Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 kwietnia 2011 20:06
Notarialna nie lubię blondynów 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 kwietnia 2011 20:10
Lepszy blondyn zabijaka niż taki malkontent jak Louis 😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 kwietnia 2011 20:14
blondyn tylko z gitarą. tak, nawet malkontenta zniosę  🤣
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
12 kwietnia 2011 20:15
madmaddie
Moja ulubiona scena 😁 (koło 1😲0)


Fakt, Lestat i ten drugi (Antonio) to takie rasowe wampiry, ci współcześni to tylko ładni chłopcy. Co nie zmienia faktu, że Ian jest 😜
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 kwietnia 2011 20:17
bleh, dalej mnie nie rusza. poza tym ma niebieskie oczy
Pauli jesteś złem 🤬 😜 😜
Też nie lubię niebieskich oczu, ale w jego przypadku są super.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
12 kwietnia 2011 20:23
xxflygirlxx
Miałaś wątpiwości? 😎 Mów mi Ciociu Samo Zło  😀iabeł:
Wersja full romantic:
😍

I jeszcze takie coś:
😁
Wybaczcie, chyba mam głupawkę, to od nadmiaru nauki 🤣
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
12 kwietnia 2011 20:35
Pauli, Pfff. Namber łan to dla mnie Wes Bentley w roli Black Heart:

😜 😍
deborah   koń by się uśmiał...
12 kwietnia 2011 20:40
wkurza mnie że to wątek o wkurzaniu a pisze się tu same piepszoty czy jak to się tam mówi..
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
12 kwietnia 2011 20:42
Pauli błagam nie pokazuj już więcej! Muszę napisać charakterystykę "nie wiem kogo" a ty tutaj takie filmiki pokazujesz!  💘

xxflygirlxx chcesz się bić?! On jest mój i tylko mój! I aż Ci język pokażę :P

Jak dla mnie im ciemniejsze oczy tym piękniejsze i bardziej hipnotyzujące to Iam ma po prostu... Boskie, takie... zawadiackie. On jest świetny, świetną rolę dostał, super gra... Aaaaaaa!  😜

deborah taki urok tego wątku 😎
caroline   siwek złotogrzywek :)
12 kwietnia 2011 20:51
Pauli i reszta offtopujacych - skończcie tego offtopa, zaraz posypią się wam kolorowe ordery 😀iabeł:
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
12 kwietnia 2011 20:53
Maddie
Nie to nie, sama pooglądam 😎

Niech mnie ktoś wygoni do nauki...

deborah
My tylko rozładowujemy przyciężką atmosferę 😉
No i to nie ja zaczęłam.


Wkurza mnie, że caro na mnie nakrzyczała, bo dziewczynom się spodobał mój avatar...
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
13 kwietnia 2011 09:24
a mnie wkurza że jak człowiek szczerze napisze, co go wkurza - to od razu go posądzają o plucie jadem 🤔  😵
Wkurza mnie, że tu nie ma opcji LIKE  🤣
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 kwietnia 2011 12:01
a mnie wkurza że jak człowiek szczerze napisze, co go wkurza - to od razu go posądzają o plucie jadem 🤔  😵


cholera! gdzies tym jadem trzeba popluć! a ten wątek po to stworzono. I prosze sie od tego wątku odpinkolić - szczególnie proszeni są ci co plują jadem, zawsze, wszędzie i przy każdej okazji!
Ja wolę jak ktoś tutaj plunie jadem niż uprawia bierną agresję we wszystkich innych wątkach - ale bezpośrednio do wkurzającej go osoby ani mru mru. Na moim szkoleniu psychoterapeutycznym nauczyli mnie, że taka bierna agresja jest strasznie dla ludzi niezdrowa, więc psycholog Dzionka radzi: plujcie jadem! 😀
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 kwietnia 2011 15:42
Psycholog po tygodniowym kursie??? Toż to na jakąs manię wielkości zakrawa 😉
Wiesz, w tym kraju można się legalnie mianować psychologiem nie kończąc żadnego kursu ani studiów, więc trzeba docenić że Dzionka zrobiła chociaż kurs  😎

