekonana, że jest kupna.


Jej, dzięki.  😡
Nawet nie pamiętam, którą Ci wysłałam.  😡
trzynastka   In love with the ordinary
23 grudnia 2010 11:32
Ja tez od Ciebie dostałam ! 🙂 dziękuję  :kwiatek:
ozdóbka już wisi na choince  :kwiatek:
Miło.  :kwiatek:
A Tobie pamiętam, którą wysłałam, ile ja się nad tą choinką męczyłam!  😁
Jeszcze tylko jedna. 🙂
Wszystkiego dobrego Re-voltiwiczom wszelakim na Święta. Osoby, które dostały ode mnie kartki mają swoje prywatne życzenia, a tu składam reszcie. Spokojnych, radosnych Świąt, miłości, zdrowia (także dla Waszych zwierzków) i wspaniałego 2011 roku, no i cierpliwości dla siebie wzajemnie na tym forum 🙂

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 grudnia 2010 15:21
Dziękuję Mraulin za kolejną kartkę świąteczną 🙂
Dostałam śliczną karteczkę od Chess.  :kwiatek: Dzięki!  :kwiatek:
Moon   #kulistyzajebisty
23 grudnia 2010 15:29
Doszła do mnie kartka od Robaczek M. Dziękuję!  :kwiatek:
na poczatku tygodnia dostałam juz ostatnią kartke od Bee   ślicznie dziękuje ! :kwiatek: piękna jest 🙂
moje tez juz wszystkie dotarły 😉
Moja jedna nie dotarła i również jednej jeszcze nie dostałam. Mam nadzieję, że moja dojdzie jutro...  🙁 Ja na swoją mogę jeszcze czekać 😉
LatentPony   Pretty Little Pony :)
23 grudnia 2010 18:36
A ja się zaczynam martwić, bo jeszcze nikt nie napisał, że dostał odemnie kartkę... Do mnie jak na razie doszła tylko jedna, czekam jeszcze na 3. Ale wychodzi na to, że odemnie nie dostał jeszcze nikt, a wysłałam dość dawno 🙁
Buyaka spotkac sie w Madrycie nie udalo, ale za to mnie wylosowalas 🙂 dziekuje za sliczna karteczke a jeszcze ladniejsze zyczenia prosto z serca, dziekuje bardzo :kwiatek:

i dostalam jeszcze dzis od Edytki ale to poza zabawa kartkowa 😉 Edytka dziekuje bardzo, bo kartka jest świetna! a zolta koperta jest moim faworytem 😉

dziekuje Wam jeszcze raz :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się