matura

Dziewczyny, gdzie dokładnie można sprawdzać wyniki matur? Weszłam na oke, ale nie mogę tego znaleźć.

Wolicie sprawdzić wynik w domu, czy mieć niespodziankę w szkole? Ja sama nie wiem :/
https://hermes.oke.waw.pl/egzaminy/ Mazowieckie 🙂
Tak się zastanawiam teraz o której mają być te wyniki. Bo siedzę i aktualizuję co chwilę, ale to bezsensu.  🤔
Franelka, oo dziękuję!
One dopiero jutro będą. Nie wiem, czy nie tu w wątku ktoś pisał, że mogą być o północy, ale mogą być też o 7 rano.
No właśnie od każdej osoby słyszę inną wersję. A mam nadzieję, że sprawdzi się wersja mojej nauczycielki, że mają być dzisiaj.
Co trzeba znac żeby sprawdzić w internecie? Moje OKE jest w Poznaniu? Mógłby ktoś podlinkować.
Cały czas mam wizję, że otworze wyniki a tam będzie napisane, że nie zdałam z polskiego...  😵
Sonkowa, łap : https://uczniowie.oke.poznan.pl/
Aczkolwiek z tego, co tam jest napisane wynika, że wyniki będą dopiero jutro o 12
U mnie w szkole jutro o 9 wyniki. Ale nie pójdę bez sprawdzenia w necie :P. Czuję, że nie zdałam tego polskiego jednak.
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 czerwca 2014 19:25
Oj przestańcie!
Ja sobie powtarzam, że nie może być źle  😁
u nas w szkole podobno wszyscy zdali  😅 chciałabym już zobaczyć te wyniki, mam dość tego czekania w napięciu...
Ja też już mam nieoficjalne info od córki dyrektorki, że wszyscy zdali. Troche kamień z serca. Też sie obawiałam polskiego 😀

btw. Jedno liceum w Warszawie już ma wyniki od 16
Chyba w napięciu będę czekać do tej 24, może akurat wrzucą wyniki. Już mnie tak ciśnie, że nie wiem, czy usnę.
Pierwszy raz się tak denerwuję tą maturą  😁
O kurde, zdałam maturę  😜.
Biologia i chemia po 93%  😀 Witaj medycyno! Ktoś jeszcze się może wybiera? Póki co zalogowałam się tylko do Białegostoku i chyba tak pozostanie.
Angielski podstawowy 98%, matematyka 84%, polski 79%, polski ustny 100%, angielski ustny 97%. Jestem z siebie zadowolona.  🙂
.
Gniadata   my own true love
27 czerwca 2014 00:30
Tez zdane 😎 Chociaż niezbyt wybitnie, bo bio 68, chem 50 (chlip), polski 79 (bałam się, że nie zdam :emoty327🙂, ang podstawowy 97, rozszerzony 85, matma 66. Wyżyny ani moje maksimum to, mam nadzieję, nie są, ale biorąc pod uwagę jak bardzo się obijałam przez ten maturalny rok to i tak nie jest źle 😀 Na to co chcę powinnam się dostać.
A ja nadal nie wiem, na co chcę iść. Poszło mi słaabo, ale patrząc na wyniki osób z mojej klasy to całkiem nieźle. polski, biologia po 56, matma 68, ruski 96.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
27 czerwca 2014 06:16
Zgubiłam hasło i nie mogę sie zalogować 🙁 aż sie boje, bo mam wrażenie, ze poszło mi beznadziejnie 🙁
Głupie pomorskie, nie ma wyników idę jakoś zabić czas ;D
Wowow piękne wyniki dziewczyny!  😅 U mnie nie jest wybitnie, ale tak jak się spodziewałam, jestem zadowolona 😀
też się tu pochwalę bo na żywo nie mam komu :P
angielski podstawa 96%, rozszerzenie 83%
polski podstawa 81%  😁 nie wiem kto to sprawdzał, spodziewałam się max 40
matematyka podstawa 100%  😜 rozszerzenie 84%
biologia najsłabiej, bo 72%

