Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Nigna   Warto mieć marzenia...
26 marca 2012 13:17
hanoverka: przecież ona pisze opowiadania o.o ...A te charakteryzują sie tym że zazwyczaj wszystko jest wymyślone, więc ta 18tka jest wyimaginowana 😀
wątek zamknięty
ło jezusie Nigna w takim razie ja już stara baba jestem, bo nie skumałam 😵 Takich opowieści nie powstydziłby się żaden zdiagnozowany seksoholik, eh te nastolatki i ich szalejące hormony!
wątek zamknięty
Właścicielka fotobloga nie jest autorem, ona wstawia opowiadania tej piętnastki  😎
wątek zamknięty
Czegoś takiego nie można gdzieś zgłosić? Przeczytałam może dwie notki, więcej nie dałam rady, to chore 😲
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
26 marca 2012 15:49
Goździk: e a co chcesz zgłaszać o.O Zwykłe "erotyczne opowiadania" których na necie można znaleść tysiące, z tym że autorem jest 15letnia dziewczyna. Jedyne co można zrobić to zgłosić do photobloga że opisuje w notkach treści dla "widzów dorosłych" ( zdjęcia zresztą też przyzwoite za bardzo nie są )  lub znaleźć jej rodzinkę, pokazać to i niech jej tyłek przetrzapią : D
wątek zamknięty
Jedyne co można zrobić to zgłosić do photobloga że opisuje w notkach treści dla "widzów dorosłych" ( zdjęcia zresztą też przyzwoite za bardzo nie są )


O tym właśnie pomyślałam, tylko się jakoś mało precyzyjnie wyraziłam :kwiatek:
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
26 marca 2012 16:50
Kiedys pamietam na voltahorse jeszcze wrzuciłam link do erotycznego opowiadania jakiegoś kolesia z udziałem jego klaczy.... 😵


Cos to było o miłości i pożadaniu
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
26 marca 2012 18:45
http://www.garnek.pl/domelleeds/151592/no-to-jestem-czysciutki-teraz  wrzucę dziecko do pralki, zrobię mu zdjęcie, a na końcu umieszczę je na garnku...
Tylko jeszcze nie wiem jak to skomentować...
wątek zamknięty
Mysza, "Czasem człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia nie ma jednak dna." ~Stephen King
wątek zamknięty
Mysza   "Śmierć jest kolejnym koniem, którego dosiadamy"
26 marca 2012 21:48
Tyle dobrze, że nie zamknęła drzwiczek od pralki ... Co nie zmienia faktu, że mnie to lekko zszokowało.
Mi się podoba cytat Einsteina "Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz głupota ludzka, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej."
wątek zamknięty
Z każdym dniem jestem coraz bardziej pewna jednego - ludzi nie zrozumiem...
A cytat znam i zdecydowanie się zgadzam 🙂
wątek zamknięty
Co do tego boksu ( http://www.photoblog.pl/wacusiowa11/118884528 )
Przed zmianą notka była mniej więcej taka : " Odpie**olcie się od jego boksu, on nigdy nie wsadził między druty kopyta!!!!!!!!"
Natomiast na pytanie czy nie udało mu się nigdy z niego wyskoczyć odpowiedź jest następująca : Wacek z tego boksu nigdy nie wyskoczyła a czasami jak tata wjeżdża ciągnikiem z balotem to Wacek się straszy ale potem wchodzę do Wacka boksu i go przytulam i do niego mówię " Nie bój się "
😵
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
27 marca 2012 15:25
No  ja pierdzielę...kurna....
wątek zamknięty
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
27 marca 2012 15:26
Dobrze, że nie mówi "hooouuu"  😁 Sorki, nie mogłam się powstrzymać  🙄
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 marca 2012 15:43
Again, to Ty nigdy nie wchodzisz do boksu i nie mówisz do konia "Spokojnie, jestem przy Tobie, mój najdroższy"?!  😁
wątek zamknięty
Facella, jeszcze pytasz  😁
wątek zamknięty
Śmiejecie się, mój koń jak się straszy, to ja mu mówię "ej no głupku, to tylko kartka papieru" albo "przecież to taczka, patafianie". I on zaraz oddycha z ulgą i mówi "no kurde, mogłaś mówić od razu, że to kartka/taczka, ja się na śmierć przeraziłem!"  🤣 😁
to tak pół żartem, pół serio, bo na prawdę do niego gadam i na prawdę ma to dobry skutek 😉
wątek zamknięty
desire   Druhu nieoceniony...
27 marca 2012 17:18
http://tablica.pl/oferta/jazda-konna-nysa-IDd7dF.html#b0502f1e;promoted 
czy nie wydaje Wam się, że koń to klacz przed wyźrebieniem ?  🤔  a ta druga fotka, ach ten skok  😵
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 marca 2012 17:27
może zapasiony? ten ostatni też taki jakiś... gruby.
wątek zamknięty
Chyba wolę nie wiedzieć, czy jest źrebna czy spasiona... Ale ogłoszenie samo w sobie odrzuca - widząc takie zdjęcia zdecydowanie unikałabym tamtego miejsca...
wątek zamknięty
ludzie to potrafią zrobić przyciągającą reklamę, nie ma co 🙄
wątek zamknięty
kenna, ja też sporo gadam z moim koniem  😁
Co do ogłoszenia, to takie 'pseudo stajnie' mnie troszkę przerażają... 
wątek zamknięty
Hahaha, co do rozmawiania z koniem, to jestem w tym mistrzem 😁
Mnie przeraża fakt, że niektórzy jeżdżą w takich stajniach i pod okiem takich trenerów/instruktorów. Chociaż jak widziałam egzamin na instruktora, to ja z moim supermegahiper "boskim" dosiadem, mogłabym zostać trenerem kadry narodowej...
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
27 marca 2012 20:12
Hm nie rozumiem co w "rozmowie z koniem " was śmieszy. Owszem jej tekst może i jest głupi ale gadanie do konia jak najbardziej pomaga. Konie nie rozumieją słów ale wyczuwają ton głosu. mówiąc do nich naturalnym ,spokojnym głosem choćby brednie wyciszają sie i czują "bezpieczniejsze"
To samo jest w drugą stronę.
Ja siwą zawsze karce lub uspokajam głosem. I uwierzcie że działa ; ]
wątek zamknięty
Ten koń to ponoć 10 letni ogier więc prawdopodobnie nie jest w ciąży :P
wątek zamknięty
Hm nie rozumiem co w "rozmowie z koniem " was śmieszy.

