moda, ciuchy etc...

Scottie   Cicha obserwatorka
26 stycznia 2012 18:36
kujka, jak masz nogi do nieba to nie masz sie co dziwic :P

incognito, na pewno beda w New Yorkerze, poszukaj tez w stradivariusie, ale w tym pierwszym z pewnoscia beda najtansze.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
26 stycznia 2012 19:16
Scottie-dzięki😉 ale pewnie bede musiała do tej obsługi zagadac, bo ślepa jestem 😁
tulipan- a możesz pokazać i powiedzieć ile zapłaciłaś?bede wdzięczna :kwiatek:
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 stycznia 2012 19:38
w mojej ulubionej bluzce zrobiła się dziurka. nie mam pojęcia z jakiego jest materiału, bo metka się sprała, ale to chyba bawełna.
nie kupię nowej, bo to jakaś stara kolekcja big stara.
da radę jakoś tę dziurkę zaszyć, żeby nie było widać na czarnym materiale?
incognito - zwykłe czarne, bawełniane do kostek, biodrówki. Zapłaciłam 39zł, trochę dużo, ale nie miałam czasu szukać niczego tańszego  😉
są u was w h&m te gumki?  😉

http://sheisreddotcom.files.wordpress.com/2011/09/hair-cuff-afterdrk.jpg?w=480&h=320



Korsik, nie widziałam,bo chciałam sobie kupić, za to na allegro są wystawione za 80 zł.
Kogoś chyba popieściło.
madmaddie zależy jak duża ta dziurka i w którym miejscu. Jeśli malutka to czarna nitka i zaszyj od wewnętrznej strony.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 stycznia 2012 20:25
Kaarina raczej taka mała, na dolnej części, materiał jest cieniutki i właśnie nie wiem, czy nie będzie tego widać  👀
ale spróbuję 🙂
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
26 stycznia 2012 20:44
męskie czerwone spodnie w kratę. ktokolwiek wie, gdzie takie mogę dostać? nawet allegro nie współpracuje

Atamanka, cała krótka podoba mi się bardziej chociaż z reguły lubię rzeczy niesymetryczne.
cieciorka   kocioł bałkański
26 stycznia 2012 20:48
no jesli już to druga...
dzięki 😉 Przymierzę obie, pierwsza zdecydowanie ciekawsza i to ona zwróciła moją uwagę, ale jeszcze muszę zobaczyć ją na sobie. Krótka z kolei wydaje się nudna... widziałyście może coś ciekawego właśnie z kilku lekkich warstw nie wyglądającego jak ścierka? 😉
Atamanka skad spodniczki ?
Obie Pull & Bear 🙂
ła, jasne, że pierwsza 😉
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
26 stycznia 2012 21:33
Też jestem za pierwszą!
Mam szarą spódnicę z Zary o podobnym kroju, z dłuższym tyłem, i robi fenomenalne wrażenie - byłam zaskoczona, kiedy ją przymierzyłam.
Nalle o, to mam nadzieję, że ta też będzie fajnie wyglądać 🙂 Wydaje mi się, że na żywo nikogo nie widziałam w spódnicy o tym kroju.
Sienka proszę bardzo  :kwiatek:

czerwona:


i przy okazji czarna:


Tylko jakiś ładny paseczek musze do nich do kupić  😉
Atamanka, jak ubierzesz do niej fajne buty (te ze zdjęcia pasują mega), to będziesz fajnie zadziorna i stylowa. Uwielbiam takie kontrowersyjne ciuchy, sama będę na nią polować :]
Dziewczyny  czy widziała któraś w sklepie stacjonarnym/internetowym/allegro taką sukienkę?



Ta jest z H&Mu ale może widział ktoś z was podobną...  😉
Przeczesałam już sklepy  🙁
cieciorka   kocioł bałkański
26 stycznia 2012 22:21
w orsayu
W orsayu owsem widziałam podobne ale z krótkimi rękawami i nie w takim kolorze  🙁
honey mam właśnie takie, jak z pierwszego zdjęcia 😎
cieciorka   kocioł bałkański
26 stycznia 2012 22:31
no tak, ta jest lekko różowa, ta którą widziałam była ecru i rękawy do łokci.

swoją drogą od paru lat nie buszuję po sklepach i zaskoczyło mnie, co zastałam ostatnio w h&m- też macie wrażenie że asortyment im się trochę zeszmacił?
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
27 stycznia 2012 06:13
Ja mam wrażenie, że w h&m od początku były szmaty, tylko konsument wyrobił się dopiero z czasem..
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
27 stycznia 2012 08:13
Atamanka-ja bym stawiała na drugą, ale buty z pierwszego zdjęcia 😉
baffinka-bardzo fajna ta czerwona z reszta czarna również 😉 takie zwykłe proste, a jednak maja w sobie coś
Moim zdaniem w 80 % sieciówek są szmaty, kiepskie jakościowo do kitu uszyte, a cena z sufitu. Ostatnio jak latałam po sklepach to naprawdę musiałam sie natrudzić, żeby kupić coś fajnego. A w H&M nigdy nie umiałam sobie nic kupić, jedynie ciuchy dla dzieci są tam fenomenalne, rosnące z dzieckiem wręcz.
Kaarina raczej taka mała, na dolnej części, materiał jest cieniutki i właśnie nie wiem, czy nie będzie tego widać  👀
ale spróbuję 🙂


T nie powinno być problemu 🙂 Wiele razy uratowałam tak swoje rzeczy😀
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 stycznia 2012 09:21
Atamanka jak dla mnie druga. Tzn pierwsza pewnie też jest spoko, ale na zdjęciu z tym porozciąganym swetrem wygląda ohydnie- tak jakby ktoś założył sweter na sukienkę. I buty też nie pasują..
Pursat   Абсолют чистой крови
27 stycznia 2012 09:38
Też jestem za pierwszą!
Mam szarą spódnicę z Zary o podobnym kroju, z dłuższym tyłem, i robi fenomenalne wrażenie - byłam zaskoczona, kiedy ją przymierzyłam.

Też jestem za pierwszą! 🙂
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
27 stycznia 2012 10:04
Atamanka jak dla mnie druga. Tzn pierwsza pewnie też jest spoko, ale na zdjęciu z tym porozciąganym swetrem wygląda ohydnie- tak jakby ktoś założył sweter na sukienkę. I buty też nie pasują..


Nie dyskutując z ostatecznym wyborem, sama argumentacja była w stylu: nie kupuj tego konia, został sfotografowany na tle brzydkiej stodoły.  😉 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się