Zima 2010/2011 meldunki

A.   master of sarcasm :]
14 lutego 2011 14:07
Newmarket, Suffolk - kolejny dzien wiosny!  😅
U mnie słonecznie, ale okropnie zimno.. W stajni niesamowita gruda. 😵
A jak z pogoda w Gdansku i okolicach? Bo nie wiem jak sie na weekend pakowac, tu jest +10 stopni...
w gdańsku w tej chwili -11 a w okolicach obwodnicy -18 🙂
Gillian   four letter word
15 lutego 2011 09:51
około -6 na minusie, powiewa niefajnie ale pojawia się chwilami słonko.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
17 lutego 2011 23:11
Na pomorze wróciła zima, od godziny 17 cały czas sypie, Gdańsk i okolice mroźne...
od 16:30 sypie i nie przestaje, śniegu już sporo 🙂
ChingisChan   Always a step ahead! :)
17 lutego 2011 23:13
Gdańsk- ok 6 cm śniegu
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
17 lutego 2011 23:22
Potwierdzam, Gdańsk zawieje, u mnie na poddaszu już okna nie mogę otworzyć.  A zimno strasznie 🙁
mogę wyciągnąć sanki dla dziecka, jak wyzdrowieje to pójdziemy 🙂 ktoś wie ile ma trzymać zima?
maleństwo   I'll love you till the end of time...
18 lutego 2011 08:51
Oby jak najkrócej :/
ktoś wie ile ma trzymać zima?

Też mnie to interesuje 🙂
Do wiosny.
K#$*@ mać, śniegu po pas za nie długo będzie, a już się cieszyłam że zimy nie będzie  :/
W okolicach Krakowa śniegu nie ma, temperatura w okolicach 0, niestety progonozy długoterminowe nie napawają optymizmem
Trasa głowna na Wyszków, Białystok - to maaaaskara. Nikt tam nie odsnieża, lewy pas wogóle nie przejezdny ,istne lodowicho.
Ja juz mam dosc zimy!
Moon   #kulistyzajebisty
18 lutego 2011 10:42
Niech to szlag!  😫 Znooowu przedzieranie się przez zaspy i nieodśnieżone chodniki, no ja pitole!  😤
Dziś rano, niczym Kolumb przecierałam szlaki na chodnikach, Sopot oczywiście nieodśnieżony w ogóle, zima po raz nty ich zaskoczyła, zwariować można -.-

Ale o dziwo skm-ki jeździły dziś normalnie!  😲 Byłam w ciężkim szoku, że przyjechałam dziś na uczelnię na czas  🤣
viikaa   Kucykowy jezdziec :)
18 lutego 2011 17:12
U nas w Bognor wczoraj piekna pogoda 🙂 Bylam w stajni po pracy, sloneczko, cieplo, bez wiatru i powietrze pachnialo wiosna  😅
Dzisiaj juz niestety chlodniej i bez slonca  🙁
Olsztyn zasypany  🙄 obecnie - 5 i pruszy. podobno w nocy ma spasc do -11  🙇 a obilo mi sie o uszy ze ma byc jeszcze zimniej w przyszlym tyg  😤
Hurra! W Zabrzu troche sniegu spadlo w nocy 🙂 Jade na narty, moze w gorach tez nie bedzie zle 🙂
W Krakowie napadało rano mnóstwo śniegu, powoli się topi bo jest na plusie.
😲Rzeka Bug rozlewa z częsci Wyszkowa wojsko ewakuuje ludzi i zwierzęta!! cholera to raptem 10km ode mnie
Mógłby ten śnieg spaść i trzymać do wiosny, a nie się od razu roztapiać. Co za szaleństwo pogodowe.
jett   success is the best revenge
19 lutego 2011 19:11
Okolice Lublina -2 i sypie. Znowu...  :emot4:
😲Rzeka Bug rozlewa z częsci Wyszkowa wojsko ewakuuje ludzi i zwierzęta!! cholera to raptem 10km ode mnie


znowu się zaczyna 🙁(
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
20 lutego 2011 11:27
Na pomorzu -10 i piękna słoneczna zima 😍
Czeka mnie dziś wyjazd do Olsztyna, mam nadzieję, że pociągi kursują normalnie...
Bydgoszcz zasypana śniegiem, temperatura -11, pojutrze ma być -20  👿 Ja już nie mam siły, nie mam zamiaru docierać do szkoły autobusem i wystawać godzinami na przystanku  😵
Elbląg tak samo !  😵 - 13 stopni ale słonce świeci..
Lubin od rana pada śnieg, z przerwami na mniej i na totalne zamiecie
Ada   harder. better. faster. stronger.
20 lutego 2011 15:39
ja niedługo zwariuje jednego dnia 0 stopni, następnego -10  😵
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się