nic, dopóki mówiąca osoba nie wierzy, że do konia dociera sens tych słów 😉 a dziewczyny przecież żartują 😉
wątek zamknięty
Nigna, mnie śmieszy to, co ja do Rudzielca mówię, ale nie wyśmiewam samej rozmowy z koniem 😉. Dla mnie to oczywiste, że głos jest bardzo ważny w pracy ze zwierzętami, ale też bez przesady.
Myślę, że dziewczyna z fotobloga nie jest po prostu świadoma konsekwencji pobytu konia w tak zbudowanym boksie i nadaje swojej rozmowie z nim właśnie przesadne działanie. Jeżeli koń jest spanikowany, to mówienie "nie bój się" wiele nie pomoże, boks nie jest zbyt bezpieczny, co za tym idzie - koń może sobie zrobić krzywdę mimo jej gadania.
Zorilla, czyli jednak spasiony.
wątek zamknięty
Nigna, nikt nie śmieje  😉
Po prostu zachowanie tej dziewczyny jest tak naiwne, że aż rozbrajające  😁
edit: Wymodelowana, ale ona go dodatkowo przytula! Jej miłoś przezwycięża strach  😅
wątek zamknięty
Again, no jak już jest przytulasek, to ja cofam wszystko to, co mówiłam (tudzież pisałam ^^)! 👍 Miłość silniejsza od strachu  🏇 Czekam teraz aż będzie kopytkować na swoim koniku po tęczy, bo tak bardzo go kocha! 😀
wątek zamknięty
Głos jest ważną pomocą 🙂 Lubię z koniem gadać :p KOniczyna nasłuchała się tyle, że psycholog jej by się przydał ;p O tym, jak rozstawałam się z kimś, czy się zakochałam, czy to, że poznałam faceta (dziś mojego męża), czy o kłopotach małżeńskich, finansowych, z autem, psioczenie na drugiego konia... Wie wszystko 😉
Uspokaja ją głos, jak jest niepewna w lesie czy na wyjeździe.  Jak mi szaleje to...hmm...wstyd mówić, ale na "kurrr...a mać" staje i czeka na to, co dalej ;p Działa ;p

Co do "rekalmy" pseudostajni się nie wypowiem ;] Inaczej - reklama dźwignią handlu. Kretynizm ludzki jest przerażający. A jak w okolicy jest mało stajni to ludzie pójdą do czegoś takiego. A laicy, którzy się tym zajmują mają fotę gdzie ktoś skacze i uważają, że to rewelacja... To już w książeczkach jak "Młody jeździec" zdjęcia są rewelacyjne... Przeraża, że ludzie w takich miescach jeżdżą, ale co zrobić? Mały rynek, niskie ceny, chętni są...i mamy kwiatki. A nawet nie tylko to. Mamy przecież kupę obrońców stajni a la Agmaja. Ba, nawet zwolennicy Trybułowa istnieją. I szlag trafia normalnych ludzi.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.