moda, ciuchy etc...

Hexa, nawet w ,,firmowych" sklepach jak adidas, reebok są podróbki 😁
Nowa bluza lali zamówiona  😍
klik

Czekam, aż Pursat napisze co wybrała, bo coś na pewno, mam rację?  😁 👀
Hexa a jaka firma?


Ralph Lauren
Pursat   Абсолют чистой крови
18 listopada 2014 21:07
xxnikt, hahaha, no a jak! 🤣 To co Ty + biały longsleeve. Bluzę na pewno zostawię, a druga rzecz na próbę. Ale i tak czekam na part2. 😀

Trochę już mnie męczy powielanie tych samych motywów w kółko. Chciałabym coś zupełnie nowego. Białą bluzę z fajnym nadrukiem na przykład.
w końcu stanęło na sukience w H&M, ostatnia sukienka i dokładnie mój rozmiar- miłe zakończenie dnia 🙂
busch   Mad god's blessing.
18 listopada 2014 22:18
Zapytałam o to samo we "wszystko, o co chcićelibyście zapytać...", ale może tutaj się znajdą bardziej obeznani w temacie, w końcu to (chyba) też moda? 😀

Jak rozpoznać ciepłe rajstopy? Mam na myśli takie NAPRAWDĘ ciepłe, najchętniej kupiłabym sobie takie z wszytym termoforem czy coś duży uśmiech
Wiem, że rajstopy mają oznaczone w DEN-ach, ale od jakiej liczby mogę się spodziewać naprawdę twardego zawodnika? Czy podszywane polarem rajstopy to dobry pomysł, czy może lepiej wełniane?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 listopada 2014 22:27
DEN to jest krycie, mogą być 60tki, a wcale ciepłe nie będą. Na targach sprzedają takie rajstopy kryjące* i włochate od środka 😉 i przez to bardzo ciepłe.

edit:

*z wierzchu jak leginsy wyglądają
busch   Mad god's blessing.
18 listopada 2014 22:35
A to nie jest tak, że im wyższa liczba, tym gęstszy splot, a przez to lepsza izolacja? Widziałam na allegro nawet 300 i 600 DEN - trochę ekstremalna skala się z tego robi, skoro Ty piszesz o 60 DEN.
Te włochate od środka to nie są z polarem?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 listopada 2014 22:41
600den to polar właśnie. 😉
Wszystko zależy od tego z czego są te rajstopy zrobione, moga być 200den, na oko mocno kryjące, a wcale nie ciepłe.
busch   Mad god's blessing.
19 listopada 2014 08:49
A zdradzisz, z czego powinny byc rajstopy, żeby byly cieple? Nie upieram sie przy tych DENach, ale to jednak jest jakas wymierna wartosc, w przeciwieństwie do obmacania w sklepie 😉
Rajstopy z polarem, w końcu coś dla mnie  😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 listopada 2014 16:38
Ja widziałam legginsy na polarze w Szachownicy, 15 zł. Oczywiście kasy przy sobie nie miałam i jak poleciałam je kupić, to już nie było  😵
Jak macie u siebie Textil Market to ja u nich kupuję legginsy i rajstopy z polarem, w garnicach 15 zeta, różne kolory (mam brązowe, szare i czarne).
dziewczyny, może któraś z Was widziała gdzieś ostatnio szorty w stylu tych z Zary?
pamiętam, że w tamtym roku było ich pełno wszędzie, a teraz jakoś nie mogę znaleźć.
potrzebuję szarych/czarnych albo w jakąś kratkę :P
Pursat   Абсолют чистой крови
19 listopada 2014 19:46
Ale stacjonarnie czy online? Bo na allegro jest tego pełno.
nie sprecyzowałam - stacjonarnie. chciałabym przymierzyć  🙂
rok temu pracując w Zarze myślałam nad nimi i myślałam.. i w końcu się nie zdecydowałam.  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 listopada 2014 19:56
A zdradzisz, z czego powinny byc rajstopy, żeby byly cieple?


