Kącik Rekreanta cz. III (rok 2010)

deborah   koń by się uśmiał...
27 kwietnia 2010 09:37
caroline, WSPANIALE
szczęka opada zawsze jak na Was patrzę bo w głowie mam zdjęcie Kaszy z waszych początków..

wątek zamknięty
Caro pełen lans  😜 super zdjęcia, ale miała okazję pooglądać chwilę na żywo i wygląda to tak samo fajnie!
wątek zamknięty
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
27 kwietnia 2010 10:34
caro
Do pełni szczęścia brakuje mi tylko odwiedzin u Was 😉
Mam nadzieję, że w końcu trafi się okazja.
wątek zamknięty
Caroline, nie ma za co dziękować - to Twoje zasługi i możesz być dumna.
Swoją drogą, nie rozumiem, dlaczego nikt z re-voltowych super fotografów jeszcze nie zaatakował Caroline i Pana C. swoją maszyną. Jak dla mnie - idealni modele.
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
27 kwietnia 2010 16:20
caroline Kasz świetnie wygląda. Śliczny naczółek.

U nas jedna wielka dupa! Coto ma rozwalona jedną wargę  🤔. Po prostu o niczym innym nie marzyłam  🙄
Eh....

wątek zamknięty
darolga   L'amore è cieco
27 kwietnia 2010 16:37
Jasnowata – dzielny, oj dzielny 😀 nawet potem woził dziewczynę, która poleciała z Hirsy chyba albo Regisa – nie pamiętam – i za cholerę nie chciała znowu wsiąść - w każdym razie musiałyśmy się zamienić :P a ja wracałam pół drogi na piechotę prowadząc Faworytkę i pół drogi na Lali :P  nie dziwię się, że się tereny znudziły 😉 każdy chyba tak w końcu ma 😉 ale i tak u Was jest pięknie ;] zazdroszczę wyjazdu na wakacje! Też mi się taki marzy!

little – ojej, jak miło 🙂  :kwiatek:  ale to nie moja zasługa, tylko Jessy – my tylko modelujemy 🙂

cierp1enie – raaany, dziękujemy  :kwiatek: 🙂 wstawię, wstawię, będzie na Ciebie! 😀

caroline – fajnie wyglądacie, super Kaszowi w tym nachrapniku

Fantazja – przejedziecie, na pewno 🙂

Helcia – ojej, przykro mi 🙁 jak to się stało?
wątek zamknięty
darolga nawet najlepszy fotograf nie zrobi świetnych zdj bez odpowiedniego modela 😉
wątek zamknięty
A ja się muszę  pochwalić że mój koniowaty jest zdrowy 😀 Dzisiaj miał robiony komplet zdjęć i wszystkie stawy ma zdrowe 😀 Najlepsze że w wieku 13 lat ma trzeszczki jedynki 😀😀

I dzisiaj generalnie jeste mega szczęśliwa 🏇 💃
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
27 kwietnia 2010 18:56
xxagaxxciesze się razem z Tobą zdrowiem koniowatego😀
carolinejaki pączek w maśle 😜

Wiem,że tych galopów,szczególnie w fazie lotu,mojego ogra jest sporo,ale dorzucę dzisiejsze 😀
I jedno zdjęcie z serii 'ej ja jestem ogier' 😁
Dzisiaj jazda na + 😀-w końcu wsiadłam.
Poza tym zauważyłam,że Napar wręcz bardzo wysmuklał,ale nie wiem czy nie ciut za bardzo,bo
są momenty,że żeberka można zobaczyć.
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
27 kwietnia 2010 19:03
helcia, a co sie stalo ze sobie rozwalila? mocno?

incognito, ee nie jest jeszcze tak zle 🙂

Caro ale fajne fotki-galopki 🙂
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
27 kwietnia 2010 19:08
kujkadzięki 😉 w stój tak nie widać,szczególnie w ruchu można to zauważyć,zwłaszcza w kłusie albo jak się ogierzy 😉
wątek zamknięty
helcia   Wiedźma z czarnym kotem
27 kwietnia 2010 19:16
kujka na szczęście nie bardzo mocno. Zerwała mi się z lonży  🙄. Nigdy wcześniej nie było problemów. Nie dałam rady jej utrzymać i poszła! galopem. Albo któryś z koni przydepnął jej na lonże (bo reszta pogalopowała za nią) albo ona sobie na nią nadepnęła  🤔. Na szczęście skończyło się tylko na rozwalonej wardze.
Musiała się spłoszyć (nie wiem czego) do tego się grzeje.
wątek zamknięty
Caroline powtórzę za wszystkimi- Kasz wygląda, że tylko palce lizać.

