Pensjonaty we Wrocławiu

Również dołączę do grona 'zachęcaczy', gorąco polecam szkolenie z Marcinem, który kompletnie pozmieniał sposób poruszania sie mojego konia i jego nastawienie do pracy! Mamu mega dużo funu z odkrywania nowej, fajniejszej formy jeździectwa, z chętnie idącym do przodu Rudym i wychillowanym (nareszcie!) właścicielem 😉


Jeżeli chodzi o udział w klinice jako słuchacz- większość naszej ekipy spędza te dwa dni w miesiącu od początku, do końca szkolenia, bo poza tym co dzieje się na naszym treningu, łapiemy bardzo dużo innych, przydatnych informacji, które pojawiają się podczas pracy z resztą zespołu. Niezależnie od poziomu, który każda z nas reprezentuje, wskazówki przydają się w wymiarze całościowym treningu na każdym etapie 🙂
subaru jak będziemy mieć dokładną rozpiskę to wrzucę tu info o godzinach  🙂
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
15 stycznia 2016 13:00
tulipan a można podjechać z własnym koniem na Wasza klinikę? i czy Chrząstawa jest koło Piotrkowa Trybunalskiego (mapa google mi tal pokazuje)?
To jest Chrząstawa Wielka pod Wrocławiem  🙂 Co do własnego konia wysyłam Ci PW  😉
a ile kosztuje słuchacz?
bo tej informacji chyba nie było, prawda?
a może gdzies jest jakaś informacja jeszcze na ten temat?
jak mi termin podpasuje to też bym podjechała jako słuchacz :-)
Słuchacze wchodzą za darmo  🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
15 stycznia 2016 14:52
i można tak po prostu przyjechać posłuchać ? Bo ja konia mam na śląsku ale we Wrocławiu studiuje i mieszkam i bardzo chętnie dowiedziałabym się czegoś nowego  :kwiatek:
oh nie, a ja na zajęciach..  😵
Słuchacze wchodzą za darmo  🙂


ale super! to pewnie będę chociaż na jeden dzień!
słuchacze są na całości czy tylko części?
sobota i niedziela 9-15?
fajna inicjatywa- nie wiem czy sami słuchacze nie zapełnią całej hali  😁
Słuchacze wchodzą za darmo  🙂


Ja sie pewnie pojawie posłuchać, niestety z koniem bede mogla dopiero na wiosnę myśleć bo mam wszystko bez halowe i w obliczu stanu podłoża obecnie stoją i obrastają w tluszcz 😀iabeł:
Ile koni może brać udział w klinice?
na jakim trzeba być poziomie?
Koni 8, poziom od 0 do gp 😀
Koni 8, poziom od 0 do gp 😀

no umówmy się, że od L - niech się poruszają pary w 3 chodach...
Dzięki za odp  :kwiatek:
Jestem niejeżdżąca więc z koniem się nie wybieram ale byłam ciekawa czy jest to jakoś dzielone, że w pierwszy dzień podstawy a w drugi już wyższy poziom   😉 Fajnie, że słuchacze free- tak zostanie czy to tylko jednorazowa promocja kliniki?

Kitty piszesz ze idziesz na swoje,  chcesz pensjonat stawiac czy tylko dla siebie?
My po rozwazaniu, liczeniu i kalkulowaniu odpuscilismy Milocice- mnie przeraza dojazd do pracy, i pensjonat.
szukamy dzialki i budujemy sie. Za domem w projekcie mala stajnia - 6 boksow, na  cztery konie plus gospodarczy plus myjka. Wiata na siano. Jeden duzy padok, plac plus kryty lązownik. I swiety spokoj .najtrudniej znalezc odpowiednia dzialke, ale chyba juz jest.
Po tylu latach pensjonatow wydaje sie to najtansze i najmniej klopotliwe rozwiazanie 🙂
lardia ja tylko dla siebie 🙂 nie wiem czy jest to najlepsze i najtańsze rozwiązanie... ale przynajmniej będzie tak jak ja chcę  😀iabeł:
z perspektywy właściciela przydomowej stajenki - to zdecydowanie nie jest najtańsze rozwiązanie - owszem wyżywienie konia jest dużo tańsze. Ale zakup ziemi, budowa stajni, ogrodzenia itp itd już daje pierdyliard miesięcy w hiper zajefajnym pensjonacie z halą i innymi bajerami, na które u siebie nie mam co liczyć.. no i na pensjonacie nie jest się tak uwiązanym jak u siebie. Tyle, że można robić po swojemu, no i konie sa tuż za oknem a to bezcenne 🙂
własna stajenka wychodzi taniej bo nie przelicza się własnej pracy, a jak ktoś i tak musi brać kredyt na mieszkanie to utrzymanie konia w pensjonacie jest już sporym obciążeniem budżetu więc lepiej mieć kopytne pod domem, wtedy zaoszczędzimy czas i pieniądze na dojazd do stajni co przy dzieciach jest bezcenne.
Niestety koszty są spore, szczególnie ziemi ale mieszkać gdzies trzeba a pensjonaty stawiają na zamożniejszą część koniarzy i co niektórzy pasjonaci aby nie rezygnować z koni decydują się choćby na 1ha i dom. ja mam dylemat bo nie chce mieszkać przy W-wu a tu pracuje a zmiana pracy i kredyt hipoteczny to już ryzykowne, a jak mam się zasłużyć na całe życie to już mieszkać tam gdzie będę wracać z chęcią.
tulipan i w sob i w nd od 9 do 15?
mirti2, jeszcze nie znamy godzin - trochę zależy od ułożenia się treningów i tego ile osób ostatecznie u nas będzie.
epk w takim razie czekam na info 🙂
aha!!!! ale wiecie, niby wejściówek nie ma, ale przy wejściu inkasujemy różne suweniry.... Paluszki, ciasteczka itd  😜
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
16 stycznia 2016 22:16
Czyli bez małego druczku się nie obyło  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
16 stycznia 2016 23:02
Mogę robić za plecak, wszak wy będziecie na koniach  😀iabeł:
hej, polecicie jakiś pensjonat w okolicach Wrocławia z trenerem na miejscu?
Dziękuję  :kwiatek:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
17 stycznia 2016 14:04
JARA plecak z dnem czy bez ?  👀
badabing polecam stajnie Febus w Wilkszynie, chętnie udzielę wszelkich informacji
subaru2009, dno będzie prowadziło prosto do mojej torby obok fotela organizatora :p
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
17 stycznia 2016 17:43
Takie szprytne jesteście  😎
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się