Nie mam pojęcia, ja we wszystkim marznę 🙁
mam prośbę  :kwiatek:
chciałam kupić sobie tą woskowaną ramoneskę z Croppa ale u mnie juz jej nie mam i muszę zamowic przez neta
http://www.cropp.com/pl/pl/dziewczyna/kolekcja/kurtki-plaszcze/kf964-99x/rocker-jacket
czy może jest tu osoba nosząca XS/S, która planuje być w tym sklepie? 🙂 jeśli tak to baaardzo prosiłabym o zmierzenie tych dwóch rozmiarów  :kwiatek: własnie nie wiem, który mam zamówić, przeważnie nosze u nich XS ale kiedyś jedną katanę musiałam wziąć w rozmiarze S i jest taka trochę na styk dlatego nie chcę sie sugerować tylko tabelami rozmiarowymi 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 listopada 2014 14:43
Nie udzielam się w tym wątku, bo ja z tych średnio znających się na modzie, ale pilnie potrzebuję porady i chyba tylko tu mogę ją otrzymać.
Muszę kupić rękawiczki i szal do tego płaszcza http://www.reserved.com/pl/pl/woman/all-1/clothes/outerwear/kd131-08x/belted-coat , wymyśliłam sobie kolor czekoladowy (pasujący do ciemnych wstawek), ale nigdzie nie znalazłam rękawiczek, które miałyby cokolwiek wspólnego z tym kolorem.  Zakochałam się w tych http://www.reserved.com/pl/pl/woman/all-1/accessories/kq109-28x/leather-gloves , ale kolorystyka raczej średnio pasująca do koloru płaszcza? A może rude nie byłyby złym pomysłem?
Jesteście moją ostatnią deską ratunku, muszę sprawić sobie jakąś ochronę dłoni, bo w końcu mi odpadną  🙇
hanexxx, ale fajna!! Ja niestety noszę M 🙁
Hexa, nie sadze żeby to byla podrobka. Ralph ma kilka lini. Na zalando  nie ma tych premium. Wiekszosc tanszych linii projektantow ma jakosc zary czy nawet hm a ceny z kosmosu. Myslac, ze kupujemy cos super, kupujemy bubel. Niestety.
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 listopada 2014 16:39
hanexxx o niech to szlag, moja kurtka, za którą z rabatem zapłaciłam 90 zł, teraz jest po 70  😵 Mam właśnie XS, tę: http://www.cropp.com/pl/pl/dziewczyna/kolekcja/kurtki-plaszcze/z8823-99x/rocker-jacket i nawet bluzę polarową udaje mi się pod nią wcisnąć, tylko wtedy jest bardzo, bardzo na styk i nie zapinam, bo boję się, że zamek pęknie  😂 Przymierzyłabym dla Ciebie tą Twoją, ale niestety w najbliższym czasie nie będę miała takiej możliwości  🙁
a nie wiecie czy w Diversie w sklepach stacjonarnych są takie same ceny jak w sklepie internetowym? Bo chyba nie wszystkie sieciówki to praktykują
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 listopada 2014 21:12
te same, przynajmniej aktualne kolekcje. natomiast promocje nie wszystkie są w sklepie, poza okresem przecen, prawie ich nie ma 😉
ciekawostka dla miłośników koni🙂 chusty jedwabne, ogrooomne, produkowane we Włoszech! mam jedną tego projektanta i jest boska - końskie już do mnie lecą😀

Filip von Polen, kolekcja bieżąca😉

i post pod postem, bo jest i druga😉

ae jakis miesiac temu kupowalam swoje w New Look'u. Byl tam nawet niezly wybor kolorow i wzorow. Poza tym chyba mi mignely w Bershce albo Stradi.
jest tu posiadaczka takie ramoneski H&M? 😉

[img]http://img07.allegroimg.pl/photos/oryginal/48/17/40/03/4817400320[/img]
hanexxx, wydaje mi się, że mam dokładnie taką. Na pewno H&M i skajka-niepękajka.
Breva, ty tak serio z tymi koszmarami? 👀 Straszne są te graficzki. Brrr.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się