Kącik Rekreanta cz. IV (rok 2011)

Anderia   Całe życie gniade
01 maja 2011 12:23
busch gdyby wszystkie czterolatki tak wyglądały...  😜
Kastorkowa fajny hucułek  😉 Gniade są najśliczniejsze i po prostu nie ma innej opcji  😎
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
01 maja 2011 14:38
busch łaaaaaaaaaał 😍

Ja to jednak mam fioła na punkcie kasztanów 😁
wątek zamknięty
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
01 maja 2011 16:10
I ja pokażę się tutaj z moją Astrulą.
Same jeździmy w teren i nie ma kto robić nam zdjęć  😀 Sorry,ale jakość komórkowa  🤔
wątek zamknięty
Gniade są najśliczniejsze i po prostu nie ma innej opcji  😎


Popieram! Gniade rządzą niepodzielnie 😀
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
01 maja 2011 19:26
Kodusiowata dziękujemy

o tak Gniade są najlepsze a zwłaszcza b.o.
wątek zamknięty
Halo, z kim się widzę jutro w Aro ? Bo zdaje się z okazji przyjazdu Milusi będzie nas kilka 🙂
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
01 maja 2011 20:35
Dzięki wszystkim, w takim razie wrzucam jeszcze trochę Rafy  😉



wątek zamknięty
a ja będę mieć najprawdopodobniej we wtorek foty  😀
A tą gniadą szaloną babę coraz bardziej lubię 😉
wątek zamknięty
Busch zazdrosze możliwości jazdy na tak fajnych młodziakach  😉 Powodzenia we współpracy. Wrzucaj częściej jego fotki  💘

A my jutro trening mamy  🏇 po tygodniowej przerwie spowodowanej moim lenistwem  😁 cóż...
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
01 maja 2011 21:03
busch, piękny jest 😉 a coś więcej?

Ehhh. Ontariusz miał zostać w Więckowicach, a jednak pojechał dzisiaj do Rogoźna 🙁 czy ktoś z KRu jest z tamtych okolic?
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
01 maja 2011 22:06
croopie-na pewno spotkasz się ze mną  😉
busch-obłędny rudzielec  💘 i ta jasna grzywa  😜
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
01 maja 2011 22:12
busch, fajny mlodziak 🙂

ewuś, koniecznie sie pochwal!

croopie, poszlo pi dablju 😉

jest cudnie. kocham nasza stajnie a jak tylko patrze na mojego konia to wygladam tak  😍 nie zamienilabym go w zyciu na zadnego innego  💃
wątek zamknięty
nieśmiało wepchnę się z Kucem z nowego domku 🙂



wątek zamknięty
milusia, to już założyłam jako oczywistą oczywistość 🙂

kujka, zatęskniło się za komunikacja miejską, co ? 😁

jeeej żeby tylko pogoda była w miarę, tylko tego mi do szczęścia potrzeba 🙂
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
01 maja 2011 22:20
croopie, nie zateskniam za komunikacja, trace w niej 3-5 h zycia dziennie wiec jakos specjalnie mi jej nie brakuje :P

ae, stajnia w srodku lasu? ale fajnie 🙂
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
01 maja 2011 22:30
croopie-jutrzejsza wizyta i spotkanie to oczywista oczywistość to dzięki Tobie i Twojej pomocy  :kwiatek:  😉
ae-wygląda fajnie, tak klimatycznie  🙂
kujka-co tak tajemniczo?opowiadaj, opowiadaj  🙂 a nie tylko fajna stajnia i kocham Gilka  😉
wątek zamknięty
A my już w nowym domu 😁 Oboje zmęczeni (to były najbardziej stresujące i męczące 3 dni mojego życia), ale szczęśliwi. Ja w dalszym ciągu nie wierzę w to wszystko co się dzieję, ale mam nadzieję, że ta pierwsza, w pełni samodzielna decyzja dotycząca MOJEGO konia okaże się słuszna 🙂
Podróż minęła bez problemów, za to po przyjeździe niestety znowu wyszła na wierzch jego nerwowa natura i potworne adhd. Ale daje mu czas, na pewno będzie się to powoli uspokajać. Tym bardziej, że po wypuszczeniu na padok z nowymi kumplami wszystko mija jak ręką odjął 🙂



Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujęmy za wszystkie miłe słowa :kwiatek:
wątek zamknięty
busch, cuuudo.  😍 😜
Lov, buu, szkoda... Ale będziesz go odwiedzać? 😉 A tak w ogóle to gdzie zdjęcia Rudego?  🤬
Z Czeksą już coraz lepiej, czekamy niecierpliwie do środy na weta, tymczasem spacerujemy:

wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
01 maja 2011 23:22
Caira, będę miała teraz do niego 50 km, więc nie aż tak dużo, postaram się raz w tygodniu pojechać 😉