Co prawda Barkas nie poszedł po młotek, ale mój golfik a i owszem. Zdaje się, że lada dzień pożegnam moją strzałę północy, a czasem i południa  😉
Jeździłam dziś na lonży, a miałam serce w przełyku, bo nie przyznałam się trenerce, że koń ostatnio nic nie robi i że się rzadko widujemy  👀 trochę się obawiałam dzikiego szaleństwa, ale Złoty jak zawsze stanął na wysokości zadania, czego nie można powiedzieć o mnie  🙄 normalnie robię żal.pl
a i mało się nie zrąbałam  🤔 a on z miną straceńca robił dalej kółeczka  😁 słodziak
wątek zamknięty
xxagaxx a dlaczego robiłaś zdjęcia? Profilaktycznie czy coś się działo? Zamierzasz jakoś regularnie to powtarzać?
wątek zamknięty
xxagaxx a dlaczego robiłaś zdjęcia? Profilaktycznie czy coś się działo? Zamierzasz jakoś regularnie to powtarzać?


Mój koń bardzo dziwnie podaje zadnie nogi... I ostatnio zrobiło się ciut gorzej z tym podawaniem. I chciałam zobaczyć co jest grane. Możliwe że mamy nadczynność jakiegoś nerwu i dlatego konisko tak podaje nogi. Podnosi (jedną wyjątkowo) je tak wysoka, że wygląda jak taki pies co drzewo obsikuje :P

No i mój koń ma od urodzenia nakostniaka i 2 czipy poza stawem, który żadnych objawów bólowych nie wywoływały nigdy, ale nie miałam żadnych zdjęć. Jak nie daj boże kiedyś by się coś działo, to nie miałabym z czym porównać.

Zdjecia przodów robię co rok, dwa, sprawdzam jak tam się mają trzeszczki 😉
wątek zamknięty
OK, dzięki - bo też właśnie zastanawiałam się nad jakąś profilaktyką trzeszczek głównie 🙂
wątek zamknięty
caroline wyglądacie cudnie  🏇

incognito mi się sylwetka Napara podoba;] może troszeczkę mógłby mieć więcej tłuszczyku, ale jak na sezon pozimowo- rujowy jest naprawdę fajny.

Po dwóch dniach przerwy jadę do Kluska... Koń dorobił się boskiej blizny po ugryzieniu na szyji- a zawsze mi się wydawało, że to on raczej brata pierze.
wątek zamknięty
To mój pierwszy post w tym wątku, bo wcześniej tylko czytałam, no ale...
Caroline- Ślicznie wam w tym ogłowiu  😍.

U mnie i Korpelo bardzo pozytywnie. Miał całkiem nieźle uszkodzone ścięgno, a teraz może już 20 minut kłusować pod siodłem i wychodzić na mały, bo mały, ale jednak padok. W weekend kolejna wizyta weta i mam nadzieję, że nadal noga tak super się goi  😜.
wątek zamknięty
xxagaxx, trzeszczki jedynki to powód do radości? 😉 To moze i ja zacznę się cieszyc :P

A ja dzisiaj znowu terenowo - tym razem zabrałam kucyka daleko w las, na dwie godziny i to zupełnie samego😉  😍
Fajnie szedł do przodu w kłusie 😉 Szkoda tylko, że żeby dostac się do lasu trzeba tyyyyle stępowac przez wieś.