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
13 kwietnia 2011 15:52
psycholog to taki ktoś po studiach psychologicznych

natomiast psychoterapeutą zdaje sie może się każdy nazwać, ustawic kozetkę, fotel i przyjmować wynurzenia pacjentów po 200 zeta za gadzinę.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 kwietnia 2011 16:01
ElaPe, dlaczego zakładasz, że Dzionka ukończyła jedynie kurs? I że trwał tydzień? =)
I że np. ten kurs nie był czymś dodatkowym, oprócz odpowiednich w tym kierunku studiów?  😎
o, a byłam przekonana, że może się mianować psychologiem. Ale rzeczywiście logiczniej wydaje się że psychoterapeutą... tzn logiczniej... jest to dosć przerażające.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 kwietnia 2011 16:06
Sierra, o to mi właśnie chodziło =) Ela ma niezwykły dar w zapędzaniu się i tworzeniu świata na podstawie szczątkowych informacji. Czego się nie wie, to się dopowie 😀
kujka   new better life mode: on
13 kwietnia 2011 16:14
ElaPe, Dzionka skonczyla 5 lat psychologii o ile mi wiadomo.

Strzyga, to prawda, szczegolnie to smieszne, kiedy informacje ktorej Eli brakuje mozna znalezc na forum... no ale kazda aferka dobra jak widac.
Jeju, Elu skąd ty wzięłaś takie przedziwne informacje 😀? Tygodniowy kurs psychoterapii... No to by było coś 🙂 Tak jak dziewczyny piszą, skończyłam psychologię, a moje szkolenie PO 5-letnich studiach trwa 4 lata a nie tydzień 🙂 Psychologiem mogę się nazwać, niczym więcej nie śmiałam 🙂

Dzięki dziewczyny za sprostowanie, bo Ela naprawdę pojechała tym razem i nie miałam jak się "bronić" 😀
Dyplom skseruj a nie tak się tłumaczysz 😅

Raaany, strach się zagłębić w ten wątek 🤔wirek:
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 kwietnia 2011 20:19

ogólnie chyba przez avatar Orzeszkowej, Ktosina mnie na facebooku zaprosiła do znajomych. nie, żeby było mi z tym źle, ale zastanawiam się, jakby tu zainsynuować, że ja to nie Orzeszkowa.  😁 wiem, mam niesamowite problemy!  🤣


no to chyba Cię rozczaruję niestety,ale przynajmniej będziesz miała nowy powód do wkurzania...mamy wspólnych znajomych na fb,m.in Kasija  🤣


wkurza mnie to,że nic się tu ciekawego ostatnio nie dzieje,nawet nie chce mi się logować,a co dopiero pisac  😎
cieciorka   kocioł bałkański
13 kwietnia 2011 21:11
wkurza mnie, że dziewczynie, której zmarł koń leczony przez gromadkę osób z volty proponuje się wzięcie konika. o ile samą pomoc popieram, choć sama się nie dokładałam, to uważam, że przynajmniej do czasu zmiany sytuacji majątkowej o koniu powinna zapomnieć. wiem, że sama odmówiła, ale osoby które jej to proponują co najmniej drwią z reszty osób, które wspierały dziewczynę finansowo. co więcej łatwiej będzie jej stracić dług, bo odeszły koszty pensjonatu.
tak, wiem że walczyła i to wielka tragedia, ale czy jestem na prawdę taka wyżuta z uczuć i nie mam racji?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 kwietnia 2011 21:13
Masz....
A Magdzie bardzo współczuję...  😕
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
13 kwietnia 2011 21:16
Ponia, to nie zmienia faktu, że z Orzeszkową też może mieć wspólnych znajomych, szczególnie z forum.  😁

ciecior, z us..t to znaczy z klawiatury mi to ukradłaś. jak każdy z Nas współczuję Magdzie, postaram się pomóc, ale przy takiej stracie, a co więcej, przy takich problemach finansowych (z którymi notabene się nie kryła, bo szukała u Nas pomocy) nie powinno się jej uszczęśliwiać a nawet proponować nowego przyjaciela.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się