Ile można rudego na padoku oglądać 😁 żeby to to chociaż biegało! ale jutro się przewieszamy 😎
wątek zamknięty
Lov, weź go trochę poganiaj, noooo. 😎
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
01 maja 2011 23:42
Caira, ale jemu się nie chce 😁
wątek zamknięty
dziewczyny, wszystko wiem .
Cordkowa  dokładnie  😡
uleska nie oszczędzam na jedzeniu i nie zostaniesz zjechana, bo każdemu zależy na tym, żeby koniowi było dobrze... rozmawiałam z wetem i właścicielami stajni, wszystko ustalone. koniowi trzeba większej ilości ruchu- trzeba się za niego wziąć, teraz w stajni "panuje grzybek ", konie były odrobaczone w piątek [ ? ] , zaczyna się sezon pastwiskowy więc teraz przyzwyczajamy się do trawy i będzie coraz lepiej...

jeszcze raz dzięki dziewuchy za zmotywowanie 🙂
wątek zamknięty
tajfunowaa, trzeba mu większej ilości ruchu??? a nie większej ODPOWIEDNIEGO żarcia? Niezłe podejście - szczególnie właścicieli stajni...
wątek zamknięty
tajfunowaa, fakt, pracy to mu trzeba bo plecy błagają o pomoc, ale żarcia mu potrzeba bardziej niż ruchu! O rany
wątek zamknięty
jedzenie zostanie mu zwiększone, jeśli tego nie napisałam to czyste przeoczenie  😡
wątek zamknięty
Rozwala mnie podejście ludzi, którzy myślą, że ze szkieletora zrobią fajnego konia samym tylko ruchem, jak to mówią - tylko koni żal :/
A mógłby być śliczny siwus...
Edit: nie mam na myśli tylko siwego i właśnie doczytałam post o zwiększeniu żarcia  :kwiatek:
wątek zamknięty
Lov, kurcze, zazdroszczę tak spokojnego konia. Moja to wariuje na padoku, a co dopiero w terenie... 😁
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
02 maja 2011 09:35
busch tylko pozazdrości możliwości jazdy na takich koniach i w ogóle zazdroszcze Ci  😜 śliczne konisko 🙂 i setny raz powtorze,ze uwielbiam Cie w siodle
wandetta konskie harce to jest to 😉
ae śliczne siwe-w ogóle duzo jest takich sliczniochow na re-volcie- a ja jestem skazana na bułańca 😁
milusia nie ma za co :kwiatek:

Konisko sobie bimba nadal,je je i je czasem pobiega na lonży i przychodzi kumpela na jazde.Coś nie mogę się ostatecznie zmobilizować co powoduje jakąś śmieszną frustracje u mnie i poczucie bezsilności. 🤔
Tutaj uracze Was fotką,którą mam na tapecie w telefonie-Napar z kumplem,zdjecie zrobione chyba podczas ktorejs odwilzy lub jesienią-bardzo mi sie podoba 🙂
wątek zamknięty
tajfunowaa, Umiesz czytać? Epk napisała o ODPOWIEDNIM jedzeniu. Znając życie - pewnie dowalicie koniowi owsa i niczego innego więcej.
Zajrzyj do kącika folblutów i zobacz jak wyglądają co poniektóre folbluty. Pączki w maśle, zero wystających kości. Wygląd Twojego konia woła o pomstę do nieba. Fakt, folbluty są bardziej wymagające żywieniowo, ale to się trzeba zainteresować prawidłowym żywieniem konia, a nie próbować tłumaczyć, że "ten typ tak ma".
incognito, Bułane rządzą! 😉 Bardzo sympatyczne zdjęcie. Często się widujecie z tym walijczykiem [walijski, nie? :>] ? Bo o ile się nie mylę, Napar sam stoi, tak?
wendetta, Jakie powitanie 🙂 Tak, Flasiok zdecydowanie nie wygląda na niezadowolonego!
milusia, Ejno, ileż można?! Zwiastuna tylko przybywa i przybywa  😜 😉
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
02 maja 2011 10:07
San tak Napar sam stoi,a kuc kumpeli jest feliński 😉 ostatnio troche czasu do nas nie wpadała,ale że teraz jej konisko stoi już bardzo blisko mojej stajni to zapewne odwiedziny i dalsze wspólne tereny będą częstsze niż dotychczas 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.