"sportowe wakacje" z koniem

W wakacje 😉 z pikantnych szczegółów.... Były fajne ogniska 🙂 Jeździłyśmy nad jezioro żeby się kąpać (co prawda pływałyśmy z pijawkami ale kto by się przejmował...), odczas naczego pobytu były zawody skokowe 😉 Aaa, i nawet jedno wesele było podczas naszego pobytu 😀 Więc raczej się nie nudziliśmy 😉
W najbliższym czasie zadzwonię do tej Białogóry 🙂 Dzięki 😉
a my w Rakowcu bylismy u Mietka Zagora na ognisku 😀
ja bym tez pojechala w wakacje ale nie wiem czy kasa bedzie ;/


'takiego trenera to ze swieca szukac'
co racja to racja 😉 (ale nie chwalac sie, to Jurek dzwonil do mojego trenera pytac o rady )
Angeel pisałaś już to kiedyś 😉 a napiszesz kto jest twoim trenerem? może być na pm
ja też sobie wymyśliłam żeby jechać do pana Rucińskiego, ale niestety nie ma go juz w kuźni... przeniósł się pod Poznań (?) nie jestem do końca pewna, ale jak będę miała możliwość to napewno w wakację się do niego wybiorę. Super człowiek i wspaniały (co ważne opanowany) człowiek.
Co do zgrupowań ja juz kolejny rok wybieram się na zgrupowanie do kuźni w ferie zimowe na trening z p.Jackiem Bobikiem, a w tym roku ujeżdzenie prowadzi Anna Bienias oraz Anna Mickiewicz.
help ;(
szukam jakiegoś zgrupowania/konsultacji ujeżdżeniowych na ferie. Nic nie mogę znaleźć... Annaopol tak jak pisałam na samym początku odpada, szukam czegoć w dolnośląskim, wielkopolskim. Oczywiście coś z halą i dobrym trenerem, przyjeżdżałabym ze swoim koniem(tzn. 2os. z końmi). Szukam, szukam i wścieć się można.. dwudniowe zgrupowania w Absolucie też niabardzo bo nie ma noclegu i wyżywienia więc wyszło by całekiem sporo ;(
deborah   koń by się uśmiał...
29 listopada 2008 08:02
news odnośnie Rakowca że wylewają się fundamenty pod halę namiotową. jak wszystko dobrze pójdzie będzie za tydzień dwa gotowa do użytku
deborah - wow to niedlugo juz wogole rok wczesniej trzeba sobie bedzie miejsce u nich zaklepywac. skoro hale beda mieli to bedzie tam pewnie tlum walil drzwiami i oknami. w koncu do takiego trenera... warto 😀
deborah   koń by się uśmiał...
29 listopada 2008 10:41
własnie jutro zamierzam sobie zarezerwować 3 miesiace na wiosnę.. bo z dwoma końmi to faktyczne cięzko będzie sie "wbić" 😉
Jurek się narazie śmieje ale ja naprwdę przewiduję, że cięzko mu będzie "obsłużyć" wszystkich chętnych 🙂
No właśnie, kiedy warto zaklepywać sobie miejsce? Dla 2 koni na wakacje (2 tyg.)? Wiosną wystarczy czy radzicie wcześniej?
deborah   koń by się uśmiał...
29 listopada 2008 10:56
sądzę, że wiosną powinno starczyć... chociaż wakacje to taki czas kiedy Jurek ma bardzo dużo uczniów sezonowyc własnie.. skontaktuj się z Jerzym, albo lepiej jego menagerem-żoną na początku roku, i rzuć już temat i przewidywany trmin. potem przypomnij sie na wiosnę i potwierdź dokładnie 🙂
deborah napisał: wakacje to taki czas kiedy Jurek ma bardzo dużo uczniów sezonowyc