Nie wiem jeszcze jak to zrobię, ale nastepnym razem muszę zabrac ze sobą fotografa w teren - tam jest tak ładnie!
wątek zamknięty
A ja właśnie ruszam od stajni i mam takiego niechcieja, że nie mogę!! Ta pogoda mnie dobija po prostu... No i znów mam schizę, że może jednak kuleje. Normalnie niech już będzie konkretna wiosna z nie takie niewiadomoco, bo to mnie wykańcza  😵
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
28 kwietnia 2010 13:02
A mi sie pogoda podoba bo dziecko mi sie dobrze przy takiej temperaturze czuje i w pracy mam w luz 😉
wątek zamknięty
Dzionka, u mnie wczoraj była taka pogoda, że nie pytaj. A dziś już znowu błękitne niebo i śnieżnobiałe obłoczki. I jak tu zaczynać jeździć konkretniej, jak nie wiadomo, czy następnego dnia nie będzie cały dzień lało.  🤔

Ja dziś przed szkołą udałam się do stajni, ot tak wypuścić Kulkiewicza na padok. Uwielbiam to, że stoi teraz tak blisko i mogę sobie pozwolić, żeby do niego wpadać kiedy mam trochę czasu  😍 Zaraz idę na jazdę, pracować nad kontaktem i wyprostowaniem, co już nie napawa mnie taką niechęcią bo wiem, że od przyszłego wtorku nie będziemy z tym sami.  😎
wątek zamknięty
Brzask, no to zazdroszczę optymizmu 🙂 Mnie to dobija, nie mogę niczego robić - dzisiaj nie poszłam na zajęcia, a do pracy skombinowałam zastępstwo - tak więc sama widzisz 😀

feno, dorobiliście się treneira 🙂?
wątek zamknięty
Dzionka ale co złego w dzisiejszej pogodzie? Jak dla mnie boska 😉

Ja coraz bardziej wczuwam się w role miziacza i rozpieszczacza mojego konia. Innego wyjścia już nie mam. Czasem tylko jestem ta zła i biorę go na lonżę. Ale potem przytulam mocno lub biorę na trawkę 😉
wątek zamknięty
Dzionka taak, nareszcie się dorobiliśmy i może w końcu jakieś LyLy uda się pyknąć. Pytanie tylko, jak oboje przeżyjemy psychicznie wtorkowy first date  😁
wątek zamknięty
rude arabskie chodzilo ze sznurkiem na szyi jako tako, ale dzis sprobowalam biegac z nia nie trzymajac jej i wyszlo super super 😀 ja sie zatrzymywalam to i ona, ja sie cofalam to ona zawrocila  😍
no a jazda? poszlysmy na tor..
arab: AAA TOOOR w koncu!!!!!!!! 😀 juz juz juz chce bieeegaac! klusem????? no dooobraa.. ale tak szybko szybko szybko! patrz ja laataam!!! oj, przeszlo mi sie do galopu  🤣
ja: ej! klusem mialo byc!!!
arab: no doobra... ale szybko szybko, oj znow mi sie do galopu przeszlo  🤣
ja: ej! klus!
arab: no doobra...
dalam sie jej potem wybiegac az wyraznie powiedziala ze ma dosc juz i moze juz zwolnic 🙂
ahh, kocham to!  😍
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
28 kwietnia 2010 14:19
szamdziękuje :kwiatek: miło,że się podoba 😉 teraz ogólnie mu troche wagi ubywa,ale to dlatego,bo szaleje strasznie...
Wczoraj 2x wyskoczył przy mnie z jednego padoku na drugi-.-
wątek zamknięty
caroline, koń wygląda naprawdę fantastycznie 😍 Jest naprawdę super-zadbany, utrzymania i kondycji zwierzaka szczerze zazdroszczę :kwiatek:
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
28 kwietnia 2010 17:18
jeździłam dziś pierwszy raz na dworze. Plac jeszcze wymaga poprawek ale jest. i jest cuuudownie. i wiecie co? kocham mojego konia ;];]

nie miałam wstawiać fotek ale jak je obejrzałam MUSIAŁAM choć jedną 🙂
wątek zamknięty
Deb  😍! wiecej!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.