wciąż nie wiem gdzie iść na studia  😵
Ja też zdałam 😉 Matma nie tak dobrze, jak myślałam. Ogólnie jest nieźle. Zobaczymy, jak będzie przy rekrutacji 😉
A ja nie mogę się zalogować. Wyniki u nas dopiero od 10, raczej nierealne sprawdzić to przez internet. Dopiero o 12 odbieram w szkole. Zbiegło mi się z operacją świnki morskiej i czekaniem, czy zacznie jeść po operacji, czy dojdzie do siebie... Czuję jak siwieję  😵 Co za koszmarny czas.  😕
najważniejsze, że już po  😅

mi poszło dużo gorzej niż myślałam, ale powinnam się gdzieś dostać... ogólnie jest zdołowana, ale rozbawiła mnie podstawa z matmy: 72% - nie wiem jakim cudem, nie zrobiłam ani jednego otwartego zadania  😀

tak btw, SGGW jak szaleje z rekrutacją:
wolnych miejsc: 150
zarejestrowanych: 790  😲

wkatarzyna, Vanilka, piękne wyniki, gratulacje!
Averis   Czarny charakter
27 czerwca 2014 10:03
Vanilka, polecałabym lingwistykę albo tłumaczenia specjalistyczne.
No cóż. Ja zostaje w wątku na dłużej. Zdałam ale nie mam wystarczająco zeby isc na medycynę. Jedynym super osiągnięciem jest 100 z matmy podstawowej
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 czerwca 2014 10:52
Ja zdałam i jest mega kijowo... Wynik z chemii mnie ściął z nóg, nie napiszę ile dokładnie, mniej niż 50... Wiedziałam, że będzie źle, ale nie że aż tak...  😵
Za to mam setkę  😜 😜 angielski podstawowy  😀 z rozszerzonego 81, masakra  😜 Z angielskiego jestem dumna i mega zadowolona. Biologia rozszerzona 62, no mogło być lepiej, ale jest ok. Polski 74, matma 70, zła jestem z tą matmą, bo wcześniejsze matury waliłam na 80-96...
Medycyna odpłynęła w siną dal, trudno. Analityka chyba też, na położnictwo nie pójdę jednak, zostanę tutaj i pójdę do policealnej. Nie każdy musi być studentem, a to mnie zadowoli (życzliwym za rady, które już na pw otrzymywałam, DZIĘKUJĘ I NIE CHCĘ)
Ja wyniki mam zupełnie przeciętne. Chemią jestem załamana, nie przekroczyłam 50% po dwóch latach korepetycji. Mam nadzieję, że dostanę się na niestacjonarne. Biologią mile zaskoczona, wynik powyżej 70%. Polski i matma przy progu 70%, angielski 98%

Chemia nie poszła w mojej szkole nikomu, może da to coś im do myślenia i zmienią w końcu nauczycielkę.

aaga84 piona! ja też zostane tu jeszcze rok.
Prace już mam załatwioną i to niezłą więc nie będę się nudziła. Przynajmniej jak za rok też nie pójdzie to będę miała CV dobre. Chociaż nie powiem, marketing mało ma wspólnego z weterynarią.  😁
Jedynie muszę się z domu wynieść, bo dłużej nie wytrzymam..
Ja też jestem załamana swoją chemią(poniżej 50) ,biologia też super nie poszła bo 67%,ogólnie na dwie klasy około 6 osób zdało matme,reszta poprawa w sierpniu .
Nirvette   just close your eyes
27 czerwca 2014 13:27
Ja jestem zalamana wszystkim, utwierdzilam sie w przekonaniu, ze nie nadaje sie na biol-chem.  😵 Po 2 latach korkow, nerwow i zapierdzielania zawalilam obie.  😕 Zostaje tu na dluzej, za rok poprawiam obie matury. Dobrze, ze jakas robote znalazlam, zarobie na kolejny rok korkow. Podstawy wszystkie poszly mi zadziwiajaco dobrze.
Hm, takie pytanie tematyczne... czy u Was już "weszły" wyniki matur do systemu IRK? Jak loguję się na uczelnię i wchodzę w wyniki moich matur to nadal same 0%... Wpisać to samemu? Chyba lepiej, jak samo zejdzie? Nie nadaję się chyba do studiowania ...  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się