a mi sie udalo tak pojechac ze bylam tylko ja z kumpela u niego i jeszcze spotkalam tam kolege ktory przyjechal kupic konia,ale go namowilam zeby zostal z nami na 2 tyg
deborah   koń by się uśmiał...
29 listopada 2008 11:06
w wakacje?
tak, w wakacje 😉
a mozecie polecic jakas stajnie w mazowieckim do ktorej mozna pojechac na ferie zeby pojezdzic w dobrych warunkach?
najlepiej, zeby byl nocleg na miejscu...
może kuźnia nowowiejska albo aromer?
Pytanie "orientacyjne": Trafiłam na wątek przypadkiem, w DE raczej nie mamy "zgrupowań na zamówienie", czasem jedziemy na konsultacje. Zaciekawiłam się, ale nie jestem w ogóle w temacie: Jakie są koszty, jak się rozkładają (i ile ich jest) treningi, kto oferuje takie "zgrupowania", kiedy są terminy. Może macie linki? Czy często korzystacie z takich zgrupowań oraz ile zazwyczaj jest  uczestników (o podobnym, różnym poziomie, jakim?). Ogółem wszystko szczegółem 🙂 Z góry:  :kwiatek: może sobie wakacje zaplanuję 😉
Lotnaa   I'm lovin it! :)
29 grudnia 2008 13:38
A w Wielkopolsce to może Jaszkowo? Na wakacjach tam nie byłam i nie wiem, jak wyglądają treningi, ale miejsce śliczne.
a mozecie polecic jakas stajnie w mazowieckim do ktorej mozna pojechac na ferie zeby pojezdzic w dobrych warunkach?
najlepiej, zeby byl nocleg na miejscu...


Jeśli interesują Cię treningi skokowe to polecam Jarosława Płatosa. Stacjonuje pod Radomiem. Hotel jest przy stajni. Oczywiście hala jest.
A mogli byście mi powiedzieć ile mniej więcej kosztowałby taki tygodniowy pobyt w Rakowcu?  🙂
Byłam w tym roku w Annopolu ale nie jestem zadowolona bo to "indywidualne podejście do każdego" to jeden wielki kit.
CeraŁ   dużo dużo zmian..
29 grudnia 2008 22:37
A możemy zmienić temat na po prostu ' wakacje z koniem' ? 😀 Bo nie chcę zakładać nowego, a chodzi mi bardziej o rekreacyjno wypoczynkowe wakacje a znów tu zrobię off topa pisząc o tym 😉 :P
kcj a ja uważam, że dobrze by było, żeby te 2 tematy były właśnie oddzielone 😉 Wtedy łatwiej bedzie znaleźć- jak ktoś szuka wyjazdów treningowych to ma ten wątek, a jak wypoczynkowych to ma oddzielny. Więc moim zdaniem z czystym sumieniem możesz zakładać 😉
Popieram Libellę. Uważam, że bedzie lepiej gdy powstaną 2 osobne tematy. Będzie łatwiej odnaleść potrzebne informacje 🙂
Będzie może ktoś z kujawsko-pomorskiego/wielkopolskiego itd. w ferie w Rakowcu?
Jak tam przygotowania do wyjazdów? Zaczynacie juz coś planować albo bookować sobie miejsca? U mnie zawsze sesja zimowa kojarzy się z planowaniem wakacji, więc mnie naszło na rozkminki logistyczne  🙂 Kto się wybiera do Rakowca w te wakacje?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
19 stycznia 2009 21:08
[quote author=ewuś link=topic=61.msg132436#msg132436 date=1230559335]
Jeśli interesują Cię treningi skokowe to polecam Jarosława Płatosa. Stacjonuje pod Radomiem. Hotel jest przy stajni. Oczywiście hala jest.
[/quote]

mogłabyś powiedzieć coś więcej na ten temat?  😉 jaka jest cena, jakieś opinie? opłaca się jechać w wakacje na 2 tygodnie?  🙂
Ja wybieram się do Rakowca, może nawet na sporą część wakacji.... ale narazie Ciii żeby nie zapeszać 😉
A co masz na myśli przez sporą część wakacji? Ja pewnie pojadę na co najmniej 2 tyg, bo na krócej to nie ma sensu konia tyle kilometrów wieźć i za dużo to bym się nie nauczyła  🙂
Dzionka, Ja bym sie z wieeeeelka checia wybrala do Rakowca na jakis czas w wakacje. Nie wiem tylko czy moj kon juz bedzie mogl byc w treningu. Jesli nie, to wyjazd nie mial by sensu. A jesli tak to prawie na 100% uderzam. Zobaczymy. Jesli bym mogla to pisze sie na ustalenie jakiegos wspolnego terminu... 😉
OK, byłoby super  🙂 Daj koniecznie znać czy i kiedy by ci pasowało jechać, to się we 3 (bo Libelli też się na pewno uda wybrać!!) tam ustawimy  🥂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się